Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. Laďa

    Laďa

    Uživatel


    • Body

      9

    • Počet příspěvků

      6 244


  2. Radek Hurvajz

    Radek Hurvajz

    Moderátor


    • Body

      9

    • Počet příspěvků

      33 583


  3. jarokare

    jarokare

    Člen klubu


    • Body

      6

    • Počet příspěvků

      7 244


  4. ozzy56

    ozzy56

    Uživatel


    • Body

      5

    • Počet příspěvků

      35 913


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 22.5.2019 Ve všech sekcích

  1. Laďa

    Vtipy

    7 points
  2. Gummy90

    Pájova 307cc

    Ahoj Tak vam predstavuji sveho "Leva cáábrio " Je to rok 2008 Motor 2.0 16V 103Kw Najeto pri koupi 141000Km Mam ho neco malo pres mesic a zatim bez poruchy.Teda az na vymenu stab.tycek a leve tycky rizeni Je to muj druhy Peugeot.Prvni byla 206 1.1 v 18ti letech a pak jsem se vydal cestou koncernu Docela dost lidi mi rika,proc jsem si to koupil,ze tam nic nenalozim nebo neprevezu vice lidi.....Pravda,ale v aute jezdim ja a pes (malej Jack Russel) kterej je vzadu a spolujezdec je v poho a kdyz potrebuji vice lidi nebo neco prevezt tak na to mam jine auto
    5 points
  3. pajik999

    Vtipy

    Teď nevím,jestli to tu nebylo ... Přijde pacient k mladé, sličné lékařce, ukáže kartičku pojišťovny a ptá se. "Prosím Vás, berete tu tyhle kartičky?" "Jistě," odpoví paní doktorka, "jaký máte problém?" "Víte," odpoví muž, "já již přes rok vůbec nemám erekci." Lékařka chápavě pokývá hlavou, požádá pacienta, aby se svlékl, dotkne se jeho přirození, a to se mu okamžitě postaví. "Ale já nevidím problém, erekci normálně máte?" Diví se doktorka. "No ano, ale když už ji mám, stejně nedosáhnu vrcholu." Lékařka se s ním začne mazlit, pohoní ho, a v tu chvíli je celá postříkaná. "Sakra chlape," rozčílí se, otírajíc si obličej papírovým kapesníčkem, "vždyť jste úplně v pořádku. Proč nejdete radši někam do bordelu?" Protože tam neberou tyhle kartičky, paní doktorko
    5 points
  4. jarokare

    Vtipy

    Príde smrtka do nemocnice a obchádza pacientov a jednotlivo im vraví: – Ty tu budeš ešte rok, ty týždeň, tebe zostávajú dva mesiace… Jeden starček, ktorý má na vlásku utečie na detské oddelenie, kde si ľahne do postieľky medzi deti. I tam smrtka dorazí a obchádza. – Ty máš ešte 50 rokov, pre teba si prídem za 70… a čože ty tu robíš? a deduško z pod perinky: – Pinkám, pinkám. – Tak pinkaj, pinkaj a ja zajtra pídem a pojdeme pa.
    4 points
  5. Radek Hurvajz

    Nehoda cyklisty na elektrokole

    Ten měl vlastně kliku že byl vožralej, jinak by se tutově zabil Tvl takovej poločert Auu
    4 points
  6. MJSytic

    Za kolik tankujete?

    V Měšicích N95 za 20,90 Ale před 10 lety
    4 points
  7. ozzy56

    Nehoda cyklisty na elektrokole

    a stačilo mít přílbu...
    3 points
  8. Radek Hurvajz

    Přehled ubytování + přihlášených

    No bacha aby tě nevdechla , ale to by se zase mohla zadusit, takže oba davat bacha
    2 points
  9. tusim tam pasuje klucka od dveri alebo si zabrusis nejaku gulatinu a nevykaj znie to divne
    2 points
  10. kameja

    koupě 308

    Tak nakonec mám koupeno 1,6 bHDi rv 2016 88 kW, ted jen zaklepat na drevo, at je vse ok, diky vsem za rady
    2 points
  11. pesastor

