Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. Péťa

    Péťa

    Moderátor


    • Body

      9

    • Počet příspěvků

      24 449


  2. Pepito

    Pepito

    Člen klubu


    • Body

      9

    • Počet příspěvků

      8 248


  3. Milan+

    Milan+

    Člen klubu


    • Body

      6

    • Počet příspěvků

      9 543


  4. jarokare

    jarokare

    Člen klubu


    • Body

      6

    • Počet příspěvků

      7 244


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 30.4.2022 v kategorii Příspěvky

  1. Sawoy

    Co jste dnes udelali...

    @Klemoň Tak nebudu opakovat ostatní, slov o účasti atd. padlo neurekom, a nebudu ani říkat Já ti to říkal když jsem ti onehdy radil, abys ty záda řešil jako pracovní úraz. Tak když s tebou chtějí zase vyjebat, braň se a trvej na výstupní lékařské prohlídce u poskytovatele závodní preventivní péče. Moc bych se divil, kdybys to nedokázal dotáhnout k resumé že tvá zdravotní způsobilost k výkonu zaměstnání se snížila, a to následkem práce, kterou jsi vykonával, neřku-li přímo následkem PÚ. Jakpak často tě zaměstnavatel vysílal na zdravotní preventivní prohlídky, hmm? Že se to jako PÚ neřešilo hned ještě neznamená, že je všechno ztracený, promlčecí doba je tři roky. A neříkej mi, že by se ti nehodily trvalý následky s nárokem na náhradu ztráty na výdělku po skončení pracovní neschopnosti. Česky: muselo by se trochu zabojovat, ale je tu možnost, že by tě současný zaměstnavatel doplácel do výše mzdy před vznikem úrazu, pokud by sis následkem snížené pracovní schopnosti vydělával míň, a to kdekoliv. Nevypisuju všechny detaily, jen základní princip. Zkus to uvážit
    6 points
  2. jarokare

    Co jste dnes udelali...

    Jestli má trávu od Rashida , tak bude v pohodě , prej je to dobrej matroš
    5 points
  3. Pepito

    Rallyesprint Kopná 2022

    Mám vás všechny pozdravovat od @Hugo Boss.
    3 points
  4. Péťa

    Jak co udělat na Citroenu C5 (X7)

    Funguje ten krám? Tak se v něm nešťourej To je základní poučka Měnil bych, až by mě to donutilo.
    3 points
  5. Péťa

    Vtipy

    čarodka.mp4
    3 points
  6. Pe.Tr

    Co jste dnes udelali...

    taky jsme ohňovali
    3 points
  7. Milan+

    Co jste dnes udelali...

    @Hafity To je kalené futro 14220 a tohle je obrobení destičkou CBN. To se dělá bez chlazení,lepší povrch jak bruska.Pak to jde na trn a brousí povrch.
    3 points
  8. Medvěd

    Co jste dnes udelali...

    Dnes jsem Pavlovi splnil přání a přihlásil jsem ho na závody MTB CUP na Zličíně. Pavel bohužel po pádu nedokončil, ale na rovinu by stejně neměl šanci dojet na jiném než posledním místě. Holt není trénovaný ani technicky a ani fyzičkou není bůhví co + co se týče výbavy, tak o tom snad ani není třeba se bavit. Holt vyzkoušeno a asi MTB CUP nebudeme znovu pokoušet
    3 points
  9. Weri 605

    pokec ke srazu

    @švejk je to na dotaz... zejtra odpolko budu s provozní mluvit... tak dej vědět... o co by byl zájem.. @kupák a @cechic se perou o 15. takže by bylo fajne ňáký jednotný info... JÁ CHÁPU, ŽE PRO VÁS JE TO AŽ ZA MĚSÍC... ALE PRO MĚ JE TO UŽ ZA MĚSÍC...
    3 points
  10. RichVa

    Co jste dnes udelali...

