Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 7.2.2024 Ve všech sekcích
-
Registrační značky na přání
zbynek..s a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Béďa za téma
5 points -
Gratulace k svátku
Milan+ a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele PaKr za téma
@Weri 605 a @Verýsek přeji vše nejlepší5 points -
Umíme jezdit ?
Rikic339 a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Například já věřím jen té statistice, kterou si sám zfalšuji4 points -
Co jste dnes udelali...
radim.1008 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Milan+ za téma
3 points -
Jaký plynový kotel
MotoMoto a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele sitler za téma
@MotoMoto katalogove cislo 830.036 , to mas na tom svem na fotce - viz "Code" . ty dalsi 830-ky maji jina katalogova cisla. Treba levnejsi .035 ma jiny rozsah regulatoru (5-50, ty mas 3-50). Jestli by tam sla treba ta vyrazne levnejsi Prothermacka 0020025243, tezko rict (je taky 5-50). Zaroven neumim rict, jestli je rozsah 3-50 a 5-50 nejaky zasadni rozdil , precejen, nejsem plynar a uz vubec ne opravar , ale asi bych se drzel shodneho typu, obzvlast pro samo-domo opravu.3 points -
Problém se zapalovačem...
radim.1008 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
3 points -
Co jste dnes udelali...
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
...flašku a klíče od fabriky a pronesl "Tak jsi to o víkendu zachránil, a teď je to celý Tvoje a budeš místo mě ředitel"2 points -
2 points
-
2 points
-
Umíme jezdit ?
Dave_k a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
Akoc - za drtivou většinu nehod přece může ten živý článek mezi sedačkou, pedály a volantem a je úplně jedno v jaké značce auta zrovna sedí. Podle mě spousta zbytečně vynaložené práce s výstupy naprosto o ničem.2 points -
Alternátor
zdenda.jircik a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele jarokare za téma
Je to jedno , on totiž i ten 12V Valeo dobíjí přes 14 V2 points -
Gratulace k svátku
OK406 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Šéfová a @Verýsek vše nej k svátku. Hlavně zdraví tetičky.2 points -
2 points
-
2 points
-
Jaký plynový kotel
Medvěd a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele MotoMoto za téma
2 points -
2 points
-
no preklep jasné 8500Kč1 point
-
Slušná rána na odřeninu při parkování. Pokud by to někdo měl dát komerčně dohromady fakt dobře, tak podle mě dost možná 20 ani stačit nebude.1 point
-
blatnik, naraznik, svetlo dost mozna uchyt ko, odstrojit, nastrojit, lakovani... hele, z ciziho za 20 klidne ani nemrkne. Z vlastni kapsy svepomoci sam sobe za pul odpoledne metodou "trochu srovnam a seru na to, je to starej kram" Ze je 20 hodnota vozu je hezky, ale novej naraznik a blatnik nejsou za korunu, a profi nalakovani... taky neco stoji. + prace to rozdelat a slozit.1 point
-
Emise
pavelu96 zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Vítej na fóru. No kdyby jsi hledal, tak odpovědi najdeš, je tu toho celkem dost. https://www.peugeot-club.com/search/?&q=depolution&quick=1&search_and_or=or&sortby=relevancy Nebo hledej Antipolution Pročti si prosím pravidla fora - https://www.peugeot-club.com/guidelines/ . Děkuji Tady Lock1 point -