    Vtipy

    „Hele, Karle, máš rád ošklivý ženský?“ „Samozřejmě že ne.“ „A blbý?“ „Ne, proč?“ „A panovačný baby máš rád?“ „Jsi blázen?“ „Tak co mi sakra lezeš za mojí starou?!“
    2 points
  12. Laďa

    Vtipy

    2 points
  13. kloupec406

    Přehled ubytování + přihlášených

    @Klemoň no kdyby náhodou nešlo spát Můžu si rozestlat jestě v autě vedle subwooferu Ale věřím v dobrý plán a @Weri 605 nebude hlučná a nadechovat se bude jen zlehka
    1 point
  14. perito

    Dodací lhůta Rifter

    No, tak ne 1, ale 2 předražených v Praze...
    1 point
  15. Radek Hurvajz

    407 hdi nejde turbo

    Sakra, kde je @StibTo? Tady by se namlsal
    1 point
  16. Péťa

    407 hdi nejde turbo

    Ahoj, zjevně neumíš používat "naše" fórum. Když chceš napsat, neklikej na "Citovat", ale do rámečku "Odpovědět...":
    1 point
  17. vendelinek

    FILMový koutek

    Dneska jsme měli odstávku od 9.30 hod do 15°° hod,údržba linky xxx xxx,takže nešel internet tim pádem ani televize,tak jsem.si pustil film Jurský park Konec světa je to ten poslední nejnovější,pěknej film
    1 point
  18. stojí to takový prachy a ještě to krachuje https://insmart.cz/tesla-do-10-mesicu-zkrachuje-rika-elon-musk/?fbclid=IwAR2q0nCvobEgxmZVxGYU1hgGdcCBjrFVDAM6K97dchxKzjhKkNT3BeaHYg0
    1 point
  19. Šalda

    FILMový koutek

    Já teda sem musel vidět celou první sérii, pak mě to dostalo, po prvních pár dílech nevím zda bych se díval dál, ale po celé první sérii sem musel vidět všechno. A pána prstenů a podobně miluju, ale tohle je pecka.
    1 point
  20. Rikic339

    FILMový koutek

    Já vám nevím, jakožto milovník Pána prstenů a fantasy celkově jsem ze zvědavosti GoT zkusil a po třetím díle jsem to vypnul a už se nikdy nepodívám, pro mě naprosto o ničem.. Co mě ale aktuálně neskutečně nadchlo je minisérie Černobyl! Velmi mě překvapilo zpracování a celkový nádech jednotlivých dílů, zatím jsem viděl dva díly a naprosto mě to dostalo
    1 point
  21. brixtr

    (s)kopaná Praha-Čakovice 2019

    @Weri 605 přečti si název tohohle vlákna, hned ti to bude jasný
    1 point
  22. brixtr

    Motor

    Přesunuto a odstraněno formátování
    1 point
  23. Packy

    Dodací lhůta Rifter

    ... třeba proto že když jsem objednával v březnu, tak s benzínem neměli skladem nic
    1 point
  24. Radek Hurvajz

    Pug 406 sahara

    Přesunuto do sekce SERVIS
    1 point
  25. Radek Hurvajz

    Peugeot 406-nafta

    Sloučeno. Ve věci NAFTY pokračuj zde. Vlakno se saharou nechn pro SAHARU
    1 point
  26. Klemoň

    Co jste dnes udelali...

