Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. ozzy56

    ozzy56

    Uživatel


    • Body

      14

    • Počet příspěvků

      35 913


  2. Péťa

    Péťa

    Moderátor


    • Body

      13

    • Počet příspěvků

      24 449


  3. radim.1008

    radim.1008

    Vedení


    • Body

      9

    • Počet příspěvků

      16 417


  4. Pepito

    Pepito

    Člen klubu


    • Body

      8

    • Počet příspěvků

      8 248


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 4.2.2025 Ve všech sekcích

  1. radim.1008

    Poděkování za pomoc

    Děkuji @poldissovi a @Péťa za pomoc s výrobou krytky na saharu.
    6 points
  2. patt

    Co jste dnes udelali...

    @Péťa tak já tyhle věci mám rád, jsou to takový drobnosti do "sbírky" a když ja sem takovej elektronik-zemědělec, mechanik dohromady, tak si to přeci opravím Třeba když párkrát do roka vytáhnu 605 na sraz, tak se i dobově obleču, fotim auta na kinofilm, nebo natáčím na kameru sony na 8mm pásku v 605 mam poházený papírový dvacetikoruny a jako mobil pouze starej ericsson
    6 points
  3. Péťa

    Vtipy

    5 points
  4. BubakGS

    Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR

    ... neco k pocasi z Olmiku
    4 points
  5. ozzy56

    Vtipy

    4 points
  6. Pepito

    Co jste dnes udelali...

    Také ještě pamatuji že se jezdilo od 23:00 do 5:00 90 km/h i v obci. To jsem byl v Praze mnohem rychleji než nyní.
    3 points
  7. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    já si dneska přečet o tomhle borcovi, řekl bych že za nás toho tolik nebylo, samozřejmě tohle mluví každá generace , nějaký zbytkáč tenkrát určitě byl, byli i takoví, co pili celou šichtu (prý), já osobně takového kolíka nepotkal, ale v dnešní době je to pomalu každý den, navíc kamionáci, autobusáci se skoro 4 promilema !!, to už nefungujou žádné tresty či co, lidi tak zdegenerovali že to maj všecko u zádele ?? https://www.novinky.cz/clanek/krimi-rozpitou-flasku-mel-pod-sedadlem-test-ridice-linkoveho-autobusu-na-vyskovsku-policisty-sokoval-40507551#utm_content=freshnews&utm_term=opilý řidič autobusu&utm_medium=hint&utm_source=search.seznam.cz @Pepito taky jsem nevěděl, že kamera bere aj zezadu, ale sused mě loni poučil, bo platil..., mám na trase dvě takové dědiny, kde jedu 50 od značky ke značce, dokonce i kamionisti z Polska se naučili ...
    3 points
  8. Pepito

    Co jste dnes udelali...

    Dnes mi přišla výzva k zaplacení pokuty za překročení rychlosti v obci Nová Dědina u Uničova. Vím že jsou tam cca půl roku nové kamery které měří z obou směrů. Včera večer jsem obcí projížděl (jezdím tam docela často) a při vjíždění do obce si vždy a všude dávám pozor abych rychlost dodržoval, ale když jsem včera z obce vyjížděl, tak jsem se trochu unáhlil a začal zrychlovat ještě před koncem obce a dnes jsem se dozvěděl, že ty kamery měří i zezadu. Tak mě to stálo pětikilo.
    3 points
  9. VojtouNerCZ

    Endoskopická inspekční kamera

    To, co se dá připojit k telefonu, má kvalitu podobnou bramboře. Lepší koupit nějakou s vlastním displejem a ovládáním, za cenu okolo 2.5k se dá sehnat už slušná, aby na to šlo vidět.
    3 points
  10. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    co tak koukám v televizi, snad každá obec se ke kamerám modlí a montuje je, bo super kšeft pro obecní pokladnu, takže nás to čeká asi všude--nakonec je tam 50 už dlouho , ale ta 60 byla kdysi lepší, že??
    2 points
  11. ChouLu

    Rozvody 1.5 blueHDi - zkušenost!

