Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. Péťa

    Péťa

    Moderátor


    • Body

      22

    • Počet příspěvků

      24 449


  2. elton

    elton

    Uživatel


    • Body

      12

    • Počet příspěvků

      9 495


  3. radim.1008

    radim.1008

    Vedení


    • Body

      10

    • Počet příspěvků

      16 417


  4. davidse

    davidse

    Uživatel


    • Body

      7

    • Počet příspěvků

      1 455


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 8.2.2025 Ve všech sekcích

  1. Péťa

    Vtipy

    7 points
  2. davidse

    Vtipy

    7 points
  3. Péťa

    Vtipy

    6 points
  4. elton

    VW ID7

    @BubakGS proto jsem před tím psal, že nechci do tohoto vlákna tahat politiku atd. Násilné protlačování čehokoli, je mi proti srsti. Chci se bavit v tomto vlákně jen o tomto autě. Proto je to vlakno tak nazvané. A byl bych rád, kdyby to tak zůstalo. Jinak pro mě je jízda autem relax a jízda na motorce je pro mě ultra relax.
    5 points
  5. ozzy56

    Vtipy

    5 points
  6. radim.1008

    VW ID7

    Ale prd, to je teprve dojíždí. 15,5 je myslím, na tak velké auto pěkné.
    4 points
  7. Jardel2018

    Motor 1,2 - rozvodový řemen

    Ono je nejhorší, že kdyby se člověk chtěl do tý dírky tím šroubkem trefit, tak se mu to nikdy nepovede ale jakmile je to nežádoucí, tak tam zapluje, jako kdybych to celý život trénoval
    4 points
  8. Dave_k

    VW ID7

    Něco pro inspiraci.
    3 points
  9. Pepito

    Obecný pokec

    Když už jste se tady rozepsali kdo a kdy přijede, tak já přijedu na 99,99% na celý víkend.
    3 points
  10. jarokare

    1.2 PT 81kW - chyba motoru při studeném volnoběhu

    Tak to jsou borci , dělám to dlouho , ale tohle nesvedu . Chce to diagnostiku a někoho , kdo ví , co je deník závad
    3 points
  11. elton

    VW ID7

    Dnes jízda po dálnici. No prostě to podle všech strašně žere
    3 points
  12. Pepito

    Gratulace k svátku

    Weri, vše nejlepší, hlavně hóóódně zdravíčka, lásky a štěstíčka.
    3 points
  13. Péťa

    Vtipy

    3 points
  14. BubakGS

    VW ID7

    @elton .... ale prdlajz, to ze jsem "prestudovanej" skeptik a rypak, neznamena, ze me nove technologie nezajimaji... ... nejsem proti EVckum samotnym, ale proti te zeleno-rude ideologii kolem toho a politice, ktera hlavne diky Severnimu Turecku tahne EU do zahuby a ze ktere se stalo spis nabozenstvi, nez cokoli jineho. A zrovna tak nemam nic proti ekologii - autem jedu JEN kdyz je to fakt nutne, po Olmiku f pohode litam pesky nebo na kolobrnde, do Ovy nebo Prahe nemam problem dofrcet vlakem, vytapeni doma jsem taky zmodernizoval (2x kompem rizeny super-usporny kondenzacni kotel od DeDietrich) ....
    2 points
  15. elton

    VW ID7

    @BubakGS to byla průměrná spotřeba za celou cestu. Ty auta přede mnou jsem pak pěkně předjel. Ale vysvětlovat zarytému odpůrci nema smysl něco ukazovat.
    2 points
  16. MJSytic

    Obecný pokec

    Zatím je sobota volná (01.06.2025 17:00SK Viktoria Sibřina - Sokol Měšice)
    2 points
  17. radim.1008

    Obecný pokec

    Jde to i na otočku.
    2 points
  18. radim.1008

    Registrační značky na přání

    Dnes u Vysokého Mýta.
    2 points
  19. Péťa

    Kvíz

    Jsem to zkusil: 8/10 - neznám Užovku a Carevnu jsem s jistotou, že to vím přisoudil úplně jinému autu
    2 points
  20. Dix1

