Jump to content

Dutý Měch

User
 • Content Count

  75
 • Joined

 • Last visited

About Dutý Měch

 • ID člena
  43878
 • Rank
  Mám víc než 10 odpovědí :-)

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 807
 • Rok výroby
  2008

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Horní Police
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Přesně tohle jsem koupil a na nádrž dávám celou injekční stříkačku. https://www.citroeny.eu/aditiva-pro-fap/eolys-176-kit-1l-aditivum-pro-fap-filtry-citroen-peugeot-walker-80617-80601-wss-m99c127-a1-9409736980-1337646.html?utm_source=xml_feed&utm_medium=xml&utm_campaign=vyhledavac_zbozi_seznam&xml_zbozi=3422
 2. Ahoj, víte někdo, kolik oleje má být v převodovce a jaký tam patří? 2.0HDI 100kW. Díky.
 3. Tak jen pro zajímavost pro ponaučení ostatním: od jara přidávám to aditivum manuálně přímo do nádrže při tankování a výsledek? Po cca 10 tisících km je FAP zanesený o 17% méně, byl jsem znovu na diagnostice. Takže pořádnou aditivací se zanesený FAP postupně vyčistí.
 4. Ahoj, nemáte někdo tip na dobrého opraváře/servis na severu Čech, kde zvládnou dobře opravit kompresor klimatizace na 807čce a klimatizaci naplnit? Tedy kde udělají kompletní opravu? Díky.
 5. Myslím, že tomu moc nedali... Za týden s tím jedu k pežotům v Teplicích, tak uvidíme...
 6. Ahoj všichni, "straší" nám u 807ky v klimatizaci. Chvíli chladí a chvíli nechladí (přestože podle servisu u Peugeotů je OK), kompresor chvíli jde a chvíli nejde. Ale - a o to jde - když je klima zapnutá, tak se občas za jízdy ozve z místa středového panelu krátké, ale hodně výrazné houknutí. Nesetkal jste se s tím někdo, případně nemáte tip, co to může být? Když je klima vypnutá (vyzkoušeno cestou od moře), je vše ok - tedy to má přímou souvislost se zapnutou klimou. Díky.
 7. To ne, to je větší rána, jako když něco mlátí spolujezdci pod zadkem.
 8. Ahoj, pokud jste někdo něco podobného řešil: na "roletě" a dírách, když se vjede zejména jen jedním kolem, jde od předního kola klepání - akusticky stejné, jako když jsou pryč kosti stabilizátoru. Jenže kosti jsou nové a bez vůle, uložení stabilizátoru vpořádku, čepy jsou taky dobré (auto je čerstvě po neošizené STK) a je vyměněný zadní silentblok ramene. Nenapadá vás něco? Díky.
 9. Ahoj, mám dotaz ohledně šroubu, co drží spodní kulák: máte ten šroub na obou stranách hlavou dopředu, nebo na pravé straně hlavou dopředu, ale vlevo hlavou dozadu (= matkou dopředu)? Ptám se proto, že ze servisu se mi to právě takhle vrátilo + matka nebyla vůbec utažená a mlátilo to, což byl důvod, abych to po nich zkontroloval. Díky
 10. Jenom pro sichr, aditivum pro moje auto je tohle: https://www.citroeny.eu/aditiva-pro-fap/eolys-176-kit-1l-aditivum-pro-fap-filtry-citroen-peugeot-walker-80617-80601-wss-m99c127-a1-9409736980-1337646.html?utm_source=xml_feed&utm_medium=xml&utm_campaign=vyhledavac_zbozi_seznam&xml_zbozi=3422
 11. Znovu jsem se podíval do výpisu té diagnostiky a našel jsem tyto údaje: C402 Porucha snimac detektoru uzaveru palivove nadrze; charakteristika závady: přerušený obvod P2408 Aditivační systém paliva - trvalá závada - závada signálu uzávěru nádrže Celkové množství aditiva vstříknutého do nádrže pro filtr pev.částic: 118.230 g Celkové množství aditiva: 116.46 g Takže nějaké aditivum to dávkovalo - nemáte někdo v merku, jestli ty gramy jsou v cajku?
 12. Díky za info. Jinak jen doplnění: dveře mechanické a mechanické blokování při otevřené nádrži funguje Ještě jeden dotaz: máte někdo ze zkušenosti názor, že ten na 78% plnej FAP se po opravě toho svazku a při správném dávkování aditiva zase vyčistí?
 13. A dá se k tomu dostat dobře? A další otázka - opravdu probíhá aditivace paliva v souvislosti s otevřením/zavřením víčka nádrže?
 14. Podle výpisu diagnostiky probíhá regenerace tak, jak má... Navrhli výměnu toho přerušeného svazku - za nějakých 5000 kaček.
 15. Ahoj, prosím o radu, kdo jste v obraze: byl jsem v Peugeotech na diagnostice a zjistili mi, že FAP je plný z 78% (auto má 240 tis.km). Před dvěma lety a cca 30 tisíci km byl plný jen na nějakých 20%. Aditivum prý nechybí. Tvrdili mi, že zřejmě je problém v tom, že svazek kabelů od víčka nádrže je přerušený a auto hlásí otevřenou nádrž a proto prý nedochází k dávkování aditiva do nádrže. Kdo víte, jak to opravdu funguje, je to pravda, nebo jen vaří z vody? Díky
×
×
 • Create New...