Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 28.11.2022 v kategorii Příspěvky
-
Poděkování za sraz
Veverka a 7 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Verýsek za téma
Tak ukradené bannery, ať se jimi ten zloděj zadusí...od nového roku budeme mít nové... Peugeot nám je nechá udělat znova... prostě šéfová je miláček8 points -
Fotky ze srazu
Radek Hurvajz a 6 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
7 points -
Poděkování za sraz
Pepito a 5 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele patt za téma
Také moc děkuji za sraz, ikdyž jsem mohl být jen v sobotu. Bylo to moc prima odpoledne se super lidmi Příště mi to snad už vyjde na celý víkend Díky6 points -
Solární elektrárna FVE svépomocí
pavelu96 a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele RichVa za téma
Tvl. v první chvíli jsem se lekl, že se něco nekalého přihodilo, nějaká elektřtinová rána kam neměla . Až pak mi docvaklo, že to Minimaxa zabalil jen tady Jinak krásná práce5 points -
pokec ke srazu
Klemoň a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele KoudaK za téma
I po řešení dovozu 7mé sedačky do P807 některým pořádně zamotala naše 807ma s Ostravskou značkou hlavu... Prej: tvl to je tvoje!? Při každým cigáru tady řešíme čí to je!!! Tak to pobavilo...4 points -
4 points
-
Fotky ze srazu
davidse a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
4 points -
Poděkování za sraz
patt a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Sorry za špinavé okno. Díky za přehlídku FILE221126-102840F.MP43 points -
Peugeot 306 1.6 65kW XR z Ria de Žambéra - Na Cyclonech s Hankook Ventus Prime3, 18let spolu, boj s korozí...
radim.1008 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Když ona mu tu jednu svíčku v neděli Zůza spálila u oběda3 points -
Solární elektrárna FVE svépomocí
Schreek a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
3 points -
Vtipy
brixtr a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
VID-20221128-WA0013.mp42 points -
Poděkování za sraz
KoudaK a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Schreek za téma
Bohužel na kameře se nic nenašlo Ale je možné, že zmizeli když jsme byli v muzeu Jinak děkuji všem zúčastněným za povedený sraz, byť sem si ho ze zdravotních důvodů neužil úplně tak jak jsem plánoval. Každopádně sraz se povedl, supr lidi dorazili a v hojném počtu, co víc si přát...2 points -
Pavelu96 308 II GT Line
radim.1008 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
2 points -
Dneska vařim já
Milan+ a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Husky za téma
2 points -
Vtipy
vendelinek a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Akoc za téma
Mníšky z kláštora sa rozhodli, že sa vyberú na púť do Svätej zeme. Keď sa vrátili, zavolal si matku predstavenú biskup a spýtal sa: Tak rozprávaj, dcéra moja, ako prebiehala vaša púť. Monsignore, bola to ťažká cesta. Pán na nás zoslal mnoho nástrah, ale my sme ich v zdraví a viere prekonali. Len čo sme vyplávali na more, námorníci nás všetky znásilnili. Až na sestru Angeliku. Ale to ešte nie je všetko. Po niekoľkých dňoch našu loď prepadli piráti. Námorníkov pozabíjali a nás znásilnili. Až na Angeliku. Ach môj bože! lamentuje biskup. A to stále nie je všetko. Tri dni sme putovali púšťou, kde sme narazili na kočovných beduínov, ktorí nás tiež znásilnili. Teda okrem Angeliky. Dcéra moja, ale ako to, že Angelika bola uchránená. To je taká ošklivá? To nie, ale ona nechcela.2 points -
