Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 10.8.2023 Ve všech sekcích
-
Kdo jede letos do Chorvatska a kam?
OK406 a 6 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
7 points -
Peugeot 5008 1.6HDi 82kW z Ria de Žambéra - Na zimních Sava Eskimo HP2, po STK, rozvodech a oleji
Péťa a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
4 points -
Registrační značky na přání
zbynek..s a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele RichVa za téma
3 points -
3 points
-
Registrační značky na přání
zbynek..s a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Havlicek.Lukas za téma
3 points -
Kdo jede letos do Chorvatska a kam?
OK406 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele zahajskej za téma
Ono se nemusí člověk škrábat až nahoru za peníze a tam si pozvracet tenisky( to by byl můj případ vlézt v takové výšce na skleněnou podlahu), stačilo jet po silnici kousek dále a je tam několik plácků, odkud jsou také nádherné výhledy. Pak před Gurnje Igrane odbočit vlevo na Kozicu. Uzonká silnička přes kopce, na druhé straně opět nádherné výhledy na protější pohoří a pak podél dálnice dojet do Zagvozdu a tunelem zpět na pobřeží. Již jsem si to několikráte zopakoval.2 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
OK406 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
240 stránek o h.o.v.n.ě. a pořád se občas vystřelí z každé strany barikády , tady už jde o vyhladovění protivníka2 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
OK406 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Hafity za téma
Nějak v tom plaveš.... A ty se tu snažíš o co Moc jasné to podle reakcí většiny zdejších členů není.... Spíš jenom tvůj vlhký sen....2 points -
2 points
-
Taková Škoda 120 bez posilovače řízení a se sytičem měla své kouzlo Jako teď si pamatuji, že jsem se v autoškolním vozidle poprvé setkal s posilovačem brzd. Instruktor se z blízka podíval na přední sklo1 point
-
@pavelu96 follow home je asi standard od té doby, co dávají COM, takže asi od roku 02 ( a má to i moje 206 bez serva a centrálu) Tohle by mohlo být něco s BSI nebo možná následek nějakého zásahu do elektriky1 point
-
1 point
-
1 point
-
castecne nesouhlasim. Je dobry to umet bez asistentu, na druhou stranu, je zcela nutne umet ovladat auto s asistentama a s tim, jak a kdy zasahuji.1 point
-
Ropa je důležitá surovina pro farmaceutický a další průmysl. Je škoda ji prohánět výfuky smradlavých aut.1 point
-
@Weri 605 ale jo stane se,proč ne, já jen že bych na místě učitele hned aplikoval praktickou část výcviku a nestresoval se tím ale pan byl od pohledu pán v letech a nebyl moc sympatický...1 point
-
1 point
-
člověk musel koukat. Občas byl stojan s normální naftou jen jeden a šikovně zastrčený1 point
-
Kdo jede letos do Chorvatska a kam?
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele zbynek..s za téma
My brali naftu nekde na dálnicí u Tifon za 1,4e, ale byly i za 2e u těch Ina. @radim.1008 tam se taky chystáme. A pak tam jedeme na ně jakou pláž ( Garma, Jagellonian) něž pojedeme zpátky.1 point -
1 point
-
PořadíZeměDokázané zásoby ropy v milionech barelů 1.Venezuela300 878 .... Ale předpokládám, že napíšeš, že ta číslovka nesedí a že Venezuela leží na Marsu.... Nás (téměř) všechny, a obzvláště Medvěda zřejmě nejvíc zajímá kdy už konečně zalezeš do řitě elektrolobby....1 point
-
1 point
-
307 sw - konečná
VojtouNerCZ zvýšil/snížil popularitu uživatele inoxing za téma
Vynechavani valcu. Zkus jednu vec, vypoj hadici od evapu a zaslep ji do vstupu k sani, druhej konec klidne nech tak, vede z nadrze. Muze se sekat evap ventil a pak nabira benzinovy pary a nechce to jet. Ted jsem resil presne to samy, ale na fiatu, tak za zkousku nic nedas.1 point -
Kdo jede letos do Chorvatska a kam?
OK406 zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
1 point -
immobiliser system faulty...
MP zvýšil/snížil popularitu uživatele zdenda.jircik za téma
V BSM jsem proměřil relátka a všechny jsou překvapivě ok. K ostatnímu se nedá dostat u Delphi B3, nicméně deska a zpracování vypadají dost solidně. Vrátil sem se ke kabelovému svazku. U několika drátů byla prodřená izolace, ale vodič v pohodě. U jednoho modrého drátu jsem objevil ztvrdlé místo, ale nevypadal přerušený. Uvnitř izolace byl uhnilej a přerušenej, měřák ho odhalil. Je to v místě, jak tu popisují ostatní okolo toho držáku svazku. Po opravě drátů auto jede. Přikládám fotku pro představu, třeba to někomu pomůže.. Ještě dám fotky BSM a rozebrané, pro představu umístění relé, kdyby je někdo chtěl měřit.1 point -
1 point
-
Potkal jsem klubáka...
Weri 605 zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
Já bych řekl, že jedno je špinavý, protože se s ním jezdí a druhý čistý, protože se s ním nejezdí...1 point -
Taky jsem si rikal, že přesně to, co napsal Davidse, píšou tací, kteří podobně jako řidič Audi na videu končí "Mě se něco takového stát nemůže, protože mám výbavu, co to vyřeší za mě" Daleko lepší a rozumnější mi přijde jezdit s pokorou a tak, abych se nedostával do situací, aby mou chybu nějaká "vychytávka" musela řešit za mě.1 point
-
Auto chvíli jede
zdenda.jircik zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
musíš inicializovat "okna" až je zavřeš, podrž tlačítko 3 vteřiny v poloze zavřít . pak to zase bude makat na drc.1 point