Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 10.7.2023 v kategorii Příspěvky
-
Dostalo mě do kolen :)
enikybeniky a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
Čumím že to vůbec přežil! VID-20230710-WA0000.mp44 points -
Dneska vařim já
Charlie 1 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Havlicek.Lukas za téma
3 points -
Fotím, Fotíš, Fotíme
Goldinka a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Rikic339 za téma
3 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Já vím, že to je pro vás zásadní, zorientovat se v tom, kdo má pravdu. Ale sem to nepatří, jen se hádáte bez možnosti dosažení výsledku. Promazávám...2 points -
Vonkajsia Manžeta vymena
RichVa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
To zní jako návod na nějaký zvláštní rituál2 points -
Vonkajsia Manžeta vymena
OK406 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
měl bys vyměnit i gufero poloosy , ale jinak vyteče hodně..., zkus otevřít okno spolujezdce na pravé straně a naklop auto s pomocí několika lidí na pravou stranu na pevnou židli nebo kozu, dej mezi rám okna a tu kozu nějaký starý kabát..., pak nevyteče asi nic--myslím to vážně2 points -
Dostalo mě do kolen :)
radim.1008 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
ten to taky přežil , píšou https://www.novinky.cz/clanek/krimi-kombajn-na-olomoucku-slisoval-auto-40437286#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.web.nexttoart2 points -
Co jste dnes udelali...
Klemoň a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele sitler za téma
Kdo nedostal ranu, ten se jeste v elektrice nehrabal . Kdyz je to jen kopanec, tak dobry . Jinak bych to prisuzoval vedru, clovek neni tak ostrazity...2 points -
Co jste dnes udelali...
pavelu96 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele sitler za téma
objednal jsem auto na servis, to zase bude neco... ... ceka ho olej, filtry, dezinfekce klimy, komplet predni brzdy, zadni deky, popr. i kotouce, bude-li treba, a k tomu se mrknout na netesnost na vrsku motoru (olej...) ... uz ted vim, ze to bude "u placeni se mile usmivejte" ...2 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele oddie za téma
Ad ta statistika požárů, zajímavé by bylo srovnání nejen ve stejné věkové kategorii, jak už tu několikrát padlo, ale třeba i podle najetých km. Ale to už je přesně kouzlo té statistiky, že. Zákazník dá nějaké zadání, jak to má podle jeho představ vyjít, a statistik mu podle toho vybere vhodné vstupní parametry2 points -
Jedna SUPER proměna
OK406 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele sitler za téma
Cloveku se az nechce verit, ze je to to same auto.2 points -
2 points
-
2 points
-
2 points
-
Propojení TV s DVD/ VHS přehrávačem
PaKr zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Ty jo, to jsou mi novinky, ja to vubec nevim, ja skončil u žluteho kompozitního konektoru. No ale nevadí, už má na cestě komponent kabel, kde bude už i tak degradovaný obraz o něco kvalitnější.1 point -
Ahoj @Autobusak313 , vítám Tě na Peugeot clubu. Uprav si prosím název vlákna, aby vystihoval problém - Peugeot 5008 nikomu nic neřekne. Přesunuto do sekce 5008 SUV.1 point
-
Zkus ve svém okolí najít několikakilometrovou trasu, na které nemusíš použít brzdový pedál. Vyjeď na ní s vychladlejma brzdama a posledních pár desítek metrů doplachti a po samovolném zastavení jen přitáhni ručku. Pokud jsou i v tomto případě brzdy horké, tak je něco špatně....1 point
-
To bych rád věděl, jestli je někdo schopný posoudit tvou šikovnost a tím pádem jak dlouho ti to bude trvat.... Jinak co největším náklonem nic nepokazíš.... Židle, koza a starý kabát jde tak nějak mimo mně....1 point
-
@ozzy56No jo...Drapalik to zkoušel na poli...ne na tvrdým asfaltu...1 point
-
Registrační značky na přání
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
1 point -
Co jste dnes udelali...
