Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 15.8.2018 Ve všech sekcích
-
Doplnění klimy
P607Olda a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
nechci nikoho podpichovat, ale já bych se bránil--třeba i v tisku, televizi, chce to co nejvíce rozmáznout , mít záruku na auto a servis mi ani neopraví- nenaplní klimu po třech letech od novoty, tak k čemu mi taková záruka je?? možná pomůže v klidu probrat se zástupcem servisu, že máš v úmyslu se bránit a situace se otočí, je přece plno organizací, zabývajících se právy spotřebitelů... jinak doporučuju každému, kdo kupuje nové auto další (navíc) záruku nedokupovat--zpravidla na tom proděláte a to tak, že moc , ale je to každého věc, samozřejmě4 points -
Rybář chytí zlatou rybku. Rybka povídá: "Zadrž, když mě pustíš, splním Ti tři přání." Rybář se zamyslí a povídá: "Tak dobře. Chtěl bych mít nádhernou krasavici a tolik peněz, abych měl do smrti všechno, na co si vzpomenu." A najednou vedle něj stojí krasavice, radost pohledět a tolik peněz, až oči přecházejí. Rybka povídá: "A co Tvé třetí přání?" Rybář na to: "Vzdyť já už všechno mám, nic nepotřebuju ... víš ty co? Mám na Slovensku kamaráda, věčně s něčím nespokojeného, splň mu to, co ráno vysloví jako první, když vstane z postele." Rybka souhlasí. Druhý den ráno vstane slovenský kamarád, vyleze před chalupu, protáhne se, promne oči a povídá: "Jááááááááj, sto ***ou do riti a hrdzavá kotva do chrbta...!" Se čtyřmi jeptiškami se zřítí letadlo. Přijdou k nebeské bráně, kde na ně čeká svatý Petr. Dříve, než je pustí do nebe, ptá se první jeptišky, jestli se někdy dotkla pánského údu. Jeptiška odpoví, že jej pouze viděla. Svaty Petr ji nařídí, aby si v nádobě se svěcenou vodou vypláchla oči. Ptá se druhé jeptišky, jestli se někdy dotkla pánského údu. Jeptiška odpoví, že ano, ale pouze rukou. Sv. Petr jí nařídí, aby si omyla ruku ve svěcené vodě a pustí dál. Vtom se čtvrtá jeptiška tlačí před třetí a na Petrův dotaz, kam se žene, říká: "Já bych si s dovolením vykloktala dříve, než si v tom sestra Agáta umyje prdel." Přijde devítiletá dcera ze školy a ptá se matky: "Mami, co je to penis?" "To je nejhezčí část těla muže," odpovídá matka. Dcera se ptá dál: "A co je to čurák?" "To je ten zbytek těla." říká matka. Jeden mladý muž povídá: "Chci být velkým spisovatelem." A co to pro tebe znamená velkým? "To znamená, že chci psát něco, co bude číst celý svět, něco, co přinutí lidi jednat emocionálně, něco, co je přinutí ječet, křičet a řvát vztekem a zoufalstvím!" Nyní pracuje pro Microsoft a píše chybové hlášky.4 points
-
Prasklá výfuková vačka
martinikus a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele PSA za téma
Zdravím všechny příznivce našich autobusů, rád bych s podělil o svoji zkušenost s motory Typu RHK či RHR Jde o motory které mají vysokotlaké čerpadlo poháněné výfukovým vačkovým hřídelem.Nemají tedy další čerpadlo v nádrži oproti motorům RHT RHW RHM, RHZ a podobně Dostal jsem se k autu které náhle přestalo jet.Nájezd 300 km asi měsíc po rozvodech po technické dovezeno z Itálie. Diagnostika ukazovala problém s čidlem vačky, a problém vysokotlakého čerpadla -malý tlak ,dalo se tušit že čerpadlo bude po smrti. Tedy čerpadlo dolů vychozený ten černý mezikus , vymačkaná osa čerpadla -následkem toho prasklý unašeč na výfukové vačce, kdy se kus vačky zastavil o víko ventilů, s vačkou nešlo pohnout tak držela. Přecházím k rozvodům a tuším problém,, takže vačka se náhle zastavila , ustřihnul se klínek pod ozubeným kolem vačkového hřídele a pochopitelně se to potkalo, Hlava dolů 