Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 21.7.2019 v kategorii Příspěvky
-
Bylo mi asi 16 let.Sel jsem do lékárny koupit krabičku. Byla tam ta krásná, mlada lékarnice a viděla, že je to poprvé co nakupuji prezervativy. Dala mi jedno baleni a zeptala se me zda vim jak se to používá. Poctivě jsem řekl, že ne : "Opravdu nevím, je to poprvé!'" Otevřela balení, vyndala jeden a natáhla si ho na prst. Řekla mi abych se vždy ujistil, ze je správně nasazen. Vypadal jsem jako blb ... podívala se kolem sebe zda-li jme tu sami. "Moment" ...a zamkla dveře. Vzala mě za ruku a odvedla dozadu. Rozepnula si blůzku a sundala ji. Rozepnula a sejmula svou podprsenku. "Vzrušuji tě ?".... ptá se. Vzmohl jsem se jenom na kývnutí hlavou. Řekla mi, že nyní je ten moment nasadit prezervativ. Mezitím co jsem to realizoval, sundala si sukni, kalhotky a položila se na stůl. "Pospěš si, máme málo času"povídá. Tak jsem na ni vlez. Bylo to tak krasné, že jsem to bohužel dlouho neudržel. Dívala se na mě zklamaně. "Nasadil jsi aspoň dobře prezervativ ?" ptá se.... " Zajisté," a hrdě ji ukazuji svůj palec ... Poté ztratila vědomí !!!4 points
-
Zkusenosti s novym 508/SW?
pepo385 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Verýsek za téma
Nejrozumnější poměr určitě chtít budu, a kde jinde ho hledat, než u Peugeotu A klidně si to může každý nazývat jak chce. Třeba fanatismem3 points -
Zkusenosti s novym 508/SW?
Verýsek a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
Vidíte děti, a to je přesně to, co jsem o 508 psal. Buď jí miluješ a není, co řešit, a nebo si vybereš jinde Mimochodem, v té firemní "Octa3face", kterou mám teď jako služebák, drnčí v interiéru úplně všechno. Motor má zvuk vrtačky s příklepem a teď háže chybu stop/start. A to má najeto 9tis km. Ještě tam máme další 2 a i tam to drnčí jako kdyby to jezdilo 100tis jen po kostkách. Přitom má jedna 7tis a druhá 45tis3 points -
Tommyho GT
MJSytic a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele TommyC4 za téma
3 points -
Co jste dnes udelali...
Hafity a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele *nohafuc* za téma
Je neděle a náš vzdálenější soused(cca 200m) se v 6.30 hod. rozhodl,že pustí cirkulárku a začne řezat dřevo.Druhej soused začal cosi řezat flexou na komíně a u třetího souseda začal štěkat pes.Tak krásně se to všechno rozlejhalo,že bylo po spaní.Vyrazil jsem tedy k Vietkongoj pro pečivo a na náměstí potkal nějaký tůristy.Dali se se mnou do řeči,a že prej,kdy se ten zámek otvírá.Chvilku jsem tápal než mě trklo kterej zámek maj na mysli,a tak jsem jim odpověděl,že 1.září.To zas nechápali oni,proč až v září,tak jsem jim vysvětlil,že to není zámek,ale základní škola. No a teď to vypadá,že asi začne konečně pršet,takže poo bude pravděpodobně jen gaučink.No možná ještě půjdu seřvat toho s tou cirkulí,jestli nepřestane.3 points -
Zkusenosti s novym 508/SW?
