Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. Vena garážmistr

    • Body

      6

    • Počet příspěvků

      6 622


  2. Weri 605

    Weri 605

    Vedení


    • Body

      5

    • Počet příspěvků

      5 524


  3. ozzy56

    ozzy56

    Uživatel


    • Body

      4

    • Počet příspěvků

      35 916


  4. sitler

    sitler

    Člen klubu


    • Body

      3

    • Počet příspěvků

      3 074


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 31.5.2022 Ve všech sekcích

  1. ozzy56

    Pomoc s výběrem e-skútrů

    jojo, chlapi míní, manželky mění...
    4 points
  2. MotoMoto

    Dneska vařim já

    Domácí jitrnička, domácí zelíčko, hořčice a houstička. Hezký večer
    3 points
  3. Vena garážmistr

    Pomoc s výběrem e-skútrů

    No vidíš jak máš hodnou ženu, ona ví že by jsi domu dotáhnul další stroj o který by jsi se staral a měl na ní a děti zas méně času. Takhle budeš s rodinou trávit toho času víc už jen tím že je budeš vozit domů ze vzdělávacích institucí.
    3 points
  4. Hafity

    Dneska vařim já

    @MotoMoto : talíř se žvancem a počítač/noťas.... Hernajs, kde já už tutok kombinaci viděl
    2 points
  5. TVL - to je lživá propaganda
    2 points
  6. Goldinka

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    @Radek Hurvajz nee, ta je dávno fuč, teď mám Canon EOS 500D, nějaký telátko k tomu a 18-136. Sháním (ne teda nijak aktivně, příliš teď nefotim) nějakou pevnou padesátku a nebo i něco kratšího na krajinky. Do budoucna bych ráda i lepší tělo. Kamarádka se zbavovala a mě ta bezzrcadlovka moc nebavila, neměla sem pocit, že držim pořádnej foťák v ruce, proto šla Navíc ty fotky sou přes odkaz na FB a FB po nahrání ty fotky dost zprzní. Originál není zas tak marnej
    2 points
  7. Béďa

    připravujeme Legendy 2020

    jako sorry ale kraťasy a tričko na volnočasovou aktivitu nevidím jako problém, nevím jak kdo ale já jsem rád, když se v teplých dnech nemusím pařit v dlouhých kalhotách ani v práci.. jednání a schůzky se zákazníky, je samozřejmě jiná kapitola..
    2 points
  8. sitler

    připravujeme Legendy 2020

    No jo, jenze tady je problem: poradatel se tvari, ze to chce na nejaky urovni... tak to udela na polorozkopanym vystavisti, ma nam hnusny stanky s umastenou obsluhou, ale po prichozich chce nejakej dress code a jeste je jako predem upozorni, ze mensi deti by taky vubec nemeli tahat s sebou, protoze je to pro ne nevhodny prece.
    2 points
  9. Vena garážmistr

    připravujeme Legendy 2020

    Ano svým způsobem chápu, že v dnešní době kdy se chodí pro vyznamenání na hrad ve svetru a mnoho lidí je schopno na "významný oběd " do lepší restaurace dojít v teplákách nebo v hawajské košili a " hovnosběrkách " že si pořadatel určí že by byl rád aby tam došli lidi oblečení alespoň trochu " normálně" na druhou stranu dokážu pochopit že se takové omezení nelíbí třeba motorkářům kteří by si návštěvu takové akce chtěli užít třeba s partou a že dojedou v motorkářském což je svým způsobem taky proti doporučení. Mě osobně to problém nedělá protože tepláky ve svém šatníku nemám a když tak přemýšlím tak momentálně asi ani kraťasy. A móda roztrhaných kalhot ze kterých lezou kolena nebo půlprdele mě taky minula. U mě spíše pořád přetrvává problém s velkým množstvím lidí na jednom místě v jeden čas bohužel tento problém se u mě začal objevovat v dobách kdy jsem začal jezdit u DP a i když dnes už nejezdím tolik jako když to bylo moje hlavní zaměstnání tak to ve mě je pořád jak je předpoklad že se někde budou vyskytovat davy lidí tak mě dá spoustu práce se přemluvit abych tam šel.
    2 points
  10. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    @Fruktis Ono by to slo "ale" zajet na misto zaparkovat auto dojit na misto rozlozit stativ nastavit kameru/y udelat zaber/y vse slozit prejit k autu a popojet na dalsi zaber .... Zkousel jsem tri kamery a mobil - vysledek je takovej neslanej nemastnej. Proste v jednom je to uz moc A to neresim drony - pripadna povoleni atp .... Ted se slo na max. improvizaci - potreboval jsem si vycistit hlavu a z casti se to povedlo. Tato hracka je nase hlavni kamera - dlanove jsou vedlejsi "outdorove" doplnkove ...
    2 points
  11. radim.1008

    Jaký motor do 308 SW?

