Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 9.5.2023 v kategorii Příspěvky
-
6 points
-
5 points
-
Pejskaři sem :)
OK406 a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Rikic339 za téma
Tak jsme o víkendu zavítali na Happy Dog show pořádanou v kempu Džbán super akce, zkusili jsme si spoustu věcí a kupodivu jsme posbírali i nějaké to ocenění a vyhráli spoustu cen Na neoficiální výstavě retrívrů jsme posbírali 1. místo ve třídě veteránů, 3. místo ve třídě dospělých a 2. místo v Tlapkiádě ve třídě poznatelných plemen Psouni si to moc užili a jako bonus byla akce charitativní, takže výtěžek jde na pejsky bez domova.5 points -
508 2.0HDi nebo 308 1.6HDi
jirka307 a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele stepfa za téma
Moc vám všem děkuji. Také jsem se rozhodl pro 508 2.0 HDi. Měl jsem už ze všeho nerva akorát Byl jsem se dnes ještě v 508 projet a to auto je jedním slovem užasný! Krasně to jede když člověk potřebuje. Pán to servisoval opravdu jen u nich v autorizáku. Takže zmapovatelnou historii auto má.4 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
Pepito a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Hafity za téma
Takže se závislost na ropě poznenáhlu změní v závislost na kávě4 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
radim.1008 a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele oddie za téma
To je ale ovšem úplně skvělé, že Tesla umí už 13 let naplánovat příjezd k nabíječce, ke které chce jet. To jsem ani netušil a je to opravdu něco obdivuhodného. Nicméně pokud se jedná o mě, dal bych přeci jen přednost autu, které jede tam, kam chci jet já EDIT: jinak moje celkem typická jízdní úloha byla např. o tomto víkendu, kdy jsem byl s dětma na táboře. Tedy, jedeme 3 + 3 kola a věci dovnitř. OK, děti časem odrostou a budem jezdit dva - ale stejně dávám kola dovnitř nastojato a nehodlám je rozebírat, ani je nikam věšet zvenku, toho jsem si užil až až. Takže první požadavek - prostor. Auto používám spíš jako nákladní. Druhá věc, jedu 180km (polovina dálnice) do lesa, kde není NIC, ani zásuvka. Tam jsem přes víkend, pak to všechno naložím a jedu zase zpátky. Tzn. očekávám, že to bez problémů dá aspoň těch 400km na jedno "natankování" právě z tohoto důvodu. Nemám chuť ani pixlu v mezičase vozit kdovíkam na dobití, ani se muset na takhle krátké trase někde stavovat "na kafe" (mmch. nejčastější slovo elektromobilistů, všimli jste si? ). Vím, že existuje elektroauto, které i tohle všechno splňuje. Jeho TCO je ovšem tak šílené, že když se do konce života nechám místo toho vozit taxíkem, vyjde mě to zřejmě furt levněji. Což je obecně asi největší problém elektromobility celkově. Jasně že taky rád často poslouchám pohádky, jak až jich bude dost, zlevní... fine, tak až to za těch min. 10 let nastane, řekněte mi4 points -
3 points
-
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
elton a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Od kávy k tématu... diskuse.mp42 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
Hafity a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele oddie za téma
Přesně tam jsem mířil. Ale tam tě případně může zastoupit soused - proto se ale taky říká, neber si ošklivou, nebo na to budeš SÁM2 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
radim.1008 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Hafity za téma
@oddie : to mi připomíná tu jednu z výhod manželství....2 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
radim.1008 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele oddie za téma
To je jedno. Prostě se můžeš zastavit na kafe, i když nechceš2 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Fruktis za téma
@radim.10081ak snad ještě tak starý pes nejseš, abyses nenaučil nějaký nový kousek já měl třeba dneska kafe hefron a ušlo to2 points -
307 sw - konečná
pavelu96 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
2 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Hafity za téma
Budeš hulit! U nabíječky u nás před fabrikou je nastláno vajglama, jak spokojení majitelé elektrovehyklů tráví čas čekáním....2 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Nj, ale co budu dělat já, když kafe nepiju?2 points -
508 2.0HDi nebo 308 1.6HDi
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele BubakGS za téma
Z těch dvou už kvůli motoru tu 508.... ...mno a 308 po 2 majitelích z Acek, 1.6 a jeste 5tikvalt? ..no tak urcite...2 points -
Potkal jsem klubáka...
