Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. Péťa

    Péťa

    Moderátor


    • Body

      15

    • Počet příspěvků

      24 449


  2. ozzy56

    ozzy56

    Uživatel


    • Body

      6

    • Počet příspěvků

      35 913


  3. davidse

    davidse

    Uživatel


    • Body

      5

    • Počet příspěvků

      1 456


  4. thorr001

    thorr001

    Uživatel


    • Body

      4

    • Počet příspěvků

      767


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 1.12.2021 v kategorii Příspěvky

  1. Péťa

    Přání k narozeninám...

    Dnes má narozeniny dlouholetá členka, která pro klub také hodně udělala! @Goldinka, posílám a přeji hodně spokojenosti a šťastný život na horách
    5 points
  2. davidse

    Vtipy

    Chodí babička po hřbitově a hledá hrob a ptá se hrobníka: „Chlapče, prosím vás, nevíte náhodou, kde je hrob č. 126?“ A hrobník na to: „Ježiš marja babi, vůbec nevím, ale proč vylejzáte, když pak netrefíte zpátky?“ Je temný večer. Po hřbitově chodí muž, rozhlíží se, až přijde k jednomu z hrobů a začne z něj odsouvat vodorovnou žulovou desku. Jeho konání vyděsí postarší vdovu, která jde právě kolem: „Haló, pane?! Co to děláte?!“ Muž však pokračuje dál, desku z hrobu už má z poloviny odsunutou. Paní křičí: „Prosím vás, to se nedělá, nechte je odpočívat v pokoji! Proč to děláte?!“ Muž odsune celou desku a z hrobu vyskočí chlapeček a holčička a hned se mu radostně vrhnou ke krku: „Tati, tati!“ Vdova mezitím omdlela. Muž ji pak křísí, a když se probere, vysvětluje jí: „Co se lekáte, paní?! Šli jsme s manželkou do kina, a tak jsme děti dali na večer k našim!“ Jeden večer jsem vzal do auta stopaře a on po chvíli povídá: „Nezdá se vám nebezpečné brát stopaře v tuhle hodinu? Co kdybych byl vrah?“ A já s úsměvem odpověděl: „Je velice nepravděpodobné, že by se takto setkali dva vrazi…“ Přijde Zombík do Pohřebního ústavu a obsluha už od dveří vítá, provází ho po celém obchodě, ukazuje rakve, věnce, no prostě full servis. Když si Zombí nakonec vybere, tak dostane 80% slevu. Samozřejmě si toho šéf nemohl nevšimnout, tak se toho prodavače ptá, proč to udělal: „Ale pane šéf, tohle je náš nejlepší zákazník. Tenhle týden je tu už popáté.“ Za minutu dvě hodiny stojí na věži Staroměstského orloje sebevrah a mumlá si pro sebe: „To jsem ani netušil, kolik lidí se se mnou přijde rozloučit.“ Jdou se dvě kostry vozit na motorce a jedna povídá: „Počkej chvíli.“ Za chvíli se vrátí a v ruce má náhrobní kámen. „Co to má znamenat ?“ ptá se druhá. A první na to: „Přece nebudu jezdit bez papírů!“ Žena v parku s kočárkem poprosí náhodného pána, zda by jí nepochoval dítě, že si potřebuje odskočit na okamžik na malou. Žena si tedy odskočí a za chviličku se vrátí na místo, kde poprosila pána o pomoc. Ten je ale i s dítětem fuč. Po dvou dnech žena vypátrala a našla dotyčného pána a ptá se ho, kde je její dítě. „Paní, chtěla jste, abych pochoval vaše dítě, tak jsem to také udělal,“ odpověděl hrobník.
    5 points
  3. ozzy56

    Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR

    tak já říkám, že v létě má být léto a v zimě zima, takže hromady sněhu pro ty, co lyžují, i když já nelyžuju a na zimu chajdu opouštím, ostatně ve městech se ,,nedá'' jezdit max. pár dní za celou zimu--silničáři to slejou solankou a jezdí se po mokrém, tak vo co de (názor penzisty)
    4 points
  4. Péťa

    Vtipy

    vanoce.mp4
    4 points
  5. chuck11

    chuckova 508 SW GT- new loga Peugeot

    Nějak jsem to nevydržel a Ježíšek byl nazut předčasně
    3 points
  6. Pe.Tr

    Vánoční večírek Peugeot Clubu 11.12.2021

    čekal jsem odkaz na tohle...
    3 points
  7. Péťa

    Už máte přezuto na zimu

    Včera otestováno ve sněhové břečce, dnes na ledu a jsou super. Jsem opravdu spokojený. Musím to sem napsat, až budu zase vybírat gumy, abych si to tady aešel
    2 points
  8. Béďa