4 prasklá vodítka 8 ohnutých ventilů dále jsem je nezkoušel. Písty byly v pohodě. Takže si říkám po 300 tis km dobrá asi je to už moc, ale sundal jsem vanu a ve vaně jsem našel přesně stejný kus vačky jako byl ten co jsem vyndal -tedy to prasklo už podruhé, začal jsem pátrat po dílech hlavy vačka již neorginál , napínák r 2015. Takže se to už předchozím majitelům stalo ,ale dali jen novou vačku a nechali staré čerpadlo ,které opět vymlátilo unašeč na vačce s výše popsanými následky. Takž ne v 300 tis km ale typuju v 250 tis km. Takže varování pro všechny majitele těchto motorů- po 200 tis km kontrola vysokotlakého čerpadla a opotřebení mezikusu mezi vačkou a čerpadlem jinak se to potká.3 points -
Doplnění klimy
Petros72 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Charlie 1 za téma
Už jsem to tu psal,strýc měl novou Fabii voda šla do oleje špatně odlitý blok, škodovka výměna motoru na vládní náklady 120 000Kč,Strejc jel do Bolky,trval na svém že je to výrobní vada a pohrozil,že škodovce udělá reklamu v tv Nova aby ostatní věděli jak se k zákazníkům chovají a ejhle druhý den volali , že má přijet na bezplatnou výměnu motoru,jde to ,ale nesmí se stahovat kalhoty,když je brod ještě daleko.....3 points -
P306 HDi - MilanF1 - 550 000 km - Příběh končí
Milan+ a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele MilanF1 za téma
Já věděl, že na šroubek mohu jezdit dlouho. Takže o nic nešlo. Než se otrocky věnovat pixle, raději si zajedu na nějaký výlet.3 points -
Dnes se ve firmě pořádá maškarní ples. Právě přichází Alex z personálního v masce vlka. A za ním je Roger z obchodního v masce medvěda. A tamto je Carol ze mzdového masce lišky. A tam vzadu je náš správce sítě Paul v masce 255.255.255.0 Zapnu si Total Commander a koukám, vlevo disk C:, vpravo disk C:, říkám si: "Kurva, k čemu mi jsou dva disky C: ?" Tak jsem jeden zformátoval.3 points
-
Životnost P807 2.0 HDi
sam_217 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
no a když bych ti tady vyjmenoval kolik znám 807 který mají natočeno přes 300 tak se od tebe dočkám podobné odpovědi. Že to jsou obecné hospodské kecy. Hele myslím si že se ti dostalo vcelku logické odpovědi. Nikdo kdo se auty zabývá na jakékoli úrovni pokud je to jen trochu fachman ti neřekne v 240 tis km odejde tohle v 300 tis km odejde tohle. ve 450 tis km udělej GO motoru ve 200 tis km udělej GO podvozku. A když ti řekne ano mám ve flotile x 807 o které se starám a na týhle odešlo tohle na tamtý tamto tak to zase budou odpovědi vztažené k těm kterým vozů. U auta záleží jen na tom jak se povedlo ve fabrice a jakou péči mělo od začátku od prvního majitele. Pokud je auto zmetek z fabriky tak mu nepomůže svěcená voda aby bylo bezproblémové zrovna tak pokud se o auto nikdo nestaral alespoň v rozsahu předepsané péče servisní knihou tak od toho auta nelze čekat zázračnou spolehlivost nebo dlouhodobou provozuschopnost. Rozdíl je taky v péči pokud někdo řeší až průser tak to je na nic pokud někdo začne problém řešit v prvopočátku po projevení se problému tak je to v pohodě. Netvrdím že by se mělo na autě měnit spousty věcí preventivně to v žádném případě. Ale kdo sem chodí aby nabral moudra a trochu se o autě dozvěděl tak dokáže vydedukovat že v některých věcech je možná lepší trochu té preventivní péče autu dát. Protože je zde dost čtení o tom že v rozsahu nájezdu cca 150 -180 tis km většina lidí dělá spojku nebo se spojkou začíná mít problém . Tak proč teda v tomto rozsahu problému nepředejít a nenechat spojku vyměnit já jsem první drobné problémy se spojkou zaznamenal v cca 145 tis km nějakou dobu to vydrželo ale pak jsem se chystal na nějaké větší ježdění a byli pohromadě prachy a bylo volno u kamaráda na dílně tak jsem to nechal udělat spíš preventivně ale po důkladné prohlídce demontovaných dílů mechanik usoudil že bych tam s tím byl za xx km zřejmě stejně dojel.2 points -
