Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. Medvěd

    Medvěd

    Člen klubu


    • Body

      8

    • Počet příspěvků

      24 071


  2. gronholmm

    gronholmm

    Uživatel


    • Body

      8

    • Počet příspěvků

      3 558


  3. MP

    MP

    Uživatel


    • Body

      7

    • Počet příspěvků

      325


  4. MilanF1

    MilanF1

    Uživatel


    • Body

      7

    • Počet příspěvků

      17 042


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 26.2.2021 v kategorii Příspěvky

  1. trucker1245

    Kolik mate najeto?

    Postupka
    7 points
  2. MP

    Nové logo? (už zase :-) )

    No já logo na zádi své 807 upravil tak cca tři tejdny zpět...jsem si říkal že ten lev má nějaký prázdný ruce ...
    7 points
  3. MilanF1

    Kolik mate najeto?

    Na @Ferry pořád nemám...
    6 points
  4. gronholmm

    Scratchova 407 coupe 2,2 16V

    @sitler To jsem čekal. Tak jinak: to auto nový stálo přes milion. Situace nabourali mu to stejně, auto starý 2 měsíce. Oprava v Peugeotu bude třeba za 100, ale jde to opravit. Taky by jsi trval že do toho nesedneš? Jinak rovnání podlahy je technologický postup a výrobce s ním nemá problém
    5 points
  5. MJSytic

    Nefunguje mi 12v zasuvka po prestavbe na nav.

    Já bych to napojil napřímo a čekal, kde to začne kouřit a hořet. Pak bych to rozpojil a tam, kde to shořelo bych to opravil
    4 points
  6. Hafity

    Co jste dnes udelali...

    Zlatý tlačítka oproti patlámamatláma....
    3 points
  7. HonzaZ

    Kolik mate najeto?

    Dnes hezké číslo
    3 points
  8. gronholmm

    Scratchova 407 coupe 2,2 16V

    Jirko toho bych se fakt nebál. V podstatě to poškození co máš, je pro mě denní rutina a 70% takovýchto poškození se normálně opravuje. U Tebe je nevýhoda že coupé má nechutně drahý díly. A trošku se divím jestli by auto fakt muselo nutně na velkou stolici. Samo sem to neviděl, ale podle poškození které Vena psal by to mohlo stačit jen natáhnout na dozeru. I tak pokud bude obecka třba 70-80 tak seženeš starší nárazník, světlo a spoiler, a zbyde ti na tahání a výměnu čela třeba 40-50 tisíc, a za tohle to na dozeru vytáhneš a ještě zbyde, takže bych to zas tak hrozně neviděl Jinak jsou tu servisy kteří dokážou opravovat nedobržděný jedničkový ofce v hodnotě třeba 40 tisíc, kde to ale není jen čelo a podlaha na opravu, ale kde jsou zlomený obě bočnice a zlomený střešní sloupky a stejně se jim to vyplatí dělat Tak spíš jen popřemýšlej, zda to není škoda se toho zbavovat
    3 points
  9. Medvěd

    Co jste dnes udelali...

    Furt nechápu co Vám na ňom tak vadí
    3 points
  10. Medvěd

    Co jste dnes udelali...

    V tý věži jsem jako vandrák koncem 80. let několikrát spal
    3 points
  11. Zodiak

    Co jste dnes udelali...

    Dnes dopoledne jedu na pracovní výlet sem, kdopak pozná, kde to je?
    3 points
  12. Charlie 1

    Scratchova 407 coupe 2,2 16V

    Na dozer a cajk... Se toho tak neboj lidí jezdí v horších slupkach včetně mě když tě sejme kamion tak ti stejně nepomůže nic
    2 points
  13. RichVa

    Vtipy

    2 points
  14. Péťa

    Škoda Citigo automat

    Takže přesunuto
    2 points
  15. Pepito

    Co jste dnes udelali...

    Byl jsi rychlejší. Pěkné místo na výlet.
    2 points
  16. Klemoň

    Přání k narozeninám...

