Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 9.4.2025 Ve všech sekcích
-
Přání k narozeninám...
Klemoň a 5 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
@Pepito - kamarád s hlubokým životním příběhem, kamarád na kterého se můžete kdykoli obrátit. Kluk, který nevynechá téměř žádný sraz. Tak ten slaví dnes narozeniny. Přeji hlavně hodně zdraví, elánu a dobré nálady. Užívej si života po boku s Radunkou a Kubík ať Ti dělá jen a jen samou radost6 points -
4 points
-
Měření rychlosti
Pepito a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele BubakGS za téma
..cely slavny speedmaraton je jen medialni onanie a modre porno. Dalsi budou Velikonoce - budeme vsude dejchat a pak dusicky treba.... Smysl podle me nema, protoze primarni pricina smrtaku neni obvykle sama rychlost (to je obvykle až fyzikalni faktor nasobici nasledky nehody). Nemam k dispozici detailni nikym a nicim nezkreslene statistiky (idelani by byl dataset tvrdych dat bez uprav a vyhodnoceni), ale k tomu malu, k cemu se dostanu za rok 2024 -> příčinami smrtelných nehod bývají: Nesprávný způsob jízdy (široká kategorie zahrnující např. náhlé brzdění, smyk, špatné manévrování). Nevěnování se řízení (telefon, únava, rozptýlení). Nesprávné předjíždění. Nedání přednosti v jízdě. Jízda pod vlivem alkoholu nebo drog. ..ano.. kdyz kr.ete.n leti 130 a v prave zatacce golfa posle po tecne do protismeru a zabije sebe a dalsi 2 lidi ... muzeme diskutovat, ze asi rychlost.... ale za 1) je de iure spravne ... ...ale protoze organi v podstate nic jineho krome rychlosti resit neumi (a je zajimave ze v Reichu treba umi) ... ..tak holt budeme furt popotahovani apriori za tu rychlost....4 points -
Měření rychlosti
Veverka a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele PaKr za téma
To, že se předpisy mění jak svatí na Orloji, je blbě. To se bohužel netýká jen silniční dopravy, ale v podstatě je to všeobecný problém. Chtělo by to všechno probrat, zredukovat a napsat co nejjednodušeji.Ale to se asi nikdy nestane. Navíc nechápu, proč se slavných 150 na dálnici řeší zákonem, když v zákoně je možnost zvýšit rychlost až o 30 dopravním značením ( po schválení PČR a dalších). Nenašel jsem, že by to na dálnici nešlo stejně na těch místech budou značky, tak proč...? Ale hlavně mám pocit, že se ztrácí základní lidská slušnost. Na cestách to vypadá, že každý druhý je středobod vesmíru nebo aspoň nesmrtelný . Vždyť někteří jezdí snad bez pudu sebezáchovy nebo fakt nevím... zejména, když se podívám na YT na daschcam sestřihy, tak se fakt někdy nestačím divit.4 points -
Měření rychlosti
BubakGS a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele P607Olda za téma
Jsem překvapen, kolik z Vás zkušených řidičů je přesvědčeno, že vyplňováním lejster, učením pouček nazpaměť se zvýší bezpečnost provozu. Není tam např. ta poučka (od táty): traktor předjížděj jen tehdy, když on nemá kam zabočit - jinak vždy počítej s tím, že zabočí doleva. Máme tady rubriku nehod - zamyslete se, kolik nehod by se nestalo, kdyby ten viník perfektně ovládal předpisy!!! Např. kdyby věděl, že pod vlivem alkoholu nesmí řídit... že do zatáčky má jet pomalu... že nemá nebezpečně předjíždět...(Anebo to tak není?) Existuje skupina suverénů (politici, ale zřejmě i jiní), pro které předpisy stejně neplatí a nedodržují je vědomě... Proto musí ostatní chodit na školení a přezkoušení?4 points -
306GTi-6 by BiFF :)
Ferry a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele BiFF za téma
3 points -
Spínač spátečky
regius a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
nahoře na převodovce, někdy se musí vytáhnout Airbox (vzduch. filtr), nebo baterie, aby ses k němu dostal o autě nepiš nic, jsem vystudovaný šaman-vím všecko3 points -
Měření rychlosti
Pepito a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Ale co pak s držiteli zbrojních průkazů? Co s chodci, cyklisty a dalšími účastníky silničního provozu? Po nich nic stát nepožaduje. Dle vaší logiky by také měli mít "Průkaz chodce", "Průkaz cyklisty",... Je težké určit, kde je ta hranice.3 points -
Přání k narozeninám...