Doplnění klimy
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Petros72 za téma
Ahojte tak právě jsem měl telefonát z tehnickým ředitelem Peugeot pro ČR. Sdělil mi že pokud servis nezjistil vadu na těsnosti na okruhu chladiva tak správně neuznal servis záruku ale připustil že je přinejmenším divné že chybělo 100% chladiva z těsného a bezchybného systému,ale co s tím on má dělat že servis je samostatný a on do něho nemuže a ani nechce zasahovat. Takže nevím ted co dál jestli si v servisu někdo pomohl a a vyučtoval víc než naplnil a to by bylo na trestní oznámení a nebo se stal zázrak a s těsného klimatizačního systému skvělého Peugeotu 308 SW se vytratilo neznámo kudy a kam začarované medium.Děsí mne že to ani nezajímá technického ředitele Peugeotu že autum která ho živí se dějí takovéto anomalie. Napadlo mě že je to fajn téma a materiál pro časopis svět motoru,asi jim to zpřístupním Ahoj Petr2 points -
Doplnění klimy
Milan+ a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
nejde o mikroorganismy atd., ty se mohou tvořit na výparníku, to jo, ale chladivo je uvnitř systému, tam nic takového nehrozí--kvůli různým breberkám se má klima každoročně desinfikovat, nee plnit kvůli těm mikroorganismům doporučuju klimu vypínat cca deset minut před cílem a nechat běžet jen ventilátor, výparník se za tu dobu vyvětrá a nebude v klimě pak živná půda pro ty spory, mikroorganismy atd. (mám dlouhodobě ověřeno) chladivo je v systému klimy z důvodu provozních--aby klima vůbec chladila, proto by se mělo co 2 roky DOPLNIT chladivo, protože u automobilních klimatizací se uvádí, že únik chladiva do cca 20% ročně je v normě, chladivo se doplňuje tak, že se vysaje plničkou klimatizací, ta zároveň změří množství vysátého chladiva, pak plnička provede vakuový test systému (z důvodu zjištění případných úniků) a pak naplní systém klimatizace přesným množstvím chladiva a oleje (nastaví se na plničce automaticky po zadání auta--značka, typ atd.) těch 20% je stejnak moc, ale firmy se tím brání stejně, jako psanou spotřebou motorového oleje cca 0.9 litru na 1000 KM2 points -
P306 HDi - MilanF1 - 550 000 km - Příběh končí
Rikic339 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Zcela výjimečně se musím ohradit proti "plechové pixle". Ačkoli pro mě to je jenom pixla, tak chápu, že pro někoho může znamenat víc. Někdo rybaří, někdo modelaří, jiný "žije" pro pixlu. Tak proč ne...2 points -
Životnost P807 2.0 HDi
Vena garážmistr a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
prostě se nezavděčíš lidem všem , takové to tipování, jako jak dlouho to ještě vydrží jezdit je stejnak k hounu, někomu to jezdí, někomu nee...2 points -
2 points
-
renovace alu kol vč změny barvy
čakom a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele MilanF1 za téma
2 points -
2 points
-