    Dnes přes den zvertikutovaná zahrada, doštípáno dříví ... ... pak postaven jeden strom a na konec upálená jedna baba .... prostě taková normální sobota
    2 points
  11. Vena garážmistr

    Co jste dnes udelali...

    @Milan+ to bude asi o dost lepší materíál než je originál futro z fabriky. @Klemoň no mě přišlo že jsi veselý a v pohodě že po takové zprávě by jsi asi nebyl tak v pohodě. A vím že máš svoji hlavu ale já bych to zkusil jak píše @Sawoy protože doba je zlá a člověk musí umět bejt " svině " když s ním někdo chce vyjebat.
    2 points
  12. Milan+

    Co jste dnes udelali...

    Tak dnes se u kamaráda natahovala futra do svahový lžíce. V pondělí ještě po úpravě přípravku pokračování. VID_20220330_083956.mp4
    2 points
  13. kemo

    Vstřikovač AdBlue

    Čau hele to jsem taky řešil čišteni je k ničemu lepší je ho vymenit za nový a nesmiš zapomenout koupit i těsneni , já měl na spodku injektrou tohle. Snad budu mít klid na delší dobu od toho .
    2 points
  14. MJSytic

    Co jste dnes udelali...

    Dnes konečně klaplo počasí, takže vertikutace-dosev-hnojení. Teď už do konce sezóny jen sekat a kropit Uvidíme jakou kvalitu @radim.1008 dodává a co z toho vyroste
    2 points
  15. Pepito

    Rallyesprint Kopná 2022

    A ještě jedno selfie s Jardou Novákem, mým kamarádem a spolujezdcem Martina Vlčka.
    2 points
  16. Péťa

    Vtipy

    Vodici-ruce.mp4
    2 points
  17. Pepito

    Vtipy

    2 points
  18. Hafity

    Jak co udělat na Citroenu C5 (X7)

    ... aneb: Vítězná sestava se nemění...
    1 point
  19. pavelu96

    Přehřívání motoru

    Ahoj. Na zjišťování těchto informací tady máme speciální vlákno. https://www.peugeot-club.com/forum/197-servisni-historie-a-nahradni-dily-podle-vin-kodu-peugeot-citroen/ Je pouze pro členy klubu - členem se staneš - tady. https://www.peugeot-club.com/store/product/127/?utm_source=banner&utm_medium=banner&utm_campaign=nastuptedopeugeotclubu
    1 point
  20. Pe.Tr

    Korejská i10 z Turecka :)

    tak vyřešeno i to odemykání/zamykání od spolujezdce nakonec mikrospinač v klice byl ok. Umřela anténa keyless v klice. , takže new klika a už vše maká jak má. minulý týden jsem zjistil že mi chybí jeden gumový doraz na platu , chvilku jsem přemýšlel čím to nahradit a pak me napadlo mrknout do katalogu a světe div se ,ono to šlo solo objednat ( 2kila ale je to ve stavu v jakém to má origo být).
    1 point
  21. ozzy56

    Peugeot 206 plus - pískání kola

    nahřívá se jen ta kontramatka, je to normální postup u starých čepů, když se nedá povolit zastudena, na prodloužení tyčky tohle nahřátí nemá vliv..., samotná tyčka se nahřívat nesmí
    1 point
  22. poldiss

    Poldissova 306 sedan Saint Tropez - prodáno

    Tak jsme se ve čtvrtek po 10 společných letech rozloučili prodávat jsem nechtěl, ale bohužel auto už nemělo využití a bylo mi líto jí nechat jen stát. Potkat jí teď můžete v okolí Děčína. @radim.1008 promiň, že jsem si nestihnul vyzvednout ty potahy, měl jsem zrovna akorát jet do Jablonného Tak aspoň poslední společná fotka...
    1 point
  23. Hafity

    307 sw - konečná

    @VojtouNerCZ : zkusil bych zmenšit vzdálenost elektrod na svíčkách, jestli se něco změní.... To zas není tolik práce.... Teda jestli máš klasické svíčky s jednou boční elektrodou....
    1 point
  24. davidse

