Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. Péťa

    Péťa

    Moderátor


    • Body

      21

    • Počet příspěvků

      24 450


  2. jarokare

    jarokare

    Člen klubu


    • Body

      7

    • Počet příspěvků

      7 246


  3. ozzy56

    ozzy56

    Uživatel


    • Body

      6

    • Počet příspěvků

      35 916


  4. Hafity

    Hafity

    Člen klubu


    • Body

      6

    • Počet příspěvků

      10 013


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 10.7.2023 v kategorii Příspěvky

  1. Péťa

    Vtipy

    6 points
  2. Pepito

    Dostalo mě do kolen :)

    Čumím že to vůbec přežil! VID-20230710-WA0000.mp4
    4 points
  3. Havlicek.Lukas

    Dneska vařim já

    do masterschefa mam daleko - ale prej chutnalo jasny ze sem uplacal jen maso zbytek jsou koupene vyrobky
    3 points
  4. Rikic339

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Něco málo ze svátečního výletu do Slovinska - zdolání Triglavu A ještě nějaké to setkání s kamzíkem
    3 points
  5. Já vím, že to je pro vás zásadní, zorientovat se v tom, kdo má pravdu. Ale sem to nepatří, jen se hádáte bez možnosti dosažení výsledku. Promazávám...
    2 points
  6. pavelu96

    Vonkajsia Manžeta vymena

    To zní jako návod na nějaký zvláštní rituál
    2 points
  7. ozzy56

    Vonkajsia Manžeta vymena

    měl bys vyměnit i gufero poloosy , ale jinak vyteče hodně..., zkus otevřít okno spolujezdce na pravé straně a naklop auto s pomocí několika lidí na pravou stranu na pevnou židli nebo kozu, dej mezi rám okna a tu kozu nějaký starý kabát..., pak nevyteče asi nic--myslím to vážně
    2 points
  8. ozzy56

    Dostalo mě do kolen :)

    ten to taky přežil , píšou https://www.novinky.cz/clanek/krimi-kombajn-na-olomoucku-slisoval-auto-40437286#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.web.nexttoart
    2 points
  9. sitler

    Co jste dnes udelali...

    Kdo nedostal ranu, ten se jeste v elektrice nehrabal . Kdyz je to jen kopanec, tak dobry . Jinak bych to prisuzoval vedru, clovek neni tak ostrazity...
    2 points
  10. sitler

    Co jste dnes udelali...

    objednal jsem auto na servis, to zase bude neco... ... ceka ho olej, filtry, dezinfekce klimy, komplet predni brzdy, zadni deky, popr. i kotouce, bude-li treba, a k tomu se mrknout na netesnost na vrsku motoru (olej...) ... uz ted vim, ze to bude "u placeni se mile usmivejte" ...
    2 points
  11. Ad ta statistika požárů, zajímavé by bylo srovnání nejen ve stejné věkové kategorii, jak už tu několikrát padlo, ale třeba i podle najetých km. Ale to už je přesně kouzlo té statistiky, že. Zákazník dá nějaké zadání, jak to má podle jeho představ vyjít, a statistik mu podle toho vybere vhodné vstupní parametry
    2 points
  12. sitler

    Jedna SUPER proměna

    Cloveku se az nechce verit, ze je to to same auto.
    2 points
  13. Dave_k

    Vtipy

    2 points
  14. Péťa

    Vtipy

    2 points
  15. Péťa

    Vtipy

    2 points
  16. Radek Hurvajz

    Propojení TV s DVD/ VHS přehrávačem

    Ty jo, to jsou mi novinky, ja to vubec nevim, ja skončil u žluteho kompozitního konektoru. No ale nevadí, už má na cestě komponent kabel, kde bude už i tak degradovaný obraz o něco kvalitnější.
    1 point
  17. Medvěd

    Vtipy

    1 point
  18. pavelu96

    Vodní pumpa a rozvody

    Ahoj @Autobusak313 , vítám Tě na Peugeot clubu. Uprav si prosím název vlákna, aby vystihoval problém - Peugeot 5008 nikomu nic neřekne. Přesunuto do sekce 5008 SUV.
    1 point
  19. rhinos