Vena garážmistr a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
Aha. Tak to si to budeš muset asi vyzkoušet sám. To auto vlastně žádnou alternativu nemá. Kupuje se srdcem - buď se ti 508 líbí a nebo ne. S rozumem to nemá nic společného. Ve srovnání s konkurencí je tam všechno jinak. Není tam moc místa. Má to malý volant, displej místo přístrojovky, který je navíc nad volantem atd. Ale když se ti to líbí, není co řešit. Pokud chceš kupovat rozumem, koupíš za stejné peníze něco většího a tuctovějšího.3 points -
Nokia 3.2 - kontakty ze SIM
PaKr a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
@Radek Hurvajz to jsem mu chtěl napsat, ale abych byl přesný, tak jsem vzal do ruky telefon a já to tam taky nemám Tak jsem radši mlčel2 points -
AISIN automatická převodovka
MJSytic a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele TommyC4 za téma
Doplnam. Zacalo to robit presne po predlzenej 4r zaruke cca mesiac. Zohnal som fungl novu prevodovku za cca 3000€. Prehodilo sa a fungujeme. Menim olej pri kazdej vymene oleja. To je recept na zivotonost Aisinu. Svoj povodny Aisin som rozobral. Do srobu, vsetko vycistil, vymenil poskodene spojky, poskladal a predal. Jazdi doteraz. mam v dielni este jednu skrinu, tiez ju caka rozobratie a poskladanie, ale to az led zacnu mrazy :))2 points -
Zkusenosti s novym 508/SW?
radim.1008 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
A co místo vzájemných urážek sem dát obrázek ze Serviceboxu?2 points -
Dotaz k objednávce
Weri 605 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Kartičky bych asi nehrotil, vzpomínám dobu, kdy je dělala externí firma a vždy se čekalo na dobu, kdy jich bude nějaké větší množství najednou. Bez kartičky se nezblázníme. Ještě by šlo uvažovat nad jinou formou, až nám tiskárna umře (a ta chvíle se blíží). E-shop by se měl přejmenovat, takhle to je matoucí. Když něco nakupuji na eshopu, předpokládám doručení takřka do pár hodin. To u nás nelze (chápu), ale přeci jen název působí komerčně.2 points -
Dotaz k objednávce
brixtr a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
@Scratch nevím co se ti na tom nelíbí...? Pokud máš k mýmu postupu ňáký připomínky či výhrady tak to napiš... červeným políčkem toho moc nevyřešíme...! @jspilka81 výrobce má vše hotové... dohodne se s eshopem na předání (nejlépe do úterý) a co nejdříve se vše pošle... - děkuju za trpělivost a omlouvám se za zpoždění...2 points -
Dotaz k objednávce
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
Ahoj... zjistím pořádně co se děje a dám vědět buď sem nebo do SZ... Tak jo.., visí nám to na tašce s logem... vyrábí se na zakázku... dej mi prosím pár hodin.., budu výrobce kontaktovat... a dál informovat..2 points -
Češi v Polsku
Charlie 1 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Vlasto ano však to píšu že to jsou věci které jsem se naučil v autoškole jejich používání jsem zautomatizoval ( nadriloval) na vojně. Okopávání kol jasně že rozdíl v desetinách " neukopneš " ale polemizoval bych v tom že pokud stojíš na rovině tak měkké kolo vidíš. Další věcí je že jsou to věci které mám zažité díky letité praxi a jsou to pro mě opravdu tak zautomatizované věci že nad nimi nemusím ani moc přemýšlet. V pátek jsi poznal Pepína kterého se snažím už od malička vést k tomu že auto je sice stroj který mi má sloužit ale že mi bude sloužit jen tak dobře jakou mu dám péči. Takže rutinní kontrolu auta před výjezdem je schopný v šesti letech provést sám s drobnou nápovědou a s pomocí s otevřením a zajištěním kapoty. Doufám že se mu to někdy bude hodit to že se od malička se mnou motá okolo aut.2 points -
