Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 22.5.2019 Ve všech sekcích
-
Pájova 307cc
Gabriel 307 a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Gummy90 za téma
Ahoj Tak vam predstavuji sveho "Leva cáábrio " Je to rok 2008 Motor 2.0 16V 103Kw Najeto pri koupi 141000Km Mam ho neco malo pres mesic a zatim bez poruchy.Teda az na vymenu stab.tycek a leve tycky rizeni Je to muj druhy Peugeot.Prvni byla 206 1.1 v 18ti letech a pak jsem se vydal cestou koncernu Docela dost lidi mi rika,proc jsem si to koupil,ze tam nic nenalozim nebo neprevezu vice lidi.....Pravda,ale v aute jezdim ja a pes (malej Jack Russel) kterej je vzadu a spolujezdec je v poho a kdyz potrebuji vice lidi nebo neco prevezt tak na to mam jine auto5 points -
Teď nevím,jestli to tu nebylo ... Přijde pacient k mladé, sličné lékařce, ukáže kartičku pojišťovny a ptá se. "Prosím Vás, berete tu tyhle kartičky?" "Jistě," odpoví paní doktorka, "jaký máte problém?" "Víte," odpoví muž, "já již přes rok vůbec nemám erekci." Lékařka chápavě pokývá hlavou, požádá pacienta, aby se svlékl, dotkne se jeho přirození, a to se mu okamžitě postaví. "Ale já nevidím problém, erekci normálně máte?" Diví se doktorka. "No ano, ale když už ji mám, stejně nedosáhnu vrcholu." Lékařka se s ním začne mazlit, pohoní ho, a v tu chvíli je celá postříkaná. "Sakra chlape," rozčílí se, otírajíc si obličej papírovým kapesníčkem, "vždyť jste úplně v pořádku. Proč nejdete radši někam do bordelu?" Protože tam neberou tyhle kartičky, paní doktorko5 points
-
Príde smrtka do nemocnice a obchádza pacientov a jednotlivo im vraví: – Ty tu budeš ešte rok, ty týždeň, tebe zostávajú dva mesiace… Jeden starček, ktorý má na vlásku utečie na detské oddelenie, kde si ľahne do postieľky medzi deti. I tam smrtka dorazí a obchádza. – Ty máš ešte 50 rokov, pre teba si prídem za 70… a čože ty tu robíš? a deduško z pod perinky: – Pinkám, pinkám. – Tak pinkaj, pinkaj a ja zajtra pídem a pojdeme pa.4 points
-
Nehoda cyklisty na elektrokole
Gabriel 307 a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Ten měl vlastně kliku že byl vožralej, jinak by se tutově zabil Tvl takovej poločert Auu4 points -
Za kolik tankujete?
vendelinek a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
4 points -
Nehoda cyklisty na elektrokole
krtek 2 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
a stačilo mít přílbu...3 points -
Přehled ubytování + přihlášených
kloupec406 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
No bacha aby tě nevdechla , ale to by se zase mohla zadusit, takže oba davat bacha2 points -
406 80kw RHZ výmena oleja v prevodovke...kde naplniť? - VYRIEŠENÉ
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele krtek 2 za téma
tusim tam pasuje klucka od dveri alebo si zabrusis nejaku gulatinu a nevykaj znie to divne2 points -
koupě 308
zdesmy a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele kameja za téma
Tak nakonec mám koupeno 1,6 bHDi rv 2016 88 kW, ted jen zaklepat na drevo, at je vse ok, diky vsem za rady2 points -
Vtipy
Haryk a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele pesastor za téma
„Hele, Karle, máš rád ošklivý ženský?“ „Samozřejmě že ne.“ „A blbý?“ „Ne, proč?“ „A panovačný baby máš rád?“ „Jsi blázen?“ „Tak co mi sakra lezeš za mojí starou?!“2 points -
2 points
-
Přehled ubytování + přihlášených
Weri 605 zvýšil/snížil popularitu uživatele kloupec406 za téma
@Klemoň no kdyby náhodou nešlo spát Můžu si rozestlat jestě v autě vedle subwooferu Ale věřím v dobrý plán a @Weri 605 nebude hlučná a nadechovat se bude jen zlehka1 point -
No, tak ne 1, ale 2 předražených v Praze...1 point
-
407 hdi nejde turbo
ozzy56 zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Sakra, kde je @StibTo? Tady by se namlsal1 point -
1 point
-
FILMový koutek
Rikic339 zvýšil/snížil popularitu uživatele vendelinek za téma
Dneska jsme měli odstávku od 9.30 hod do 15°° hod,údržba linky xxx xxx,takže nešel internet tim pádem ani televize,tak jsem.si pustil film Jurský park Konec světa je to ten poslední nejnovější,pěknej film1 point -
stojí to takový prachy a ještě to krachuje https://insmart.cz/tesla-do-10-mesicu-zkrachuje-rika-elon-musk/?fbclid=IwAR2q0nCvobEgxmZVxGYU1hgGdcCBjrFVDAM6K97dchxKzjhKkNT3BeaHYg01 point
-
