Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. Péťa

    Péťa

    Moderátor


    • Body

      26

    • Počet příspěvků

      24 448


  2. Pepito

    Pepito

    Člen klubu


    • Body

      10

    • Počet příspěvků

      8 248


  3. Medvěd

    Medvěd

    Člen klubu


    • Body

      8

    • Počet příspěvků

      24 071


  4. Milan+

    Milan+

    Člen klubu


    • Body

      7

    • Počet příspěvků

      9 543


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 9.4.2023 Ve všech sekcích

  1. Péťa

    Vtipy

    7 points
  2. Péťa

    Co jste dnes udelali...

    Vdycky, když čtu o tom, jak by si někdo nekoupil zrovna tohle (doplňte si libovolný model libovolné značky) auto, protože "není bezpečné" a nikdy by do toho neposadil své dítě (manželku,...), tak si říkám, jak je možné, že to dítě může jet na kole, přejít pěšky silnici, vlastně vůbec vyjít ven...
    7 points
  3. brixtr

    Vtipy

    5 points
  4. sitler

    Dneska vařim já

    Když je ta neděle
    5 points
  5. Milan+

    Vtipy

    5 points
  6. Dix1

    Vtipy

    4 points
  7. vendelinek

    Dneska vařim já

    Dneska u nás k obědu pečený uzený plátky na česneku,bram knedle a špenát
    4 points
  8. Péťa

    Vtipy

    3 points
  9. KoudaK

    Vtipy

    2 points
  10. Pepito

    Vtipy

    2 points
  11. Charlie 1

    Co jste dnes udelali...

    dostukovan zbytek garáže a už jen vymalovat a vrhnem se na Sadrokarton….
    2 points
  12. davidse

    Vtipy

    2 points
  13. Péťa

    Přání k narozeninám...

    @Pepito , kamaráde. Přeji vše nejlepší k dnešním významným narozeninám. Přeji, ať Tě ta zákeřná nemoc nechá už v klidu, ať se Ti stále daří a našlapeš ještě tisíce kilometrů na kole. Pěkný den, měsíc, rok...
    2 points
  14. Tak jsem včera přezul na letní a když byla dole kola tak jsem dal rovnou nové kotouče - výrobce NK tak snad budou v pohodě nikdy jsem tuhle značku na autě neměl- příští týden musím na Stk tak to snad bude brzdit
    2 points
  15. MotoMoto

    Dneska vařim já

    Měly to být bramborové placky se škvarkama, ale je to spíš trhanec. Moc nahrubo nastrouhané brambory. Ale i tak je to moc dobré.
    2 points
  16. Péťa

    Vtipy

    radar.mp4
    2 points
  17. Radek Hurvajz

    Vtipy

    V lese se pořádá odvod na vojnu a líným tempem se k ní šine medvěd. Proti němu běží rozjuchaný zajíc. "Hele, zajíci, co tak zvesela? Copak nevíš, že nás verbujou na vojnu?" "Já vím, ale já tam nemusím. Právě běžím od odvodové komise a nevzali mě, protože nemám koule, které jsem si před měsícem utrhl při přeskakování pařezů." Medvěd na něj nevěřícně hledí a rozhodne se, že to radši přijde o koule, než aby šel na vojnu. A tak jde, vyhlédne si tak akorát rostlý pařez a hrrrrk, naběhne na něj kulama napřed. Škrk, a koule jsou fuč. Bolest jako kráva, ale co už. Jde tedy k odvodové komisi a když se blíží, tak na něj už z dálky volají: "Medvěde, ty sem vůbec nechoď, máš ploché nohy. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    2 points
  18. Milan+

    Vtipy

    2 points
  19. Péťa

    Vtipy

    2 points
  20. KoudaK

    Vtipy

    2 points
  21. RichVa

    Co jste dnes udelali...

    dnes se moje černobílá (nebo bíločerná??? ) kráska stala členkou klubu
    2 points
  22. Péťa

    Počítač aditivace nafty

    @xVacly Výbavu si můžeš nechat zjistit zde (po zadání VIN):
    1 point
  23. Klemoň

    Přání k narozeninám...

    No a já samozřejmě nemohu být poslední , ale také se připojit. PS: auto čeká ve vitríně
    1 point
  24. Pepito

    Přání k narozeninám...

    Děkuji @vendelinek za přání
    1 point
  25. Pepito

    Přání k narozeninám...

    Děkuji @radim.1008 , @Zůza a Vašík
    1 point
  26. radim.1008

    Přání k narozeninám...

    @Pepito přejeme všechno nejlepší k narozeninám. Hlavně hodně zdraví a spoustu zdolaných kilometrů jak na kole tak Cécéčkem.
    1 point
  27. Pepito

    Přání k narozeninám...

    @pavelu96 a @jarokare děkuji vám moc za přání
    1 point
  28. jarokare

    Přání k narozeninám...

    @Pepito Vše nej , hlavně zdraví
    1 point
  29. pavelu96

    Přání k narozeninám...

    Také přeji @Pepito všechno nejlepší, hodně štěstí a hlavně zdraví
    1 point
  30. Medvěd

    Přání k narozeninám...

    K přání všeho nej naší klubové stálicí se připojuju
    1 point
  31. Vena garážmistr

    Co jste dnes udelali...