Pistácie Opel Corsa C 1.2 TataTaxi
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele Charlie 607 za téma
Minulý týden jsem dom dovezl TataTaxi, pistácii jak jí doma všichni říkají. Jelikož vozím ženu ráno do práce, pak rozvoz dětí, odpoledne zas všechny vyzvednout, spousta startů, samé krátké trasy a přitom se namotá denně 40km, tak to nechci jezdit Ducatem. Koupil jsem teda: Opel Corsa C 3dv, rok 2001, motorizace 1.2 16V Z12XE, výbava Comfort (4x airbag, okna v elektrice, centrál na dálku, el.posilovač řízení, manuální šíbr, abs, 14" kola, výškově stavitelný volant, aktivní opěrky hlavy, výškově stavitelné sedadlo řidiče, 6x repro, držák brýlí) Auto bylo v roce 2019 (149tis km) dovezeno z D, kde mělo dle servisky do roku 2016 (123tis km) plný servis. Po ČR najelo za 3roky necelých 10tis km a olej prý měněn každý rok. Z venku je hodně kosmetiky (neřeším), zadní blatníky někdo stříkal sprejem, ale zdá se, že to žádnou ránu nedostalo. Bylo měněno čelní sklo a pravé zadní boční okno. Motor bězí klidně, rozvodový řetěz slyšet není. Zespoda bez náznaku koroze, sem tam nějakej puchýřek na dveřích, víku kufru, atd. Jinak auto jezdí, brzdí, svítí, STK do 7/23, nepochybuji že projde znovu. Co bude potřeba na autě udělat: - čepy řízení - pravej je vymlácenej, ale je to otázka 300kč za oba dva - rozleštit levý přední světlomet - vyměnit tlačítka DO v klíči, už je mám objednané (218kč) Co jsem tak zhruba počítal, tak se mi to auto zaplatí za 6měsíců v rozdílu paliva oproti jízd s Ducatem.1 point -
jak se dá lehce přijít k rozbitému autu a pokutě, i když jste nic nezavinili https://liberecka.drbna.cz/zpravy/doprava/31272-ridice-na-jablonecku-prekvapila-ledovka-narazil-do-jineho-vozu-ten-dostal-pokutu-za-letni-pneumatiky.html1 point
-
Je fakt, že jezdím dost Prahu, a když už se dostanu mimo město, tak dostává docela za uši1 point
-
No nezavinili bych neřekl... Je tam souvislá vrstva sněhu je... Tak má mít obuti, nemá, tak si to zavinil...1 point
-
Potkal jsem klubáka...
Rikic339 zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
@Klemoň jednoduché vím jak vypadají Vaše auta vím že momentálně vodíš rencka. No a když jedu kolem hnízda tak koukám více po všech ptáčcích co do toho hnízda patří.1 point -
System vždy nestihne zastavit zcela před překážkou Peugeot to má nastavené tak ze do 30km/h by měl zastavit, nad 30 pouze zpomalit a zmírnit následky nehody měl jsem možnost testovat na okruhu Valea a funguje to1 point
-
Tak v pralese se hraje ještě fotbal... Ne marketingová kopaná s sampony1 point
-
Solární elektrárna FVE svépomocí
pavelu96 zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Fakt nešťastnej uvod přispěvku1 point -
1 point
-
Nepostřehl. Jejich svět si tam plynul nezměněným tempem.1 point
-
Kolik mate najeto?