    Vtipy

    1 point
  20. Péťa

    Vtipy

    1 point
  21. Hafity

    Přehřívání předních brzd

    Zkus ve svém okolí najít několikakilometrovou trasu, na které nemusíš použít brzdový pedál. Vyjeď na ní s vychladlejma brzdama a posledních pár desítek metrů doplachti a po samovolném zastavení jen přitáhni ručku. Pokud jsou i v tomto případě brzdy horké, tak je něco špatně....
    1 point
  22. Hafity

    Vonkajsia Manžeta vymena

    To bych rád věděl, jestli je někdo schopný posoudit tvou šikovnost a tím pádem jak dlouho ti to bude trvat.... Jinak co největším náklonem nic nepokazíš.... Židle, koza a starý kabát jde tak nějak mimo mně....
    1 point
  23. Fruktis

    Dostalo mě do kolen :)

    @ozzy56No jo...Drapalik to zkoušel na poli...ne na tvrdým asfaltu...
    1 point
  24. pavelu96

    Registrační značky na přání

    Dnes na zúžení v Lbc černé BMW 8B8 10000
    1 point
  25. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Zkusil bych test tlumičů. Nechci Milana urazit, ale ten je zvyklý na jiný typ auta. Ale pokud jsou původní, tak kilometrově můžou být "měkčí".
    1 point
  26. Medvěd

    Co jste dnes udelali...

    Taky mi cca za 5000 km čeká větší servis Galaxy 1) Rozvody - sice má Ford normu 200 tkm a podle servisní knížky byly dělaný v Německu ve 190 tkm, ale tak nějak radši po 100 tkm rozvody udělám, než v 320 brečet nad potkaným motorem 2) Spojka - když už je ten velký servis za bukem, nechám asi preventivně udělat i spojku. Auto bude mít 300 tkm a podle toho, co jsem na netu četl, spojka touhle dobou je u konce s dechem. Zatím se tváří jako že v pohodě, ale nechci riskovat, že odjedu třeba na Slovensko a klekne mi tam. 3) Tlumiče - když si v pátek Milan sedl do auta a přeparkovával ho k sobě na dvorek, upozornil mě, že teda podle něj se to auto houpe jako kačena a že on by určitě tlumiče vyměnil. Jak s autem jezdím dlouho, tak mě to teda nijak uhoupaný nepřišlo, ale zase je fakt, že když se to zhoršuje postupně, tak to jednoho fakt nijak zásadně varovat nemusí. Samozřejmě se bude dělat i olej a veškeré filtry, to je jasná věc. Taky jsem zvědavý na kolik to Trnkoš odhadne
    1 point
  27. dracekvo

    přehřívání vody - P206 hdi2.0 66kw

    Nevím co to je za servisáka, ale vadný termostat není až tak vyjímečná závada. Taky stojí pár korun, tak nevidím důvod, proč ho preventivně nevyměnit.
    1 point
  28. ozzy56

    přehřívání vody - P206 hdi2.0 66kw

    nechápu ten opačný běh ventilátoru (Sahary), jinak vytáhni termostat a jezdi chvíli bez něho -- uvidíš hned, zda je problém v něm
    1 point
  29. Medvěd

    Modely autíček

    Kouzlo nechtěného nebo že by záměr? Model vyšel na konci června a v červenci je stejný auto v kalendáři
    1 point
  30. Medvěd

    Jedna SUPER proměna

    Teď se objevilo na FCB. Paní píše, že původně se přemýšlelo o likvidaci, nakonec manžel přeskládal komplet předek + sám stříknul ... Za mně velký obdiv Zveřejněno s vědomím majitele
    1 point
  31. Pe.Tr

    Jedna SUPER proměna

    povedlo se , jen to hyzdí ty aftermarket šajze stírátka
    1 point
  32. PaKr

    Jedna SUPER proměna

    Já bych teda vzal do barvy i kliky, jinak vypadá super Ale pro ten starý předek bych měl využití
    1 point
  33. Péťa

    Kamera do auta

    Dnes jsem ji konečně s mladým zprovoznil. Protáhnout kabel zadní kamery skrz páté dveře byl docela opruz, ale povedlo se. Zároveň s kamerou jsme instalovali parkovací senzory a u toho zjistili, že má upadlý držák výfuku Kamery super, video nedám, protože auto nevyjelo z garáže. Hned jsem koupil i oba CPL filtry (https://vi.aliexpress.com/item/1005003313294494.html) a HW kit (https://vi.aliexpress.com/item/1005001307886622.html).
    1 point
  34. PaKr

    Co jste dnes udelali...

