Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. Péťa

    Péťa

    Moderátor


    • Body

      9

    • Počet příspěvků

      24 449


  2. MotoMoto

    MotoMoto

    Uživatel


    • Body

      6

    • Počet příspěvků

      6 756


  3. Rikic339

    Rikic339

    Uživatel


    • Body

      6

    • Počet příspěvků

      1 377


  4. MJSytic

    MJSytic

    Super Administrátor


    • Body

      6

    • Počet příspěvků

      16 195


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 23.6.2022 v kategorii Příspěvky

  1. Mercedes Intouro

    Žlutý veterán

    Dlouho jsem nic nenapsal. V květnu jsem se žlutou absolvoval autobusový den PID v Letňanech, a nyní si užívá kosmetiku v Bašnici u Jičína
    5 points
  2. MotoMoto

    Vtipy

    4 points
  3. Pepito

    Vtipy

    4 points
  4. Goldinka

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Naše polední vycházky s výhledem na Černou a Světlou horu cestou se mrkneme na koníky, odpočineme si u pomnicku na lavičce ve stínu pod třešní a nakonec se vyloupneme z lesa u školy ve Svobodě cca 3.5 km procházka bez ruchu silnice a lidí. Prostě... Já to tu miluju
    3 points
  5. jirka307

    Jirkova vysněná 5008 2.0 Hdi Allure - první šrám

    Tak včera dorazilo co mělo být v plánu až za 14dni
    3 points
  6. radim.1008

    Potkal jsem klubáka...

    Tak to vím přesně. Dokonce i kdo a kdy tam tu samolepku nalepil. Byl jsem to já na vlastní svatbě. A auto řídil @Weri 605 tatínek, co nám na posledním sraze točil čuníka.
    3 points
  7. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    zaprasené auto si představuju trochu jinak
    3 points
  8. Rikic339

    Co jste dnes udelali...

    Tatík si mi včera postěžoval že má zaprasené auto a že bude muset zajet na myčku.. Jak ho znám, skončilo by to zase na kartáčích Tak jsem se toho radši ujal sám wheel cleaner + clay ve spreji - wapka - usušit - vytřít bordel kolem dveří a kufru - rychlovosk Angelwax Corona - tekuté stěrače hned to vypadá zase k světu.. Malé srovnání před a po
    3 points
  9. Péťa

    Vtipy

    3 points
  10. MJSytic

    EAT8 - jde zařadit N při vypnutém motoru?

    Jedině automat
    2 points
  11. Pe.Tr

    Co jste dnes udelali...

    zaprasené auto sem měl jen jednou
    2 points
  12. @Pe.Tr tyhle kolový zvedáky jsou dobrý na manipulace po dílně kdy s tím auto přizvedneš za kola a postrkuješ to ručně, Na odtahovkách se používá podobný systém akorát že řekněme mohutnější konstrukce aby to vydrželo když se s tím auto podloží a vezme do brejlí nebo na naviják a tak se vláčí. @Fransóz každý dispečer/ka odtahové nebo asistenční služby se Tě při žádosti o odtah vozu vyptá a podle zjištěných faktů pošle odpovídajícím způsobem vybavené auto. Ale dá se říct že každý šofér odtahovky si dokáže poradit aby auto naložil aniž by ho poškodil více než bylo před odtahem. A dá se naložit i na auto bez HR technologii popisovat detailně neboť by mě někteří chtěli kamenovat jen napíšu že je to asi nejstarší způsob jak nakládat a každý odtahovkář používá svoji recepturu kluzného prostředku a z 90% je kluzný prostředek založen na mazlavém mýdle. Jinak buď je odtahovka vybavená HR a auto se uváže na kříž a zvednutím se naloží pokud není vybavená HR tak má HB(hydraulické brýle) a na nich se to odtáhne případně i za pomoci vozíků kterýma se podloží druhá náprava. A do podzemních garáží jezdí téměř vždy " malá" odtahovka většinou postavená na podvozku nějakého 4x4 pick upu vybavená HB a vozíky a tím se provede vytažení na ulici kde se to naloží na jiný odvozní prostředek nebo pokud to není daleko tak se to odvlíkne až do servisu.
    2 points
  13. Péťa

    Vtipy

    2 points
  14. Pe.Tr

    Vtipy

    2 points
  15. Rikic339

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Itálie - Capo Vaticano a výhled na západ Slunce Ostrov na fotce je sopka Stromboli
    2 points
  16. davidse

