Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 8.2.2025 Ve všech sekcích
-
VW ID7
radim.1008 a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele elton za téma
@BubakGS proto jsem před tím psal, že nechci do tohoto vlákna tahat politiku atd. Násilné protlačování čehokoli, je mi proti srsti. Chci se bavit v tomto vlákně jen o tomto autě. Proto je to vlakno tak nazvané. A byl bych rád, kdyby to tak zůstalo. Jinak pro mě je jízda autem relax a jízda na motorce je pro mě ultra relax.5 points -
VW ID7
Milan+ a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Ale prd, to je teprve dojíždí. 15,5 je myslím, na tak velké auto pěkné.4 points -
Motor 1,2 - rozvodový řemen
ozzy56 a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Jardel2018 za téma
Ono je nejhorší, že kdyby se člověk chtěl do tý dírky tím šroubkem trefit, tak se mu to nikdy nepovede ale jakmile je to nežádoucí, tak tam zapluje, jako kdybych to celý život trénoval4 points -
Obecný pokec
OK406 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
Když už jste se tady rozepsali kdo a kdy přijede, tak já přijedu na 99,99% na celý víkend.3 points -
1.2 PT 81kW - chyba motoru při studeném volnoběhu
HonzaC2 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele jarokare za téma
Tak to jsou borci , dělám to dlouho , ale tohle nesvedu . Chce to diagnostiku a někoho , kdo ví , co je deník závad3 points -
Gratulace k svátku
Klemoň a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
Weri, vše nejlepší, hlavně hóóódně zdravíčka, lásky a štěstíčka.3 points -
VW ID7
Medvěd a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele BubakGS za téma
@elton .... ale prdlajz, to ze jsem "prestudovanej" skeptik a rypak, neznamena, ze me nove technologie nezajimaji... ... nejsem proti EVckum samotnym, ale proti te zeleno-rude ideologii kolem toho a politice, ktera hlavne diky Severnimu Turecku tahne EU do zahuby a ze ktere se stalo spis nabozenstvi, nez cokoli jineho. A zrovna tak nemam nic proti ekologii - autem jedu JEN kdyz je to fakt nutne, po Olmiku f pohode litam pesky nebo na kolobrnde, do Ovy nebo Prahe nemam problem dofrcet vlakem, vytapeni doma jsem taky zmodernizoval (2x kompem rizeny super-usporny kondenzacni kotel od DeDietrich) ....2 points -
VW ID7
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele elton za téma
@BubakGS to byla průměrná spotřeba za celou cestu. Ty auta přede mnou jsem pak pěkně předjel. Ale vysvětlovat zarytému odpůrci nema smysl něco ukazovat.2 points -
Obecný pokec
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
Zatím je sobota volná (01.06.2025 17:00SK Viktoria Sibřina - Sokol Měšice)2 points -
Obecný pokec
Vlky a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
2 points -
Registrační značky na přání
zbynek..s a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
2 points -
Kvíz
Radek Hurvajz a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Jsem to zkusil: 8/10 - neznám Užovku a Carevnu jsem s jistotou, že to vím přisoudil úplně jinému autu2 points -
Emotion Day(s) 202x - Peugeot Roadshow
kemo a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Dix1 za téma
Dave_k: Samostatně.2 points -
Celosvětové prodejní výsledky značky Peugeot za rok 2024 Značka Peugeot v roce 2024 registrovala celosvětově 1 097 750 vozů. Zaujímá pozici lídra evropského trhu v rámci elektrických hatchbacků třídy B s modelem Peugeot E-208. Peugeot je také jedničkou na evropském trhu v segmentu elektrických LCV s modely E-Partner, E-Expert a E-Boxer. Elektrifikace (BEV + PHEV + MHEV): 35 % registrovaných vozů Peugeot v Evropě (státy EUR 29) je elektrifikovaných, což znamená, že mají plně elektrický, plug-in hybridní nebo hybridní pohon. Značka Peugeot pokračuje ve svém posunu k luxusnějším kategoriím produktů, což potvrzují nově uvedené modely Peugeot E-3008, E-5008 a E-408. Modelová řada Peugeot 3008 zaznamenává prodejní úspěch s více než 100 000 objednávkami. Celosvětové prodeje mimo Evropu (státy EUR 29) představují 25,1 % z celkových prodejů značky. V roce 2024, v náročném a konkurenčním prostředí, vzrostl prodej elektrických vozidel v Evropě o 8 % ve srovnání s rokem 2023. Značka Peugeot v uplynulém období více než zdvojnásobila objednávky na elektrické vozy. Peugeot i nadále dominuje v kategorii elektrických městských vozů s modelem Peugeot E-208 a v segmentu elektrických lehkých užitkových vozidel. Tyto vynikající výsledky přibližují značku k cíli stát se lídrům v oblasti elektromobility na evropském trhu v rámci nespecializovaných automobilek.1 point
-
Všeobecně je opravitelné úplně všechno.... Jde jen o to na kolik oprava vyjde a jestli to tím pádem má cenu....1 point
-
Uprav si název vlákna, aby odkazoval na problém. Když se budou všechna vlákna jmenovat podle automobilky a modelu vozu, nebo "Prosim o pomoc", tak na fóru nikdo nic nenajde. Tento název odporuje pravidlům fóra bod č.3. https://www.peugeot-club.com/guidelines/ . Pokud nebude název upraven do 24 hod., bude vlákno odstraněno! Pro rychlé vyřízení použij po úpravě tlačítko "Nahlásit" Děkuji, že nepřiděláváš práci týmu moderátorů1 point
-
@BubakGS kolikrát mi tak případneš. V pohodě. Jinak na headup displeji se ukazuje jen průměrná spotřeba. Momentální se dá zobrazit na hlavnim displeji, ale to je zbytečný údaj, tak jej nesleduji. Jinak zatím mě auto jen mile překvapuje. Měl jsem na týden půjčený kombík a mohu říci, že z něj jsem nebyl moc nadšený.1 point
-
Registrační značky na přání
zbynek..s zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
1 point -
Za kolik tankujete?