    Kdyby ty miniauta byli tak nebezpečný jak si myslíš tak by je nikdo nemohl schválit do provozu. A schvalovací proces není jen pro CZ ale minimálně pro celou evropu takže to není jen o nějakém čecháčkovství nebo švejkování jak by někdo mohl poznamenat. Já osobně jediný problém u těchto vozítek vidím v tom že mají nízkou konstrukční rychlost a tudíž jejich pohyb po vozovkách mimo město je posouvá do kategorie brzda provozu a podobné označení. Naopak si myslím že pokud by to nebylo ekonomicky tak náročné tak by to bylo pro mnohé náctileté zajímavé aby se co nejdříve stali součástí provozu jinak než na kole nebo malé moto což já osobně vidím jako trochu nebezpečnější než pohyb v takových to vozidlech. A co jsem udělal ve čtvrtek jsem si půjčil drtičku na větve abych zlikvidoval větve ze stromů které jsme pokáceli před 14 dny s bráchou. Takže v pátek jsme to společně se ségrou a malým Pepou prohnali drtičkou a ze dvou hromad jako kráva je jedna hromádka která se rozveze po záhonech kde jsou růže místo mulčovací kůry. Materiál který nešel prohnat drtičkou se pořezal na menší kusy a tatík to bude postupně řezat aby se to vešlo do kamen abych to v zimě mohl prohnat kamnama na dílně.
    1 point
  32. jirka307

    Další peugeot do rodiny (307 2.0 hdi 100kw)

    Tak v pátek jsem měnil ložisko a veškeré čepy- ale napřed jse mi vyžvejknul bezpečnostní šroub - už jsou všechny v popelnici
    1 point
  33. Pepito

    Co jste dnes udelali...

    https://fdrive.cz/clanky/podivejte-se-jak-v-klatovech-vznikaji-levne-elektromobily-elblesk-5929
    1 point
  34. pavelu96

    Berlingo 2017

    Vítám Tě na Peugeot clubu. Super umístění příspěvku, super název vlákna a do třetice super popsaný problém Jakoby za slovem "chyby" chyběla část textu, kde popisuješ problém... Trochu se tu porozhlédni, projdi si témata fóra a přečti si prosím pravidla https://www.peugeot-club.com/guidelines/ Základ je použít hledání, když nenajdeš, tak zvolit správnou sekci, výstižný název, informace o vozidle a popsat problém. Předejdeš tím zbytečným chybám, nedorozuměním a ušetříš práci týmu moderátorů. Děkuji za pochopení
    1 point
  35. dýzl

    Dneska vařim já

    p.Vendelínek- Tak a teď se asi budu opičit já. Už dlouho jsem vaječnou tlačenku nedělal!
    1 point
  36. radim.1008

    Potkal jsem klubáka...

    Dnes nás navštívil kamarád @POL II s rodinou. Pořád jim 807ma koupená zde inzerci jezdí.
    1 point
  37. Pepito

    Vtipy

    1 point
  38. Péťa

    Vtipy

    1 point
  39. Pepito

    Vtipy

    1 point
  40. Medvěd

    Modely autíček

    1 point
  41. Medvěd

    Modely autíček

    Dnes ráno v trafice HACHETTE 1/24
    1 point
  42. radim.1008

    Modely autíček

    Asi je to závislost.
    1 point
  43. ozzy56

    Vtipy

    1 point
  44. jarokare

    Výměna servocerpadla

    Ahoj , sundej pravý kolo a podběh , vymontuj nádobku ostřikovače (se sundaným nárazníkem se to dělá líp a je tam lepší přístup , ale není to nutný) , pořádně si očisti okolí hadic , ať se ti nedostane bordel do hydrauliky zaškrť si hadice , odpoj je a něčím zaslep (opatrně na hadici na zpětným vedení , ať ti nepraskne plastová příruba) , povol šrouby držáku a vyndej servo ven . Montáž je obrácený postup demontáže . Dej si pod auto nějakou nádobu na záchyt oleje , ať neuděláš ekologickou katastrofu .
    1 point
  45. VojtouNerCZ

    307 sw - konečná

    Dnes proběhla zátěžová zkouška Kolín - Bratislava a zpátky a nákladem 350kg. Auto dojelo, takže nejspíš už je OK Většina cesty po dálnici, tempomat na 145.
    1 point
  46. Medvěd

    Modely autíček

    Rozšiřující se sbírka mých "čtyřiadvacetin" od HACHETTE Děkuji Péťovi za otočení obrázků do koukatelné polohy
    1 point
  47. Šalda

    Modely autíček

    Tak zatím v takovým stavu, udělal jsme pořádnou skříň, ale ještě potom 2 police přidám, jen dám ještě jiný záda, asi imitaci betonu.
    1 point
  48. radim.1008

    Modely autíček

    Dostal jsem k narozeninám další lvíče do garáže a sanitku až mě z toho štrejchne. A v předvoji minulý týden Tatru 148.
    1 point
  49. VojtouNerCZ

    Co jste dnes udelali...

    To si tak vylezu ze sprchy a chytnu dvou letýho syna, jak mi zvesela rozebírá ovladače na konzole
    1 point
  50. Medvěd

    Co jste dnes udelali...

    Jak nemám to bílý studený svinstvo vůbec rád, tak musím přiznat, že tady tomu kousku světa to v bílé hodně sluší. Pozná někdo kde že to jsem?
    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...