Přátelé, ano, opět já . Vím jsem hroznej.... Jak už je z nadpisu patrné, chci Vás vytáhnout do kraje kde jsme již jako klub nebyly mooooc dlouho , tedy do západních čech, konkrétně k Hracholuské přehradě do kempu, který svým názvem prostě láká. TRANSKEMP ( mapa ) Nebojte, program jsem si sice připravil bohatý a pestrý, ale Královny noci, Screamers a podobné skupiny nečekejte. Základní informace ke srazu : - 21.-23.9.2018 - ubytování v penzionu o dvou, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích bez možnosti přistýlek a ve dvou bungalovech (dvojchaty po 4 lůžkách) celkem 8 lůžek na jeden bungalov - parkování zdarma u penzionu nebo bungalovu - možný příjezd už od pátečního rána, jen mne bude potřeba nahánění na mobilu. - po dobu podávání snídaní budu u sebe mít alkoholtester - kontakty na mne 739544607 pe.tr2@peugeot-club.com Program : pátek - klasika příjezdy, registrace, ubytování, volná zábava . - 18:00-20:00 večeře sobota - 8:00 - 9:15 snídaně - 9:30 odjezd spanilé jízdy , trasa cca 25km cca 40min okreskama - 10:30 - 12:30 motokáry , trať uzavřená jen pro Peugeot Club , měli bychom stihnout 100-110 jízd , jedna jízda 10min , na trať vyjíždí deset motokár , trať je dlouhá a je venku. - 10:30 - 12:30 v témže areálu letištní plocha 1,3km , jízdy zručnosti a organizované sprinty pro pobavení , ukázka výkonu Peugeotu 405 T16 s 400 PS!!! - po 13:00 volný odjezd kamkoliv , budeme nedaleko Plzeňské zoologické zahrady , kdo neví součástí zoo je i botanická zahrada a Dinopark! Dále několik velmi zajímavých míst , odkazy na některé níže. - 18:00-20:00 večeře - 19:00 tombola , tombola o věci v hodnotě 15.000,- (losujeme pět velmi zajímavých cen) - následuje volná zábava a neřízené orgie neděle - 8:00-9:30 snídaně , odubytování a poklidný odjezd k domovům Ceník srazu : vše Vám spočítá dole přiložená tabulka, kterou mi pak jako závaznou přihlášku pošlete na email. ubytování - ve dvoulůžáku - cena za postel a jednu noc včetně rekreačního poplatku .......442,- - ve třílůžáku - cena za postel a jednu noc včetně rekreačního poplatku ....... 334,- - ve čtyřlůžáku (Apartmán) jsou pouze dva - cena za postel a jednu noc včetně rezervačního poplatku.....342,- - bungalov (čtyřlůžák) - cena za postel a jednu noc včetně rekreačního poplatku ............ 280,- přehled obsazenosti ubytování a potvrzených plateb ZDE strava - snídaně formou mixu , párky,vajíčka, šunka, sýr, máslo , pečivo, včetně nápojů (káva,čaj) , aj ..........120,- - večeře výběr ze tří jídel Pátek : 1.Smažený vepřový řízek, brambor 119,- 2. Plněný bramborový knedlík, zelí 99,- 3. Boloňské špagety 99,- Sobota : 1.Holandský řízek , brambor 99,- 2. Plněný bramborový knedlík, zelí 99,- 3. Kuřecí plátek na žampiónech, rýže 119,- - kompletní nabídka restaurace - http://kotva-hracholusky.cz/?q=node/11 organizační poplatek - uživatel fóra (nečlen , kdysi označováno jako neřád) ...............................................................................200,- - člen klubu ( kdysi označován jako řádný člen , tedy člen podílející se na chodu klubu i finančně) ....... 100,- - děti do 15 let .....................................................................................................................................................0,- motokáry - 1 jízda......230,- 2 jízdy.....360,- 3 jízdy.....490,- tombola - 1 lístek ....... 10,- - 2 lístky.........20,- - 3 lístky ........30,- - 4 lístky.........40,- - 5 lístků........50,- - 6 lístků........60,- - 7 lístků........70,- - 8 lístků........80,- - 9 lístků........90,- - 10 lístků......100,- - 15 lísků.......140,- - 20 lísků......180,- nemusím jistě zdůrazňovat, že vyšší počet lístků zvyšuje šanci získat krásnou cenu . Pokyny k registraci účasti na sraz : tuto tabulku si uložte do Vašeho přijímače, vyplňte dle pokynů a odešlete na email pe.tr2@peugeot-club.com s předmětem transkemp , do 24hod obdržíte potvrzení o přijetí registrace. Teprve po potvrzení registrace provádíte platbu srazu na klubový