zbynek..s zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
1 point -
@Weri 605, díval jsem se na kamery a z přední není vidět nic,bylo to při výjezdu ze dvora mimo záběr a ze zadní kamery je špatný záznam,byl jsem líný očistit zamlžené okno. Ale řekl bych že už to tam při odjezdu nebylo. 2022_1127_105950_457(0)(0).MP41 point
-
Já si (skoro) vždycky přehazoval kola sám. Za prvé jsem chtěl ušetřit, za druhé mě to docela baví a za třetí jsem si kola nechal vyvážit v servisu ještě před hlavním náporem přezouvání a výměnu provedl takzvaně "v pravý čas" No a musím říct, že sice 225/45 R17 na první 308 byly těžký, ale dalo se, tak ty 235/55 R18, co mám na 3008 - to už teda neba Takže když mně v servisu řekli, že za chtějí za přehození jednoho kola 60Kč, tak jsem holt přezul o týden dřív, než jsem chtěl Holt už to není 165/70 R13 jako u Feldy, kde jsem nosil ze sklepa k autu v každé ruce jedno kolo a ještě navíc s rozpažením, abych se neumazal1 point
-
Brzdy
Hafity zvýšil/snížil popularitu uživatele Charlie 607 za téma
Tohle mi u auta dělala prasklá přední pružina. Spodní závit praskl, pružina si sedla níž, na autě nebylo nic poznat, ale jak tam ten kus pružiny ležel v misce tak to cinkalo. Jak se přejela nerovnost tak to bylo přesně jak brašna s nářadím.1 point -
1 point
-
@Weri 605 Taky s Martinou děkujeme za krásný vánoční večírek.. @Verýsek díky za dokumenty... Bylo hezké zas vidět staré kamarády... Dík...1 point
-
Dorazil jsem domů sice už před dvěmi hodinami, ale píšu až teď,byl jsem ještě na náměstí v Lošticích na rozsvícení vánočního stromu. Cesta byla v pohodě. Stavil jsem se na vyhlídkovém místě u letiště Václava Havla v Praze. Také @Weri 605 moc DĚKUJI za uskutečněný sraz, za organizaci, za dárky, za vytrvalost.... Také jsme se zasmáli až jsme se za břicho popadali. A že se na Tebe vyp*dlí ti co Ti s organizací srazu měli pomoci, to je jejich ostuda. Naštěstí se vždycky najde někdo, kdo pomůže. Jinak to že někdo sebere ty bannery... Nechápu k čemu mu to bude. Jakmile zpracuji fotky a umístím na Rajče,tak dám odkaz. Těším se na jarní sraz a snad bude zdravíčko sloužit.1 point
-
Už vše proběhlo pánové a zdá se že se oprava zdařila, jen ten kastlík to byl boj, šroubky a světlo to všechno šlo, ale ten kastlík tam má kolejničku kde vyjíždí ty "dveře" toho kastlíku a ta kolejnička jezdí po takovém ozubeném kolečku a dokud jsem tohle nevymontoval, tak se ten kastlík nedal za boha vyndat...1 point
-
Poděkování za sraz
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
Ještě jednou a veřejně ... Všem co ste dorazili moc děkuju, že ste to nevzdali a podpořili tak moje snažení.. Děkuju za trpělivost a omlouvám se pokud něco nebylo úplně podle vašich představ... Dál si znova zaslouží poděkování všichni asistenti.. nechci na nikohoho zapomenout, ale určitě obě Veverky, Mj, Verýsek, Schreek.. Pepito za bowling, Žabi za medajle, Koudy za svícny a už nevím rychle kdo ještě.. Mějte se všichni fajnově a snad někde v tom květnu ... ps...: Poděkování si rozhodně nezaslouží ten čů... co nám ukradnul oba ty bannery, co visely na plotě...!!! Kéž by ti zčernal a zmokval a pálila tě prdel při každým sr... až do konce života, ty grázle..1 point -
Ahoj Pežoťáci Po přelouskání těchto čtyř stránek jsem nabyl dojmu, že někteří jedinci tady chtějí mít za každou cenu poslední slovo. To se ale ani ve dvou píšících jedincích nedá. Vždy bude někdo ten druhý. Já jsem do této skoro plané diskuse do této doby nenapsal jediné slovo. Proto navrhuji. Nechte to poslední slovo mojí maličkosti a už do tohoto vlákna nepište nikdo nic. Občas to tady ztrácí úroveň Já slibuji, že po tomto mém příspěvku už sem nenapíšu ani slovo. Tedy vlastně jen ještě jednu celou a poslední větu. "Prosím moderátory o uzamčení tohoto vlákna"1 point