Češi v Polsku
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele dusan2 za téma
Veď to snáď ani nie je možné . To je v rovine sci-fi. Ten chlap je asi úplný debil. .2 points -
Vtipy
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele FrantaCV za téma
2 points -
Ahojte. dlhodobo citam ako mate problemy s VTickami. Bol som majitelom 1.4VTi a problem som objasnil a vykoumal. to ze PSA odporuca do 1.4/1.6VTi olej Total 0w30 first / 5w30 ineo je pekne. Ale pekne na <->. motor ako taky pochadza z dielne BMW a PSA si ho modifikovalo na svoj obraz - motory z rodiny Prince. oleje od Totalu su pre tieto motory NEVHODNE. Maju znizenu HTHS viskozitu co tym motorom nerobi moc dobre. To , ze funguju v HDI je Ok ale aj na to mam svoj nazor. BMW pouzivaju oleje Mobil , konkretne ESP formula 5W30. Ked tento olej nakombinujete s 95oktanom+VIF , ideálne 100oktanom. Zmizne 80% problemov. druhy problem je vymena oleja. treba ho menit po max 10000km. Caro VTI je v tom, ze olejova mierka stoji za uplnu rit a 99% mechanikov meria hladinu po 30sekundach. olej vzdy a zasadne treba merat po 30min kedy je kompletne steceny. Odporucam zaroven vymenit idiotsku mierku oleja za mierku z MiniCoopra. Ta meria fantasticky a presne. ked dodrzite vsetky tieto moje pokyny, za 10000km dolejete max 0.7dcl oleja1 point
-
Dnes od brzkého rána pohodový (zastávka v Alpách apod.) přesun na koupačku ke "špinavému" moři v Itálii (Lido di Jesolo) a tam setkání s neteří s rodinou (co jeli kvůli dětem noční přesun bez kochání). Jel jsem průměr 94km/h za 5,0 l/100km. Na to, že jsme jeli 4 dospělí (a dobře vykrmení i s bagáží) to považuji za pěkná čísla. Zpět to bude horší (přece jen víc do kopce). PS: Takto nás na chvíli postavil borec z hotelu než jsme vyložili bagáž a odvezli auta na parkoviště.1 point
-
Ahoj, je tam AT6 od Aisin Warner, takže "doživotní náplň". Proto ti každý tvrdí něco jiného. Doporučená výměna oleje je alespoň každých 60tis km, nebo i častěji. Postup pro výměnu je schodný s ostatními měničovými převodovkami od AW ve vozech PSA a jiných. Viz třeba TADY.1 point
-
1 point
-
Ale to se přece nedá brát jako konkurence. Určitě si v těch autech seděl a možná sis je i projel a musíš vidět, že ty auta hrajou úplně na jinou strunu. Stávající 508 prostě není ve třídě proti Mondeu, Superbu, Passatu apod. Je to spíš taková nadstavba k 308 Jinak dnes je spousta lidí, kteří motor neřeší. Takže se zase dostáváme k tomu, že ten, koho 508 vezme za srdce, ten si jí koupí. Ostatní si vyberou jinde1 point
-
Verysku nic ve zlem , pokud bys mela svuj mesec penez v hodnote te 508 225ps , tak budes na auta jinych znacek koukat jinak nez skrz prsty. Vzhledem k tomu že to auto "fasuješ" neberu to hodnoceni od tebe jako objektivni .1 point
-
Kdyz to tady tak ctu tak me napada jen jedno "Kapitalizmus po cesku" Uplne nejlepsi je novej "sef" mladej po skole chytrej a hned reorganizace ..... Na druhe strane podnikani v CZ je jeden velkej problem az pruser a prevzit odpovednost za X zamestnancu sehnat jim praci a kazdy mesic vejplatu to je taky porce hodna metalu A zkusenost od nas - pokud se popusti oprate tak lidicky jen "rvou" jaka maji prava ale na jednu zakladni "povinnost" ze v praci pracuji zapominaji No a kdyz se oprate zase pritahnout tak je vse jako v lagru vse na H ... Ono najit nejaky rouzmny komproms je tez probelm ....1 point
-
Co jste dnes udelali...
