Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 4.2.2025 Ve všech sekcích
-
Poděkování za pomoc
OK406 a 5 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
6 points -
Co jste dnes udelali...
Klemoň a 5 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele patt za téma
@Péťa tak já tyhle věci mám rád, jsou to takový drobnosti do "sbírky" a když ja sem takovej elektronik-zemědělec, mechanik dohromady, tak si to přeci opravím Třeba když párkrát do roka vytáhnu 605 na sraz, tak se i dobově obleču, fotim auta na kinofilm, nebo natáčím na kameru sony na 8mm pásku v 605 mam poházený papírový dvacetikoruny a jako mobil pouze starej ericsson6 points -
Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR
Milan+ a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele BubakGS za téma
... neco k pocasi z Olmiku4 points -
Co jste dnes udelali...
Hafity a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
Také ještě pamatuji že se jezdilo od 23:00 do 5:00 90 km/h i v obci. To jsem byl v Praze mnohem rychleji než nyní.3 points -
Co jste dnes udelali...
pajik999 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
já si dneska přečet o tomhle borcovi, řekl bych že za nás toho tolik nebylo, samozřejmě tohle mluví každá generace , nějaký zbytkáč tenkrát určitě byl, byli i takoví, co pili celou šichtu (prý), já osobně takového kolíka nepotkal, ale v dnešní době je to pomalu každý den, navíc kamionáci, autobusáci se skoro 4 promilema !!, to už nefungujou žádné tresty či co, lidi tak zdegenerovali že to maj všecko u zádele ?? https://www.novinky.cz/clanek/krimi-rozpitou-flasku-mel-pod-sedadlem-test-ridice-linkoveho-autobusu-na-vyskovsku-policisty-sokoval-40507551#utm_content=freshnews&utm_term=opilý řidič autobusu&utm_medium=hint&utm_source=search.seznam.cz @Pepito taky jsem nevěděl, že kamera bere aj zezadu, ale sused mě loni poučil, bo platil..., mám na trase dvě takové dědiny, kde jedu 50 od značky ke značce, dokonce i kamionisti z Polska se naučili ...3 points -
Co jste dnes udelali...
BubakGS a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
Dnes mi přišla výzva k zaplacení pokuty za překročení rychlosti v obci Nová Dědina u Uničova. Vím že jsou tam cca půl roku nové kamery které měří z obou směrů. Včera večer jsem obcí projížděl (jezdím tam docela často) a při vjíždění do obce si vždy a všude dávám pozor abych rychlost dodržoval, ale když jsem včera z obce vyjížděl, tak jsem se trochu unáhlil a začal zrychlovat ještě před koncem obce a dnes jsem se dozvěděl, že ty kamery měří i zezadu. Tak mě to stálo pětikilo.3 points -
Endoskopická inspekční kamera
Péťa a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
To, co se dá připojit k telefonu, má kvalitu podobnou bramboře. Lepší koupit nějakou s vlastním displejem a ovládáním, za cenu okolo 2.5k se dá sehnat už slušná, aby na to šlo vidět.3 points -
Co jste dnes udelali...
radim.1008 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
co tak koukám v televizi, snad každá obec se ke kamerám modlí a montuje je, bo super kšeft pro obecní pokladnu, takže nás to čeká asi všude--nakonec je tam 50 už dlouho , ale ta 60 byla kdysi lepší, že??2 points -
Rozvody 1.5 blueHDi - zkušenost!
RichVa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ChouLu za téma
2 litr v travelleru, k tomu 8 letý optiway a bude to v pohodě2 points -
Co jste dnes udelali...
ozzy56 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
@ozzy56 také už budu všechny ty netrpělivé řidiče co se mi lepí na p*del "zdržovat" a padesátku dodržovat až na konec obce. Hold člověk se učí celý život.2 points -
Znovuzrození pražských minisrazů ZASTÁVKA U SRUBU :)
Klemoň a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Kdyžtak pan Klemoň2 points -
Endoskopická inspekční kamera
BubakGS a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Kupoval jsem na Ali tchánovi. Ale netuším, jak je spokojen. Ale protože umřel, kamera leží v mé pracovně. Můžu ji případně vyzkoušet a poslat do světa. Je nová, nepoužitá.2 points -
Co jste dnes udelali...