Já teda sem musel vidět celou první sérii, pak mě to dostalo, po prvních pár dílech nevím zda bych se díval dál, ale po celé první sérii sem musel vidět všechno. A pána prstenů a podobně miluju, ale tohle je pecka.1 point
-
Já vám nevím, jakožto milovník Pána prstenů a fantasy celkově jsem ze zvědavosti GoT zkusil a po třetím díle jsem to vypnul a už se nikdy nepodívám, pro mě naprosto o ničem.. Co mě ale aktuálně neskutečně nadchlo je minisérie Černobyl! Velmi mě překvapilo zpracování a celkový nádech jednotlivých dílů, zatím jsem viděl dva díly a naprosto mě to dostalo1 point
-
@Weri 605 přečti si název tohohle vlákna, hned ti to bude jasný1 point
-
... třeba proto že když jsem objednával v březnu, tak s benzínem neměli skladem nic1 point
-
Pug 406 sahara
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Přesunuto do sekce SERVIS1 point -
Peugeot 406-nafta
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Sloučeno. Ve věci NAFTY pokračuj zde. Vlakno se saharou nechn pro SAHARU1 point -
Co jste dnes udelali...
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele Klemoň za téma
Hezky geodeticky zaměřeno a zakresleno1 point -
FILMový koutek
pavelu96 zvýšil/snížil popularitu uživatele morepower za téma
Tak nám skončila Hra o trůny , je to takový fenomén, že si myslím, že většina z vás o tom alespoň slyšela Nehledě k recenzím poslední serie na internetu, já to považuju za výbornou záležitost a těm, co to neviděli a mají rádi fantasy, to vřele doporučuju. Fakt je, že tenkrát, když to začlo před X lety, jsem viděl první dvě série (ty už byly hotový), a pak to přestal sledovat, nebyl čas ani chuť. Dalo mi to tu výhodu, že jsem to mohl teď shlédnout v podstatě v jednom kuse a né čekat spousty měsíců a let na další díly a frustrovanej z dějových zkratek pak brečet nad klávesnicí, že se nakonec nevzali Je to skvělý a je to uzavřený a jestli máte těch spousty hodin na shlédnutí třeba po večerech místo blbostí plnejch reklam, co dávaj v bedně, jděte do toho!1 point -
pravděpodobně to nebude jen zaoxidované ale i urezlé kabely takže ustřihnout, oholit, vyčistit konce v kyselině a dát nové faston konektory a relé1 point
-
Vždyť už je to vyřešeno v diag byl vybrán špatný výrobce kódování dálky1 point
-
Ďakujeme za informáciu.1 point
-
(s)kopaná Praha-Čakovice 2019
Davidak79 zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
...tak hrajete teda fotbálek nebo ragby...?1 point -
Tak nový poznatek, když ťukneš při radiu na displeji na zobrazenou teplotu, tak se přepne na klimu a můžeš ji ovládat.1 point
-
Automatické rozsvícení světel
Jirka.budejovice zvýšil/snížil popularitu uživatele krtek 2 za téma
tak to urob cez ten altik jak cakom pisal stejne origo zapojenie je urcite robene cez altik v poistkovke v motoru je poistka na ktorej je stava po nastartovani tak odtial to vezmes na klasicke rele na spode tej poistkovky by mali byt rezervne kabely ktore su potiahnute do palubky nad BSI jednotkou tak si jeden vezmes na svoje rele a to rele ked naskoci vyklemuje packu na volante kuknul som sa este raz a poriadne kam vedu kabely od tych prepojek a idu do tej nohavice kabloveeho zvezku na tvojej poslednej fotke takze natuti to tam nemas zvezok od tej bielej plastovej priechodky smerom do palubky1 point -
Cukání při rozjezdu
Jardel2018 zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
i když je to holota, jak píšeš, , cukat to nesmí, ani málo a už vůbec neee moc a pokud ti na skupině tvrdí opak, tak se s nima nebav, jsou to hloupí klucííí reklamuj, reklamuj a žádej zápis1 point -
kompresor klimatizácie
caligula zvýšil/snížil popularitu uživatele jarokare za téma
Bavíte se o sadě spojky kompresoru , což je komplet řemenice s ložiskem , elektromagnetu a přítlačnýho talíře spojky (tento komplet stojí kolem 13000,- , což je cena repasovanýho kompresoru) . Jak jsem psal o pár příspěvků výše , stačí tu spojku rozebrat , dle obrázků , co sem dal tazatel , vylisovat ložisko z řemenice , dle čísla sehnat nový ložisko , nalisovat ho zpět a dát to dohromady . Práce je to cca na hoďku a půl a ložisko stojí kolem pětikila ...1 point -
kompresor klimatizácie
caligula zvýšil/snížil popularitu uživatele jarokare za téma
Vypadá to , že ti odešlo ložisko na řemenici , ale to se dá vyměnit samostatně po rozebrání spojky kompresoru . Jestli se točí střed , tak bude kompresor v pořádku . Sežeň si servis , kterej bude schopnej to udělat ...1 point -
Potkal jsem klubáka...