    Emotion Day(s) 202x - Peugeot Roadshow

    Dave_k: Samostatně.
    2 points
  21. Béďa

    Celosvětové prodejní výsledky značky Peugeot za rok 2024

    Celosvětové prodejní výsledky značky Peugeot za rok 2024 Značka Peugeot v roce 2024 registrovala celosvětově 1 097 750 vozů. Zaujímá pozici lídra evropského trhu v rámci elektrických hatchbacků třídy B s modelem Peugeot E-208. Peugeot je také jedničkou na evropském trhu v segmentu elektrických LCV s modely E-Partner, E-Expert a E-Boxer. Elektrifikace (BEV + PHEV + MHEV): 35 % registrovaných vozů Peugeot v Evropě (státy EUR 29) je elektrifikovaných, což znamená, že mají plně elektrický, plug-in hybridní nebo hybridní pohon. Značka Peugeot pokračuje ve svém posunu k luxusnějším kategoriím produktů, což potvrzují nově uvedené modely Peugeot E-3008, E-5008 a E-408. Modelová řada Peugeot 3008 zaznamenává prodejní úspěch s více než 100 000 objednávkami. Celosvětové prodeje mimo Evropu (státy EUR 29) představují 25,1 % z celkových prodejů značky. V roce 2024, v náročném a konkurenčním prostředí, vzrostl prodej elektrických vozidel v Evropě o 8 % ve srovnání s rokem 2023. Značka Peugeot v uplynulém období více než zdvojnásobila objednávky na elektrické vozy. Peugeot i nadále dominuje v kategorii elektrických městských vozů s modelem Peugeot E-208 a v segmentu elektrických lehkých užitkových vozidel. Tyto vynikající výsledky přibližují značku k cíli stát se lídrům v oblasti elektromobility na evropském trhu v rámci nespecializovaných automobilek.
    1 point
  22. Dave_k

    VW ID7

    @eltonno pokud nemáš na mysli uřvanej nebo uječenej zvuk co je slyšet na kilometr od motorky tak souhlasím.
    1 point
  23. elton

    VW ID7

    @Dave_k pěkný, ale motorka by měla zase trochu rachotit. To je zase jiný svět.
    1 point
  24. Hafity

    Z ničeho nic divny chod motoru a už nejede

    Všeobecně je opravitelné úplně všechno.... Jde jen o to na kolik oprava vyjde a jestli to tím pádem má cenu....
    1 point
  25. Medvěd

    Vtipy

    1 point
  26. pavelu96

    Z ničeho nic divny chod motoru a už nejede

    Uprav si název vlákna, aby odkazoval na problém. Když se budou všechna vlákna jmenovat podle automobilky a modelu vozu, nebo "Prosim o pomoc", tak na fóru nikdo nic nenajde. Tento název odporuje pravidlům fóra bod č.3. https://www.peugeot-club.com/guidelines/ . Pokud nebude název upraven do 24 hod., bude vlákno odstraněno! Pro rychlé vyřízení použij po úpravě tlačítko "Nahlásit" Děkuji, že nepřiděláváš práci týmu moderátorů
    1 point
  27. elton

    VW ID7

    @BubakGS kolikrát mi tak případneš. V pohodě. Jinak na headup displeji se ukazuje jen průměrná spotřeba. Momentální se dá zobrazit na hlavnim displeji, ale to je zbytečný údaj, tak jej nesleduji. Jinak zatím mě auto jen mile překvapuje. Měl jsem na týden půjčený kombík a mohu říci, že z něj jsem nebyl moc nadšený.
    1 point
  28. MJSytic

    VW ID7

    Nežere, ale koukám, že ti všichni ujíždí
    1 point
  29. pavelu96

    Registrační značky na přání

    V týdnu ve Fdl 888 BUFFY
    1 point
  30. radim.1008

    Za kolik tankujete?

    Choceň EuroOil Optimal diesel bez biosložek za 35,20,-.
    1 point
  31. Hanz397

    Motor 1,2 - rozvodový řemen

    @VojtouNerCZ já takhle jednou vytáhl z jednoho motoru (teda z venku, někde mezi altíkem a klimakomprem) takovej ten ohebnej magnet... Samozřejmě tuny oříšků, šroubováků, atd... Ale naopak mě se na jedné C5 už několik let někde vozí krásné štípačky od Hazetu... Někam spadly na nápravu a prostě jsem je už nenašel...
    1 point
  32. Radek Hurvajz

    Kvíz

    Hmm, to šlo asi nějak okolo, vubec si to nevybavuju, tipoval jsem vedle.
    1 point
  33. NJ, ale probudil jsi se pozdě A že chlupatej, no to bych chtěl vidět teda, nevěřim že na tobě nadu jedinej chlup
    1 point
  34. pavelu96