    Vtipy

    1 point
  25. jarokare

    Průměr předních brzdových kotoučů

    Podle VIN tam máš 304 mm , jiný tam nedáš .
    1 point
  26. ChouLu

    Dutý šroub se sítkem - mazání turba

    30Nm
    1 point
  27. VojtouNerCZ

    307 sw - konečná

    No, pokud se v tom motoru neděje ještě něco divného, viděl bych to na závadu vstřikování. Výukový systém byl několikrát venku včetně svodů, tam chyba není, lambdy jsou pro jistotu dané nové Bosch,EGR nový protože zlobil. Zapalování, svíčky jsou krásné, rampa už několikrát dávána nová a beze změny, taktéž škrtící klapka, na autě jsou dokonce jiné řídící jednotky. To cukání těžko říct, leda nějaký problém s převodovkou, ale při výměně spojky (aai 50k zpátky) v ní žádná vůle nebyla. Komprese motoru OK, olej to nežere, nehulí... Holt projdu palivový systém Nejradši bych byl za někoho, kdo umí číst live data ale nikoho se mi nedaří uhnat
    1 point
  28. davidse

    Vtipy

    Když nebude se těžit uhlí, tak všichni budeme zimou ztuhlí, protože takhle nahonem nezatopíme atomem. Dobré nápady se nenosí, to se hned mocní orosí, však budeme zahřátí radostí, když zatopíme blbostí.
    1 point
  29. Milan+

    Co jste dnes udelali...

    @Klemoň Špatná to zpráva,ale byl tu Jirka @Scratch s Intrudrem,tak mi to říkal. Snad něco se naskytne,jako taky se klepeme v základech,Jc hlavní sídlo firmy rozdalo ke včerejšku 60 výpovědi. Vše co se motá kolem automotiv je v kelu. A ještě větší průšvih je ,že soukromý sektor živý státní a tam chtějí stávkovat,že mají moc práce za málo peněz.
    1 point
  30. Péťa

    Co jste dnes udelali...

    Téměř k narozeninám To mě je líto V tomhle věku se už člověk hůř přesazuje.
    1 point
  31. Pitroch

    Převoz jízdních kol

    Tady davam jeste aktualni soupis poznatku o nosicich na TZ, ktery jsem vykomunikoval s prodejci: www.sportobchod.cz Thule VeloSpace XT 938 a 939 co se tyka prostoru na otevreni dveri pri sklopeni ..... bych doporučil pouze nosič Thule 939. Nosič 938 má úhel odklopení pouze 50°. www.infernits.com Na rodině dodávek, jejíž součástí je i Peugeot Traveller máme prakticky vyzkoušené tyto nosiče: Atera Strada EVO3 - zde je to tip top, ale dveře otevřete: http://www.nosiceatera.cz/nosic-kol-na-tazne-zarizeni-atera-strada-evo-3-pro-3-kola-p1179 Atera Strada DL3 - zde je o 4 cm větší rezerva (delší výsuv), než v případě EVO3: http://www.nosiceatera.cz/nosic-kol-na-tazne-zarizeni-atera-strada-dl-3-pro-3-kola-dl3-doporucujeme-p2 Nosiče Vám doporučím oba, DL3 je trošku menší (ale pokud neměříte více, než 2 metry), pak pojme všechna kola. DL3 zároveň boduje nižší váhou, což je při manipulaci velmi znát. EVO3 je trošku větší a těžší, jako bonus má ale odnímatelnými ramena pro jednodušší upnutí kol a mírně větší rozestup rámů kol od sebe (kola v něm nejsou tak na těsno), jenže díky tomu zase neodjede od auta tak daleko jako DL3. Každý má své. Nosič Atera Genio Pro Advanced na tomto autě doposud odzkoušen nemáme. Střešní nosiče BöHM s.r.o. Ano oba nosiče (Atera Strada DL 2, Atera Strada EVO) umožnují otevření kufru. Nejlepší nosič na tyhle auta je THULE 939. Zatim vahadla jdou k THULE 939.
    1 point
  32. Pepito