    Tak vzhledem k tomu , co všechno je zavřeno , tak jeden "krám" navíc už nás nerozhodí
    2 points
  17. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    no právě, musím ty krtky zavraždit dříve, než tam budu mít vnuky , to bych pak neokecal
    2 points
  18. čakom

    ukažte svoji 406

    Tak jsem si vcera devezl v poradi uz dvanactou 406 Je to 2.0 hdi 79kw s automatem. Uvedeni do provozu leden 2004. Vybava: automaticka klima 4x el. okna el. sklapeci zrcatka JBL audio plus changer alu tanami (v kufru) samozatmacovaci zrcatko tempomat displej C s navigaci sedostribrne plasty v interieru a chromove kliky Snad jen krom kuze a sibru to ma vse. nedostatky zhnilej pravej prah fap off lehky tukanec na zadek Do kvetna je stk pak pujde na dily
    2 points
  19. Rikic339

    Kolik mate najeto?

    Poslední dobou to moc nepřibývá, včera odpoledne jsem si toho všiml skoro až náhodně
    2 points
  20. Pe.Tr

    Co jste dnes udelali...

    je to podobné
    1 point
  21. Pe.Tr

    Co jste dnes udelali...

    tak jsem to byl spočítat, 105 tlačítek mám v interieru, pocital jsem i polohy tlacitek a nepocital jsem packy pod volantem a nepocital jsem ovladani kamer a antiradaru .
    1 point
  22. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    bichle je jak píšeš, ale na některá tlačítka kakám--priority mám v životě jinde
    1 point
  23. Hafity

    Dostalo mě do kolen :)

    No koza se nažere a vlk zůstane celej....
    1 point
  24. Hafity

    Dostalo mě do kolen :)

    Jsem myslel spíš podle křestního a vzhledu....
    1 point
  25. Radek Hurvajz

    Dostalo mě do kolen :)

    Si vystavíš sám, prý to tak bude. Před cestou napišeš na papír prohlašení kam jedeš, No je to uhozený, komedie jak prase. Ale asi lepší než slováci kteří měli SMS
    1 point
  26. Radek Hurvajz

    Nefunguje mi 12v zasuvka po prestavbe na nav.

    Připoj tam 21w žárovku misto pojistky, dokud bude svítit je tam zkrat, až se ti podaří že svitit nebude je to ok a mužeš tam dat pojistku
    1 point
  27. VojtouNerCZ

    Nové logo? (už zase :-) )

    Já už jsem připraven xD (ne, fakt si to na auto dávat nehodlám, jen zkouším můj grafický um v blenderu)
    1 point
  28. radim.1008

    Dostalo mě do kolen :)

    Co ti, co topí uhlím a svítí svíčkami? Ještě, že máme vše v rádiusu do 10km.
    1 point
  29. jarokare

    Záhadný kábel???

    Čeká , až se na něj připojí elektrika k tažnému zařízení
    1 point
  30. vendelinek

    Škoda Citigo automat

    Děkuju
    1 point
  31. Havlicek.Lukas

    Dostalo mě do kolen :)

    https://www.novinky.cz/domaci/clanek/jak-budou-cesi-cestovat-z-domova-cestne-prohlaseni-a-ucet-za-plyn-v-kapse-40352351#dop_ab_variant=1&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=WCBFFwlMPkl-202102261416&source=hp&seq_no=3&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz poprosim zdejsi cleny zda by mi neposkytly uctenky za plyn z Jihomoravskeho a olomouckeho kraje - prece jen bych se v nasledujici petiletce rad videl se svou rodinou na oplatku muzu poskytnou uctenku ze stredoceskeho kraje
    1 point
  32. Medvěd

    Scratchova 407 coupe 2,2 16V

    Hele, úplně na férovku je to sice auto, co bylo opečovávaný a asi v o dost lepším stavu než podobná auta stejného stáří, ale furt je to starý auto u kterýho právě dík tomu stáří asi mnohé prvky ochrany posádky nebudou v případě nehody fungovat na 100%. Taky mám 15ti letý auto a rodinu v ňom běžně vozím, páč prostě koupě novýho je u mě nereálná a vlastně i nesmyslná (a to i kdybych ten milion na účtě měl). Zda opravit či ne je čistě na rozhodnutí majitele, já bych na jeho místě auto s klidným srdcem nechal opravit (snad se pojišťovna pochlapi tak, že oprava bude dávat smysl) a dál v ňom jezdil.
    1 point
  33. Klemoň

    Potkal jsem klubáka...

    To je dobré vědět . . . . tak si prosím karton mléka , balik Coly , 2x rum tuzemák a 1x citrus. No a nějakou klobásu k tomu . . . .
    1 point
  34. vendelinek

    Dneska vařim já

    Dneska je pátek tak co jinýho že jo Kuřecí řízky,brambor, tatarka a když už teda peču tak mám už i na víkend tři kousky prasátka a kuřecích
    1 point
  35. h4wk3y

    Nové logo? (už zase :-) )

    A mně změna vůbec nevadí. Stejně mi auto s tímhle znakem doma zas pár let nehrozí :D.... A do té doby si třeba zvyknu
    1 point
  36. Medvěd

    Co jste dnes udelali...