BubakGS a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
Děkuji všem za přání.3 points -
Měření rychlosti
Pepito a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/policie-v-cesku-meri-rychlost-v-hradecke-v-brne-jel-163-kmh-povolena-je-110_2504091026_jgr První vlaštovky...3 points -
Co jste dnes udelali...
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Milan+ za téma
Jestli věříš těm cenám,tak jsi hodně naivní.2 points -
Měření rychlosti
BubakGS a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele sitler za téma
@BubakGS statistiky rikaji, ze za mnoho nehod muze rychlost neprimerena. Coz ovsem velmi casto neni rychlost vyssi nez povolena. Proste v zatacce na lede je 50 moc, na suchu 130 pohoda klid.2 points -
Co jste dnes udelali...
ozzy56 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
To není pračka2 points -
Hudební koutek
pavelu96 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
No, tak jsem si dnes poslechl to album celý, musím říct že nic moc teda. První skladba a pak pár skladeb na konci dobrých a jinak jen výplň, navíc mastering nějak asi neřešili a flákli to tam jak to vylezlo, dynamika, basy nic moc. Nevím jak by to bylo na vinylu, ale CD takový nemastný neslaný.2 points -
2 points
-
Měření rychlosti
BubakGS a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
a tadyk další názor, nejsem sám, co považuje to měření za hurá akci https://www.garaz.cz/clanek/blog-akce-typu-speed-marathon-jsou-nesmyl-poradime-policii-na-co-by-se-mela-zamerit-predevsim-210146022 points -
2 points
-
Co jste dnes udelali...
Klemoň a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Havlicek.Lukas za téma
A pak ať mi nikdo neříká že takový mají řidičák stále legálně Jinác sem dnes opravil myčku nádobí hlásilo to chybu v hladině vody tak sem ji převrátil voda co v ní byla sem vylil a zapnul a jede2 points -
Rezervni kolo 508 SW II
ozzy56 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Tak neplnohodnotné je snad ta dojezdovka ne?? Kdyžtak koukni sem, velikost podle TP pokud je tam zapsána - https://www.dojezdovkyprostejov.cz/1179-ii-2018-2 points -
Co jste dnes udelali...
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
dnešní zážitek na myčce Globus Havířov--stojí v řadě přede mnou Peugeot 407 sedan, asi tak 5 metrů od cedule s nabídkou mycích programů, vystupuje dost těžce senior a jde se podívat blíže k ceduli , protože ji nemůže přečíst , písmena jsou asi 10 cm veliká , nakonec vjede do myčky a vrazí do té návodní trubky, přestože mu obsluha ukazuje , perný den, no2 points -
Měření rychlosti
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
tak já mám dnešní speedmaraton za sebou, Policie směrem na Havířov měřila, ale já byl dneska za vzorného , čímž jsem ovšem vyzuřil několik spěchajících kolegů, někteří si vyzkoušeli i klakson , takže nákup je doma, na myčce umyl auto, dal si guláš s 5 , celkem pohodový den, venku je nádherně, du si lehnout2 points -
Měření rychlosti
BubakGS a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Péťo tuším že ZP je na 10/5 let a při obnovování se dokládá minimálně zdravotní způsobilost nevím jestli i odborná protože je to dlouho co jsem si ho dělal ale nedodělal jsem to z rodinných důvodů a už jsem to pak nějak neřešil.2 points -
Měření rychlosti
pavelu96 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Věř tomu že by ze silnic zmizela spousta existencí který na silnici nemají co dělat pěšky natož v autě a na rozdíl od Tebe věřím tomu že by na silnici bylo bezpečněji.2 points -
Měření rychlosti
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
Mít řidičák není povinnost, ale výsada.. ročně zemře na silnicích spousta lidí.. co je proti tomu pár tisíc.. Když vidím co jsou schopný udělat vracečky (jakože vybodovaný nebo prochlastaný papíry), tak mi věřte, že 90% řidičů by mělo velkej problém takový přezkoušení udělat.. Jinak zatím žádnej polda nespatřen... jen měšťáci kuli parkování..2 points -
Měření rychlosti
Weri 605 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Rikic339 za téma
Tak já se vrátím trochu více k tématu - dneska ráno na Strakonické jsem viděl hned 2x neoznačenou Octávku, takže kupodivu nekecali a něco doopravdy dělali A celkově to řidiči dnes asi hodně věděli, bohužel se našlo spoustu takových, kteří jeli dost pod limit.. Hlavně na okruhu, tolik osobáků jedoucí v levém max 100 km/h jsem dlouho nezažil2 points -
Přání k narozeninám...
