Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 9.5.2021 Ve všech sekcích
-
7 points
-
Co jste dnes udelali...
regius a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Charlie 1 za téma
5 points -
Pejskaři sem :)
regius a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Rikic339 za téma
5 points -
Co jste dnes udelali...
OK406 a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Polepy děláme s Honzou on se tím jeden čas živil když dělal u svého šváry. Já bych si sám na to netroufnul. Jako umím taky trochu přece jen za tu dobu co s Honzou spolupracuju už jsem se něco málo naučil. Ono ty polepy nejsou taková věda ale musí to člověk dělat pravidelně protože většina toho umu je v tom cviku kterej získáš jen tím že to děláš. Honza je vyučenej klempíř karosář ve škodovce takže to je když to tak řeknu má pravá ruka na plechařinu a takovýhle ty kosmetický věci protože se snaží proniknout do tajů detailingu a leštění aut. Takže když zákazník chce nějakou plechařinu ať opravu koroze nebo po nehodě tak Honza má poslední slovo ( však někteří zdejší už Honzu znají). Ale nemá svoje prostory, podobně to mám nastavené s Pepíkem který je teda vyučený obráběč kovů ale dělal už ledacos a je šikovný na elektriku a takovou tu hrubší mechanickou práci jako výměny homokloubů atd. A hlavně Pepa je ďábel kterej se nebojí žádný práce a i za cenu že by pod tím měl ležet týden tak se do toho vrhne ale taky to má na pytel s prostorem takže já klukům když potřebují poskytuju zázemí a oni mi za oplátku pomůžou na mých zakázkách dá se říct že i díky nim je rozsah mnou nabízených služeb tak rozsáhlý Pepík si loni pořídil ploter na řezání samolepek a na rozdíl ode mně mu to jde se naučit v tom programu aby uměl i obrázek převést do těch křivek aby to mašina uměla vyříznout takže jsme soběstačný i v tomto směru. Kluci mají oba svojí práci a mě tady pomáhají o víkendech nebo po odpolednech když maj volno.5 points -
Co jste dnes udelali...
Vena garážmistr a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Hafity za téma
Teda podle délky videa jsem čekal ještě druhou rundu s nějakým efektem na konci....4 points -
Dneska vařim já
radim.1008 a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Milan+ za téma
4 points -
Cyklokoutek - Zde můžete přispívat svými cyklovýlety.
dusan2 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
Tak dnes jsem se byl projet na Rabštejn a teď mě docela bolí pozadí, ale jsem spokojený. Počasí přálo (až na ten občasný protivítr). Lidí bylo jako *neumím psát slušně*ek. Vystál jsem si hodinovou frontu na klobásku a pivko. Cestou zpět jsem se stavil na Kamenném Vrchu nedaleko od Rabštejna. Pěkný výhledy.3 points -
Peugeot 306 cabrio 1.6 72kW z Ria de Žambéra - V letním provozu ☀️
regius a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
@Ferrytak než chybějící těsnění na rezonátor je větší problém jeho absence. Spodní vývod na starém filtrboxu byl zaslepen kusem plastu. Další oříšek bude napasovat vedení sání. Koupené díly jsou dobré, ale podle mě ještě něco chybí. Přijel @AKCZ A ukázal mi jak se vyndávají budíky, protože se nerozsvěcely kontrolky na airbagy. No nemohly, když tam nebyly žárovky. Ani u kontrolky motoru. A pár dalších u doplňkových kontrolek. Vyndali jsme airbag spolujezdce a našli tohle. Airbag není bouchlý, ale někdo utrhl spodní hranu, když ho páčil jak neměl ven a tak další silikon a akryl v autě. Chtěl jsem dát jiný, co mám v zásobě, ale ten je zvrchu rozlepený a hlavně nemá protikus na kostru. Nakonec jsem poskládal palubku a sedačky příště.3 points -
Fotím, Fotíš, Fotíme
poldiss a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
3 points -
Dneska vařim já
radim.1008 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
3 points -
Cyklokoutek - Zde můžete přispívat svými cyklovýlety.
ozzy56 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Charlie 1 za téma
Dnes taky 56km , průměr 16km/h....obcas vítr, bylo i pivko....2 points -
Přání k narozeninám...
