Jump to content

Dutý Měch

User
 • Content Count

  83
 • Joined

About Dutý Měch

 • ID člena
  43878
 • Rank
  Mám víc než 10 odpovědí :-)

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 807
 • Rok výroby
  2008

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Horní Police
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zkus se nejdříve podívat na datum a obsah dotazu a třeba pochopíš
 2. Zítra s podobným zvukem jedu do servisu. Mám podezření na pružinu nebo horní uložení – protože levou pružinou jde trochu pootočit v ose, narozdíl od pravé.
 3. Díky za tip na toho Peterku, kamarád mi na něj dal taky dobrou referenci.
 4. Ahoj, hledám tip na servis, kde jsou schopni kvalitně, seriozně a za rozumný peníz opravovat naftovou 807ku - rozvody, spojku atp... Někde v prostoru +– od Ustí nad Labem po Liberec. Za případný tip předem děkuji.
 5. Zatím to tak vypadá. Vyhodil jsem baterku z dálkáče a zatím klid. Ráno po připojení nabité baterky to totiž za chvíli zase začalo "strašit" - furt dokola se to zamykalo a odemykalo.
 6. Mám ji doma na nabíječce, tak jsem zvědav, jak to bude pokračovat...
 7. Ahoj, nestalo se vám někdy někomu, že vám začaly sami od sebe blikat varovné blinkry a auto se semo otevírat a zavírat? Mě to za barákem vymlátilo baterku. Když ji odpojím a zase připojím, je to OK, ale jakmile otočím klíčem v zámku dveří, zase to začne blikat varovnými a přestane to až zase odpojením baterky.
 8. Ahoj, nevěděl byste někdo znalý, jaká OEM čísla budou mít ramena (přední náprava, příčné rameno) v naší 206ce? Výroba 3/2002, 1.1i, kontrolní číslo 09237. Díky.
 9. Přesně tohle jsem koupil a na nádrž dávám celou injekční stříkačku. https://www.citroeny.eu/aditiva-pro-fap/eolys-176-kit-1l-aditivum-pro-fap-filtry-citroen-peugeot-walker-80617-80601-wss-m99c127-a1-9409736980-1337646.html?utm_source=xml_feed&utm_medium=xml&utm_campaign=vyhledavac_zbozi_seznam&xml_zbozi=3422
 10. Ahoj, víte někdo, kolik oleje má být v převodovce a jaký tam patří? 2.0HDI 100kW. Díky.
 11. Tak jen pro zajímavost pro ponaučení ostatním: od jara přidávám to aditivum manuálně přímo do nádrže při tankování a výsledek? Po cca 10 tisících km je FAP zanesený o 17% méně, byl jsem znovu na diagnostice. Takže pořádnou aditivací se zanesený FAP postupně vyčistí.
 12. Ahoj, nemáte někdo tip na dobrého opraváře/servis na severu Čech, kde zvládnou dobře opravit kompresor klimatizace na 807čce a klimatizaci naplnit? Tedy kde udělají kompletní opravu? Díky.
 13. Myslím, že tomu moc nedali... Za týden s tím jedu k pežotům v Teplicích, tak uvidíme...
 14. Ahoj všichni, "straší" nám u 807ky v klimatizaci. Chvíli chladí a chvíli nechladí (přestože podle servisu u Peugeotů je OK), kompresor chvíli jde a chvíli nejde. Ale - a o to jde - když je klima zapnutá, tak se občas za jízdy ozve z místa středového panelu krátké, ale hodně výrazné houknutí. Nesetkal jste se s tím někdo, případně nemáte tip, co to může být? Když je klima vypnutá (vyzkoušeno cestou od moře), je vše ok - tedy to má přímou souvislost se zapnutou klimou. Díky.
 15. To ne, to je větší rána, jako když něco mlátí spolujezdci pod zadkem.
×
×
 • Create New...