Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 23.6.2022 v kategorii Příspěvky
-
Žlutý veterán
radim.1008 a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Mercedes Intouro za téma
5 points -
Fotím, Fotíš, Fotíme
Charlie 1 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Goldinka za téma
3 points -
Jirkova vysněná 5008 2.0 Hdi Allure - první šrám
Míla72 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele jirka307 za téma
3 points -
Potkal jsem klubáka...
Moral3z a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
3 points -
Co jste dnes udelali...
*nohafuc* a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
zaprasené auto si představuju trochu jinak3 points -
Co jste dnes udelali...
Hafity a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Rikic339 za téma
Tatík si mi včera postěžoval že má zaprasené auto a že bude muset zajet na myčku.. Jak ho znám, skončilo by to zase na kartáčích Tak jsem se toho radši ujal sám wheel cleaner + clay ve spreji - wapka - usušit - vytřít bordel kolem dveří a kufru - rychlovosk Angelwax Corona - tekuté stěrače hned to vypadá zase k světu.. Malé srovnání před a po3 points -
EAT8 - jde zařadit N při vypnutém motoru?
Hafity a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
Jedině automat2 points -
Co jste dnes udelali...
ozzy56 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
2 points -
EAT8 - jde zařadit N při vypnutém motoru?
VojtouNerCZ a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
@Pe.Tr tyhle kolový zvedáky jsou dobrý na manipulace po dílně kdy s tím auto přizvedneš za kola a postrkuješ to ručně, Na odtahovkách se používá podobný systém akorát že řekněme mohutnější konstrukce aby to vydrželo když se s tím auto podloží a vezme do brejlí nebo na naviják a tak se vláčí. @Fransóz každý dispečer/ka odtahové nebo asistenční služby se Tě při žádosti o odtah vozu vyptá a podle zjištěných faktů pošle odpovídajícím způsobem vybavené auto. Ale dá se říct že každý šofér odtahovky si dokáže poradit aby auto naložil aniž by ho poškodil více než bylo před odtahem. A dá se naložit i na auto bez HR technologii popisovat detailně neboť by mě někteří chtěli kamenovat jen napíšu že je to asi nejstarší způsob jak nakládat a každý odtahovkář používá svoji recepturu kluzného prostředku a z 90% je kluzný prostředek založen na mazlavém mýdle. Jinak buď je odtahovka vybavená HR a auto se uváže na kříž a zvednutím se naloží pokud není vybavená HR tak má HB(hydraulické brýle) a na nich se to odtáhne případně i za pomoci vozíků kterýma se podloží druhá náprava. A do podzemních garáží jezdí téměř vždy " malá" odtahovka většinou postavená na podvozku nějakého 4x4 pick upu vybavená HB a vozíky a tím se provede vytažení na ulici kde se to naloží na jiný odvozní prostředek nebo pokud to není daleko tak se to odvlíkne až do servisu.2 points -
2 points
-
2 points
-
Fotím, Fotíš, Fotíme
FrantaCV a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Rikic339 za téma
2 points -
2 points
-
Registrační značky na přání
zbynek..s a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
2 points -
Fiat Ducato 3,0JTD L3H2 - přestavěno na obytné
BubakGS zvýšil/snížil popularitu uživatele Charlie 607 za téma
Tento týden si hraju s obkladem stěn. Navrtání děr na příchytky do vrchního nosníku a stropních výztuh, zatření barvou a pak už nandání obkladu. Základem je původní kartonplastový obklad a přes něj obkladové desky V-Flex od reimo. Samotný V-flex nemá dostatečnou tuhost a v oblasti postele by dost trpěl a mohl by se prokopnout, proto jsem pod ním nechal kartonplast který na spodku zároveň bude za nábytkem. Zatím mám udělanou jednu stranu, došli mi světlé příchytky, takže pokračování snad v pondělí. Ve stejné barvě budou do budoucna i obklady zadních vrat a šoupaček, ale 3 přesně padnoucí panely na vrchní část dveří vyjdou na 10tis, tak to až někdy časem.1 point -
EAT8 - jde zařadit N při vypnutém motoru?
Charlie 1 zvýšil/snížil popularitu uživatele P607Olda za téma
Startování navíc není nutné. Při příjezdu obvykle víš, že se ještě bude tlačit (servis, garáž). Tzn. před vypnutím motoru zařadit voličem N, pak vypnout motor. Další manipulace už netočí motorem (zapnout zapalování, pohnout voličem, šlápnout brzdu, stisknout tlačítko brzdy, pustit brzdu, vypnout zapalování). Uvedení do provozního stavu: normálně nastartovat, vše se upraví samo. Zdá se to šílené, ale na druhé straně, jízda s automatem a aut. ruční brzdou je fajn, fakticky se o nic nemusíš starat.1 point -
1 point
-
Objednával jsem začátkem listopadu (byla to ale už opakovaná objednávka - ta původní byla z června loňského roku, kterou mi zrušili). Rozdíl mezi aktuální cenou a cenou z listopadu je teď +50tis. Jak jsem psal, cena na faktuře zůstala stejná, ale jsem zvědavý, jestli tam z té výbavy bude všechno. Po zítřku budu moudřejší, tak poté přidám info.1 point
-
EAT8 - jde zařadit N při vypnutém motoru?