Klemoň a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Hafity za téma
Děkuji všem "přejícím" Jsem to včera zapíchnul nějak brzy, ale na "Sběrné suroviny" jsem nebyl2 points -
Peugeot 307 SW 1.6 80 kW - ŠKRTÍCÍ KLAPKA
Hafity a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
No sotva, Mám to tam 80km, leda by si dojel sem, ale servis V Kloboukách kam jezdim ma objednací lhuty cca 3 měsice. Spíš zkusit servis Nečas v Zábřehu, už tu byl několikrát doporučován, když už se s tím někam trmácet tak tam. Případně jestli by nebyl ochoten @inoxing ale to je taky kousek z ruky2 points -
Fotím, Fotíš, Fotíme
Hafity a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
taky jsem měl jednu dobu Sakuru--byl to bar v hotelu Palace2 points -
Co jste dnes udelali...
Schreek a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Milan+ za téma
Je tam smajl, takže si to nepochopil,to je to jak psal @Scratch,jináč myslím že @Schreek to pochopil a doufám, že nebyla újma na autě.2 points -
chuckova 508 SW GT- new loga Peugeot
zbynek..s a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele chuck11 za téma
2 points -
Renault Clio II sport ph1
Rikic339 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Print za téma
2 points -
Co jste dnes udelali...
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Včera navečer jsem dovezla moje finanční poradkyně svoji milovanou Fabii na " facelift ". Je to na ty roky hezký auto a protože měla v úmyslu pořizovat jiné jako že by si udělala radost novým vozem ale nakonec tuto variantu zavrhla a že by chtěla něco udělat se stávajícím vozem. Tak jsme na to ráno po 9 s Honzou vlítli a kolem 17.30 bylo dílo dokonáno. před: po :2 points -
Peugeot 5008 1.6HDi 82kW z Ria de Žambéra - Na zimních Sava Eskimo HP2, po STK, rozvodech a oleji
machulda a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
2 points -
Dneska vařim já
brixtr a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
2 points -
Výprodej přebytečných zásob disků na Peugeot 306
MilanF1 zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Prodám plechové disky o rozměru 4x108 5,5jx13 ET20 Cena: 800,- Prodám hliníkové disky značky Dezent F v rozměru 4x108 5,5jx14 ET16, součástí disků je sada šroubů. Kupoval jsem je v roce 2008 úplně nové. Gumy staré a sjeté. Poškození pár oděrek z provozu a na jednom je taková mapa. Cena i se šrouby 3400,- Prodám hliníkové disky neznámé značky v rozměru 4x108 5,5jx15 ET12, součástí je i sada šroubů. Obuté do starých Pirellek 195/55 r15 se vzorkem 3-4mm. Středové pokličky nějaký dobrodruh vymezil izolepou. Cena 3400,- Dohoda možná, čím dřív tím líp. Osobní odběr Žamberk, Pardubický kraj.1 point -
A co poradkyně, přežila to1 point
-
Registrační značky na přání
Pepito zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Ne, jel jsem tam tudy dnes za odpoledne třikrát a dvakrát dával přednost. Tak sem měl čas koukat na auta. Po třetí jsem jel já po hlavní a přednost jsem nedostal. Nějaká pipina v oranžovým T-Rocu nebo co to bylo si to valila rovně ke kostelu z hlavní na vedlejší. Já jel proti ní po hlavní. No dostala jmen a pořádnou trubku.1 point -
Koukám "mixmaus" na talíři i za ním....1 point
-
S cabriem opravdu moc nejezdim. Za 7 let jsem najel 10 000 km. Dneska po zimě čerstvý benzin, umytí a olej. Běžná udrzba po zimě.1 point
-
Poděkování za pomoc
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Dík za pomoc @AKCZs vytažením budíků na cabriu.1 point -
Dneska autem do Hradce, pak vlakem do Castolovic do místního zvěřince...v Hradci problém zaparkovat kolem nádraží...tak jsem to zapichnul u lidla...žádný omezení na značkách nebylo původně byl jet plán vlakem...ale asi by to bylo moc náročný...takhle jsme se vrátili akorát než bych ho prizabil jak na vše měl kýbl keců... V castolovicich bylo dost lidí,ale rozprostrelo se to po parku...ve vlaku z Hradce celých 7 lidi...a zpět 10...krása:) A ještě jedna poznámka k aplikaci CD...smejdi mají dražší jízdenky v aplikaci...na nádraží jsem je koupil o cca 10% levněji... Zítra do dvora...do zoo...má být ještě hezky...dneska tam bylo vyprodáno... tak možná pojedeme busem1 point
-
Jeho barák, jeho pozemek, jeho tráva a něčí zcela zbytečná starost.1 point
-
A tak to dáš jako správný ekolog na trávu1 point
-
Tak to tedy ne !!! On by pak @HanysR místo srazu lepil folii1 point
-
Co jste dnes udelali...
