Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. Péťa

    Péťa

    Moderátor


    • Body

      16

    • Počet příspěvků

      24 449


  2. ozzy56

    ozzy56

    Uživatel


    • Body

      10

    • Počet příspěvků

      35 913


  3. Medvěd

    Medvěd

    Člen klubu


    • Body

      8

    • Počet příspěvků

      24 071


  4. sitler

    sitler

    Člen klubu


    • Body

      7

    • Počet příspěvků

      3 071


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 7.2.2024 Ve všech sekcích

  1. Béďa

    Registrační značky na přání

    Foto není mé ale celkem mě to pobavilo
    5 points
  2. PaKr

    Gratulace k svátku

    @Weri 605 a @Verýsek přeji vše nejlepší
    5 points
  3. Péťa

    Vtipy

    4 points
  4. Péťa

    Umíme jezdit ?

    Například já věřím jen té statistice, kterou si sám zfalšuji
    4 points
  5. Medvěd

    Vtipy

    Chápu, že se nemusí líbit všem, pokud by to bylo "přes čáru", klidně smažte
    4 points
  6. Péťa

    Vtipy

    4 points
  7. Milan+

    Co jste dnes udelali...

    Tak dnes ještě k tomu všemu ředitel přinesl za tu práci
    3 points
  8. sitler

    Jaký plynový kotel

    @MotoMoto katalogove cislo 830.036 , to mas na tom svem na fotce - viz "Code" . ty dalsi 830-ky maji jina katalogova cisla. Treba levnejsi .035 ma jiny rozsah regulatoru (5-50, ty mas 3-50). Jestli by tam sla treba ta vyrazne levnejsi Prothermacka 0020025243, tezko rict (je taky 5-50). Zaroven neumim rict, jestli je rozsah 3-50 a 5-50 nejaky zasadni rozdil , precejen, nejsem plynar a uz vubec ne opravar , ale asi bych se drzel shodneho typu, obzvlast pro samo-domo opravu.
    3 points
  9. Radek Hurvajz

    Problém se zapalovačem...

    No vida. Jinak ať je tu rozuzlení, podle pojistkovky je to 206 a spodní řada pojistek není vidět. Na zapalovač je pojistka v pozici 22 a má tam bejt 20A žlutá, tady je zelená 30A, to tam dal někdo blbě. EDIT: Tak pro rok 2002 je tam v manuálu opravdu napsaná 30A
    3 points
  10. Péťa

    Vtipy

    3 points
  11. pavelu96

    Co jste dnes udelali...

    ...flašku a klíče od fabriky a pronesl "Tak jsi to o víkendu zachránil, a teď je to celý Tvoje a budeš místo mě ředitel"
    2 points
  12. MotoMoto

    Vtipy

    2 points
  13. ozzy56

    New 3008 Ultimate

    ale no tak
    2 points
  14. Medvěd

    Umíme jezdit ?

    Akoc - za drtivou většinu nehod přece může ten živý článek mezi sedačkou, pedály a volantem a je úplně jedno v jaké značce auta zrovna sedí. Podle mě spousta zbytečně vynaložené práce s výstupy naprosto o ničem.
    2 points
  15. jarokare

    Alternátor

    Je to jedno , on totiž i ten 12V Valeo dobíjí přes 14 V
    2 points
  16. radim.1008

    Gratulace k svátku

    Šéfová a @Verýsek vše nej k svátku. Hlavně zdraví tetičky.
    2 points
  17. davidse

    Vtipy

    2 points
  18. ozzy56

    Vtipy

    2 points
  19. MotoMoto

    Jaký plynový kotel

    Nemám žádného servisáka. Tak dnes synové rozebrali stávající atmosférický Buderus a našli závadu v elektroventilu co pouští plyn do startovácí trysky. Tak zkusím zda seženu jako náhradní díl.
    2 points
  20. ozzy56

    Vtipy

    2 points
  21. Medvěd

    Vtipy

    1 point
  22. Charlie 1

    New 3008 Ultimate

    no preklep jasné 8500Kč
    1 point
  23. ozzy56

    Vtipy

    1 point
  24. oddie

    Kolik by mohla stát oprava v případě platby bez pojišťovny?

    Slušná rána na odřeninu při parkování. Pokud by to někdo měl dát komerčně dohromady fakt dobře, tak podle mě dost možná 20 ani stačit nebude.
    1 point
  25. blatnik, naraznik, svetlo dost mozna uchyt ko, odstrojit, nastrojit, lakovani... hele, z ciziho za 20 klidne ani nemrkne. Z vlastni kapsy svepomoci sam sobe za pul odpoledne metodou "trochu srovnam a seru na to, je to starej kram" Ze je 20 hodnota vozu je hezky, ale novej naraznik a blatnik nejsou za korunu, a profi nalakovani... taky neco stoji. + prace to rozdelat a slozit.
    1 point
  26. Radek Hurvajz

    Emise

    Vítej na fóru. No kdyby jsi hledal, tak odpovědi najdeš, je tu toho celkem dost. https://www.peugeot-club.com/search/?&q=depolution&quick=1&search_and_or=or&sortby=relevancy Nebo hledej Antipolution Pročti si prosím pravidla fora - https://www.peugeot-club.com/guidelines/ . Děkuji Tady Lock
    1 point
  27. Akoc