Klemoň a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
@Pepito kamaráde, všechno nejlepší k narozeninám. Hlavně zdraví a životního elánu.2 points -
Měření rychlosti
RichVa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
No já ač nejsem učitelem AŠ tak zastávám radikálnější názor jako @Weri 605 já bych do těch deseti let vrazil dvě 3,5 hodinový školení v první hodině probrat novinky v druhé hodině novinky ze zdravovědy a pak buď trenažér nebo aspoň 45 min jízdy a obráceně u městskýho člověka po vesnických a u vesnickýho člověka po městských silnicích. A od 50 každých 5 let s jedním školením po 2,5 roce. A teď do mě ! Já jakožto člověk kterého kulatá lopata na plný úvazek živila 21 roků a teď se kulatou lopatou chodím přiživovat a bavit, za těch 21 roků jsem nahrkal kilometrů kolik nenajede x neprofesionálů za celý život si takový názor můžu dovolit a stojím si za ním. Za ty roky jsem jezdil s kdečím od starých náklaďáků který byli starší jak já starých autobusů po ve své době nejmodernější stroje nějakou dobu jsem jezdil i nadměrné náklady ať už jako řidič tahače nebo jako řidič doprovodného vozu. Takže si myslím že jsem na silnicích viděl dost na to abych mohl něco takového říci.2 points -
2 points
-
Hudební koutek
OK406 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
Našel jsem video, kde Štěpán Rak hraje skladbu Tenrát na Západě Mě se to v neděli moc líbilo, třeba se bude líbit i Vám2 points -
zítra budou policisté na stovkách úseků měřit rychlost vozidel, úseky jsou dopředu oznámeny v tisku atd., (v podstatě budou měřit v kdejaké prdeli), čemuž moc nerozumím, protože cca do týdne budou známy výsledky této akce, kde opět jako každý rok budou uvedeny stovky přestupců, kteří v daných úsecích stejnak pojedou jako každý jiný den..., myslíte, že má smysl oznamovat tohle dopředu, když to nemá valný smysl ?? znám pár penzistů, co zítra nevyjedou , ani né proto, že by jezdili rychle, ale tak nějak z obavy o svůj řidičák a nepište tu prosím kecy o tom, jak by měli všichni penzisti odevzdat papíry vstupem do důchodu --zrovna včera se jeden mlaďas postaral o život dvěma nevinným, včetně svého...1 point
-
Co jste dnes udelali...
