Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. Péťa

    Péťa

    Moderátor


    • Body

      14

    • Počet příspěvků

      24 449


  2. radim.1008

    radim.1008

    Vedení


    • Body

      12

    • Počet příspěvků

      16 417


  3. Weri 605

    Weri 605

    Vedení


    • Body

      7

    • Počet příspěvků

      5 522


  4. rhinos

    rhinos

    Uživatel


    • Body

      4

    • Počet příspěvků

      1 233


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 10.8.2023 Ve všech sekcích

  1. Weri 605

    Vtipy

    Facebook.mp4
    7 points
  2. radim.1008

    Kdo jede letos do Chorvatska a kam?

    Když jsme přijeli 30.7. tak byla za 1.36e. Dneska jsme vyrazili do Biokova. Tak jsem natankoval plnou hold o trochu dráž. Rozpočet dovolené to přežije.
    7 points
  3. Péťa

    Vtipy

    6 points
  4. Jeden @Zůza rychlocvak z dnešního výletu do Biokova na Sky Walk.
    4 points
  5. RichVa

    Registrační značky na přání

    Dnes na Karláku v Prahe a cestou tam kdesi na D4
    3 points
  6. Pe.Tr

    Dostalo mě do kolen :)

    .
    3 points
  7. 3 points
  8. Péťa

    Vtipy

    3 points
  9. rhinos

    Vtipy

    3 points
  10. zahajskej

    Kdo jede letos do Chorvatska a kam?

    Ono se nemusí člověk škrábat až nahoru za peníze a tam si pozvracet tenisky( to by byl můj případ vlézt v takové výšce na skleněnou podlahu), stačilo jet po silnici kousek dále a je tam několik plácků, odkud jsou také nádherné výhledy. Pak před Gurnje Igrane odbočit vlevo na Kozicu. Uzonká silnička přes kopce, na druhé straně opět nádherné výhledy na protější pohoří a pak podél dálnice dojet do Zagvozdu a tunelem zpět na pobřeží. Již jsem si to několikráte zopakoval.
    2 points
  11. 240 stránek o h.o.v.n.ě. a pořád se občas vystřelí z každé strany barikády , tady už jde o vyhladovění protivníka
    2 points
  12. Nějak v tom plaveš.... A ty se tu snažíš o co Moc jasné to podle reakcí většiny zdejších členů není.... Spíš jenom tvůj vlhký sen....
    2 points
  13. Péťa

    Vtipy

    2 points
  14. Péťa

    Dostalo mě do kolen :)

    Taková Škoda 120 bez posilovače řízení a se sytičem měla své kouzlo Jako teď si pamatuji, že jsem se v autoškolním vozidle poprvé setkal s posilovačem brzd. Instruktor se z blízka podíval na přední sklo
    1 point
  15. PaKr

    Peugeot 407 problém se světly

    @pavelu96 follow home je asi standard od té doby, co dávají COM, takže asi od roku 02 ( a má to i moje 206 bez serva a centrálu) Tohle by mohlo být něco s BSI nebo možná následek nějakého zásahu do elektriky
    1 point
  16. pavelu96

    Pavelu96 5008 GT Line

    Dnes jsem objevil nezvaného hosta na pravém zrcátku (nechal jsem ho tam) - auto stojí na dvoře pod okny ložnice a žena prohlásila "jestli mi vleze do ložnice, tak Tě sejmu"
    1 point
  17. PaKr

    PaKrova 307 break RHY

    Dneska výměna oleje a vzduchového filtru. Ještě jsem chtěl ( konečně ) dořešit ABS, ale výměna čidla k LP kolu nepomohla, pořád hlásí přerušený obvod
    1 point
  18. sitler

    Dostalo mě do kolen :)

    castecne nesouhlasim. Je dobry to umet bez asistentu, na druhou stranu, je zcela nutne umet ovladat auto s asistentama a s tim, jak a kdy zasahuji.
    1 point
  19. Ropa je důležitá surovina pro farmaceutický a další průmysl. Je škoda ji prohánět výfuky smradlavých aut.
    1 point
  20. Fruktis

    Dostalo mě do kolen :)

    @Weri 605 ale jo stane se,proč ne, já jen že bych na místě učitele hned aplikoval praktickou část výcviku a nestresoval se tím ale pan byl od pohledu pán v letech a nebyl moc sympatický...
    1 point
  21. KoudaK

    Kam na výlet v ČR

    1 point
  22. rhinos

    Kdo jede letos do Chorvatska a kam?