    2 litr v travelleru, k tomu 8 letý optiway a bude to v pohodě
    2 points
  12. Pepito

    Co jste dnes udelali...

    @ozzy56 také už budu všechny ty netrpělivé řidiče co se mi lepí na p*del "zdržovat" a padesátku dodržovat až na konec obce. Hold člověk se učí celý život.
    2 points
  13. Kdyžtak pan Klemoň
    2 points
  14. Péťa

    Endoskopická inspekční kamera

    Kupoval jsem na Ali tchánovi. Ale netuším, jak je spokojen. Ale protože umřel, kamera leží v mé pracovně. Můžu ji případně vyzkoušet a poslat do světa. Je nová, nepoužitá.
    2 points
  15. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    a mám to za sebou , huba otevřená 40 min. do zdřevěnění , pak s usměvem předat 2600.-, byla i injekce--furt cítím, ale je to férová starší baba, nemusíme si před sebou na nic hrát, před ošetřením pustí klipy z youtube -- u mě samo ozzy+sabbath, někdy tam jdu pokecat i rád, jen kdyby se ty platby každý rok tak nezvedaly
    2 points
  16. Péťa

    Vtipy

    Ten ji ale věří
    2 points
  17. extom86

    5008 1.6 HDI 84kW, modrá Bourrasque (KGN)

    Hlásím změnu, z 307 na 5008
    1 point
  18. Zabak22

    308 gray shadow - žerie olej ako lokomotíva

    Km pribúdajú bez problémov dnes ráno štart v -12 na brnk
    1 point
  19. Medvěd

    Co jste dnes udelali...

    Na "volné" (značkami neomezené) komunikaci jezdím často přes limity, ale jakmile je omezení (obec, 70ka kvůli křižovatce apod.), tak vždycky brzdy a srovnat rychlost na povolenou. Nejhorší jsou 80ky na dálnici - mezi kamiony se jednomu nechce (zhusta i oni chcou jet furt svých 90 a můžou se po***, že je někdo kvůli 80ce brzdí) a zvostat v levým hrozí velkou ránou zezadu (a pravej Tě bude podjíždět). Takže dochází k situaci, kdy na takové 80ce jedu 100 - 110 a doufám, že někde za bukem nebudou cajti s radarem
    1 point
  20. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Jj před lety i v Židlochovicích.
    1 point
  21. Radek Hurvajz

    DAB+ prijem prakticke zkusenosti ....

    Tak jsem to zkusil a mám tam mnohem více stanic českých rádií než dřív, dokonce mi tady jede i Radio Beat který jsem tu nikdy na DAB nechytal, takže super, ještě teda jakej bude signál, aby to pořád nepadalo, ale před barákem to jde.
    1 point
  22. ozzy56

    Vtipy

    1 point
  23. jarokare

    Cukání 1.6 THP

    Ahoj a vítej v klubu Jestli se klepe , tak nejspíš svíčka nebo zapalovací cívka , ale může to být klidně spousta dalších příčin . Diagnostika napoví .
    1 point
  24. oddie

    Endoskopická inspekční kamera

    Já mám toto: https://www.sunnysoft.cz/z/512PIK-047/inskam-107-usb-c-microusb-usb-endoskop-3-9mm-720p-pevny-kabel-o-delce-3-5m.html Kvalita úměrná ceně, na podívání se do válce dírou po vstřiku či žhavce to stačí...
    1 point
  25. Medvěd

    Vtipy

    1 point
  26. Péťa

    DAB+ prijem prakticke zkusenosti ....