    Vtipy

    2 points
  17. Medvěd

    Registrační značky na přání

    Právě teď v KarleVarle
    2 points
  18. MotoMoto

    Vtipy

    rejpale
    1 point
  19. Charlie 607

    Fiat Ducato 3,0JTD L3H2 - přestavěno na obytné

    Tento týden si hraju s obkladem stěn. Navrtání děr na příchytky do vrchního nosníku a stropních výztuh, zatření barvou a pak už nandání obkladu. Základem je původní kartonplastový obklad a přes něj obkladové desky V-Flex od reimo. Samotný V-flex nemá dostatečnou tuhost a v oblasti postele by dost trpěl a mohl by se prokopnout, proto jsem pod ním nechal kartonplast který na spodku zároveň bude za nábytkem. Zatím mám udělanou jednu stranu, došli mi světlé příchytky, takže pokračování snad v pondělí. Ve stejné barvě budou do budoucna i obklady zadních vrat a šoupaček, ale 3 přesně padnoucí panely na vrchní část dveří vyjdou na 10tis, tak to až někdy časem.
    1 point
  20. Péťa

    Vtipy

    To je přeci jasný, protože osvětlená vzducholoď by byla LED Zeppelin
    1 point
  21. PaKr

    Emotion Day(s) 202x - Peugeot Roadshow

    Tak jsem protáhl dva krasavce ( 5008 trochu víc ) a (konečně) se potkal s @Pepito a @Verýsek a omlouvám se @Leovi - seděli jsme vedle sebe a nevěděl jsem, že to je on... Tak snad někdy příště
    1 point
  22. P607Olda

    EAT8 - jde zařadit N při vypnutém motoru?

    Startování navíc není nutné. Při příjezdu obvykle víš, že se ještě bude tlačit (servis, garáž). Tzn. před vypnutím motoru zařadit voličem N, pak vypnout motor. Další manipulace už netočí motorem (zapnout zapalování, pohnout voličem, šlápnout brzdu, stisknout tlačítko brzdy, pustit brzdu, vypnout zapalování). Uvedení do provozního stavu: normálně nastartovat, vše se upraví samo. Zdá se to šílené, ale na druhé straně, jízda s automatem a aut. ruční brzdou je fajn, fakticky se o nic nemusíš starat.
    1 point
  23. Péťa

    Vtipy

    1 point
  24. MotoMoto

    Dneska vařim já

    Tak není to moc o vaření, ale je to dobré.
    1 point
  25. Johny440

    5008 SUV dodací lhůta

    Objednával jsem začátkem listopadu (byla to ale už opakovaná objednávka - ta původní byla z června loňského roku, kterou mi zrušili). Rozdíl mezi aktuální cenou a cenou z listopadu je teď +50tis. Jak jsem psal, cena na faktuře zůstala stejná, ale jsem zvědavý, jestli tam z té výbavy bude všechno. Po zítřku budu moudřejší, tak poté přidám info.
    1 point
  26. MJSytic

    EAT8 - jde zařadit N při vypnutém motoru?

    Každý má svůj způsob vyhazování peněz
    1 point
  27. ozzy56

    EAT8 - jde zařadit N při vypnutém motoru?

    tak nevím, než kupovat nějaké přípravky, tak nastartuju a popojedu , motoru studený start sice neprospěje, ale přece to posouvání auta nedělám pětkrát denně , navíc je to jenom kus železa
    1 point
  28. Sawoy

    zajímavé aplikace pro Android

    To jsem rád ... a umí to tolik věcí že odhadem po pěti letech užívání využiju nunla nula hrozně málo. Kombinací akce-spoučtěč-podmínka, kdy se to ještě dá vrstvit a spouštěčem nebo podmínkou může být i jiné makro, musí být statisíce .... Fakt neskutečná apka ....
    1 point
  29. MJSytic

    Co jste dnes udelali...

    Ne, nechtělo se mi sem
    1 point
  30. Medvěd

    EAT8 - jde zařadit N při vypnutém motoru?

    Děkuji za tohle téma potvrzující mé stále velice pevné rozhodnutí, že automat nechci ani omylem
    1 point
  31. MJSytic

    Co jste dnes udelali...

    Přijel jsem do práce (zaměstnání) - pozdě, ale přece
    1 point
  32. sitler

    Co jste dnes udelali...

    Ja taky. Jediny co tam je a co by u me stalo za odstraneni je to ptaci ho**o na viku nadrze
    1 point
  33. Pe.Tr

    EAT8 - jde zařadit N při vypnutém motoru?

    @Vena garážmistr tak jsem to samo myslel , na takove to domaci posunovani , na vytlaceni z garage to ale bohate staci.
    1 point
  34. PaKr

    Emotion Day(s) 202x - Peugeot Roadshow

    @Pepito, jestli je to aktuální, tak vem to rádio, co máš ze srazu. Mám nějaké ty redukce.
    1 point
  35. Péťa

    EAT8 - jde zařadit N při vypnutém motoru?

    Jak prosté Ještě by se u toho mohl drbat volnou levou nohou za pravým uchem @Fransóz se chtěl vyhnout startování
    1 point
  36. Klemoň

    Co jste dnes udelali...

