Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 21.4.2023 v kategorii Příspěvky
-
Co jste dnes udelali...
Péťa a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Fishman za téma
Dnes od rána na nohách, posekat trávu ve vinohradě, vytrhat plevel na zahrádce, srovnat záhony po zimě, zasadit okurky, cukety, hokaida, vyrazit k vodě a chytit tak akorátního kapra a teď už na mě volá zaslouženě čepovaná Plzeň.4 points -
Já netvrdím, že není problém ve fóru. Ten problém je popsaný v jiném vláknu. Já jsem ti chtěl jen poradit, jak máš fotit, aby se sem ty fotky vkládaly správně a MODI je nemuseli otáčet (a nemusel jsi číst ty komentáře). Alespoň po dobu, než se ten problém vyřeší Jinak ten "starý protokol" vrátit nechceme, protože díky obrovským fotkám, které se sem z mobilů (z 99% zbytečně) vkládaly, fórum bobtnalo a zabíralo víc a víc místa, což stojí následně víc a víc peněz (provoz/záloha)4 points
-
LEGO® Technic™ Peugeot 9X8: hravá podoba závodního vozu
Šalda a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
3 points -
Registrační značky na přání
zbynek..s a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
3 points -
Spotreba oleje 1.2 Puretech :-(
OK406 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele ChouLu za téma
3 points -
Co jste dnes udelali...
ozzy56 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
2 points -
Znojmo
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
Dnes opět pracovně v Okurkově. Ubytování přímo v centru v penzionu Kaplanka (parkování ve dvoře OA i Ďoblo na pohodu, Transit by ale průjezdem neprojel) - penzion nevaří (podává ale snídaně) a ubytování za mě naprosto vyhovující (a výhled z terasy dechberoucí). Při včerejší procházce městem jsem objevil místo, kde musí každý vínomil jít do kolen - možnost ochutnat až 100 vzorků vin, od každého si lze koupit i láhev za relativně dobrou cenovku.2 points -
Peugeot 508 SW 2.2HDi GT by Míza - PRODÁNO
kemo a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Mizlerek007 za téma
2 points -
2 points
-
2 points
-
Co jste dnes udelali...
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele Klemoň za téma
1 point -
Co jste dnes udelali...
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele Fruktis za téma
@radim.1008 takže průměrně akorát Já džungli pokosil včera1 point -
Takže, bol to nízky tlak. Nebolo to na minime, ale malo. Ráno natlakovane na 5 ATM, teraz skontrolovane a stále 5 ATM. Tak sa naplnila a uvidíme neskôr. Dakujem za rady ..1 point
-
Tedy taky si myslím, že by to chtělo nejprve diagnostiku, než začneš investovat. Když doplníš klímu a ona ti přes noc uteče, jsou to vyhozený prachy. Pokud je prázdná, je dobré zjistit proč - chladič klímy je před chladičem motoru a trpí, pokud někde utíká je lepší ho vyměnit než pořád plnit klímu, stejně jako pokud ti nespíná kompresor...1 point
-
Spotreba oleje 1.2 Puretech :-(
VojtouNerCZ zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
80 v dílech, plus se něco objeví při montáži, jako silenty atd., plus cena práce--ani jen tu práci v autorizáku bych platit nechtěl , u motoru, který má za sebou v podstatě pár kilometrů... připadá mi to jako kdysi u Moskviče 408, tam se dělala GO motoru po 40 tisících (dle dokumentace výrobce)1 point -
já vim jak jsi to myslel , s tim uz dneska nikdo neumí1 point
-
Když vstřik netěsní, jde to slyšet a jde od vstřiku kouř, takže celkem dobře to odhalíš. Pokud se nic z toho neděje, tak bych to asi dál neřešil. Vyšší hlučnost +2dB, nevim. Motor může mlátit jinak studený/teplý, ale takhle to asi málokdo měří.1 point
-
@zbynek..s, měl jsem na mysli to, že máš místo zadního světla "světlomet", který mete světlo.1 point
-
Zase dálnice
Rikic339 zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
Nene, tohle lítalo po netu už minimálně rok zpátky Nicméně pořád mě to překvapuje.1 point -
Potkal jsem klubáka...
zbynek..s zvýšil/snížil popularitu uživatele chuck11 za téma
Koukal jsem na světlo,říkám si aaaaaaaaa už opraveveno. Zelení otisk byl vidět až na Stopce jak jsi zatáčel,nerozleštil jsi to trochu?1 point -
Registrační značky na přání
vendelinek zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
Dnes ráno v Budějicích bílej Transporter 3C4 567891 point -
Registrační značky na přání
vendelinek zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
1 point -
Registrační značky na přání
vendelinek zvýšil/snížil popularitu uživatele pajik999 za téma
1 point -
Dneska vařim já
Fruktis zvýšil/snížil popularitu uživatele vendelinek za téma
1 point -
Registrační značky na přání
vendelinek zvýšil/snížil popularitu uživatele zbynek..s za téma
1 point -
Registrační značky na přání
vendelinek zvýšil/snížil popularitu uživatele RichVa za téma
1 point -
Zdravím, tak já tu ukončím ten můj problém. Dnes vyměněn termostat, Calorstat Vernet, a je po problému. Člověk si úplně odvykl, jak to vlastně má v kabině topit, a hned. Ukazatel stabilní, žádné pohyby teploty. Tak přeju všem ostatním, ať to dáte dohromady, a jezdíte1 point
-
1 point
-
Registrační značky na přání
vendelinek zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Podle mě spíš přetipováno na pracovní stroj (traktor apod.) protože to nemá ani mýtnou krabičku. Já dnes ráno u nás na vsi potkal nějaký americký nazvedaný pickup s SPZ OFF ROAD6. Vůbec netuším, co to bylo. GMC nebo nějaká taková obluda. Jel za ním kamion Transport Skalický s podvalem a pásovým bagrem.1 point -
Registrační značky na přání
vendelinek zvýšil/snížil popularitu uživatele dýzl za téma
1 point