    Řešení proti kunám

    Po škodách narobených kunou v mojom aute (viď moje príspevky vyššie) a skúsenostiach iných publikovaných na internete som upustil od použitia zvieracích chlpov a exkrementov, sprejov, atď. UZ plašička má tu nevýhodu, že za prekážkami, a tých je v motore neúrekom, je neúčinná. Rozhodol som sa pre odpudzovač založený na kontaktných doštičkách pod cca 400V napätím v kombinácii s ultrazvukom s premenlivou frekvenciou (kuna si na nemenenú frekvenciu zvykne) a blikajúcimi ledkami. Výhodou tohto výrobku, podľa mňa, je, že (+) pól ako aj (-) pól sú blízko seba na doštičke. To znamená, že kuna, ak sa odkrytou časťou tela dotkne doštičky, tak určite spojí obvod a kopne ju to. Iné riešenia majú (-) pól na kostre vozidla, čo môže byť problém, pretože kuna sa nie vždy súčasne dotkne (+)pólovej doštičky a aktívnej kostry auta. Z druhej strany motora mám už dávnejšie nainštalovaný ďalší UZ plašič (ale kunu neodplašil - viď foto potrhanej zvukovej izolácie vyššie). Aby sa batéria menej vybíjala, dorobil som do motorového priestoru ešte ľahko prístupný vypínač, aby som tento odpudzovač + predtým inštalovaný UZ plašič zapínal len vtedy, keď v noci parkujem na kritických miestach, t. j. chalupe, atp. Negatívnu skúsenosť po jednom roku používania zatiaľ nemám. Hoci kuna podľa kamerových záznamov v noci stále behá po pozemku, už som nenašiel stopy po jej návštevách.
    1 point
  28. pavelu96

    Umíme jezdit ?

    https://www.garaz.cz/clanek/servis-auto-cisla-statistiky-vinici-dopravnich-nehod-2023-nejvice-bouracek-zavinili-ridici-skodovek-nejnebezpecnejsi-jsou-vsak-soferi-jine-znacky-a-bmw-to-neni-21011865 Publikovaná data berte, prosím, s chladnou hlavou a rozhodně nepanikařte ihned, jak uvidíte kolem sebe projíždět DAF, MAN nebo Iveco. Přece jen jde o malá procentuální rizika. Oči mějte v provozu však nastražené pořád, protože přeprava nějakým dopravním prostředkem po pozemních komunikací patří globálně k těm spíše nebezpečnějším…
    1 point
  29. Medvěd

    Jaký plynový kotel

    Sitler 5000 je furt míň než 50 tKč za kotel + další prachy za komín a případně i výměna radiátorů, já bych tomu asi i rozuměl
    1 point
  30. sitler

    Jaký plynový kotel

    @MotoMoto copak o to, sehnat to pujde https://www.dilynakotle.cz/sit-armatura-plynova-830-036_z1405/ , ale zadna velka lace to neni
    1 point
  31. radim.1008

    Problém se zapalovačem...

    Snad tazatel umí číst a vložil to do správné sekce, když už si dal práci s hledáním.
    1 point
  32. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    dneska výlet na chatu (kontrola), tam všechno OK, 200 km v pohodě, bo chuji asi dneska nevyjeli , v hospodě 6 knedlí, hovězí a rajskou , bohužel bez piva, ale aj kofola je dobrá
    1 point
  33. Ještě by to chtělo, aby vzkřísili 2.0HDi, která by do 5008ky byl ten nejlepší motor.
    1 point
  34. Radek Hurvajz

    Hurvajzova 207 - Prodáno

    Auto je 2007, světla nepotřebují žadnou upravu, prostě jen připojiš konektor, nasadiš světlo a zašroubuješ matku.
    1 point
  35. jarči25

    Výmena prístrojovej dosky (budíky) Peugeot 308

    Tak problém mám vyriešený všetko funguje a chyba zmizla stačilo kúpiť informačný panel k osvetleniu a povoliť ho v diagnostike . https://youtu.be/2-sKYegCfXc?si=BHaVnUmVSIhVGIi7
    1 point
  36. davidse

    Vtipy

    1 point
  37. ozzy56

    Přiklopení zrcátek

    mám to sklápění zrcátek vypnuté od novoty , zkuste to taky a budete mít o něco klidnější život
    1 point
  38. Péťa

    Vtipy

    1 point
  39. Radek Hurvajz

    Hurvajzova 207 - Prodáno

    Tak jsem zkusil zadní světla z faceliftu, zatim to vypadá dobře, uvidim časem jestli je nepošlu dál. Hulaaá Hop
    1 point
  40. ozzy56

    Vtipy

    1 point
  41. Péťa

    Vtipy

    1 point
  42. ozzy56

    Umíme jezdit ?

    hlavně, že se dostanu aspoň před jedno auto, vybrzdím kamion, udělám myšku, čára není zeď, když je volno v odstavném, tak klidně i tudy, prostě být co nejvíc vpředu edit: ironie
    1 point
  43. sitler

    Umíme jezdit ?

    jo, tak delat to kvuli jednomu autu nebo pri kamionech co 100m to nema cenu. Ale udelat 20-30 aut na zatah a presto se v klidu vradit zpatky doleva, to je proste demence tech vlevo
    1 point
  44. sitler

    Umíme jezdit ?

    @Péťa a co ma clovek delat, kdyz se levym tahne kolona devadesatkou a pravej pruh je prazdnej ... mam v tom pravym zabrzdit na uroven leveho? Nebo se mam zaradit doleva a tupe jak ovce cekat, jestli se milostive uhnou? Na D11 je to totiz naprosty standard, ze v pravym je 2 kilometry prazdna dira a vscihni sneci v levym "protoze vsichni prece predjizdej ten kamion daleko vpredu"
    1 point
  45. Péťa

    Řešení proti kunám

    Na kuny mají dobrý přípravek Vietnamci: Nebo to není na kuny?
    1 point
  46. Péťa

    Umíme jezdit ?

    Předjíždět na dálnici v pravým je snad ještě větší prasárna, než jet v levým 90.
    -1 points
  47. Péťa

    Vtipy

    -1 points
  48. ozzy56

    Vtipy

    -1 points
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...