    Dneska jsem jen tak pro pobavení vystříhnul kousek záznamu (z autokamery) včerejšího návratu domů. Je radost s tím pro zábavu předjíždět . . . 2022_0621_125546_018 00_01_45-00_02_24.avi
    1 point
  37. ferinko2

    oprava ruční brzda

    Pozri súkr.správy Ináč páka zatiahnutej ručky sa dá spustiť po zabrzdení.....stačí ten čudlík vytiahnuť a páka spadne dole....vozidlo ostane zabrzdené.
    1 point
  38. Rikic339

    408

    1 point
  39. VojtouNerCZ

    307 sw - konečná

    Tak peníze půjdou schovat, to, že je to vobouchaný neřeším, koupilo se to obouchaný už z druhý strany, teď je to souměrný xD Navíc ona to už taky párkrát opřela
    1 point
  40. RichVa

    Registrační značky na přání

    Dnes cestou z ČB do Strakonic Volkswagen New Beetle s SPZ: PAN BROUK
    1 point
  41. Péťa

    Vtipy

    Opatrnost a predvidavost.mp4 Opatrnost a předvídavost
    1 point
  42. Vena garážmistr

    Dostalo mě do kolen :)

    Tak dneska ježdění a protože nejsou hejbači volantem tak si páni brigádníci mohou vybrat co budou jezdit, osobně to nezneužívám ale s denní výpravčí mám dohodu že odjedu cokoliv kde je střídání nadohled " baráku" případně se ze střídání na " barák" dokážu dostat jinou linkou ale ne metrem. Takže mě asi tak 4-5x do měsíce posílá na ZOO (112). Což je teď dost frekventovaná linka protože konec školního roku se blíží a spousta škol míří do ZOO na výlet. Jako dneska jsem měl za těch pár hodin co jsem tam byl hlavu jak pátrací balon haranti řvou dělaj v buse bordel a hysterický učitelky se je snaží umravňovat ale jen to zhoršujou. Zajímavý je že s některou třídou jedou dvě i tři učitelky a ty dělají bordel až hrůza a třída se kterou jede jeden učitel tak jsou v pohodě a dokonce ty fakani který lezou prvníma dveřma umí pozdravit. Ale lidi do kolen mě dostávaj ty témata který ty smradi rozebírají jako kdo mě zná tak ví že přirození ať dámský nebo pánský podle mě není vulgární výraz ale běžný hovor ale to jak se baví ty smradi no červenal jsem se jako Karkulka. Dvě žáby si sednou na první sedačku za dveře a začnou rozebírat kouření a najednou ta jedna povídá no matka kouřila za celej život jen otce tak ta mi asi neporadí jak na to. Jako z těch útržků co jsem zaslech jsem fakt myslel že probíraj cigára případně marjánu a oni tohle a ani se nečervenali nebo aspoň to nebylo vidět bo na ksichtech měli napatláno takovou vrstvu jako když se kytuje pokrčenej blatník.
    1 point
  43. MJSytic

    Emotion Day(s) 202x - Peugeot Roadshow

    Je to dobrý. Stále jezdí
    1 point
  44. vendelinek

    Budíček 😀

    Todle by se spíš hodilo po ránu VID-20220614-WA0000.mp4
    1 point
  45. Medvěd

    Registrační značky na přání

    Hradec Králové - Rock fór People
    1 point
  46. Charlie 607

    Fiat Ducato 3,0JTD L3H2 - přestavěno na obytné

    Střecha už celoplošně vytlumena, ten rozdíl je opravdu propastný. Zatím teda tlumení přidalo 30kg hmotnosti, ale nelituju. Teď lepím na střechu K-flex, nejdříve pruhy do prolisů, tam je akorát 6mm a přes to mezi nosníky 25mm. Taky už jsem vrtnul díru do podlahy pro odpad ze sprchové vaničky. V pondělí jsem se pustil do opravy zatékání v zadní části, objevovala se mi voda v těsnění zadních vrat. Při ohledání jsem našel odtržený tmel ve spoji střechy a okapu nad zadními vraty. Tmel šel celkem lehce ven a od ním už byla povrchová rez. Tak jsem to vytahal, očistil, odrezil, teď dávám antikorozní barvu a v sobotu to nově zatmelím. A testuji simulátor EGR ventilu, napojí se mezi kabeláž váhy vzduchu a připojí na kabeláž podtlakového ventilu co ovládá EGR. Ten zůstává trvale zavřený. Včera sem to namontoval, ještě trochu učešu kabeláž aby to nebylo vidět. Zatím vše funguje jak má, žádná kontrolka nesvítí. Až najedu víc kilometrů tak to projedu diagnostikou a uvidíme. A asi budu řešit dekarbonizaci sání, když už do něj nepůjde výfuk, tak ať je to čisté.
    1 point
  47. davidse

    Vtipy

    0 points
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...