pavelu96 zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Zkusil bych test tlumičů. Nechci Milana urazit, ale ten je zvyklý na jiný typ auta. Ale pokud jsou původní, tak kilometrově můžou být "měkčí".1 point -
Taky mi cca za 5000 km čeká větší servis Galaxy 1) Rozvody - sice má Ford normu 200 tkm a podle servisní knížky byly dělaný v Německu ve 190 tkm, ale tak nějak radši po 100 tkm rozvody udělám, než v 320 brečet nad potkaným motorem 2) Spojka - když už je ten velký servis za bukem, nechám asi preventivně udělat i spojku. Auto bude mít 300 tkm a podle toho, co jsem na netu četl, spojka touhle dobou je u konce s dechem. Zatím se tváří jako že v pohodě, ale nechci riskovat, že odjedu třeba na Slovensko a klekne mi tam. 3) Tlumiče - když si v pátek Milan sedl do auta a přeparkovával ho k sobě na dvorek, upozornil mě, že teda podle něj se to auto houpe jako kačena a že on by určitě tlumiče vyměnil. Jak s autem jezdím dlouho, tak mě to teda nijak uhoupaný nepřišlo, ale zase je fakt, že když se to zhoršuje postupně, tak to jednoho fakt nijak zásadně varovat nemusí. Samozřejmě se bude dělat i olej a veškeré filtry, to je jasná věc. Taky jsem zvědavý na kolik to Trnkoš odhadne1 point
-
přehřívání vody - P206 hdi2.0 66kw
VojtouNerCZ zvýšil/snížil popularitu uživatele dracekvo za téma
Nevím co to je za servisáka, ale vadný termostat není až tak vyjímečná závada. Taky stojí pár korun, tak nevidím důvod, proč ho preventivně nevyměnit.1 point -
přehřívání vody - P206 hdi2.0 66kw
VojtouNerCZ zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
nechápu ten opačný běh ventilátoru (Sahary), jinak vytáhni termostat a jezdi chvíli bez něho -- uvidíš hned, zda je problém v něm1 point -
1 point
-
1 point
-
povedlo se , jen to hyzdí ty aftermarket šajze stírátka1 point
-
Já bych teda vzal do barvy i kliky, jinak vypadá super Ale pro ten starý předek bych měl využití1 point
-
Dnes jsem ji konečně s mladým zprovoznil. Protáhnout kabel zadní kamery skrz páté dveře byl docela opruz, ale povedlo se. Zároveň s kamerou jsme instalovali parkovací senzory a u toho zjistili, že má upadlý držák výfuku Kamery super, video nedám, protože auto nevyjelo z garáže. Hned jsem koupil i oba CPL filtry (https://vi.aliexpress.com/item/1005003313294494.html) a HW kit (https://vi.aliexpress.com/item/1005001307886622.html).1 point
-
@ozzy56 já jsem jel včera mimo jiné i úsek Bělá - Vidly - K. Studánka - Malá Morávka a taky jsem se podivoval nad malým provozem, asi i včera byli všichni u vody a ne na horách @pavelu96 dobře zachráněný kufr1 point
-
Hele a nedělají to samý i odpůrci elektra?1 point
-
Dostalo mě do kolen :)
Pepito zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
1 point -
Jup jup jupí, potřetí otcem,poprvé vše bez komplikací a super zážitek . Super personál.1 point
-
1 point
-
Potkal jsem klubáka...
Klemoň zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
1 point -
1 point
-
1 point
-
Fotím, Fotíš, Fotíme
zbynek..s zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
1 point -
1 point
-
Do pekla se dostane učitelka. Rozhlíží se, všude kouř, horko, rachot, řev, sténání, bordel, násilí, všude různé podezřelé tekutiny... Opatrně si najde malý tichý koutek, do kterého se schoulí. Po nějaké době ji najde Satan a říká: - Copak vy tady děláte tak sama? Vždyť vy do pekla vůbec nepatříte... - Peklo? Já myslela, že to je velká přestávka...1 point
-
A zase jeden v protisměru na dálnici
BubakGS zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Já to tvrdím pořád že je to málo ty prohlídky u obvodního felčara. Že by mělo bejt povinný na tu prohlídku jít s výpisem od obvoďáka ke speciálnímu nebo nezávislímu doktoru. Protože pokud nemá soudnost obvoďák tak ten druhej ji mít ani nemusí ale protože toho daného člověka vidí poprvé podruhé v životě tak ho neovlivní simpatie k tomu danému člověku. Na druhou stranu kdo má rodiče ve vyšším věku a oni bydlí někde na vsi kde je jak bylo někde výše psáno jen hospoda a někde ani ta ne tak je rád že i když podvědomě ví že rodič řidič by měl být v řízení nějak omezen že ho ten obvoďák neomezí zbytečně. Protože co si budeme já to vidím u nás tatík pokud jede s máti tak to je ještě ucházející protože máti je dobrý mitfára a křižovatky a změny narozdíl od něj registruje. Bohužel máti přestala řídit před xx lety a dneska už se necítí aby sama řídila ale když řídila tak jezdila i Š 1203 na poště, pokud má tatík řídit sám tak ješte se dá když potřebuju převézt auto tak že jede za mnou ale aby jel sám někam dál než vedle do Úval tak to už si netroufá. A já jsem rád za to že jsou schopný jezdit aspoň takhle protože to je 2-4x do měsíce doktor 1-2x týdně nákup a i když jsme 4 děti tak bohužel tohle všechno ježdění po doktorech a nákupech by bylo na mě neb jedna ségra neřídí druhá řídí ale žádná velká pilotka to není a jezdí jen kde to zná a brácha je věčně v práci a navíc v jejich očích já bydlím hned vedle rodičů tak přece oni nepojedou xx km aby staroušky odvezli na nákup nebo k doktoru. Takže já osobně se děsím okamžiku kdy tatíkoj to potvrzení bude odebráno.1 point