BubakGS zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
Dnes jsem dovezl novou pračku a sušičku od samsungu. Mají akce a cashback, z 30k na 18, to jsem musel vzít. Teď ještě položit v prádelně dlažbu, natahat odpad a vodu, vymalovat... Do 807 se toho hodně vejde.1 point -
@ozzy56 A sloupek jsi neporazil? (sorry, musel jsem :D)1 point
-
Blbne zadní blinkr/světlo
307rg zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
1 point -
Hudební koutek
Radek Hurvajz zvýšil/snížil popularitu uživatele BubakGS za téma
..no nakonec jo, 2 songy nadejny ... zbytek dost prumer ... hlavne texty furt slaby...1 point -
Rezervni kolo 508 SW II
Radek Hurvajz zvýšil/snížil popularitu uživatele AlBunda za téma
Vim, ze tam skodovacke nepujde. To byl jen priklad, ze nektere skodovky maji normalnjsi siri rezervy nez 135. Proto jsem si rikal, ze bych koupil nejaky pezotacky disk r16/r17, co bude kompatibilni a k tomu normalnejsi rozmer pneu, aby sedel obvod kola. Hodne jezdim dalnice v Nemecku a jako sobotu v noci, ci behem nedele hledat otevreny pneuservis ( v nedeli si ani neumyjes auto v mycce a to ani samoobsluzne):-) ..... Ale asi tam dam co tam ma byt a hotovo.1 point -
Pěkně napsaný.. Já bych tam eště přidala nejen - nečum na nehodu a jeď.. čum naopak na semafor..! Zipuj, tvoř uličku a nevychovávej.. Juchů..!!! Na Bránický 30 měřej jako obvykle.. a v seznamu je.. tak asi nekecali... Ale teď mám info z Choťánek a Libice - ani noha celej den...1 point
-
Včera jsem spal ve Frýdku v penzionu U křivého psa. https://krivypes.cz/cz/ Ubytování až na příliš měkkou matraci můžu s klidným svědomím doporučit, naprosto výtečná ale byla kuchyně. Dal jsem si Kotuzovovu pánev a skoro jsem nemohl dojíst Když do Frýdku, tak určitě sem1 point
-
Měření rychlosti
Medvěd zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Tak na obvyklém místě v obvyklý čas silnice II/611 mezi Podolankou a Dřevčicema tmavá octava s ještě jen modrejma skrytejma majákama.1 point -
Měření rychlosti
Vena garážmistr zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Máš pravdu: Já ZP taky nemám, proto ta neznalost1 point -
Jo, jo - taky třesu a samozřejmě přeju veselý prožití vyskytlin1 point
-
Když si to Véna (nebo třeba stát) vymyslí, ať si to ten samej Véna zaplatí. Myslím si, že všichni platíme několik hromad naprosto zbytečných poplatků co slouží jen a jen k tomu, aby úředník prokázal, že tu svou židli nezahřívá zbytečně. Platit další zbytečnost je prostě non-sens1 point
-
Možná jde víc o změny v předpisech, které se dějí a někdy jsou i zásadní. Např. kruhové objezdy - pamatuji, že jsi na kruháku měl přednost, teď ji nemáš (ale zase asi u 100% kruhových objezdů jsou značky dej přednost). To samé cyklopruhy (nebo jak se to jmenuje) a další novinky. Běžný člověk jezdí a tyhle změny a novinky nesleduje (beru to i podle sebe, kdybych v zaměstnání nemusel absolvovat každý rok školení a přezkoušení, dobrovolně bych to asi nedělal). Obecně ale jsem proti povinnému plošnému přezkušování, nemám rád takové buzerace Mělo by to být na (ne)zodpovědnosti každého.1 point
-
Spokojenost s vozem Peugeot 2008
Aleš Havlíček zvýšil/snížil popularitu uživatele Zdenda 17 za téma
Můj motoristický život začínal u Škody 1000 MB , přez Škodu 105L , Felicii , Fábii až k Peugeotu 206+ a nyní 2008 . Musím řící, že jsem plně spokojen a na Peugeot nedám dopustit. Vůz je spolehlivý okolí se moc líbí ,mě samozřejmě také, ale hlavně ve městě automobilů Mladé Bpleslavi , je maximální spokojenost se servisem vozu .1 point -
Modely autíček
dýzl zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
1 point -
1 point
-
@Radek Hurvajz ...predchozi Olympici se mi nelibi... ..ale tahle nova pecka me hudebne i textove docela zaujala.... ...a s chuti ji poslu treba v aute do audia, volume do prava a ekvalizer na hard&heavy .... takze az potkate dlouhy Rifter v te posrane metalize poskakovat po silnici nahoru a dolu ... tak to nejspis budu ja1 point