pavelu96 zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
1 point -
Motor 1,2 - rozvodový řemen
Jardel2018 zvýšil/snížil popularitu uživatele Hanz397 za téma
@VojtouNerCZ já takhle jednou vytáhl z jednoho motoru (teda z venku, někde mezi altíkem a klimakomprem) takovej ten ohebnej magnet... Samozřejmě tuny oříšků, šroubováků, atd... Ale naopak mě se na jedné C5 už několik let někde vozí krásné štípačky od Hazetu... Někam spadly na nápravu a prostě jsem je už nenašel...1 point -
Kvíz
pavelu96 zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Hmm, to šlo asi nějak okolo, vubec si to nevybavuju, tipoval jsem vedle.1 point -
4.6.2026 Brnopokec parkoviště a restaurace Přístav u Vodů
Pepito zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
NJ, ale probudil jsi se pozdě A že chlupatej, no to bych chtěl vidět teda, nevěřim že na tobě nadu jedinej chlup1 point -
Každá nadnárodní firma se chce stát lídrem (nebo dostat mezi lídry) v nějaké kategorii a když se nedaří, tak se nějaká kategorie vytvoří - to platí v celém automotive1 point
-
Motor 1,2 - rozvodový řemen
ozzy56 zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
Do motoru naštěstí zatím ne, ale kolik ořechů se mi valí někde v různých zákoutích a na nápravnici, to bych nespočítal. Zrovna nedávno se mi podařilo vypreparovat z pod zachytu reakce dlouhou desítku.1 point -
budu upřímný jako vždy--tyhle žvásty mi připomínají komunisty a dobu, kdy jsme byli nejlepší v Evropě ve výrobě oceli na obyvatele přitom když kouknu z okna, vidím tam jedinou P 5008 , Citroen žádný , není to tak dávno a stálo jich tam tak 15-201 point
-
Letošní PED bude od 15.5 do 15.6.2025.1 point
-
1 point
-
Dnes svítí Veroniky @Weri 605, @Ta jak bydlí s Pe.Trem, @Verýsek,... Přeji vše nejlepší1 point
-
Nejlíp naftu... Nedostane se ji tolik kolem kroužků, protože je hustší a hlavně toho na ní moc nenajezdíš... Biosložka je už i v premiových palivech, jen ji může být méně, ale je všude (je to trošku složitější, ale zjednodušeně se to takhle dá říct) . Nicméně si nemyslím, že by byla až takovým problémem právě biosložka...1 point
-
@Akoc ...realita je pokazde podstatne horsi. S enakem jsem se nikdy nedostal na deklarovane hodnoty - ani v lete ne. Pokud se na dalnici nechces vlacet mezi kamiony, tak pri cech cca 130 - 140 km/h to zere tech 21-25 kWh/100 km a nic s tim neudelas.... ..pokud tedy cesty autem nejsou Tvym cilem. Mym rozhodne ne - s jedinou vyjimkou - kdyz nekam schvalne bloudim na motorce jako relax...1 point
-
Ať slouží k velké spokojenosti a mnoho kilometrů bez nehod a pokud možno i bez pokut.1 point
-
Kdo by chtěl a má problém, jen pište. Rád pomohu. Vím co je to za řeholi..1 point
-
Já ráno sednu do auta a hned po dosednutí pink a bylo. Pravá přední, poslední závit dole. Stahováky mám. Výměnu pružin jsem zvládl na zahradě. Demontáž starých pohoda. Aby byla nová pružina dostatečně stlačena, bylo třeba dostat stahovák u nové pružiny přes 4 zavity. K tomu chybělo cca 3 cm. Lehce jsem stáhl kurtnou, pak bez problémů nasadil stahováky, kurtnu sundal a dále už nebyl žádný problém. Hned jsem vyměnil všechny 4 pružiny. A hned i kosti, když už byli na půl venku. Vzadu pohodka relax práce. A důležité je celou dobu při manipulaci myslet jen a jen na to, ať nemám tělo, hlavu nad pružinou. Kdykoliv se cokoliv může podělat. No a po výměně všech pružin (nové tlumiče už mám vyměněny také) se velmi zlepšilo řízení, je přesnější, předtím auto lehce plavalo , auto je v zatáčkách jistější, nenaklání se tolik a je to krása. Měl jsem ty pružiny vyměnit hned, když jsem měnil tlumiče.1 point