    Hezky geodeticky zaměřeno a zakresleno
    1 point
  27. pesastor

    Vtipy

    Vite, co ro znamena bruneta mezi blondynkama? Prekladatelka.
    1 point
  28. morepower

    FILMový koutek

    Tak nám skončila Hra o trůny , je to takový fenomén, že si myslím, že většina z vás o tom alespoň slyšela Nehledě k recenzím poslední serie na internetu, já to považuju za výbornou záležitost a těm, co to neviděli a mají rádi fantasy, to vřele doporučuju. Fakt je, že tenkrát, když to začlo před X lety, jsem viděl první dvě série (ty už byly hotový), a pak to přestal sledovat, nebyl čas ani chuť. Dalo mi to tu výhodu, že jsem to mohl teď shlédnout v podstatě v jednom kuse a né čekat spousty měsíců a let na další díly a frustrovanej z dějových zkratek pak brečet nad klávesnicí, že se nakonec nevzali Je to skvělý a je to uzavřený a jestli máte těch spousty hodin na shlédnutí třeba po večerech místo blbostí plnejch reklam, co dávaj v bedně, jděte do toho!
    1 point
  29. ChouLu

    Pug 406 sahara

    pravděpodobně to nebude jen zaoxidované ale i urezlé kabely takže ustřihnout, oholit, vyčistit konce v kyselině a dát nové faston konektory a relé
    1 point
  30. ChouLu

    Konfigurace dálkového ovladače

    Vždyť už je to vyřešeno v diag byl vybrán špatný výrobce kódování dálky
    1 point
  31. ferinko2

    nejde palubníi počítač 807

    Ďakujeme za informáciu.
    1 point
  32. Weri 605

    (s)kopaná Praha-Čakovice 2019

    ...tak hrajete teda fotbálek nebo ragby...?
    1 point
  33. HonzaZ

    Honzův nový mazlík

    Tak nový poznatek, když ťukneš při radiu na displeji na zobrazenou teplotu, tak se přepne na klimu a můžeš ji ovládat.
    1 point
  34. krtek 2

    Automatické rozsvícení světel

    tak to urob cez ten altik jak cakom pisal stejne origo zapojenie je urcite robene cez altik v poistkovke v motoru je poistka na ktorej je stava po nastartovani tak odtial to vezmes na klasicke rele na spode tej poistkovky by mali byt rezervne kabely ktore su potiahnute do palubky nad BSI jednotkou tak si jeden vezmes na svoje rele a to rele ked naskoci vyklemuje packu na volante kuknul som sa este raz a poriadne kam vedu kabely od tych prepojek a idu do tej nohavice kabloveeho zvezku na tvojej poslednej fotke takze natuti to tam nemas zvezok od tej bielej plastovej priechodky smerom do palubky
    1 point
  35. ozzy56

    Cukání při rozjezdu

    i když je to holota, jak píšeš, , cukat to nesmí, ani málo a už vůbec neee moc a pokud ti na skupině tvrdí opak, tak se s nima nebav, jsou to hloupí klucííí reklamuj, reklamuj a žádej zápis
    1 point
  36. jarokare

    kompresor klimatizácie

    Bavíte se o sadě spojky kompresoru , což je komplet řemenice s ložiskem , elektromagnetu a přítlačnýho talíře spojky (tento komplet stojí kolem 13000,- , což je cena repasovanýho kompresoru) . Jak jsem psal o pár příspěvků výše , stačí tu spojku rozebrat , dle obrázků , co sem dal tazatel , vylisovat ložisko z řemenice , dle čísla sehnat nový ložisko , nalisovat ho zpět a dát to dohromady . Práce je to cca na hoďku a půl a ložisko stojí kolem pětikila ...
    1 point
  37. jarokare

    kompresor klimatizácie

    Vypadá to , že ti odešlo ložisko na řemenici , ale to se dá vyměnit samostatně po rozebrání spojky kompresoru . Jestli se točí střed , tak bude kompresor v pořádku . Sežeň si servis , kterej bude schopnej to udělat ...
    1 point
  38. KoudaK

    Vtipy

    1 point
  39. Péťa

    Vtipy

    1 point
  40. radim.1008

    Potkal jsem klubáka...