-
Vtipy
vendelinek zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
Dalším způsobem jak můžete letos v zimě ušetřit za energie je vypnout lednici a potraviny chladit normálně v obýváku.1 point -
1 point
-
Vtipy
vendelinek zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
Sestra Logika a Sestra Matematika se vracely do kláštera, když si všimly, že je sleduje cizí muž. Zrychlily tedy chůzi. SM: To nefunguje. SL: Přirozeně, že to nefunguje! Ten muž udělá také to jediné, co je logické: Půjde rychleji. SM: Tak co tedy uděláme? Při této rychlosti nás už za minutu dohoní. SL: To jediné co je logické: Rozdělíme se. Já půjdu jednou cestou a ty tou druhou. Nemůže nás pronásledovat obě. Muž pronásledoval Sestru Logiku. Sestra Matematika došla do kláštera a měla obavy o sestru Logiku. Konečně dorazila i Sestra Logika. SM: Sestro Logiko! Zaplať Pán Bůh, že už si tady. Pověz mi, co se stalo! SL: To jediné co je logické: Ten muž nás nemohl obě pronásledovat, takže šel jen za mnou. SM: No jo! Ale co se stalo potom? SL: To jediné co je logické: běžela jsem nejrychleji, jak jen jsem mohla. SM: A potom? SL: To je přeci logické. Začal utíkat také co nejrychleji, jak jen uměl. SM: No a co pak? SL: Stalo se to, co se stát muselo. Dohonil mne. SM: Chudáčku, co jsi pak udělala? SL: To jediné, co je logické: Vyhrnula jsem si sukni nahoru. SM: Óó! Sestro! A co udělal ten muž? SL: To jediné co je logické: Spustil si dolů kalhoty. SM: Óóó ne! A co se stalo potom? SL: Není to přeci logické? Sestro? Jeptiška s vyhrnutou sukní může přeci utíkat rychleji než muž se spuštěnými kalhotami!1 point -
Líbí / Nelíbí je to problém?
Rikic339 zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
Připadá mi to už jako šťourání v exkrementech, ale ok. Prostě zelený/červený neberu zase tak vážně. Kdybych se tady po každé zhroutil z toho že mě zasypou červenými místní honáci čarodějnic, tak bych nemohl dělat to co dělám. Kdybych řešil každé kliknutí na červenou u mých příspěvků (i když jsou mířeny spíš na mojí osobu, ne na příspěvek), tak by mi na samotné moderování nezbývala energie a čas. Určitě tu byli a jsou borci co si na sbírání zelených puntíků zakládají a pro pár červených jsou schopní tě pozurážet v soukromých zprávách, tak mě to jen utvrzuje v tom, že je to celé spíš k smíchu. Jinak si myslím, že toto vlákno už je celkem vyčerpané a nic nového nepřináší a pokud už nikdo nic nemá, tak bych to tu ukončil1 point -
1 point
-
Pavle - taky jsem v pohodě Ale ..... fakt mě kdysi to slučování příspěvků ve vtipech překvapilo a možná až zarazilo. Různě vtipy přece bývají většinou o různých tématech a slučovat je jen proto, že je zrovna vložil ten nebo onen, to mě překvapilo. Nicméně neřešil jsem, nějak jsem si to přebral a chovám se dle svého názoru tak, abych vyhověl. Ale když zase probudím téma "šipiček", tak klidně někdo mohl dát prvnímu fóru zelenou a když byl druhý (blbý) připojen, nemohl mu dát červenou, páč by zase shodil ten první dobrej fór a tak třeba "šipku" úplně odebral a nebo to nechal koňovi, páč ten víc ví1 point
-
1 point
-
Peugeot 306 1.6 65kW XR z Ria de Žambéra - Na Cyclonech s Hankook Ventus Prime3, 18let spolu, boj s korozí...
OK406 zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
1 point -
Peugeot 306 1.6 65kW XR z Ria de Žambéra - Na Cyclonech s Hankook Ventus Prime3, 18let spolu, boj s korozí...
OK406 zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
1 point -
https://www.autoforum.cz/zajimavosti/k-mani-je-vzacna-silnicni-verze-nejlepsiho-z-monster-rallyove-sk-b-snad-ani-neni-draha/1 point