    Potštejn?
    1 point
  37. Zodiak

    Co jste dnes udelali...

    Péťo, my máme všechny kočky kastrovaný, takže neznačkujou. Dvě z těch pěti jsou statní kocouři, kteří si rajon ohlídají, takže cizáci nám nic neochcávají.
    1 point
  38. Milan+

    Přání k narozeninám...

    Weri 605 Dodatečně,také vše nej
    1 point
  39. Weri 605

    Přání k narozeninám...

    Děkuju všem co mi přáli zde i na fb, wapu, mess i sz i sms a i přes tel... ste zlatíčka..... teda až na ty dvě jezinky @Verýsek a @Zůza s těma si to eště vyřídim.... Malinko teď club zanedbávám vím....., svátek a narozky mě svedly na zcestí..., ale až vystřízlivím ! (sorry eště šéf 4.3. a nejkámoš 14.3. ), tak to zas rozjedu....... teď mám fakt zavřeno........
    1 point
  40. Fruktis

    Zas pežot

    @ozzy56 ne ne...to není nahoda...to je kampááň
    1 point
  41. Fruktis

    Co jste dnes udelali...

    @Hafity naprosto ti rozumim..trnka dělá divy
    1 point
  42. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    potom jsem ještě viděl takový strojní válec, co měl na tom válci cca 20 cm dlouhé ostny, používá se to na skládkách atd., tak tím bych ty smrady nejradši pojezdil
    1 point
  43. Pe.Tr

    Scratchova 407 coupe 2,2 16V

    v Polsku to udělá ještě parádu
    1 point
  44. Radek Hurvajz

    Hurvajzova 207 - Prodáno

    No před chvílí výměna budíků, z důvodu občas blbnoucího otáčkoměru který se po zapnutí usadil někdy kdesi pod nulou a pak ukazoval o 2000 ot meně, někdy zase šel normálně. Takže budiky koupeny za 500,- v dědině 7km ode mně, najeto prý 104000 z VTi, hlavně byli stejný a s teploměrem oleje. Vyměna se zdařila bez komplikací, pán nekecal, načetly se moje kilometry z BSI, jen teda jak jsem zjistil urval ty dvě zajistovací pacičky nahoře, no ale zdá se že tam až tak být nemusí, tak snad ok. Rozebirat to kvuli tomu a přeskladavat to do meho plastu se mi nějak nechce.
    1 point
  45. Béďa

    Scratchova 407 coupe 2,2 16V

    podle fotky 407ky bych to na velkou ránu neviděl, podle fotky ovce už trochu jo.. posoudit to samozřejmě může někdo, kdo tomu rozumí a auto vidí na vlastní oči, my ostatní můžeme jen odhadovat z fotek a to jak víme není vždy úplně dobrý prostředek pro posouzení.. ať je to jak chce, rozhodnutí, jestli tomu autu budeš nadále věřit tak, abys do něho posadil své děti, je čistě tvé rozhodnutí..
    1 point
  46. MilanF1

    Scratchova 407 coupe 2,2 16V

    Kdyby to auto bylo alespoň hezký, tak bych si ho spravil pro sebe.
    1 point
  47. Pe.Tr

    Scratchova 407 coupe 2,2 16V

    to auto k Jirkovi stejně nikdy nechtělo .
    1 point
  48. Béďa

    Scratchova 407 coupe 2,2 16V

    škodu počítají z nových dílů, tam vyjde na totálku i relativně pěkné auto.. taky jsem měl "totálku" ikdyž to bylo jen poškození od živlu, dostal jsem nějaké tabulkové peníze ponížené o zůstatkovou hodnotu, auto opravil a jezdí se dál, normálně pojištěný atd.
    1 point
  49. Gabriel 307

    Kolik mate najeto?

    Nic moc km,ale zatím spokojenost.
    1 point
  50. lukr

    Zamykání

    Ahoj, tak přesně tohle mi teď začala 406ka dělat taky. Nevíte někdo kde jsou konektory připojení kabelových svazků ze dveří? Předpokládám že v sloupku dveří. A jak se k nim dostat? Případně nemáte někdo zapojení-obsazení pinů? Díky.
    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...