Hafity a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
a mám to za sebou , huba otevřená 40 min. do zdřevěnění , pak s usměvem předat 2600.-, byla i injekce--furt cítím, ale je to férová starší baba, nemusíme si před sebou na nic hrát, před ošetřením pustí klipy z youtube -- u mě samo ozzy+sabbath, někdy tam jdu pokecat i rád, jen kdyby se ty platby každý rok tak nezvedaly2 points -
2 points
-
308 gray shadow - žerie olej ako lokomotíva
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele Zabak22 za téma
1 point -
Na "volné" (značkami neomezené) komunikaci jezdím často přes limity, ale jakmile je omezení (obec, 70ka kvůli křižovatce apod.), tak vždycky brzdy a srovnat rychlost na povolenou. Nejhorší jsou 80ky na dálnici - mezi kamiony se jednomu nechce (zhusta i oni chcou jet furt svých 90 a můžou se po***, že je někdo kvůli 80ce brzdí) a zvostat v levým hrozí velkou ránou zezadu (a pravej Tě bude podjíždět). Takže dochází k situaci, kdy na takové 80ce jedu 100 - 110 a doufám, že někde za bukem nebudou cajti s radarem1 point
-
Co jste dnes udelali...
Pepito zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
1 point -
DAB+ prijem prakticke zkusenosti ....
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Tak jsem to zkusil a mám tam mnohem více stanic českých rádií než dřív, dokonce mi tady jede i Radio Beat který jsem tu nikdy na DAB nechytal, takže super, ještě teda jakej bude signál, aby to pořád nepadalo, ale před barákem to jde.1 point -
Cukání 1.6 THP
pavelu96 zvýšil/snížil popularitu uživatele jarokare za téma
Ahoj a vítej v klubu Jestli se klepe , tak nejspíš svíčka nebo zapalovací cívka , ale může to být klidně spousta dalších příčin . Diagnostika napoví .1 point -
Endoskopická inspekční kamera
Charlie 607 zvýšil/snížil popularitu uživatele oddie za téma
Já mám toto: https://www.sunnysoft.cz/z/512PIK-047/inskam-107-usb-c-microusb-usb-endoskop-3-9mm-720p-pevny-kabel-o-delce-3-5m.html Kvalita úměrná ceně, na podívání se do válce dírou po vstřiku či žhavce to stačí...1 point -
Nějaká změna: https://www.novinky.cz/clanek/internet-a-pc-novy-milnik-pro-dab-v-cesku-komercni-radia-uz-vysilaji-digitalne-405075911 point
-
mám denní takže bych dorazil o chvili dýl1 point
-
Počítám s: Schreek, já, MJ, patt, Pe.tr, jarokare Nejde: Milda Čekám na vyjádření minimálně od: @ChouLu, @brixtr, @Vena garážmistr, @Klemoň1 point
-
Tak tu jsem taky měl. A pak i vyšší verze. Ale podnikatel jsem nikdy nebyl Obdivuji, že jsi se pustil do opravy, já bych ji vyhodil (stejně, jako jsem vyhodil ty funkční)1 point
-
Já našel po mnoha letech starou databanku z roku 89, paměť 64kb! Po vlozeni baterek ale přislo zklamáni, displej ukazoval nesmysly, nicméně jsem ji kuchnul a začal bádat a nakonec tam byla přérusena cestička a jeden přerušený prokov a už zas jede Sice v dnešní době je to asi uplně k ničemu, ale ja ji budu vozit na youngtimer srazy v modrý 605, bo v 90tých letech se bez databanky správnej podnikatel neobešel 20250203_170258.mp41 point
-
dneska v Lidlu, moc se mi nechtělo, bo sem stál na pěkném místě před domem a s parkováním je na sídlištích potíž, ale když žena zavelí, není odvolání , nakonec jsem byl rád, protože měli velký výprodej, třeba el. nůžky na živý plot s nastavitelnou rukojetí za 600, no nekup to ..., nakonec jsem tam nechal 3000, kilová Nutela vyskočila už na 200 , ale sem na sladké no, tak si dopřeju , já jsem vlastně na všecko, na pivo, gořalku, a taky rád jím1 point
-
ahoj, napiš pak tady tvoje pocity z jízdy, myslím pro ostatní--dost často se tady řeší motor u tvého auta, jako jestli 1.6 nebo 2.0 HDi, samozřejmě chápu že jsme každý jiný, ale prostě dojem z toho tvého motoru, jako jestli ti to stačí, spotřeba a tak no , díky , a ať ti to jezdí, samozřejmě1 point
-
Charlieho 307cc face 2.0
OK406 zvýšil/snížil popularitu uživatele Charlie 607 za téma