Hafity a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele RichVa za téma
No třeba které asistenty auto vypíná, když se připojí kára.2 points -
Zjištění výbavy podle VIN
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele jarokare za téma
TomasT77.pdf2 points -
Zjištění výbavy podle VIN
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele jarokare za téma
Jezvoss.pdf2 points -
Emotion Day(s) 202x - Peugeot Roadshow
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
Letos není. Místo ní je "Burger festival" s novou 4082 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
BubakGS a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
@oddie spalovákem do lesa ? Tak to taky zakážeme, (čti zpoplatníme nebo omezíme nebo obojí ) ....2 points -
Vtipy
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
@Pepito klid - neřeš to - po třetí (jednou smazáno jako duplicitní vložení) to mazat nebudu - prostě to dál nekomentuj - vypusť tu informaci, že jsi to vložil první. Dej si nohy nahoru a relaxuj...2 points -
capyho 405 mi16x4
OK406 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Capy za téma
2 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
Radovanek a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele sitler za téma
@mmartinkovic tak vzhledem k tomu, ze radovanek opakovane tvrdil, ze naprosta vetsina zamestancu muze zadarmo nabijet v praci, tak nejaka realita ho vubec nezajima. Je to lhar ulhanej. Nic vic. Jako vsichni ostatni fanatici.2 points -
Medvědí Galaxie (od lva k modrému oválu)
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
Včera před cestou pro juniora po nastartování hláška "Low beam Bulb fault", což jsem už před lety v Bulharsku zjistil že znamená, že je v řiti žárovka v hlavním světle. Ač jsem byl přesvědčený, že náhradní musím mít někde v autě, nenašel jsem jí a tak jsem jako jednooký bandita vyjel směr pumpa (stejně jsem potřeboval natankovat) no a tam jsem se rozhodl, že ve stejném módu dojedu až do Vlašimi a nechám juniora předvést, že se neučí autotronikem nadarmo. Mravokárci do mě TEĎ Koupil jsem tedy 2x H7, ať mám v autě náhradní a ve Vlašimi jsem na mladýho nahrál překvapenýho, že se ta hláška musela objevit zrovna když dorazil k autu a že kupodivu i přesně vím, kde náhradní žárovky máme. Mladej se postavil před auto a chvíli kroutil hlavou, pak se snažil cosi dělat i s přepínačem světel v autě a pak mi oznámil, že je dobře, že máme ty žarovky dvě, i když teda netuší proč je vozíme dvě, páč nám nesvítí ani jedno tlumený světlo. U baráku 100% nesvítilo jenom pravý, levá žárovka musela prdnout cestou do Vlašimi, tedy svítila asi tak o hodinu dýl než kolegyně (ještě, že v mlhovkách má Galaxa origo denní svícení, které pro případné polísmeny mžouralo tak, že by mě neměli důvod zastavit). Vím, prihoda na prd, ale za celou řidičskou praxí jsem nezažil, že by žarovky křuply tak brzo po sobě. Jo a výměnu obou žárovek mladej zvládl naprosto s přehledem, během cca půl hodiny bylo vše hotovo.2 points -
2 points
-
1 point
-
Potkal jsem klubáka...
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele Klemoň za téma
Já se dnes stavil u @MilanF1, okouknul jeho "nový" povoz , nové stavební úpravy na domě, "novou" dílnu a hlavně domluvil nějaké práce . . .1 point -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
Pepito zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
To taky neprovozuji. Myslim, že ne. Už tu pár pokusů bylo.1 point -
Peugeot 5008 1.6HDi 82kW z Ria de Žambéra - Na zimních Sava Eskimo HP2, po STK, rozvodech a oleji
Pepito zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
1 point -
1 point
-
či spalovakem se už do lesa nemože ?? ani auto si nesmim umyt v ostravici ?? kuwa, ten svět je v dupě1 point
-
V pohodě. Jsme klub, musíme si pomáhat. Pokud se najde odvážlivec, co to bude modelovat na 3D tisk, tak případné chybějící rozměry doměřím. S trochou opatrnosti se dá docela dobře placatým šroubováčkem vyndat1 point
-
Co jste dnes udelali...
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele Havlicek.Lukas za téma
tak ono to bylo vcera, Den zachranaru v Koline, ta nejmladsi mela tanecni vystoupeni s Hejblatky na tema Saxana - na to ze detem je od 3-5 let tak synchronizace byla lehce mimo ale na prvni rocnik se to da prekousnout kouknout na policejni ferrari a ty dalnicni stihacky BMW a samozrejme milion dalsich zajimavych kousku a stanku cestou pres lavku koukam ze na zastave cerni havrani, koroner a hasici - blby skocit pod vlak (ano) v ramci dni zachranaru kdy vsicni maji jine plany nez nekoho zbirat z koleji behem odpoledne ukazka policejnich psovodu , a stare hasicce techniky + zkouska vystrihani z vozu za pomoci hasicskeho vybaveni - na jednom stanovisti dospeli strihali auto , na druhem deti trubku z vyfuku a vecer kapela No Name - jako celkem krasny svatecni den, a dnes do prace1 point -
Medvědí Galaxie (od lva k modrému oválu)
P607Olda zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Žárovky mají danou životnost v hodinách, a pokud odejde jedna je teměř jisté že druhá prdne v nejbližší době, muže to být i za pul hodiny, nebo v řádu dní. Proto se vždy mění žárovky v páru, i kdyby ještě jedna z nicch svítila.1 point -
..tak já už jenom kávičku ..1 point
-
Minisraz v Oldtimer Gallery v Dobřenicích 3.6.2023 - Sraz se povedl, dojelo 40 lidí a 3 děti
Veverka zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Čéče @Klemoňu, to víš, že jsem rád. Říkal jsem si, že kdyby nás bylo 20, bylo by to supr. A ono nás bude možná ke 30ti. Tak neváhejte a hlašte se. Ať poznáme nové a vidíme i staré tváře.1 point -
Asi nejsem jediný...ale kdo by nechal stát auto porouchaný na odpocivce delší dobu než by přijela odtahovka nebo někdo kdo by uměl auto opravit? A po pěti měsících kamerový záznam? No nevím nevím,ale tady pšenka nepokvete. A takže fabulujes,že ti ho ukradl známý...tak na něj podej trestní oznámení...nebo si to vyrikejte ručně stručně... Takovýho znamyho bych fakt chtěl mít ...bych ho kopnul do ritky,že by se vrátil s banánem v ruce a hubou od sněhu Já bych to přesunul do cirkusu...tohle není snad ani možný tohle snad neumí vyblouznit ani umělá inteligence.1 point
-
1 point
-
Když mu nejde ani WiFi, očekával bych problém v software telefonu.1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point