účet. Pokyny a údaje k platbě najdete také v tabulce. registrace se uzavírají 31.8.2018 23:59 , platby prosím zaslat nejpozději 7.9.2018 na účet klubu, samozřejmě opět platí, kdo dřív platí, má bydlení jisté přehled obsazenosti ubytování a potvrzených plateb ZDE Slíbené odkazy na výlety a zábavu v okolí : Plzeňská zoo : http://www.zooplzen.cz/ Plzeňský dinopark : http://www.dinopark.cz/cz/plzen plavba lodí z kempu : http://www.hracholusky.com/kemp/index.php?op=ferry minigolf v kempu : http://www.hracholusky.com/kemp/index.php?op=sport aktiivity v kempu : http://www.hracholusky.eu/nabizene-sluzby Pivovarské muzeum v Plzňi : http://www.prazdrojvisit.cz/prohlidky/prohlidka-pivovarskeho-muzea/ prohlídka pivovaru či plzeňského podzemí , toto je čistě ve Vaší režii , tzn. přečtěte si pozorně informace ad rezervace a časy prohlídek : http://www.prazdrojvisit.cz/prohlidky/ zámek Kozel : https://www.zamek-kozel.cz/cs zřícenina hradu Radyně : https://www.hrad-radyne.cz/turista/titulni-strana/ Hromnické jezírko : https://cs.wikipedia.org/wiki/Hromnické_jezírko hrad Krašov : http://www.hradkrasov.cz/ prohlídka hotelu Hvězda : pro delší prohlídku doporučuji sebou propriety jako Glock , Smith and Wesson popř nějakou Čezetu , začátek prohlídky např. ZDE a mnoho dalších naleznete např na webu http://www.kudyznudy.cz/ Na věcných cenách tohoto srazu se podílí : PEUGEOT ČESKÁ REPUBLIKA PEUGEOT CLUB AUTOKELLY TOTAL ČR SONAX MISTER CAR LOCK TEC2000 DOMANSKÝ S.R.O. LIDL ČR EVA.CZ PRAZDROJ-PLZEŇSKÝ PIVOVAR BESIP Díky za pozornost a těším se na Vás! 51sraztabulka.xlsx1 point
-
Co jste dnes udelali...
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele Milan+ za téma
Teď jsem vylezl z bazénu a jináč dnes posekáno na mulč místo koše a zakropení. Ať to trošku drží vlhko.1 point -
mno, horší je, když ti někdo řekne ,,až ti bude dvacet'' a tobě je šedesát...1 point
-
Za ty prachy se to možná vyplatí zkusit.1 point
-
Když jsem v roce 2001 kupoval Bravu ze salonu, tenkrát za neskutečných cca 400 tácků, tak u Fiat nebyl jediný problém s ničím. Na předprodejním servisu lehce odřená spodní hrana prahu co se dává hever, opraveno a jako bonus komplet ty mini zasterky a vana kufru, vše origo Fiat. Pak jsem zjistil za antenou na střeše cca 2_3 cm ctverecny matný lak, prý prestrikame střechu a nebo 7000 vrátíme. Takže se vracelo. A poslední bylo cca měsíc po záruce, startovalo se nadvakrát, čerpadlo nedávalo tlak. Uznáno a opraveno. A poslední garance těsně před zárukou končící byl i servis klimy. Takže tenkrát Fiat Litomyšl Mínus byl, že jsem jezdil cca měsíc a půl na převozky, jelikož si salon podržel peníze za koupi, či spíše dosazeny zeť majitele. Pak to můj jeden telefon do Fiatu Praha vyřešil a přivezl TP sem do Jc a i dopravku mi tu odstál. Možná proto se potom tak snažil, ale to už nevím.1 point
-
To jsem čekal takový výsledek, nezjistili netesnost, takže bez závady a naplnili na tvoje náklady. Já mám zaplacenou servisní záruku, v tom je i plnění klimatizace. Taky ta záruka stala jiné peníze...1 point
-
Trochu , ale když bude ta záruka na 5 let a třeba po 3 letech si nechám udělat brzdy, olej, nebo nějakou takovou jednodužší věc někde v servisu na dědině, nebo doma, tak se stane co, přijdu o záruku, nebo budu paltit nějakou pokutu, že sem si to nenechal udělat v Peugotu? Při nejhorším akorát přijdu a tu záruku a pak už si můžu jezdit do jakýho servisu chcu, nebo ne? Samozřejmě je blbost si dokoupit záruku a pak jezdit někam jinam, to chápu.1 point
-