Cabrio od října odpočívá pod střechou, jen mu jednou za 14 dní dobíjím baterku a těšíme se na teplo až zas vyjedem. O víkendu jsem ale přivezl druhou 307cc, stejná barva. V plné výbavě (xenony, navigace s barevným displejem, cd měnič, 17"alu kola, černá kůže, JBL audio, tempomat, a RFK motor). Motor má volnej rozvoďák (až se oteplí tak ohledám co se stalo). Jinak karoserie naprosto zdravá, na spodku není krom výfuku kapka rzi. Vzal jsem ho že z něj vysosám výbavu, přední nárazník s chrom mřížkou a zbytek pošlu dál. Ale co jsem tak obhlédl, byl by to zajímavý projekt. Má teda nějaký mouchy co by se museli pořešit a záleží co ten motor. No uvidíme.1 point -
Dneska vařim já
BubakGS zvýšil/snížil popularitu uživatele Havlicek.Lukas za téma
manzelka i tchyne v praci takze k obedu kure na paprice s testovinou tusim ze se mi povedlo - nejmladsí si 2x pridala1 point -
sněžná prkénka - široká, úzká, jedno i dvoustopá
Charlie 1 zvýšil/snížil popularitu uživatele Ajdamek za téma
Jj, otec po poslednich bezkach se sokolnickou partou prohlasil, ze na bezky uz s nama nejde mel toho plny brejle. Kazdej rok odradime jednoho starsiho clena. Minuly vikend jsme byli lyzovat v rakousku ve stredisku Fis-Ladis, velke stredisko, nebylo moc lidi, aby to clovek cely projel potrebuje minimalne dva dny, doporucil bych.1 point -
Závady, poruchy Peugeot Rifter
BubakGS zvýšil/snížil popularitu uživatele jenik.neni.doma za téma
Zdravim. Kdyby nekdo slysel LUPANI od predni napravy pri rychlejsich rozjezdech na krizovatce pri ODBOCOVANI, tak se muze jednat o homokyneticky kloub na poloose. Auto se pak stalo bez dalsiho varovani nepojizdne, prestane jit sila z motoru na kola. Tzn odtah do neautorizovaneho servisu, vymena do 10 tis. Lupani bylo obcas slyset, nez-li se preventivne nevymenila i druha poloosa. Je to rifter 1.5 hdi 130k, rok vyroby 2018.1 point -
Aktivace tempomatu u Peugeot 207SW
Dave_k zvýšil/snížil popularitu uživatele vaclavka83 za téma
Ahoj všeci kdo si rádi něco udělají na autě sami. Nakonec se mi povedlo tempomat rozchodit a popíšu sem můj postup, aby byl nápomocen i ostatním. Rád se podělím o svou zkušenost. Návod bude na moje auto Peugeot 207SW r.v.2008 16V 1.4Vti ale nejspíš bude aplikovatelný i na další. Použil jsem diag z ali. Mám tu nejlevnější Lexii. Mé auto splňuje požadavky na tempomat bez limitéru. Koupil jsem nejlevnější páčku tempomatu na alegru. Zasunul ji do umístění pod volantem, ale sama se nenačetla, tak jsem musel přes diag. Nejdříve jsem ji zaktivoval v BSI viz foto. Sice se pak už tempomat objevil na displeji pod budíky, ale stále nefungoval při jízdě i při splnění podmínky 4,5 rychlostní stupeň a min. 40km/h Poté jsem v dia v jednotce ,,Ovladače po volantem,, našel dobrou funkci na otestování jestli spínače v páčce tempomatu fungují správně (viz foto) a některé opravdu nespínali korektně. Chyba byla ve špatném kontaktu mezi konektory v páčce a auta. Musel jsem je opatrně přihnout. Bohužel ani poté tempomat při jízdě nefungoval. Nakonec jsem v diag ,,předání zákazníkovi,, našel funkci ,,doinstalování tempomatu,, a tato funkce zdárně tempomat nastavila a zprovoznila. Musel jsem teda při tom zadat číslo OPR/DAM vozidla. Toto číslo jsem měl na štítku na dveřích řidiče. Zadal jsem prvních 5 číslic ze sedmi. Ted už tempomat funguje správně. Přeji všem mnoho kilometrů bez nehod a pár peněz ušetřených při opravě svépomocí. PS: Prosím moderátory o přesunutí do návodů, aby to nebylo schované v tomto vláknu.1 point -
1 point
-
7-místná 406
OK406 zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
1 point -
Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR
BubakGS zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Někdo asi nechal otevřený mrazák.1 point -
V Lbc +5°C - co to tam vyvádíte?1 point
-
Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR
BubakGS zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
1 point -
1 point