    Peugeot v Číně: novinky na autosalonu v Kantonu 2021

    Peugeot v Číně: novinky na autosalonu v Kantonu 2021 Na autosalonu v Kantonu, který se koná od 19. do 28. listopadu 2021, Peugeot potvrzuje svou pozici progresivní prémiové značky a nadále se zaměřuje na svou specifickou produktovou strategii a akce zaměřené na zákazníka. Dongfeng Peugeot vítá návštěvníky v hale 3.1 kantonského veletržního komplexu velkolepou sochou lva ve velikosti XL, osmi modely, včetně dvou speciálních sérií vytvořených za spoluúčasti zákazníků, animacemi, prostorem věnovaným květinovému umění, butikem a relaxačními zónami. Vedle nových SUV 4008 a 5008 je vystavena speciální řada 4008 Co-Creation, navržená po konzultacích s čínskými zákazníky. SUV 2008 THE ONE, jehož cena je 99 700 jüanů, je určeno pro online prodej. Model 508 L, Model Year 2022, tvoří spolu s modelem 408 nabídku sedanů. Elektrifikovanou řadu zastupují modely 4008 PHEV (s pohonem všech kol) a 508 L PHEV s plug-in hybridní technologií. Dongfeng Peugeot komunikuje se svou komunitou fanoušků také prostřednictvím spoluvytváření akcí a svým zákazníkům nabízí nový systém online prodeje. Přepracovaný sortiment v souladu s požadavky čínských zákazníků Novinkou je speciální řada 4008 Co-Creation, kterou Dongfeng Peugeot navrhl společně se svými zákazníky. Nový modrý metalický odstín Iceberg Blue a červená kožená sedadla s geometrickým prošíváním osloví zákazníky, kteří hledají svěžest a dynamiku. Vozy 4008 a 5008, představené v dubnu 2021, přebírají design evropských verzí GT s vertikálním LED podpisem předních světel. Design těchto vozů, jejich kvalita provedení, dynamika a konektivita splňují nároky čínských zákazníků. Plug-in hybridní verze SUV 4008 PHEV s pohonem všech čtyř kol a výkonem 300 k kombinuje vysoký výkon a efektivitu. Modernizovaný model 508 L má vyšší výkon, aniž by se změnila jeho cena. Celá řada je vybavena desetipalcovým centrálním dotykovým displejem, což je hlavní prvek systému Peugeot i-Cockpit®. Elektricky nastavitelné sedadlo řidiče nyní nabízí možnost uložení dvou nastavení do paměti. Speciální řada SUV 2008 THE ONE, určená pro online prodej SUV 2008 uvedené na trh koncem roku 2019 je k dispozici ve speciální řadě s označením THE ONE. Model 2008 THE ONE, který se v Kantonu představuje poprvé, potvrzuje vstup společnosti Dongfeng Peugeot do online prodeje, který byl spuštěn 25. října. THE ONE odráží jedinečnost této řady. Model cílí na mladé zákazníky, kteří si chtějí snadno koupit vůz online, za atraktivní cenu a bez vyjednávání. Prostřednictvím aplikace Dongfeng Peugeot Lion King Assistance si zákazníci objednají vůz, využijí nízkoúročené financování na 3 až 5 let a vyberou si místo dodání. Zákazník v centru dění Dongfeng Peugeot aktivně komunikuje se svou komunitou fanoušků a pořádá pro ni různé akce. · Výzva Tik Tok „#Miraculous Move Knowing Me“, která nedávno přitáhla pozornost celebrit, dosáhla celkem více než 1,55 miliardy zhlédnutí. · Aplikace My Peugeot je určena zákazníkům a Lion King Alliance online prodeji. · Na webových stránkách společenství fanoušků se shromažďují jejich návrhy na rozvoj značky.
    2 points
  9. Roman Bazi

    Vtipy

    No já jsem slepej . Díky.
    2 points
  10. Péťa

    Fixace komodit a její zrušení

    Docela jsem byl překvapen, dnes máti přistál na účtu přeplatek za elektriku od Bohemia Energy
    2 points
  11. thorr001

    508 SW 163 AM6 thorr001

    čau, auto je čerstvě po výměně oleje v automatu (včetně proplachu), má nový filtry a olej v motoru a rovnou se i vyměnila baterie - důvod předchozích hlášek o nefunkčnosti brzdy a stabilizace... Děkuju Johnovi za zařízení servisu Ještě zbývá udělat adaptaci na novej olej ať si převodovka uvědomí že se po skoro 10 letech měnil olej Z údržby ještě potřebuju vyměnit levej xenon, je asi ještě původní a moc nesvítí...
    2 points
  12. Husky