@HonzaC2 Já u své značky nic takového nezpozoroval, ale ono to spíš je o konkrétním servisu a lidech v něm. Ne o značce. Oni ani ty lidi nebudou tak nešikovní, jen dělají to, co jim jejich vedoucí dovolí. Když dovolí ojebávat, tak ojebávají.1 point
-
Mně by jen zajímalo, zda jiné značky se zákazníky vyjebávají podobným způsobem jako tady u PSA. S PSA mám bohužel taky takovouto zkušenost.1 point
-
Doplnění klimy
Petros72 zvýšil/snížil popularitu uživatele P607Olda za téma
Petros72: klidně to dej jako téma Světa motorů, ať je někdo konečně prožene. Já bych na to neměl nervy - snažím se (asertivně) dosáhnout svého za co nejmenší námahy. Problém je v tom, že pracovníci v autorizovaném servise mají ručky olšový (jsou nešikovní) a krom toho si hlídají a hájí své vlastní zájmy. Jako například to, že když uznají moc reklamací, tak mají po prémiích, nebo tak nějak. Takže je otázka, i když to zveřejníš, zda jsou vůbec schopni to opravit (tak jako Franta Vopršálek nebude zpívat jako Karel Gott) - prostě to není v jejich schopnostech. A pak je druhý pohled - zaplatil sis 5 let péče, a když pak přiješ do servisu, který jsi pranýřoval, tak budou se k tobě chovat nehezky. Můžeš chodit jinam, ale obvykle je to daleko. Já bych to řešil tak, že bych si auto nechal opravit v servise, který to dovede, zaplatil a na tyto neumětely se vykašlal. Jinými slovy - vždy toužebně očekávám, kdy skončí záruka, abych si mohl auto nechat opravit tam, kde to dovedou.1 point -
A o tom to je. Taky mě nechává lítání kolem pixly chladným. A to včetně leštění, luxování a tak. Ale jen jsem psal, že chápu, že to někdo může mít nastavené jinak. Proto ho hned neodsoudím, když to je jinak fajn člověk.1 point
-
1 point
-
Měl jsem 406 a poprvé jsem doplňoval po 13.letech....zkus se s nimi dohodnout,pokud to neopraví,nech opravit jinde a pak po Peugeot ČR vymahej cenu opravy,ve výsledku to proserou a zaplatí všechno.... máš záruku uplatní ji,nebo odstup od smlouvy a auto vrať prodejci...chlapi nedělejte ze sebe ovce a nenechte si nic líbit,když jste za to auto dali tolik peněz....1 point
-
Doplnění klimy
Charlie 1 zvýšil/snížil popularitu uživatele P607Olda za téma
Technická stránka: - je tam díra, ta se musí najít. - pokud je díra velká, odhalí se při vakuování, někdy lze naplnit levnějším dusíkem (poslouchá se syčení) anebo vodíkem (na vodík existují citlivá čidla). - pokud je díra malá, tak se vždy plní chladivo s barvivem, aby se příště snadněji našel únik - obvykle je únik na chladiči vepředu, kde působí sůl. Ale u tebe to tak nebude, takhle brzy mohlo zradit cokoli jiného. Obchodní stránka: - chadivo strašně zdražilo. - R 134 je nyní asi 2 Kč za gram + manipulace asi 500 (před rokem bylo za třetinu) - uvedené R1234YF je asi 9 Kč za gram plus manipulace - takže uvedená cena odpovídá realitě V každém případě ti to uteče znovu, takže snad to pak najdou, opraví a naplní znovu.. To že sis zaplatil 5 let záruku, je největší chyba. Znamená to, že 5 let nepůjdeš do levnějšího servisu. To by ještě nevadilo, ale hlavně jsi odkázán na autorizovaný servis, kde to s výsledky práce bývá všelijaké.1 point -
Zjištění výbavy podle VIN
bedazzled zvýšil/snížil popularitu uživatele jarokare za téma
bezazzlez.pdf1 point -
A co podtlak - posilovač - hadice ?1 point
-