    S naftovou 5008 najedu ročně 8-10tis.km s benzínovou 306 cca 6tis.km a s cabriem kolem 1tis.km. Ptal jsem se na sraze taky na tuhle otázku a bylo mi odpovězeno, jestli chceš benzínovou 308 T9, tak si ji kup v naftě.
    2 points
  12. Weri 605

    Dneska vařim já

    Dneska zase jen udím, ale vaří mi tak trochu @Pepito... ze Studený Loučky mi přivezl klobásky a tak sem si jí dala ohřát do komína.. je moooooc dobrá.. křupka žádná a špíčku tak akorát... jemně mini malinko pikantní ... @Scratch jestli chceš libovku mezi klobásama, tak Kojetická začouzená - tuším uzeniny Beta... ale za mě je tohle jako naprosto v pohodě jen je škoda, že je to v papíru a né ve střívku...
    2 points
  13. VojtouNerCZ

    Dostalo mě do kolen :)

    Tak asi záleží jaký postoj k danému autu člověk má. Na manželky autě jsem taky teď bral prahy a tu nabouranou stranu sprejem, hlava nehlava, kolo nekolo
    1 point
  14. jarokare

    Peugeot Expert II 2008, 2.0 HDI pojistky

    Skoro jo , ještě 807 , ale ta je vlastně na stejným základu jako Expert . A 107 je vlastně japonec , takže tu nepočítám . @Zdenda65 pojistku zřejmě nenajdeš , zpětný světla jsou ovládaný elektronicky v BSI . Ale zase se dají diagnostikovat .
    1 point
  15. jarokare

    Peugeot Expert II 2008, 2.0 HDI pojistky

    Když chcete takovouhle radu , tak dávejte vin , je pak rychlejší a jednodušší něco dohledat ...
    1 point
  16. 1 point
  17. No tvl když Ťa vidím tak abys nebyl jako já když jsem se v mládí vracel ozdravovny " sváteční " kalhoty jsem nemohl dopnout tak mi tam jedna místní pečovatelka natáhla tkaničku od poutka do poutka a tím mi je zasichrovala na pupíku aby mi nepadali. Jinak teda když to vidím tak to @Weri 605 asi zruš já tam fakt sám sedět nebudu.
    1 point
  18. Weri 605

    Posrazové poděkování

    @kupák zcela upřímně už nevím, ale určitě nebyl poslední... Jen pro zajímavost.. @Pablos108 si dal tu práci a spočítal za 3 hodiny tu truhlu... 7.719 kusů a asi 15kg... když k tomu přičtu hru a něco co zbylo eště doma, páč se to nevešlo, tak se na ňákejch dobrejch 9.000 dostanem... všechno poctivě vypitý...
    1 point
  19. btl.a

    Peugeot 5008 Active Pack 1.5 BlueHDi 130 S&S MAN6

    Taky mám tuto rezervu a dolů se dává kličkou jako naviják. Je to na lanku.
    1 point
  20. ChouLu

    Lišta pravých posuvných dveří

    v Peugeotu..
    1 point
  21. VojtouNerCZ

    Pomoc s výběrem e-skútrů

    Tak skútr zatím padá, manželka si vymyslela, že budu místo ní odpoledne vyzvedávat děti to mám radost. No, nejspíš ty peníze vrazím do přestavby na LPG a bude pokoj(snad)
    1 point
  22. Radek Hurvajz

    Dneska vařim já

    Ja ti nevim, to vypadá jako že by to mohli aj sežrat mouční červi.
    1 point
  23. MJSytic

    Jaký motor do 308 SW?

    15tis za rok, to je super nájezd. Letos budu mít na 508 možná 8 a 308, škoda mluvit. Tam budou tak 4tis. Obojí HDI Jako asi se to nevyplatí, ale alespoň to jezdí, když to tedy není nabouraný
    1 point
  24. sitler

    připravujeme Legendy 2020

    Asi mam jiny pojem o tom, co je "vyznamna akce". Nejak mi tam stacionarni vystava aut na polostavenisti nezapada.
    1 point
  25. ferinko2

    Peugeot 1007 vozíkový pánt dverý

    Napríklad https://www.euroautodiely.sk/katalog-diely/dvere_predne-10289/peugeot/1007
    1 point
  26. pavelu96

    Peugeot 1007 vozíkový pánt dverý

    @Stefanga Přesunul jsem Ti to do správné sekce 1007. Zkusil bych to sehnat v Peugeotu, na vrakovišti nebo na internetu...
    1 point
  27. Péťa

    Vtipy

    1 point
  28. Weri 605

    Znovuzrození pražských minisrazů ZASTÁVKA U SRUBU :)

    Jo, aby sme mohli zase lejt další víkend....
    1 point
  29. ChouLu

    Znovuzrození pražských minisrazů ZASTÁVKA U SRUBU :)

    Všichni se budeme celý týden vzpamatovávat z Chocerad
    1 point
  30. FrantaCV

    pokec ke srazu

    @Pepito Ty záběry z dronu, to nemá chybu. Když si vzpomenu na Šebetov 2009 s vrtulníkem - kam jsme od té doby poskočili.
    1 point
  31. Klemoň

    pokec ke srazu

    Smutno je mi, ale já byl zase na místním country candrbálu, akorát jsem moc neskotačil . . .
    1 point
  32. elton

    pokec ke srazu

    1 point
  33. Péťa

    Vtipný inzerát

    1 point
  34. Pepito

    pokec ke srazu

    Už jsme se srazili.
    1 point
  35. MJSytic

    pokec ke srazu

    Tak doufám, že tam mají slušnou TV 17:20 hokej a 21:00 fotbal
    1 point
  36. Ajdamek

    Pomoc s výběrem e-skútrů

    U nas na tomhle jezdi borci do hospody, samozrejme maj verze bez spz vcera jeden 2x spadnul nez se rozjel
    1 point
  37. vendelinek

    Dneska vařim já

    U nás dneska hovezí guláš
    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...