    Dneska vařim já

    Nedělní burgery z jeleního masa, bacon jam dotuněný portským, jalovcem a novým kořením, francouzský sýr Monster, mayo s Carolina BBQ Sauce, slaninový a žampionový Chips, výborná záležitost. A pár klobás... Tímto se na nějakou dobu loučím, neb nastupuji odtučňovací galeje...
    2 points
  13. MotoMoto

    Vtipy

    Pardon, ale dopravák dnes vypadá jinak.
    2 points
  14. Veverka

    Fixace komodit a její zrušení

    Mno, třeba jsou jejich úmysly skutečně křišťálově čisté tak, že křišťálověji čistější být už ani nemohou
    1 point
  15. chuck11

    Už máte přezuto na zimu

    Na letošní zimní sezónu přezuto podruhé
    1 point
  16. ChouLu

    Vánoční večírek Peugeot Clubu 11.12.2021

    Jsem ti ještě neříkal, že si máš rakvičku vyzvednout v sobotu 11. v salonku?
    1 point
  17. Péťa

    Vtipy

    @Roman Bazi Někdo na fotce odmazal dveře na ty balkonky?
    1 point
  18. MJSytic

    Vánoční večírek Peugeot Clubu 11.12.2021

    Nějak TAKHLE
    1 point
  19. Goldinka

    Přání k narozeninám...

    @Péťa děkuji moc
    1 point
  20. jarokare

    Palivové čerpadlo 1,4,8V 54KW

    3 - 3,5 bar
    1 point
  21. forumikus

    Závady, poruchy Peugeot Rifter

    @BubakGS to nie je problém vytiahnuť zo Service Boxu podľa VINka ale hodina predplatného do TSB a servisných postupov stoji cca 8€
    1 point
  22. forumikus

    Závady, poruchy Peugeot Rifter

    @BubakGS tak to ťa pekne krásne oklamali pretože moja 3008 má ten TSB. Odporúčam vymeniť servis a hneď to vyreklamuju.
    1 point
  23. Havlicek.Lukas

    Tlačítko klimy a výhřevu zadního skla

    @ozzy56 - pajet se bude 207 ma takovy panel
    1 point
  24. Havlicek.Lukas

    Palivové čerpadlo 1,4,8V 54KW

    sitko v nadrzi tlaky netusim tluste 2 kabely je 12V tenke 2 kabely jsou hlidani stavu paliva
    1 point
  25. Fruktis

    Dneska vařim já

    bůček....s rozumem? to je jako jít na jedno s Mírou Jinak máš pravdu samozřejmě
    1 point
  26. ozzy56

    Dneska vařim já

    nepřibereš ani po pečeném bůčku, když ho bude s rozumem
    1 point
  27. Medvěd

    Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR

    Vyhovovalo by mi, kdyby se počasí plynule přesunulo z října do konce března. Vím, že tento můj názor je pro mnohé možná otravný, ale holt to tak mám Kdybych si mohl naordinovat klasický medvědí zimní spánek, vůbec by to nebylo špatné
    1 point
  28. ChouLu

    Rozvody 1.5 nafta 96kw

    @BubakGS psal jsem ti zprávu
    1 point
  29. sitler

    Dneska vařim já

    Ja jo. Po dobrych vecech se prece nepribira a ja tam nic spatnyho nevidim
    1 point
  30. Akoc

    Prostor v kufru místo rezervního kola a subwooferu

    Okrem základnej Allure verzie všetky ostatné majú 2-polohovú podlahu kufra. Ja som si v roku 2020 priplatil 120 € za dojazdové rezervné koleso + náradie, teda niečo cez 3000 Kč. Inak by tam vraj bola sada na opravu defektu + náradie. Rezervné koleso je v kruhovom priestore pod podlahou v spodnej polohe vo výške úzkej rezervy. Podľa súčasného cenníka to vyzerá tak, že si treba objednať "prípravu na rezervné koleso" ešte pred zadaním objednávky do výroby (+500 Kč) a za samotné dojazdové koleso + náradie ďalších 5000 Kč. Len neviem, čo znamená tá príprava na rezervné koleso. Bez tej "prípravy" tam nie je žiaden priestor? Alebo je, ale chýba úprava na fixovanie kolesa a je tam iba sada na opravu defektu + náradie?
    1 point
  31. ozzy56

