Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 26.3.2023 Ve všech sekcích
-
Vyvýšené záhony
Veverka a 5 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Abych mohl pokračovat, musí se nejdřív přesadit jinam jahody. A jak jinak, než vyvýšeně Ještě musím dotáhnout trubky od zavlažování (tohle je jediné místo na zahradě, kam jsem je nedotáhl, že tady v životě nebudou potřeba ) a pak dojet pro kompost a Martina si zasází rostlinky. Opět budeme mít nejdražší jahody v Evropě6 points -
jak výhodně investovat 400kč
radim.1008 a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele jirka307 za téma
Tak jsem opět investoval a podpořil tohle super fórum4 points -
Vyvýšené záhony
pavelu96 a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
4 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
Fruktis a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
@sitler politika a osobní urážky jsou tu prostě zakázané! To že sem někdo sype překroucené, zavádějící a lživé informace je na nás ostatních, aby jsme mu to v rámci pravidel buď vyvrátili, nebo na něj nereagovali. Jestli to má, nebo nemá smysl si prostuduj na těchto 229 stránkách...4 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
Radovanek a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Ono se pěkně mluví, že průměr atd. Ale realita je poněkud jinde a velmi odtržená od těchto nápadů napsaných v prvních dvou odstavcích. Zelený fanatismus bují, viz ten nápad povinně zateplit všechny budovy vyjma těch, co jsou prohlášené za památky. Zase úředník odtržený od reálného života.4 points -
5008 SUV dodací lhůta
OK406 a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele doctortom508 za téma
Twl, cekat dva roky, aby me auto zdrazili o 100k, a to ho jeste nemas, to musis byt vic nez fanousek znacky Kdyby to aspon bylo neco vyjimecnyho, hezky to auto je, ale motory uz do nej nedavaj, elektronika si dela co chce, ostrikovace umyji cele okno pouze, kdyz auto jede pomalu To fakt nechces4 points -
Peugeot 306 1.6 65kW XR z Ria de Žambéra - Na Cyclonech s Hankook Ventus Prime3, 18let spolu, boj s korozí...
poldiss a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Nedělní odpoledne stane se pro mnohé místem nudy... A proto dnes proběhlo plánované. K výročí 25let od registrace do provozu. Propláchnut motor a vyměněn olej i s filtrem po 1150km. Vyměněna cívka za novou Boshku a přetažena rosící hadice od vody na vratce do motoru. Kámošovi chyběl prý delší dobu v sadě 13ka ořech. Tak jej dneska našel.3 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
Hafity a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele sitler za téma
@Radovanek hele ty ulhance. z jake presne statistiky cerpas, ze naprosta vetsina z 5.3 milionu zamestnancu ma moznost pri parkovani v praci nabijet z FVE zamestnavatele. Takze mas 2 moznosti: uznej ze jsi lhar, nebo to vyvrat dolozitelnym zdrojem. Predpokladam, ze to dolozit nemuzes, protoze to proste neni pravda. tedy te budu stale oslovovat: Ulhany lhari.3 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
radim.1008 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
Sitler a) tentokrát chápu Tvůj humor b) i kdybych náhodou nechápal, tak v tom bytě bydlím i pro jeho jednoznačnou prvorepublikovou atmosféru c) kdybych snad chtěl jít Tebou doporučenou cestou, tak by mi památkáři buď napařili takovou pokutu, že bych jí asi jen tak nerozdejchal (poprávu) nebo by mi tu cestu pod drn zkrátili exemplární popravou zastřelením u vchodových dveří3 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
BubakGS a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Fandím elektromobilitě. Opravdu hodně. Těším se, až jednou budu mít malý baterkáč na dojíždění do zaměstnání, nejlépe dva - jedno ještě pro partnerku, také na dojíždění do zaměstnání. Ale... Bydlím v RD s fotovoltaikou. Přesto je pro nabíjení auta nevyužitelná, protože ve dne, kdy svítí slunce, tak auto stojí před zaměstnáním. A pořizovat mnohonásobně větší baterky k FVE je nereálné (cena, životnost). Většina zaměstnavatelů parkoviště pro zaměstnance nemá, to mají jen haly v průmyslových zónách.3 points -
A máme tu opravdu jaro
Pepito a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele sitler za téma
Otáčejí auta na střechu? (Promiň, vím, že za to nemůžeš, ale nedalo mi to )3 points -
Vyvýšené záhony
Veverka a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
To pozadí je Top - Mája dře, Hop si válí vajca a Vilík se chystá ty jahody sežrat... Sorry za2 points -
Co jste dnes udelali...
zbynek..s a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Klemoň za téma
2 points -
Co jste dnes udelali...