    Vtipy

    1 point
  33. MJSytic

    Dutý šroub se sítkem - mazání turba

    Klasicky - přiměřeně s citem na krev
    1 point
  34. radim.1008

    Vtipy

    1 point
  35. Pepito

    Vtipy

    1 point
  36. Zodiak

    Vtipy

    Společnost přátel žehu varuje: "rozmyslete si to s tím vypínáním plynu!"
    1 point
  37. Zodiak

    Vtipy

    1 point
  38. Pe.Tr

    Korejská i10 z Turecka :)

    nakonec 4x náplň ,nová vana i oil filtr.
    1 point
  39. ozzy56

    Dutý šroub se sítkem - mazání turba

    tak jsem volal kamarádovi, který dělá v autoriz. opravně a řekl mi totok --podle odpovědi školitele mají sítka ze šroubu vytahovat a to z toho důvodu, že většina majitelů najezdí na oleji 30 tisíc kilometrů, protože to mají napsané v knížce, možná používají bůhvíco za olej a pak při opravě turba vypadnou ze šroubu místo sítka jen nějaké cucky, protože tlak oleje sítko roztrhá...,říkal, že nový šroub neviděl ani nepamatuje, protože se při dem./montáži nepoškodí, takže není třeba jej objednávat, ale kdyby ho přece jen potřeboval, tak z něj sítko vytáhne a zahodí--za celou jeho karieru ho po něm totiž nikdo nechtěl...
    1 point
  40. Ajap

    Dutý šroub se sítkem - mazání turba

    Jen taková perlička. Od roku 2008 do 2014 jsem pracoval ve vývoji v opravdu známé "celosvětové" firmě vyrábějící mimo jiné turbodmychadla pro osobní i nákladní auta (a bagry a nakladače a lodě, atd.). Nechci jmenovat. Jednoho dne za mnou a kolegou přišel náš šéf s nápadem, že by se před vstup oleje do turba mohlo dát sítko, které by zabránilo průniku nečistot do mazacího okruhu. Tehdá jsme se mu vysmáli s tím, že nakonec to stejně ničemu nezabrání a akorát to tak přicpe přívod oleje - no a měli jsme pravdu...
    1 point
  41. kurka

    Demontáž zadního nárazníku

    Pro další nešťastníky-demontáž zadního nárazníku P 407 SW:Otevřít schránky na bocích kufru a povolit na každé straně šroub M6/klíč 10 Demontovat světla-vyšroubovat plastovou křídlovou matici a v rohu světla natočit další křídlovou matici o 45 stupňů,opatrně povytáhnout světla a sundat konektor Pod demontovanými světly povolit na každé straně 2 x matku M6/klíč 10 Vyšroubovat plastový šroub Torx 30 v rozích ovoru kufru Vyjmout konektory parkovacích čidel a uvolnit svazek k čidlům z ůchytů v nárazníku Povolit zespod nárazníku uchycení plastovového klínu který je připevněn zespod rezervy maticí M6/klíč 10.Stačí povolit kousek matku a klín vyhnutím vysunout. Povolit zespod nárazníku v jeho rozích deflektor která je spojen ještě s krytem podběhu-u spolujezdce 3 x Torx 25,u výfuku 2 x 25 V plastových podbězích nad kolem povolit na každé straně 2 x Torx 30 Uchopit nárazník v jeho rohu a stlačit na každé straně asi 10 cm od kraje směrem dolů k zemi-je tam na každé straně výstupek který zapadá do blatníku a vysunout nárazník Pokud někdo chce sundat výztuhu do které je zapuštěna vložka na tažné oko,tak na každé straně výztuhy je šroub 4 x M8/klíč 13,povolit,sundat výztuhu,obvařit vložku se závitem,prořezat závit M10,vyčistit dosedací plochu oka ,namazat a našroubovat zpět.Pokud admin uzná za vhodné ,nechť přesune do Udělej si sám Toť vše Amen
    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...