Po škodách narobených kunou v mojom aute (viď moje príspevky vyššie) a skúsenostiach iných publikovaných na internete som upustil od použitia zvieracích chlpov a exkrementov, sprejov, atď. UZ plašička má tu nevýhodu, že za prekážkami, a tých je v motore neúrekom, je neúčinná. Rozhodol som sa pre odpudzovač založený na kontaktných doštičkách pod cca 400V napätím v kombinácii s ultrazvukom s premenlivou frekvenciou (kuna si na nemenenú frekvenciu zvykne) a blikajúcimi ledkami. Výhodou tohto výrobku, podľa mňa, je, že (+) pól ako aj (-) pól sú blízko seba na doštičke. To znamená, že kuna, ak sa odkrytou časťou tela dotkne doštičky, tak určite spojí obvod a kopne ju to. Iné riešenia majú (-) pól na kostre vozidla, čo môže byť problém, pretože kuna sa nie vždy súčasne dotkne (+)pólovej doštičky a aktívnej kostry auta. Z druhej strany motora mám už dávnejšie nainštalovaný ďalší UZ plašič (ale kunu neodplašil - viď foto potrhanej zvukovej izolácie vyššie). Aby sa batéria menej vybíjala, dorobil som do motorového priestoru ešte ľahko prístupný vypínač, aby som tento odpudzovač + predtým inštalovaný UZ plašič zapínal len vtedy, keď v noci parkujem na kritických miestach, t. j. chalupe, atp. Negatívnu skúsenosť po jednom roku používania zatiaľ nemám. Hoci kuna podľa kamerových záznamov v noci stále behá po pozemku, už som nenašiel stopy po jej návštevách.1 point
-
https://www.garaz.cz/clanek/servis-auto-cisla-statistiky-vinici-dopravnich-nehod-2023-nejvice-bouracek-zavinili-ridici-skodovek-nejnebezpecnejsi-jsou-vsak-soferi-jine-znacky-a-bmw-to-neni-21011865 Publikovaná data berte, prosím, s chladnou hlavou a rozhodně nepanikařte ihned, jak uvidíte kolem sebe projíždět DAF, MAN nebo Iveco. Přece jen jde o malá procentuální rizika. Oči mějte v provozu však nastražené pořád, protože přeprava nějakým dopravním prostředkem po pozemních komunikací patří globálně k těm spíše nebezpečnějším…1 point
-
Sitler 5000 je furt míň než 50 tKč za kotel + další prachy za komín a případně i výměna radiátorů, já bych tomu asi i rozuměl1 point
-
@MotoMoto copak o to, sehnat to pujde https://www.dilynakotle.cz/sit-armatura-plynova-830-036_z1405/ , ale zadna velka lace to neni1 point
-
Problém se zapalovačem...
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Snad tazatel umí číst a vložil to do správné sekce, když už si dal práci s hledáním.1 point -
dneska výlet na chatu (kontrola), tam všechno OK, 200 km v pohodě, bo chuji asi dneska nevyjeli , v hospodě 6 knedlí, hovězí a rajskou , bohužel bez piva, ale aj kofola je dobrá1 point
-
Ještě by to chtělo, aby vzkřísili 2.0HDi, která by do 5008ky byl ten nejlepší motor.1 point
-
Hurvajzova 207 - Prodáno
OK406 zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Auto je 2007, světla nepotřebují žadnou upravu, prostě jen připojiš konektor, nasadiš světlo a zašroubuješ matku.1 point -
Tak problém mám vyriešený všetko funguje a chyba zmizla stačilo kúpiť informačný panel k osvetleniu a povoliť ho v diagnostike . https://youtu.be/2-sKYegCfXc?si=BHaVnUmVSIhVGIi71 point
-
mám to sklápění zrcátek vypnuté od novoty , zkuste to taky a budete mít o něco klidnější život1 point
-
Hurvajzova 207 - Prodáno
OK406 zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
1 point -
hlavně, že se dostanu aspoň před jedno auto, vybrzdím kamion, udělám myšku, čára není zeď, když je volno v odstavném, tak klidně i tudy, prostě být co nejvíc vpředu edit: ironie1 point
-
jo, tak delat to kvuli jednomu autu nebo pri kamionech co 100m to nema cenu. Ale udelat 20-30 aut na zatah a presto se v klidu vradit zpatky doleva, to je proste demence tech vlevo1 point
-
@Péťa a co ma clovek delat, kdyz se levym tahne kolona devadesatkou a pravej pruh je prazdnej ... mam v tom pravym zabrzdit na uroven leveho? Nebo se mam zaradit doleva a tupe jak ovce cekat, jestli se milostive uhnou? Na D11 je to totiz naprosty standard, ze v pravym je 2 kilometry prazdna dira a vscihni sneci v levym "protoze vsichni prece predjizdej ten kamion daleko vpredu"1 point
-
1 point
-
Předjíždět na dálnici v pravým je snad ještě větší prasárna, než jet v levým 90.-1 points