Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 28.3.2025 Ve všech sekcích
-
Co jste dnes udelali...
RichVa a 8 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
Klaplo to ! Pavel je ode dneška držitelem ŘP "C"9 points -
Co jste dnes udelali...
regius a 7 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Zodiak za téma
8 points -
Co jste dnes udelali...
Lihous a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
5 points -
Co jste dnes udelali...
Pepito a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele BubakGS za téma
4 points -
Problém s ukazatelem paliva
petr 53 a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele jarokare za téma
Ahoj , potřebuješ dva odpory - 60 a 350 Ohm , vypni zapalování , odpoj palivoměr , do patice mezi piny plováku (ty slabší vodiče) dej odpor 60 Ohm a zapni zapalování - palivoměr by měl ukazovat plnou . Pak vypni zapalování , minutu počkej , vyměň odpor za 350 Ohm a opět zapni zapalování - teď by měl palivoměr ukazovat prázdnou nádrž . Zase vypni zapalování na minutu , odpoj odpor , zapoj patici čerpadla zpět a zapni zapalování - palivoměr by se měl srovnat4 points -
Registrační značky na přání
Hafity a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
3 points -
Co jste dnes udelali...
Medvěd a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele BubakGS za téma
@Medvěd ....na ty fotce v tech hadrech uz nejsem bo me vzal cert... ..teda pani Bubakova... ... co prej jsem si to zase koupil... ..a jinac nasavam plechovou Plzen a davam dohromady apku pro Android na predpoved pocasi na 7 dni s algoritmem vypoctu, esli to bude fajny den na motorku a nebo bude pocasi, ze nebudu videt ani predni kolo jak @Pe.Tr..2 points -
Co jste dnes udelali...
ozzy56 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Klemoň za téma
Všechno krása, včetně toho veterána. Jen ty nové tahače tedy nejsou můj styl - bez výrazu bez masky . . .2 points -
Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR
pavelu96 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Dnes minimum -3,7°C a maximum +17,5°C2 points -
Co jste dnes udelali...
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
tak ať ti to jezdí , léto s větrem ve vlasech...2 points -
2 points
-
Registrační značky na přání
zbynek..s a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
2 points -
Dostalo mě do kolen :)
ozzy56 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
@Havlicek.Lukasjo, ale už ne na BT ale na LTX 50, teď je v Toyotě Still. Nemám problém s tím zařízením, ale s popisem xD Svítí zelená, jedeš. Svítí červená, takže nesvítí zelená, stojíš xD Ale tak víme, co tady pracuje za lopaty. Volal Ukrajinec z baterkárny, že potřebuje tuhle baterku ale je tam cedulka probíhá servis IBG, nebrat, a že jestli si ji může vzít. Dlouho mu vysvětlovali, že když tam je NEBRAT, znamená to NEBRAT.2 points -
Diel podvozku
BubakGS a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
U těch plechových ramen bych radši vyměnil komplet. U kovaných si a tím tu práci dám, ale ty plechy jsou naprd.2 points -
LED žárovky splňující zákonné požadavky pro použití na veřejných komunikacích
Ferry a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
Jenže jsi sem poslal seznam kompatibilních vozů, ne legálních... To se tu už řešilo, že jsou 2 seznamy, konkrétně jsem se o tom vypsal tady. Takže tu zas akorát šíříš bludy. Protože např 206 které je tam v tom seznamu není v seznamu legálních vozidel. https://www.peugeot-club.com/topic/138572-led-h7-a-clonka/#comment-21551372 points -
Výměna ozubeného klínového řemenu s kladkou?