    Dnes v Žamberku.
    1 point
  41. Pacho69: Nikde jsem nenapsal že se tím chlubí. Prostě přišel na pivo pozdě, dostal pojeb kde je a když řekl, že se zdržel na nějakém jednání v Praze, tak mu nikdo nevěřil. Ukázal 2 lístky z pumpy a tím to skončilo. Na poznámky, že je blázen, řekl, že to nebylo žádné drama, proto to auto má a že o vánocích v noci by to šlo snad i pod 2h. Tečka, nic víc. Ad okruh, už jsem to psal, jeho kluk jezdil GT4, byl i mistr ČR v motokárách a onen dotyčný si občas taky zazávodí, převážně ale na motocyklu. A poměrně dost slušně, není moc lidí co umí Brno kolem 2:05-2:10. Takže na okruh ho nebudu posílat, co vím tak už letos v zimě byl 2x na Almerii, teď o sezóně bude na okruhu pořád. Uvedl jsem ho jen a pouze jako argument toho, že né každý počítá s nějakou cenou za kolik se mu auto vyplatí nebo ne a kolik bude žrát. Co se týče Panamery, ten jeho novější model už nevypadá tak hnusně, ale ano, máš pravdu, je to víceméně škaredé auto. Ovšem jízda, to je úplně jiný level a těch 600 koní v kombinaci s poměrně brutálníma karbonovýma brzdama, naprosté sci-fi. Asi i na to PDK bych si zvykl, motor krásně brblá při ubrání plynu a dává to samo poměrně přesné meziplyny. To auto je dotažené k dokonalosti.
    1 point
  42. Napsal jsem něco malo přes 2hodiny. Když dojel, ukazal listek z benzinky v Průhonicích, nekecal.
    1 point
  43. Pacho69:Zkusim ti odpověďet, aniž bych ti predhazoval, ze pišeš kraviny či nesmysly. JDíváš se na to svou optikou, naprosto jasnou a tady v ČR platící v 99% případů nákupu auta. Musí se to nějakým způsobem vyplatit. Jenže pak jsou auta, kde se takovým způsobem při nákupu uvažovat nedá. A to jsou auta jako je Ferrari, Bentley, AMG nebo M, ale i ta Tesla. Tady ti prostě všechny čísla jasně ukážou, ze to nemáš kupovat, protože to je ekonomická sebevražda. To se kupuje tak nějak srdcem (strašné klišé). A asi mám štěstí, že pár takových lidí znám, Panamera není jediný možný příklad. Prostě uvažuješ jinak než oni, normálně a ekonomicky a s největší pravděpodobností je to způsobeno tím, že na to nemáš a nebo ti to nic neříká a realizuješ se jinak.
    1 point
  44. KoudaK

    Vtipy

    1 point
  45. jirka21

    koupě 308

    Obecně je to jedno. Jizda se studeným motorem neprospívá žádnému motoru ať je to benzín nebo nafta. Jen u té nafty je potřeba to auto občas protáhnout na delší trati a tím umožnit filtru regeneraci. Sám jsem měl strach s krátkých jízd s naftou ale pokud budeš tankovat kvalitní naftu a dodržovat výměny oleje nejdéle po 15 tis. km. není se čeho bát.
    1 point
  46. pesastor

    koupě 308

    Ono porad lepsi diesel s vetsim objemem kteremu doprejes co si zada nez maloobjemovej downsizingovej benzinovej vysavac
    1 point
  47. ozzy56

    koupě 308

    1.6 HDi 88kw je v podstatě stejný motor, nechej si auto projít historií v servisu peugeot, ať po koupi nezjistíš něco, co se ti nebude líbit...
    1 point
  48. Pepito

    FILMový koutek

    Paráda Film Bohemian Rhapsody uspěl https://ct24.ceskatelevize.cz/kultura/2742101-bohemian-rhapsody-roma-nebo-black-panther-vyhlaseni-oscaru-zive-na-ct
    1 point
  49. JimBeem

    Diagnostika Lexia

    njn posílej to do číny furt na vlastní náklady Když Já se koukal do té vlastní a porovnával to s obrázky na netíku, kde porovnávali klony s origo, tak to byla ta \"lepší\"
    1 point
  50. silex

    Peugeot 307 Jak na to?

    "Nevahaj a hod" to niekde.
    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...