    Celosvětové prodejní výsledky značky Peugeot za rok 2024

    Každá nadnárodní firma se chce stát lídrem (nebo dostat mezi lídry) v nějaké kategorii a když se nedaří, tak se nějaká kategorie vytvoří - to platí v celém automotive
    1 point
  35. Hafity

    Kvíz

    8/10 Barča s Žehličkou šly mimo mně....
    1 point
  36. pavelu96

    Kvíz

    https://www.poznatsvet.cz/kultura-a-umeni/kviz-prezdivky-aut/ 7/10 , ale 2x mě podrbla reklama a klikl jsem vedle
    1 point
  37. VojtouNerCZ

    Motor 1,2 - rozvodový řemen

    Do motoru naštěstí zatím ne, ale kolik ořechů se mi valí někde v různých zákoutích a na nápravnici, to bych nespočítal. Zrovna nedávno se mi podařilo vypreparovat z pod zachytu reakce dlouhou desítku.
    1 point
  38. ozzy56

    Celosvětové prodejní výsledky značky Peugeot za rok 2024

    budu upřímný jako vždy--tyhle žvásty mi připomínají komunisty a dobu, kdy jsme byli nejlepší v Evropě ve výrobě oceli na obyvatele přitom když kouknu z okna, vidím tam jedinou P 5008 , Citroen žádný , není to tak dávno a stálo jich tam tak 15-20
    1 point
  39. Dix1

    Emotion Day(s) 202x - Peugeot Roadshow

    Letošní PED bude od 15.5 do 15.6.2025.
    1 point
  40. Péťa

    Vtipy

    1 point
  41. radim.1008

    Gratulace k svátku

    Hlavně zdravíčko
    1 point
  42. Péťa

    Gratulace k svátku

    Dnes svítí Veroniky @Weri 605, @Ta jak bydlí s Pe.Trem, @Verýsek,... Přeji vše nejlepší
    1 point
  43. ozzy56

    Vtipy

    1 point
  44. Hanz397

    Motor 1,2 - rozvodový řemen

    Nejlíp naftu... Nedostane se ji tolik kolem kroužků, protože je hustší a hlavně toho na ní moc nenajezdíš... Biosložka je už i v premiových palivech, jen ji může být méně, ale je všude (je to trošku složitější, ale zjednodušeně se to takhle dá říct) . Nicméně si nemyslím, že by byla až takovým problémem právě biosložka...
    1 point
  45. BubakGS

    VW ID7

    @Akoc ...realita je pokazde podstatne horsi. S enakem jsem se nikdy nedostal na deklarovane hodnoty - ani v lete ne. Pokud se na dalnici nechces vlacet mezi kamiony, tak pri cech cca 130 - 140 km/h to zere tech 21-25 kWh/100 km a nic s tim neudelas.... ..pokud tedy cesty autem nejsou Tvym cilem. Mym rozhodne ne - s jedinou vyjimkou - kdyz nekam schvalne bloudim na motorce jako relax...
    1 point
  46. OK406

    Peugeot 308 SW Allure // 1.5 blueHDi 96kw

    Ať slouží k velké spokojenosti a mnoho kilometrů bez nehod a pokud možno i bez pokut.
    1 point
  47. Zodiak

    206cc servis střechy

    Kdo by chtěl a má problém, jen pište. Rád pomohu. Vím co je to za řeholi..
    1 point
  48. Jarda5

    pružina

    Já ráno sednu do auta a hned po dosednutí pink a bylo. Pravá přední, poslední závit dole. Stahováky mám. Výměnu pružin jsem zvládl na zahradě. Demontáž starých pohoda. Aby byla nová pružina dostatečně stlačena, bylo třeba dostat stahovák u nové pružiny přes 4 zavity. K tomu chybělo cca 3 cm. Lehce jsem stáhl kurtnou, pak bez problémů nasadil stahováky, kurtnu sundal a dále už nebyl žádný problém. Hned jsem vyměnil všechny 4 pružiny. A hned i kosti, když už byli na půl venku. Vzadu pohodka relax práce. A důležité je celou dobu při manipulaci myslet jen a jen na to, ať nemám tělo, hlavu nad pružinou. Kdykoliv se cokoliv může podělat. No a po výměně všech pružin (nové tlumiče už mám vyměněny také) se velmi zlepšilo řízení, je přesnější, předtím auto lehce plavalo , auto je v zatáčkách jistější, nenaklání se tolik a je to krása. Měl jsem ty pružiny vyměnit hned, když jsem měnil tlumiče.
    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...