Vena garážmistr zvýšil/snížil popularitu uživatele Davidak79 za téma
No s tím nesouhlasím , pokud si je bude cvrnkat a mě zůstane co jsme se dohodli ať si je cvrnká ale pokud sáhne na mé kuličky je zle. Já nejsem ničí loutka , nejsem neschopnej aby semnou někdo hrál divadlo . Znám firmu kde bylo cca 15 lidí často jsme spolupracovali, po roce jsem se tam dostal znovu a firma plná jiných chlapů. Jen mistr tam zůstal , ptám se co se děje ?? On mi odpověděl jsem vy výpovědní lhůtě , ředitel se oženil narodilo se mu dítě a je zněj ko..t . Zbytek chlapů utekl dříve.1 point -
Týdenní akce Autokelly + speciální akční ceny pro PC
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
1 point -
Týdenní akce Autokelly + speciální akční ceny pro PC
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
1 point -
Nevymlouvej se na ředitele. To je největší blbost. Taky jsem v soukromé rodinné firmě, kdyby si na dvoře udělal dulek a cvrnkal kuličky, tak je nám po tom prd.1 point
-
Peugeot 207 se 1.4 Vti porucha budíků
pavelu96 zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Řekl bych že baterie. Muže být vadná i když se tak netváří. A jen tak mimo, vyřazovat z kopce je dobrá blbost teda. Ovšem s tou poruchou to nesouvisí.1 point -
Suhlas len su ludia , kt.len a len Total lebo je to modla a vyrobca vie co tam ma dat1 point
-
Chlapci, jedine co pomoze Vasim radiatorom je pravidelna vymena chladiacej kvapaliny. Ak pride k problemu ze kuri vlazne/ba az vobec, jedine vymenit radiator+tesnenia1 point
-
Češi v Polsku
ozzy56 zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
a věřím tomu že doma možná dostal i přes čumák.1 point -
Češi v Polsku
Vena garážmistr zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
po shlédnutí videa nahoře vidím, že můj první odhad byl správný--chlap ušlápnutý debil a matrona, co to doma řídí1 point -
Vtipy
Weri 605 zvýšil/snížil popularitu uživatele mmartinkovic za téma
Popravde, tam je východná Kanada.1 point -
Peťo,kilo sem,kilo tam,nic si z toho nedělej, hlavně zdraví, to je na prvním místě. Není to nic lehkého shodit nějaké to kilo, ale pak to udržet.. Můžeš si říct, "zvládnul jsem to"1 point
-
No Véno jen jedna věc mne pobavila a to ta prastará hovadina "okopu pneu/kolo" Pokud stojiš rovně , tak měkké kolo vidíš. Pokud jsou to desetiny , které nejsou vidět , tak je poznáš jen na měřáku. Na to je ti kopání do gumy k prdu . . . A jako BUSák mi dej za pravdu a přiznej , že je to jen zažitý cyklus co do nás natloukali v mládí. . . . Jinak máš ve všem pravdu a souhlasím s tebou. Já jsem letos podruhé vyrazil s tou mojí 308 na delší výlet (přes 1 000 km v kuse) Poprvé to bylo Holandsko nahoru k moři res. Herrenwenn a letos jsem věděl, že mne čeká honba za Pršounem . Ale pokaždé si auto prolezu jako laik v rámci možností tak jak říkáš. Ostatní je vůle boží , které trochu napomohu pořádnou rezervou od Richvy a pojistkou proti poruše. A jak jsi sám v pátek říkal na to povolené víko motoru co jsem objevil a snad dobře utáhnul : Takový záhul v kuse jsem mu dal poprvé (Holandsko se jelo více v klidu) a tak se trochu ozvalo. Nejvíc jsem ale alergický na samoopravy = chvíli je OK, pak chyba, pak OK, pak chyba . . . . A přitom to jede. Zlaté mechanické motory Nicméně k článku, který jsem také na webu četl - takhle se chová jen nezodpovědné a slaboduché hovado. A to se omlouvám dobytku, protože ten je zřejmě inteligentnější . . .1 point