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
No zkusit to můžeš ale rovnou říkám že se do toho asi nikomu chtít nebude. Protože takovýhle různý lišty a drobnosti z interiéru to je hrozná piplačka a když se to naúčtuje tak jak to je tak to nikdo nechce zaplatit. tyhle týpci co se tím zabývají většinou ani nemají hodinovou sazbu ty počítají práci v rámci celé zakázky. Ale zkus to třeba tam u Vás je nějaký takový člověk jako Honza kterej by se tím zabavil na jedno odpoledne a nějakou kačku si rád přivydělal. Nebo se můžu podívat jestli tu nemám zbytek černý matný folie a můžu Ti jí vzít na ZOO sraz a můžeš se tím zabavit sám. O to víc by Tě to těšilo.1 point -
Dneska vařim já
vendelinek zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
Vendo--já je chtěl dělat k večeru, ale už ráno po osmé byly špekáčky vyprodané , jak lidi zjistili, že má být hezky, tak je vykoupili..., ale je tu takový vítr, že by se stejnak nic nekonalo1 point -
ahoj, jen bych ze zkušenosti poupravil názor, že zadní zástěrky jsou nutností , z pohledu majitele auta jsou důležitější přední zástěrky , protože nelítá tolik kamínků od předních poháněcích kol na předek prahů a podlahu, tím tak brzy tyto části nekorodují..., za zadními koly je u 99% aut plastový nárazník, tam o korozi nejde, spíše o ty za mnou... upravil bych ty origo zadní zástěrky na předek a přišrouboval je k plastovému podběhu a když bude třeba, použil k vymezení spár silikon v tubě1 point
-
1/2 panéláku parkuje u Penny Chudáci zákazníci1 point
-
Taky se připojuji s přáním všeho nej1 point
-
Tak teda veselý vyskytliny přeju1 point
-
diferenciál je od toho, aby vyrovnával rozdílné obvodové rychlosti obou kol, takže pokud je v diferenciálu předepsané množství oleje, nemůže se nic stát, když bude na každé straně jiné kolo, zvlášť, když ty obvody kol budou skoro stejné... např. když jedno kolo bude 225x45x17 a druhé kolo 195x60x15, tak rozdíl v obvodu kola je jen 3% (minus 61mm), u rozměru 195x65x15 je obvod na milimetr stejný, navíc to menší kolo tam bude krátkodobě...1 point
-
Obrázky od dětí - pro lva Dabira 😃 aneb máme pár volňásků do ZOO
Weri 605 zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Pepíno nechává děkovat za lupen. Sice byl trochu zmaten z adresáta ale pochopil to.1 point -
20210508_172028.mp41 point
-
Dnes ďalšie preteky , po pretekoch výlet na šarišský hrad a odtiaľ parádny zjazd dole. 20210508_170924.mp4 20210508_172050.mp41 point
-
1 point
-
jako kdyby mi někdo v 18 letech řekl, že se na vojně ,,zocelím'' ,tak mu rozbiju hlavu, ale postupem let člověk zjišťuje, že to cosi do sebe mělo, třeba že jsi nemohl být se svojí holkou a rodinou a že ze všeho není chlap hned posra.ý, a třeba že nejde mít všechno hned, ale radši končím, bo mě ta Husákova generace rozcupuje na kusy1 point
-
Snad budeš spokojený. On ten AMWAR je spojený funkčně s autem docela dost. Od změny odpružení pri různé rychlosti auta, při brždění... Měnit jej ???, když funguje.1 point
-
1 point
-
Expert má potkávačky H4, tedy bezproblémové a docela levné. Nejjednodušší je svítit potkávačkama, nedělat si zbytečné problémy. Je to i líp vidět a zároveň neoslňuje.1 point