    Nějaká změna: https://www.novinky.cz/clanek/internet-a-pc-novy-milnik-pro-dab-v-cesku-komercni-radia-uz-vysilaji-digitalne-40507591
    1 point
  27. brixtr

    Znovuzrození pražských minisrazů ZASTÁVKA U SRUBU :)

    mám denní takže bych dorazil o chvili dýl
    1 point
  28. Weri 605

    Znovuzrození pražských minisrazů ZASTÁVKA U SRUBU :)

    Počítám s: Schreek, já, MJ, patt, Pe.tr, jarokare Nejde: Milda Čekám na vyjádření minimálně od: @ChouLu, @brixtr, @Vena garážmistr, @Klemoň
    1 point
  29. Péťa

    Co jste dnes udelali...

    Tak tu jsem taky měl. A pak i vyšší verze. Ale podnikatel jsem nikdy nebyl Obdivuji, že jsi se pustil do opravy, já bych ji vyhodil (stejně, jako jsem vyhodil ty funkční)
    1 point
  30. patt

    Co jste dnes udelali...

    Já našel po mnoha letech starou databanku z roku 89, paměť 64kb! Po vlozeni baterek ale přislo zklamáni, displej ukazoval nesmysly, nicméně jsem ji kuchnul a začal bádat a nakonec tam byla přérusena cestička a jeden přerušený prokov a už zas jede Sice v dnešní době je to asi uplně k ničemu, ale ja ji budu vozit na youngtimer srazy v modrý 605, bo v 90tých letech se bez databanky správnej podnikatel neobešel 20250203_170258.mp4
    1 point
  31. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    dneska v Lidlu, moc se mi nechtělo, bo sem stál na pěkném místě před domem a s parkováním je na sídlištích potíž, ale když žena zavelí, není odvolání , nakonec jsem byl rád, protože měli velký výprodej, třeba el. nůžky na živý plot s nastavitelnou rukojetí za 600, no nekup to ..., nakonec jsem tam nechal 3000, kilová Nutela vyskočila už na 200 , ale sem na sladké no, tak si dopřeju , já jsem vlastně na všecko, na pivo, gořalku, a taky rád jím
    1 point
  32. ozzy56

    5008 1.6 HDI 84kW, modrá Bourrasque (KGN)

    ahoj, napiš pak tady tvoje pocity z jízdy, myslím pro ostatní--dost často se tady řeší motor u tvého auta, jako jestli 1.6 nebo 2.0 HDi, samozřejmě chápu že jsme každý jiný, ale prostě dojem z toho tvého motoru, jako jestli ti to stačí, spotřeba a tak no , díky , a ať ti to jezdí, samozřejmě
    1 point
  33. Charlie 607

    Charlieho 307cc face 2.0

    Cabrio od října odpočívá pod střechou, jen mu jednou za 14 dní dobíjím baterku a těšíme se na teplo až zas vyjedem. O víkendu jsem ale přivezl druhou 307cc, stejná barva. V plné výbavě (xenony, navigace s barevným displejem, cd měnič, 17"alu kola, černá kůže, JBL audio, tempomat, a RFK motor). Motor má volnej rozvoďák (až se oteplí tak ohledám co se stalo). Jinak karoserie naprosto zdravá, na spodku není krom výfuku kapka rzi. Vzal jsem ho že z něj vysosám výbavu, přední nárazník s chrom mřížkou a zbytek pošlu dál. Ale co jsem tak obhlédl, byl by to zajímavý projekt. Má teda nějaký mouchy co by se museli pořešit a záleží co ten motor. No uvidíme.
    1 point
  34. Havlicek.Lukas

    Dneska vařim já

    manzelka i tchyne v praci takze k obedu kure na paprice s testovinou tusim ze se mi povedlo - nejmladsí si 2x pridala
    1 point
  35. Ajdamek

    sněžná prkénka - široká, úzká, jedno i dvoustopá

    Jj, otec po poslednich bezkach se sokolnickou partou prohlasil, ze na bezky uz s nama nejde mel toho plny brejle. Kazdej rok odradime jednoho starsiho clena. Minuly vikend jsme byli lyzovat v rakousku ve stredisku Fis-Ladis, velke stredisko, nebylo moc lidi, aby to clovek cely projel potrebuje minimalne dva dny, doporucil bych.
    1 point
  36. jenik.neni.doma