-
Může to Pe.Tr zvládnout
Tony Stark zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
jak to tak byva planuje se to vsehezky ale realita je pak jina. od 1. kvetna lowcarb strava nezacla , padlo rozhodnuti trosku poskadlit telo sacharidovyma vlnama ktere jsou ted v plnem proudu. coz ma za nasledek ze mam spoustu energie, jidlo mi chutna a neni narocne na pripravu. trosku vicero mam opet pohybu kdy volno mam jen v sobotu kdy mam pust a tak neni duvod mit vydej kdyz neni prijem navic by to nebylo dobre. krom klasické ho kardia mam i silovy trenink coz se podepiuje na narustu svalu , snizovani obvodu jednotlivych partií tela ale vaha nam trosku vylezla na aktuálních 114kg bohuzel od unora mam nejake starosti a aktualne graduji a to se dost projevuje n spanku, stresu a pevne vuli, ikdyz pohyb dodrzuji i diky potrebe cistit hlavu u jidla uz sem tam bohuzel hresim, to je tak kdyz doma jsou porad haldy zakazanych dobrot. ale nevycitam si to a verim ze se to brzy zase zlomi. jinak v kvetnu pri fotbale jsem mel "uraz" ruky a stale me to trapi, nesevru pravou ruku poradne v pěst. nedovoluje mi to delsi vyjizdky na kole , takze davam prednost rotopedu a behani. proto jsem se ani neucastnil toho avizovaneho cyklomaratonu od cervence jedu uz bez trenera coz mi trosku uvolnilo takove to casove stresovani ze nekde musim byt v tolik a tolik presne. nezda se to ale je to takova fajn uleva. jinak jsme dal v kontaktu a dela mi potrebne korekce jidelaku v návaznosti s mym sportovnim blbnutim aktualne tedy neni cilem nejaka kilova hodnota ale sundani pneumatiky kolem bricha, mohl bych to nechat vypumpovat, je to poslední partie ktera me trapi a ktera musi pryc , ale chci co nejvic ji zredukovat sam. vim ze to bude delsi cesta ale neni kam spechat1 point -
Co jste dnes udelali...
vendelinek zvýšil/snížil popularitu uživatele MilanF1 za téma
1 point -
1 point
-
Co jste dnes udelali...
trucker1245 zvýšil/snížil popularitu uživatele Pažout508 za téma
1 point -
když to budeš skládat, mázni to olejem, vazelínou...1 point
-
Poděkování za pomoc
Gabriel 307 zvýšil/snížil popularitu uživatele OK406 za téma
Rád bych touto cestou poděkoval @Pe.Tr za pomoc ohledně šroubů+matek na moji 406 a zvláště @čakom, za objednání + zaslání šroubů + matic. Ani jsem nečekal, že by to bylo během toho týdně. Děkuji oběma za ochotu. Je vidět, jak si členové P-C umějí navzájem pomoci. A to je taky jeden z důvodů, proč jsem řádným členem P-C. V dnešní době, se k sobě lidi chovají různě, většinou se každý stará sám o sebe a druhý ho nezajímá.1 point -
123.50 přesně1 point
-
Evidentně odborníci. To nastavení nového intervalu se má dělat přece automaticky po výměně. Je to součást servisního postupu Tak hlavně, že to je už v pořádku1 point
-
Němý muž přijde do lékárny a chce kondom Na pultě ale žádné nevidí, takže nemůže ukázat, co chce. Zkouší znakovou řeč, posunky, ale lékárník stále nechápe. Zoufalý muž si nakonec rozepne kalhoty, vytáhne penis, položí ho na pult a vedle něj položí dvoustovku. Lékárník udělá to samé: kalhoty, penis, bankovka, pak sebere obě bankovky a strčí si je do kapsy. Rozhořčený zákazník začne na lékárníka hrozivě gestikulovat. Ten se usměje a s ledovým klidem řekne: "Podívejte, když neumíte prohrávat, tak se příště nesázejte!"1 point