Zodiak zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
1 point -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
Rikic339 zvýšil/snížil popularitu uživatele David 106s16 za téma
Pacho69: Nikde jsem nenapsal že se tím chlubí. Prostě přišel na pivo pozdě, dostal pojeb kde je a když řekl, že se zdržel na nějakém jednání v Praze, tak mu nikdo nevěřil. Ukázal 2 lístky z pumpy a tím to skončilo. Na poznámky, že je blázen, řekl, že to nebylo žádné drama, proto to auto má a že o vánocích v noci by to šlo snad i pod 2h. Tečka, nic víc. Ad okruh, už jsem to psal, jeho kluk jezdil GT4, byl i mistr ČR v motokárách a onen dotyčný si občas taky zazávodí, převážně ale na motocyklu. A poměrně dost slušně, není moc lidí co umí Brno kolem 2:05-2:10. Takže na okruh ho nebudu posílat, co vím tak už letos v zimě byl 2x na Almerii, teď o sezóně bude na okruhu pořád. Uvedl jsem ho jen a pouze jako argument toho, že né každý počítá s nějakou cenou za kolik se mu auto vyplatí nebo ne a kolik bude žrát. Co se týče Panamery, ten jeho novější model už nevypadá tak hnusně, ale ano, máš pravdu, je to víceméně škaredé auto. Ovšem jízda, to je úplně jiný level a těch 600 koní v kombinaci s poměrně brutálníma karbonovýma brzdama, naprosté sci-fi. Asi i na to PDK bych si zvykl, motor krásně brblá při ubrání plynu a dává to samo poměrně přesné meziplyny. To auto je dotažené k dokonalosti.1 point -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
Rikic339 zvýšil/snížil popularitu uživatele David 106s16 za téma
Napsal jsem něco malo přes 2hodiny. Když dojel, ukazal listek z benzinky v Průhonicích, nekecal.1 point -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
Rikic339 zvýšil/snížil popularitu uživatele David 106s16 za téma
Pacho69:Zkusim ti odpověďet, aniž bych ti predhazoval, ze pišeš kraviny či nesmysly. JDíváš se na to svou optikou, naprosto jasnou a tady v ČR platící v 99% případů nákupu auta. Musí se to nějakým způsobem vyplatit. Jenže pak jsou auta, kde se takovým způsobem při nákupu uvažovat nedá. A to jsou auta jako je Ferrari, Bentley, AMG nebo M, ale i ta Tesla. Tady ti prostě všechny čísla jasně ukážou, ze to nemáš kupovat, protože to je ekonomická sebevražda. To se kupuje tak nějak srdcem (strašné klišé). A asi mám štěstí, že pár takových lidí znám, Panamera není jediný možný příklad. Prostě uvažuješ jinak než oni, normálně a ekonomicky a s největší pravděpodobností je to způsobeno tím, že na to nemáš a nebo ti to nic neříká a realizuješ se jinak.1 point -
Obecně je to jedno. Jizda se studeným motorem neprospívá žádnému motoru ať je to benzín nebo nafta. Jen u té nafty je potřeba to auto občas protáhnout na delší trati a tím umožnit filtru regeneraci. Sám jsem měl strach s krátkých jízd s naftou ale pokud budeš tankovat kvalitní naftu a dodržovat výměny oleje nejdéle po 15 tis. km. není se čeho bát.1 point
-
Paráda Film Bohemian Rhapsody uspěl https://ct24.ceskatelevize.cz/kultura/2742101-bohemian-rhapsody-roma-nebo-black-panther-vyhlaseni-oscaru-zive-na-ct1 point
-
Diagnostika Lexia
kevinkeisi zvýšil/snížil popularitu uživatele JimBeem za téma
njn posílej to do číny furt na vlastní náklady Když Já se koukal do té vlastní a porovnával to s obrázky na netíku, kde porovnávali klony s origo, tak to byla ta \"lepší\"1 point -
"Nevahaj a hod" to niekde.1 point