    Závady, poruchy Peugeot Rifter

    Zdravim. Kdyby nekdo slysel LUPANI od predni napravy pri rychlejsich rozjezdech na krizovatce pri ODBOCOVANI, tak se muze jednat o homokyneticky kloub na poloose. Auto se pak stalo bez dalsiho varovani nepojizdne, prestane jit sila z motoru na kola. Tzn odtah do neautorizovaneho servisu, vymena do 10 tis. Lupani bylo obcas slyset, nez-li se preventivne nevymenila i druha poloosa. Je to rifter 1.5 hdi 130k, rok vyroby 2018.
    1 point
  37. Medvěd

    Vtipy

    1 point
  38. vaclavka83

    Aktivace tempomatu u Peugeot 207SW

    Ahoj všeci kdo si rádi něco udělají na autě sami. Nakonec se mi povedlo tempomat rozchodit a popíšu sem můj postup, aby byl nápomocen i ostatním. Rád se podělím o svou zkušenost. Návod bude na moje auto Peugeot 207SW r.v.2008 16V 1.4Vti ale nejspíš bude aplikovatelný i na další. Použil jsem diag z ali. Mám tu nejlevnější Lexii. Mé auto splňuje požadavky na tempomat bez limitéru. Koupil jsem nejlevnější páčku tempomatu na alegru. Zasunul ji do umístění pod volantem, ale sama se nenačetla, tak jsem musel přes diag. Nejdříve jsem ji zaktivoval v BSI viz foto. Sice se pak už tempomat objevil na displeji pod budíky, ale stále nefungoval při jízdě i při splnění podmínky 4,5 rychlostní stupeň a min. 40km/h Poté jsem v dia v jednotce ,,Ovladače po volantem,, našel dobrou funkci na otestování jestli spínače v páčce tempomatu fungují správně (viz foto) a některé opravdu nespínali korektně. Chyba byla ve špatném kontaktu mezi konektory v páčce a auta. Musel jsem je opatrně přihnout. Bohužel ani poté tempomat při jízdě nefungoval. Nakonec jsem v diag ,,předání zákazníkovi,, našel funkci ,,doinstalování tempomatu,, a tato funkce zdárně tempomat nastavila a zprovoznila. Musel jsem teda při tom zadat číslo OPR/DAM vozidla. Toto číslo jsem měl na štítku na dveřích řidiče. Zadal jsem prvních 5 číslic ze sedmi. Ted už tempomat funguje správně. Přeji všem mnoho kilometrů bez nehod a pár peněz ušetřených při opravě svépomocí. PS: Prosím moderátory o přesunutí do návodů, aby to nebylo schované v tomto vláknu.
    1 point
  39. Medvěd

    Poděkování za pomoc

    Děkuji Milanovi + za prohlídku jednoho Dobla po kterém pase už nějakou dobu kamarád. Podle Milana je auto slušné, tak doufám, že se kamarádovi bude taky líbit.
    1 point
  40. Radek Hurvajz

    7-místná 406

    Ve 406 se sedělo proti směru jízdy, koukal jsi zadním oknem ven.
    1 point
  41. radim.1008

    Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR

    Někdo asi nechal otevřený mrazák.
    1 point
  42. pavelu96

    Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR

    V Lbc +5°C - co to tam vyvádíte?
    1 point
  43. radim.1008

    Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR

    Krapet nám v údolí přituhlo. Zajímavé, že přes kopec v Žamberku jen -4°C.
    1 point
  44. Milan+

    Nový Peugeot 308

    Aut není nikdy dost Ještě jsi zapomněl na Kaipana a E87
    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...