    Dneska vařim já

    tak Huskymu se fakt nedivím, že přibírá
    1 point
  32. Hafity

    Dneska vařim já

    Nějak brzy Obyčejně se to dělá po Třech králích
    1 point
  33. zaso

    Výmena vnútorného osvetlenia za LED

    Skúsim sa trošku rozpísať. Vo všeobecnosti nerád objednávam komplet LED sady, pretože v sadách neviem ovplyvniť svietivosť jednotlivých LED. V superbe som objednával sadu a akutálne vnútorné osvetlenie vyzerá ako na operačnej sále - jasné biele svetlo, až nepríjemné. V Rifteri som chcel zachovať istú intimitu a hlavne nebudiť deti ostrým svetlom. Pre zadné a predné čítacie lampy som teda navolil : T10 W5W so svietivosťou 140 lumenov. Výsledok je perfektný - príjemné svetlo na nastupovanie a základnú orientáciu v noci. V prípade rozsvietenia aj čítacích lamčiek je svetlo a presvetlenie interiéru na vysokej úrovni - viď fotografie. Do kufra som volil LED opäť T10 W5W, tentoraz svietivosť 150 lumenov, ale s orientáciou lediek na svietenie do jednej strany (rozsah 180 stupňov). Testoval som LED aj so svietivosťou 200 lumenov, ale príliš už potom svetlo páli oči, nakoľko je nešťastne umiestnené len v jednom bode a dosť vysoko v priestore kufra. Prikladám foto. Aj keď mimo témy, tak sa vyjadrím aj ku vonkajšiemu osvelteniu. Oslvetlenie ŠPZ je podľa mna v riešené neštastne, nakoľko klasické W5W sú prekrytované "kopulou" a tým pádom miesto osvetlenia LEN ŠPZ, žiarovky osveltujú aj vozovku na oboch stranách auta. Prvé testy som robil s T10 W5W, so svietivosťou 150 lumenov - osadené do 9 LED segmentov pomerne blízko ku hlave samotnej LED. Výsledok bol naozaj pozoruhodný - svetlo žiari cca meter na obe strany vozidla. Porovnanie so superbom: Preto som nahodil do ŠPZ W5W so svietivosťou 140 lumenov - čo nie je nejak extra zníženie svietivosti, ale zvolil som LED, ktorá má 5 LED segmentov rozložených na tele. Výsledokom bol trocha menší roptyl svetla a moja akceptácia takéhoto riešenia - foto nemám, môžem dohodiť v prípade záujmu. Poznámka - pri cúvaní v noci je osvetlenie bonus - ku cúvačke nižšie. Teraz troška ku predným svetlám. Som odchovanec xenónov, takže pre aký taký komfort potrebujem viac belšie svetlo a čo si budeme nahovárať, fabrické H7 a H1 svietia katastrofálne. Pretom som volil žiarovky Xenesis™ TruMatch™, ktoré sú, čo je podstatné, homologizované a hlavne, teplota svetla je na úrovni 4000 kelvinov. Na úkor lepšej svietivosti nejde živostnosť - čítal som zahraničné recenzie, kde podľa slov vydržia svietiť aj viac ako rok - uvidíme. Foto zo skúšky: No a na záver mám na test ešte pripravený bombu - žiarovku BA15S s CANBUS do cúvacieho svetla. Svietivosť 700 lumenov, 26ks led segmentov. Keď prídem na to, ako zhodiť svetlo (návod som čítal a aj tak mi to nejde), tak sa rád podelím o fotografie - obávam sa, že to bude prisilné :) Prikladám foto. A objednávam zo stránky autoled.sk, majú black friday akciu akurát a všetky LED sú za príjemné ceny - čo ma vytočilo, nakoľko za H7 sadu som dal 30€, teraz je za 18€. Rýchle doručenie, spokojnosť.
    1 point
  34. Medvěd

    Vtipy

    1 point
  35. Fruktis

    Dneska vařim já

    @Husky pěkné...ale jako nechat nás tu takhle rozežrané od tebe není moc hezké
    1 point
  36. Charlie 607

    Registrační značky na přání

    Dneska SUV od VW s RZ: MIK INA18
    1 point
  37. Medvěd

    Vtipy

    Něco je špatně
    1 point
  38. Husky

    Dneska vařim já

    Hafity: každej má nějakou úchylku, já mám rád dobrý jídlo, no... Třeba dneska kachní prsa s pomerančovou omáčkou, glazovaná mrkev, křupavé kachní škvarky a italské risotto.
    1 point
  39. thorr001

    508 SW 163 AM6 thorr001

    Winter setup a sférické zrcátko, low cost náhrada hlídání mrtvýho úhlu
    1 point
  40. thorr001

    508 SW 163 AM6 thorr001

    Díky za informace, vidím to na ty ATE, hlavní ale bude montáž tažnýho zařízení, je to měsíc co jsem prodal mondeo a práce pro vozík kolem baráku je hafo... Mezitím proběhlo ověření přepravní kapacity, 2,6m desky se vejdou bez problémů
    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...