Hafity a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Těma 5Nm to v podstatě opřeš a pak těch 70° je ten moment utažení. Ale netvrdím že jsou ty hodnoty správně jen jsem laicky vysvětlil ten postup. Šrouby v hlavě nebo třeba na setrváku se taky utahují na moment + úhel. Většina těchto šroubů jsou tzv. expanzní který fabrika nařizuje předepisuje po každém povolení vyhodit a dát nové.2 points -
2 points
-
Děkujeme Skučimu za pomoc s pojištěním Pavlova prvního povozu1 point
-
Tak nakonec smlouva podepsána Povinné bručení, asistence + všechna skla vychází kvartálně na 6065,- Kč K tomu tedy bude aktivována appka Koopilot, ktetá by mohla Pavlovi snížit další smlouvu AŽ!!! o 40% podle toho jak se bude krotit1 point
-
nekde se stal šotek, páč na fotce je opravdu 500SE1 point
-
Co jste dnes udelali...
Radek Hurvajz zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
@Radek Hurvajz protože pátek , navíc po náročném týdnu sorry jako1 point -
@Péťa když jsem tě objednával , nevěděl jsem o tom sorry @Medvěd Mercedes-Benz 300 SE (1986) - Původním majitelem tohoto Mercedes-Benz 300 SE byl Zdeněk Košler - přední český dirigent a šéf opery Národního divadla. V roce 1986 byly do Československa objednány dva napohled identické vozy - jeden pro pana Košlera a druhý pro Karla Gotta. Vozidlo je v původním originálním stavu.1 point
-
1 point
-
1 point
-
@BubakGS ja musel dneska na par mist po centru prahy tak sem do prace na 6 rano jel na moto , hej takovou mlhu nepamatuju co sem živ, neviděl sem ani přední kolo1 point
-
Diel podvozku
ozzy56 zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
A dotáhnout až bude auto na zemi, jinak ty sileny urveš hned. Tohle se dotahuje, až když je auto zatížené, resp v běžné poloze.1 point -
206 má originální světlomety homologované pouze pro použití s halogenovými žárovkami - kód na světlometu "HCR".1 point
-
Diel podvozku
BubakGS zvýšil/snížil popularitu uživatele Mario2374 za téma
Dik za vsetky odpovede, auto ma cez 205000 a celkom rychlo rastú, takze vymenim cele ramena na oboch stranach1 point -
Vyčistil plasty v interiéru auta1 point
-
4300K - 5000K mi přijde fajn. Víc už ne. Plus teda ty číny budou mít zjevně dost mizerný CRI. Ty nekulaté náhrady do 807 atd. čoček jdou blbě, viz výše. Stejně mi přijde jako náhrada v tomhle případě lepší xenonová výbojka, když už. Nakonec ji tam možná dám ta se v 4300K nebo 5000K najde snadno.1 point
-
Kdysi jsem měnil samotné silentbloky ramen, ceny byly jinde než dnes a vyplatilo se to. Dneska už to za to sr... podle mě málokdy stojí. Spíš je problém najít vůbec kvalitní rameno, když ani na Lemforder se nedá spolehnout.1 point
-
Diel podvozku
BubakGS zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
No tak jako argument že se rozhodila geometrie po výměně ramen není relevantní ke komentování přesnosti výroby. Kontrola nastavení geometrie je předepsaná po každém servisním zásahu(výměna čehokoliv) na nápravě to že se praktikuje seřizování geometrie jen při výměně velkých dílů nápravy je bohužel pravda. Ty silenty samozřejmě jdou vyměnit i samostatně ale pokud chceš auto provozovat delší dobu je lepší jak píše Pe.Tr vyměnit ramena v nájezdu jaký může ta T9 mít to nemůže uškodit zejména celkové tuhosti nápravy.1 point -
Výměna ozubeného klínového řemenu s kladkou?
ozzy56 zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
Momenťák na 5Nm stejně mít nebudeš, takže to stejně uděláš od voka Prostě to nepřervat jak hovado. Na svíčky taky neberu momenťák. Defacto na tohle taky není úplně nutnej, jen to nervat jak hovado. Jo, u vačky, kliky, ojničních ložisek apod, tam na tom hodně záleží a tam moment dodržuji. Ale pochybuji, že tedy nějaký +- pár Nm uškodí.1 point