Vena garážmistr zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
Každý má svůj způsob vyhazování peněz1 point -
tak nevím, než kupovat nějaké přípravky, tak nastartuju a popojedu , motoru studený start sice neprospěje, ale přece to posouvání auta nedělám pětkrát denně , navíc je to jenom kus železa1 point
-
To jsem rád ... a umí to tolik věcí že odhadem po pěti letech užívání využiju nunla nula hrozně málo. Kombinací akce-spoučtěč-podmínka, kdy se to ještě dá vrstvit a spouštěčem nebo podmínkou může být i jiné makro, musí být statisíce .... Fakt neskutečná apka ....1 point
-
Ne, nechtělo se mi sem1 point
-
Děkuji za tohle téma potvrzující mé stále velice pevné rozhodnutí, že automat nechci ani omylem1 point
-
Přijel jsem do práce (zaměstnání) - pozdě, ale přece1 point
-
Ja taky. Jediny co tam je a co by u me stalo za odstraneni je to ptaci ho**o na viku nadrze1 point
-
EAT8 - jde zařadit N při vypnutém motoru?
Vena garážmistr zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
@Vena garážmistr tak jsem to samo myslel , na takove to domaci posunovani , na vytlaceni z garage to ale bohate staci.1 point -
@Pepito, jestli je to aktuální, tak vem to rádio, co máš ze srazu. Mám nějaké ty redukce.1 point
-
EAT8 - jde zařadit N při vypnutém motoru?
VojtouNerCZ zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Jak prosté Ještě by se u toho mohl drbat volnou levou nohou za pravým uchem @Fransóz se chtěl vyhnout startování1 point -
Dneska jsem jen tak pro pobavení vystříhnul kousek záznamu (z autokamery) včerejšího návratu domů. Je radost s tím pro zábavu předjíždět . . . 2022_0621_125546_018 00_01_45-00_02_24.avi1 point
-
Pozri súkr.správy Ináč páka zatiahnutej ručky sa dá spustiť po zabrzdení.....stačí ten čudlík vytiahnuť a páka spadne dole....vozidlo ostane zabrzdené.1 point
-
307 sw - konečná
Moral3z zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
Tak peníze půjdou schovat, to, že je to vobouchaný neřeším, koupilo se to obouchaný už z druhý strany, teď je to souměrný xD Navíc ona to už taky párkrát opřela1 point -
Registrační značky na přání
vendelinek zvýšil/snížil popularitu uživatele RichVa za téma
Dnes cestou z ČB do Strakonic Volkswagen New Beetle s SPZ: PAN BROUK1 point -
Vtipy
enikybeniky zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Opatrnost a predvidavost.mp4 Opatrnost a předvídavost1 point -
Dostalo mě do kolen :)
BubakGS zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Tak dneska ježdění a protože nejsou hejbači volantem tak si páni brigádníci mohou vybrat co budou jezdit, osobně to nezneužívám ale s denní výpravčí mám dohodu že odjedu cokoliv kde je střídání nadohled " baráku" případně se ze střídání na " barák" dokážu dostat jinou linkou ale ne metrem. Takže mě asi tak 4-5x do měsíce posílá na ZOO (112). Což je teď dost frekventovaná linka protože konec školního roku se blíží a spousta škol míří do ZOO na výlet. Jako dneska jsem měl za těch pár hodin co jsem tam byl hlavu jak pátrací balon haranti řvou dělaj v buse bordel a hysterický učitelky se je snaží umravňovat ale jen to zhoršujou. Zajímavý je že s některou třídou jedou dvě i tři učitelky a ty dělají bordel až hrůza a třída se kterou jede jeden učitel tak jsou v pohodě a dokonce ty fakani který lezou prvníma dveřma umí pozdravit. Ale lidi do kolen mě dostávaj ty témata který ty smradi rozebírají jako kdo mě zná tak ví že přirození ať dámský nebo pánský podle mě není vulgární výraz ale běžný hovor ale to jak se baví ty smradi no červenal jsem se jako Karkulka. Dvě žáby si sednou na první sedačku za dveře a začnou rozebírat kouření a najednou ta jedna povídá no matka kouřila za celej život jen otce tak ta mi asi neporadí jak na to. Jako z těch útržků co jsem zaslech jsem fakt myslel že probíraj cigára případně marjánu a oni tohle a ani se nečervenali nebo aspoň to nebylo vidět bo na ksichtech měli napatláno takovou vrstvu jako když se kytuje pokrčenej blatník.1 point -
Budíček 😀
Rikic339 zvýšil/snížil popularitu uživatele vendelinek za téma
Todle by se spíš hodilo po ránu VID-20220614-WA0000.mp41 point -
1 point
-
Fiat Ducato 3,0JTD L3H2 - přestavěno na obytné
Hafity zvýšil/snížil popularitu uživatele Charlie 607 za téma
Střecha už celoplošně vytlumena, ten rozdíl je opravdu propastný. Zatím teda tlumení přidalo 30kg hmotnosti, ale nelituju. Teď lepím na střechu K-flex, nejdříve pruhy do prolisů, tam je akorát 6mm a přes to mezi nosníky 25mm. Taky už jsem vrtnul díru do podlahy pro odpad ze sprchové vaničky. V pondělí jsem se pustil do opravy zatékání v zadní části, objevovala se mi voda v těsnění zadních vrat. Při ohledání jsem našel odtržený tmel ve spoji střechy a okapu nad zadními vraty. Tmel šel celkem lehce ven a od ním už byla povrchová rez. Tak jsem to vytahal, očistil, odrezil, teď dávám antikorozní barvu a v sobotu to nově zatmelím. A testuji simulátor EGR ventilu, napojí se mezi kabeláž váhy vzduchu a připojí na kabeláž podtlakového ventilu co ovládá EGR. Ten zůstává trvale zavřený. Včera sem to namontoval, ještě trochu učešu kabeláž aby to nebylo vidět. Zatím vše funguje jak má, žádná kontrolka nesvítí. Až najedu víc kilometrů tak to projedu diagnostikou a uvidíme. A asi budu řešit dekarbonizaci sání, když už do něj nepůjde výfuk, tak ať je to čisté.1 point