Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 9.4.2023 Ve všech sekcích
-
Co jste dnes udelali...
Milan+ a 6 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Vdycky, když čtu o tom, jak by si někdo nekoupil zrovna tohle (doplňte si libovolný model libovolné značky) auto, protože "není bezpečné" a nikdy by do toho neposadil své dítě (manželku,...), tak si říkám, jak je možné, že to dítě může jet na kole, přejít pěšky silnici, vlastně vůbec vyjít ven...7 points -
Dneska vařim já
MotoMoto a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele sitler za téma
5 points -
Dneska vařim já
Hafity a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele vendelinek za téma
4 points -
2 points
-
2 points
-
Co jste dnes udelali...
OK406 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Charlie 1 za téma
2 points -
2 points
-
Přání k narozeninám...
Milan+ a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
@Pepito , kamaráde. Přeji vše nejlepší k dnešním významným narozeninám. Přeji, ať Tě ta zákeřná nemoc nechá už v klidu, ať se Ti stále daří a našlapeš ještě tisíce kilometrů na kole. Pěkný den, měsíc, rok...2 points -
Jirkova vysněná 5008 2.0 Hdi Allure - první šrám
Charlie 1 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele jirka307 za téma
2 points -
Dneska vařim já
vendelinek a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele MotoMoto za téma
2 points -
2 points
-
Vtipy
enikybeniky a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
V lese se pořádá odvod na vojnu a líným tempem se k ní šine medvěd. Proti němu běží rozjuchaný zajíc. "Hele, zajíci, co tak zvesela? Copak nevíš, že nás verbujou na vojnu?" "Já vím, ale já tam nemusím. Právě běžím od odvodové komise a nevzali mě, protože nemám koule, které jsem si před měsícem utrhl při přeskakování pařezů." Medvěd na něj nevěřícně hledí a rozhodne se, že to radši přijde o koule, než aby šel na vojnu. A tak jde, vyhlédne si tak akorát rostlý pařez a hrrrrk, naběhne na něj kulama napřed. Škrk, a koule jsou fuč. Bolest jako kráva, ale co už. Jde tedy k odvodové komisi a když se blíží, tak na něj už z dálky volají: "Medvěde, ty sem vůbec nechoď, máš ploché nohy. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------2 points -
2 points
-
2 points
-
2 points
-
Co jste dnes udelali...
OK406 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele RichVa za téma
2 points -
@xVacly Výbavu si můžeš nechat zjistit zde (po zadání VIN):1 point
-
No a já samozřejmě nemohu být poslední , ale také se připojit. PS: auto čeká ve vitríně1 point
-
Přání k narozeninám...
vendelinek zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
Děkuji @vendelinek za přání1 point -
Přání k narozeninám...
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
Děkuji @radim.1008 , @Zůza a Vašík1 point -
Přání k narozeninám...
Pepito zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
@Pepito přejeme všechno nejlepší k narozeninám. Hlavně hodně zdraví a spoustu zdolaných kilometrů jak na kole tak Cécéčkem.1 point -
@pavelu96 a @jarokare děkuji vám moc za přání1 point
-
@Pepito Vše nej , hlavně zdraví1 point
-
Také přeji @Pepito všechno nejlepší, hodně štěstí a hlavně zdraví1 point
-
K přání všeho nej naší klubové stálicí se připojuju1 point
-
Co jste dnes udelali...
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Kdyby ty miniauta byli tak nebezpečný jak si myslíš tak by je nikdo nemohl schválit do provozu. A schvalovací proces není jen pro CZ ale minimálně pro celou evropu takže to není jen o nějakém čecháčkovství nebo švejkování jak by někdo mohl poznamenat. Já osobně jediný problém u těchto vozítek vidím v tom že mají nízkou konstrukční rychlost a tudíž jejich pohyb po vozovkách mimo město je posouvá do kategorie brzda provozu a podobné označení. Naopak si myslím že pokud by to nebylo ekonomicky tak náročné tak by to bylo pro mnohé náctileté zajímavé aby se co nejdříve stali součástí provozu jinak než na kole nebo malé moto což já osobně vidím jako trochu nebezpečnější než pohyb v takových to vozidlech. A co jsem udělal ve čtvrtek jsem si půjčil drtičku na větve abych zlikvidoval větve ze stromů které jsme pokáceli před 14 dny s bráchou. Takže v pátek jsme to společně se ségrou a malým Pepou prohnali drtičkou a ze dvou hromad jako kráva je jedna hromádka která se rozveze po záhonech kde jsou růže místo mulčovací kůry. Materiál který nešel prohnat drtičkou se pořezal na menší kusy a tatík to bude postupně řezat aby se to vešlo do kamen abych to v zimě mohl prohnat kamnama na dílně.1 point -
Další peugeot do rodiny (307 2.0 hdi 100kw)
pavelu96 zvýšil/snížil popularitu uživatele jirka307 za téma
1 point -
https://fdrive.cz/clanky/podivejte-se-jak-v-klatovech-vznikaji-levne-elektromobily-elblesk-59291 point
-
Vítám Tě na Peugeot clubu. Super umístění příspěvku, super název vlákna a do třetice super popsaný problém Jakoby za slovem "chyby" chyběla část textu, kde popisuješ problém... Trochu se tu porozhlédni, projdi si témata fóra a přečti si prosím pravidla https://www.peugeot-club.com/guidelines/ Základ je použít hledání, když nenajdeš, tak zvolit správnou sekci, výstižný název, informace o vozidle a popsat problém. Předejdeš tím zbytečným chybám, nedorozuměním a ušetříš práci týmu moderátorů. Děkuji za pochopení1 point
-
Dneska vařim já
vendelinek zvýšil/snížil popularitu uživatele dýzl za téma
p.Vendelínek- Tak a teď se asi budu opičit já. Už dlouho jsem vaječnou tlačenku nedělal!1 point -
Potkal jsem klubáka...
brixtr zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
1 point -
1 point
-
1 point
-
1 point
-
Ahoj , sundej pravý kolo a podběh , vymontuj nádobku ostřikovače (se sundaným nárazníkem se to dělá líp a je tam lepší přístup , ale není to nutný) , pořádně si očisti okolí hadic , ať se ti nedostane bordel do hydrauliky zaškrť si hadice , odpoj je a něčím zaslep (opatrně na hadici na zpětným vedení , ať ti nepraskne plastová příruba) , povol šrouby držáku a vyndej servo ven . Montáž je obrácený postup demontáže . Dej si pod auto nějakou nádobu na záchyt oleje , ať neuděláš ekologickou katastrofu .1 point
-
307 sw - konečná
jirka307 zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
1 point -
1 point
-
1 point
-
Modely autíček
OK406 zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
1 point -
Co jste dnes udelali...
OK406 zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
1 point -
1 point