    člověk musel koukat. Občas byl stojan s normální naftou jen jeden a šikovně zastrčený
    1 point
  23. zbynek..s

    Kdo jede letos do Chorvatska a kam?

    My brali naftu nekde na dálnicí u Tifon za 1,4e, ale byly i za 2e u těch Ina. @radim.1008 tam se taky chystáme. A pak tam jedeme na ně jakou pláž ( Garma, Jagellonian) něž pojedeme zpátky.
    1 point
  24. Fruktis

    Dostalo mě do kolen :)

    Akorát jsem míjel autoškolu v křižovatce,když se ozvalo bum... Pneu o obrubník....student hodinu očividně nedokončil...ale teda asi bych ho vyhodil až po výměně kola,než se s tím přehazovat
    1 point
  25. Hafity

    Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D

    PořadíZeměDokázané zásoby ropy v milionech barelů 1.Venezuela300 878 .... Ale předpokládám, že napíšeš, že ta číslovka nesedí a že Venezuela leží na Marsu.... Nás (téměř) všechny, a obzvláště Medvěda zřejmě nejvíc zajímá kdy už konečně zalezeš do řitě elektrolobby....
    1 point
  26. miroja

    Ukostření P 306

    Mozno ti pomoze obrazok ako su v aute tahane kablove zvazky aj s umiestnenim kostriacich bodov. Ak ti vsak starter toci a auto aj nastartuje, nepredpokladal by som, ze bude problem s kostrou od akumulatora, pripadne prepojenie karoseria <-> motor. No za preverienie okrem casu nic nedas ...
    1 point
  27. inoxing

    307 sw - konečná

    Vynechavani valcu. Zkus jednu vec, vypoj hadici od evapu a zaslep ji do vstupu k sani, druhej konec klidne nech tak, vede z nadrze. Muze se sekat evap ventil a pak nabira benzinovy pary a nechce to jet. Ted jsem resil presne to samy, ale na fiatu, tak za zkousku nic nedas.
    1 point
  28. radim.1008

    Kdo jede letos do Chorvatska a kam?

    Teď večer v Makarské na INA.
    1 point
  29. Péťa

    Vtipy

    1 point
  30. MotoMoto

    Vtipy

    Tak vtip to není, ale zasmál jsem se.
    1 point
  31. zdenda.jircik

    immobiliser system faulty...

    V BSM jsem proměřil relátka a všechny jsou překvapivě ok. K ostatnímu se nedá dostat u Delphi B3, nicméně deska a zpracování vypadají dost solidně. Vrátil sem se ke kabelovému svazku. U několika drátů byla prodřená izolace, ale vodič v pohodě. U jednoho modrého drátu jsem objevil ztvrdlé místo, ale nevypadal přerušený. Uvnitř izolace byl uhnilej a přerušenej, měřák ho odhalil. Je to v místě, jak tu popisují ostatní okolo toho držáku svazku. Po opravě drátů auto jede. Přikládám fotku pro představu, třeba to někomu pomůže.. Ještě dám fotky BSM a rozebrané, pro představu umístění relé, kdyby je někdo chtěl měřit.
    1 point
  32. ondra

    Dostalo mě do kolen :)

    tak jsem dnes na eshopu klikal zboží - jako jo, je to levné... ale ta cena přepravy z Polska mě fakt odradila
    1 point
  33. pavelu96

    Potkal jsem klubáka...

    Já bych řekl, že jedno je špinavý, protože se s ním jezdí a druhý čistý, protože se s ním nejezdí...
    1 point
  34. Medvěd

    Smyk do škarpy - opatrně na té vodě..

    Taky jsem si rikal, že přesně to, co napsal Davidse, píšou tací, kteří podobně jako řidič Audi na videu končí "Mě se něco takového stát nemůže, protože mám výbavu, co to vyřeší za mě" Daleko lepší a rozumnější mi přijde jezdit s pokorou a tak, abych se nedostával do situací, aby mou chybu nějaká "vychytávka" musela řešit za mě.
    1 point
  35. Pe.Tr

    Auto chvíli jede

    musíš inicializovat "okna" až je zavřeš, podrž tlačítko 3 vteřiny v poloze zavřít . pak to zase bude makat na drc.
    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...