1. Ubytování výhradně přímo pres místní agenturu (osobní zkusenost Lignano appt. pro 4 prakticky přímo na pláži s výhledem tuším vloni něco kolem 600 eur na tyden, platba zálohy kartou pouze 20% - Agenzia Mare www.lignano.it - super jednání online i na místě, žádná vratná kauce 100 E, při odjezdu mimo otevírací hodiny agentury stačilo hodit klíče do kastlíku ) 2. Plážový servis zásadně extra. Prodávat ho spolu s pobytem je jediný způsob jak prodat 10 - 50 řadu. Kupuju začátkem května online a vyberu si řadu (1 - 2) i místo - 108 E. 3. V sezoně kratší pobyt než na týden nesezenes. Jedině jet na blind a na 2 dny se fakt nevyplatí. To si kup zájezd busem pátek tam neděle zpátky - do Caorle apod. jsou toho plné slevové portály P.S. Pokud se někomu zdá cena za apt. resp. pláž. servis vysoká tak odkazuji na fotomapy pláží Caorle/Bibione/Lignano a počet řad slunečníků ... cca 50/40/8-10. Ano je tam obecně dráž ale proti sídlištím na pláži v B. a C. jsou to lázně, zejména. Pineta a Riviera. Sabbiadoro je tak trochu Vegas ale jen část páteřní komunikace ... jinak klídek. Nejsou tam Němci, Čechů málo, tu a tam SK a PL. Nejvíce Italové.1 point
-
možná soused není zdravý..., a proto nezdraví1 point
-
Od cca 17 let jsem jezdil s kolegy po rallye jako mechos, jo bralo mě to i dříve, fichtle, nic jiného tu nebylo, ale nikdy tomu nebudu věnovat čas vůči rodině a dětem ač už mám holky 22+ Ale možná to píšu, že to někdo nepochopí jak to myslím.1 point
-
Přišel ředitel k lékaři: "Pane doktore, podívejte se. Mám ho celého modrého. Co je to za nemoc?" "Nemoc? Kdeže! Ale své sekretářce řekněte, aby na WC používala normální toaletní papír a ne kopírák..." Ptá se ředitel svého náměstka: „Měl jste něco s mojí sekretářkou?” „Ne!” „Tak to jste jediný v tomto podniku, kdo jí může odevzdat výpověď!” V posteli povídá ona jemu: "Pavle, ty jsi určitě anesteziolog." "A jak si to poznala?" "Protože nic necítím..." "Dědo, souložíte ještě s babičkou?" "No to si piš, že jo! Ale bába u toho musí mít plynovou masku." "A proč?" "Za prvé jí to víc sluší, za druhé mi do toho nemůže kecat a za třetí, když ji zacpu filtr, tak sebou hází, jak šestnáctka."1 point
-
Dodělání palivového filtru - benzin
inoxing zvýšil/snížil popularitu uživatele Havlicek.Lukas za téma
kamosovi sem to delal za pomoci palivove hadice z C1 a bindru do originalniho mista - uz pred 10 lety ale tvuj postup je taky dobrej - hlavne "skoro" original1 point -
depak, na torce normálně mitfára1 point
-
Co tam je unikátní, je to jen zvětšený kotrmelec. To co si požaduješ, tak to se v téhle kategorii km bude sypat i na těch ostatních.1 point
-
To může být cokoli , když ti to hází chyby , nech udělat diagnostiku , takhle to je1 point
-
depak, normálně, buchtě, kterou vezeš, se říká baťůžek.1 point
-
1 point
-
Co jste dnes udelali...
Zodiak zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Tak v pátek jsem vyrazil na to stěhování mobilheimu. Vše šlo vcelku podle plánu. Jen při nakládce bouchlo jedno kolo na mobilheimu. pak už šlo všechno hladce. kolem 20 jsme měli naloženo v 21 zakurtováno před 22 jsme zalezli do aut odpočinout a ve 2.30 jsme vstávali a před třetí jsme startovali. A na místě určení jsme byli kolem 7. Na 8 tam byl objednán traktor. Kterým jsme to stáhli z podvalníku a táhli jsme to po poli k místu usazení. No zkrátím to začátek akce Pá 15 hod a domů jsem se dostal v So po 19 hod. Pár fotek :1 point -
Životnost P807 2.0 HDi
Vena garážmistr zvýšil/snížil popularitu uživatele raa za téma
Díky za odpovědi, se všemi s vámi souhlasím, ale jsou to jen takové obecné hospodské řeči ;-) Hledal jsem odpověď typu “znám spoustu P807 nad 300tkm a jsou v pohodě” nebo “od 250tkm se v tom sype jedna věc za druhou, už to nemá smysl provozovat” Nejde jen o motor, ale i o další komponenty, které jsou v 807 unikátní, anebo mohou mít jinou životnost než v jiných modelech.-1 points -
Kvůli plechove pixle?-1 points