    @ozzy56 já jsem jel včera mimo jiné i úsek Bělá - Vidly - K. Studánka - Malá Morávka a taky jsem se podivoval nad malým provozem, asi i včera byli všichni u vody a ne na horách @pavelu96 dobře zachráněný kufr
    1 point
  35. Dave_k

    Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D

    Hele a nedělají to samý i odpůrci elektra?
    1 point
  36. radim.1008

    Dostalo mě do kolen :)

    Prý je na čase, aby se začaly auta zase zmenšovat. Fotka z netu.
    1 point
  37. Fruktis

    Co jste dnes udelali...

    Jup jup jupí, potřetí otcem,poprvé vše bez komplikací a super zážitek . Super personál.
    1 point
  38. MJSytic

    Co jste dnes udelali...

    Od včerejška válčím s myčkou Po 10 letech první závada. E1 F6 - přestala napouštět. Tuhle bitvu jsem ale vyhrál. Naštěstí to byl jen zaseknutý napouštěcí ventil. Ve Francouzské ho měli navíc skladem, takže -260 peněz + nějaké ty ruplé nervy a frčí Tak doufám, že bude zase na deset let klid
    1 point
  39. radim.1008

    Potkal jsem klubáka...

    To si člověk jede takhle přes České Libchavy a koho nepotká. @h4wk3y
    1 point
  40. Pepito

    Vtipy

    Teroristku odhalila viditelná zápalná šňůra.
    1 point
  41. JVT

    Vtipy

    1 point
  42. Péťa

    Vtipy

    1 point
  43. Milan+

    Kde koupit mikrospínač v malém množství

    @RichVa Pošli adresu,pošlu ti je.
    1 point
  44. pavelu96

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Jedna krajinka pro @Weri 605
    1 point
  45. chuck11

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Procházka párečku šneků
    1 point
  46. ozzy56

    Vtipy

    1 point
  47. Péťa

    Vtipy

    1 point
  48. Péťa

    Vtipy

    1 point
  49. MotoMoto

    Vtipy

    Do pekla se dostane učitelka. Rozhlíží se, všude kouř, horko, rachot, řev, sténání, bordel, násilí, všude různé podezřelé tekutiny... Opatrně si najde malý tichý koutek, do kterého se schoulí. Po nějaké době ji najde Satan a říká: - Copak vy tady děláte tak sama? Vždyť vy do pekla vůbec nepatříte... - Peklo? Já myslela, že to je velká přestávka...
    1 point
  50. Vena garážmistr

    A zase jeden v protisměru na dálnici

    Já to tvrdím pořád že je to málo ty prohlídky u obvodního felčara. Že by mělo bejt povinný na tu prohlídku jít s výpisem od obvoďáka ke speciálnímu nebo nezávislímu doktoru. Protože pokud nemá soudnost obvoďák tak ten druhej ji mít ani nemusí ale protože toho daného člověka vidí poprvé podruhé v životě tak ho neovlivní simpatie k tomu danému člověku. Na druhou stranu kdo má rodiče ve vyšším věku a oni bydlí někde na vsi kde je jak bylo někde výše psáno jen hospoda a někde ani ta ne tak je rád že i když podvědomě ví že rodič řidič by měl být v řízení nějak omezen že ho ten obvoďák neomezí zbytečně. Protože co si budeme já to vidím u nás tatík pokud jede s máti tak to je ještě ucházející protože máti je dobrý mitfára a křižovatky a změny narozdíl od něj registruje. Bohužel máti přestala řídit před xx lety a dneska už se necítí aby sama řídila ale když řídila tak jezdila i Š 1203 na poště, pokud má tatík řídit sám tak ješte se dá když potřebuju převézt auto tak že jede za mnou ale aby jel sám někam dál než vedle do Úval tak to už si netroufá. A já jsem rád za to že jsou schopný jezdit aspoň takhle protože to je 2-4x do měsíce doktor 1-2x týdně nákup a i když jsme 4 děti tak bohužel tohle všechno ježdění po doktorech a nákupech by bylo na mě neb jedna ségra neřídí druhá řídí ale žádná velká pilotka to není a jezdí jen kde to zná a brácha je věčně v práci a navíc v jejich očích já bydlím hned vedle rodičů tak přece oni nepojedou xx km aby staroušky odvezli na nákup nebo k doktoru. Takže já osobně se děsím okamžiku kdy tatíkoj to potvrzení bude odebráno.
    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...