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
@davidseCo kdyby jsi si vypnul capslock když píšeš do Fóra. Děkuji2 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
Radovanek a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele sitler za téma
Může někdo toho ulhanyho idiota vypnout? Děkuju2 points -
Co jste dnes udelali...
radim.1008 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Klemoň za téma
2 points -
Dostalo mě do kolen :)
Hafity a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Na to nepotřebuješ koule, stačí když máš pořádnou kládu2 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
Djzaza a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Kloub za téma
Radovanek Ty to vidíš moc růžově, většina v RD muže nějakým způsobem doma nabíjet auto ale jsou i takové domy které nemají garáž a parkují auto naproti přes hlavní silnici, mám si přes cestu natáhnout kabel? Parkoviště je obecní tzn. Obec nepovolí nějakou přípojku skrz dvě auta co tam parkuji. Normální lidé kteří jsou rádi že vyžijí ze svého normálního platu nejsou schopni zainvestovat do fotovoltaiky a následně si koupit nové el. Auto, provozují ojetinu aby mohli dojíždět nějak do práce…. další věc je ze bych chtěl vidět zaměstnavatele kteří budou ochotni každému zaměstnanci poskytnou zásuvku na nabíjení vozidla, u nás v práci jsme rádi ze najdeme vůbec nějaké parkovací stání a to ještě placené kde stojíš různě zaparkovany po městě… nechápu když dojedeš do větší firmy např. Barum kde ti stojí na různých parkovištích třeba 1000 aut jak každý bude mít možnost si i nabít el. auto… A vůbec nechápu jak chcou zajistit dobíjení auto někde na sídlišti kde jsi rad ze najdeš vůbec nějaké místo na parkování běžného vozidla? Sám mám doma teslu i normální spalovaky a mám ten názor že takové vozidla by měly být je pro ty kteří to opravdu chtějí a mají možnost to i nějak rozumět provozovat a nabijet. Nehledně na to ze když tesla stojí bez nabíječky přes noc v zimě tak ti dokáže vycucnout třeba 8% baterie jen tak skrze vyhřívání baterie takze cely víkend nikam nepojedeš a auto ti žere energii kterou potom musíš dobíjet a platit. Soláry a el. Auta mi připadají jako velké lobby kdy se lidem něco cpe a ani to není potřeba . ”uměle” navýšení cen elektřiny, rekordní zisky cezu, stát v budoucnu bude mít malé zisky z ropy a někdo to bude muset zaplatit i ti kteří auto ani nemají….2 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
Djzaza a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele sitler za téma
Zcela nepokrytě a sprostě lžeš. Naprosto svinsky a účelově. Jsi lhář, manipulátor a fanatik.2 points -
1600 .CCM,16v,80kw(109k)
pavelu96 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
@jarda24 za tu dobu co tu jsi by jsi už mohl mít pravidla fóra nastudované. Ten nadpis bys snesl úpravu aby dával nějaký smysl. Děkuji2 points -
2 points
-
307 sw - konečná
jirka307 zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
1 point -
Nejrozšířenější je motor BAFANG. V čom že je ten BOSCH lepčejší? Moc se v tom neorientuju, ale když tu čtu, jak Pepito prohání CRUISISSe, který má tutově taky ten BAFANG, tak mě nenapadá důvod proč ne....1 point
-
Peugeot 508 SW 2.2HDi GT by Míza - PRODÁNO
Milan+ zvýšil/snížil popularitu uživatele Mizlerek007 za téma
1 point -
Co jste dnes udelali...
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele Klemoň za téma
No opruz prostě . . .1 point -
tak je zábavné že nám tu káže někdo kdo vydělává na černé práci a otrokaření Viď Radovane Ty jsi fakt zábavný. Tak já to kolegům vyřídím ,že mají jezdit do nepřetržitého provozu na kolech. Nezřídka 20+ km euto na nabíječce pro mě spíše znamená ,že tam kam potřebujeme dojet firemním autem je pro tuto hromadně nesmyslnou technologii neefektivní v rámci standartní pracovní doby1 point
-
Takový elektrokolo se mi dneska na veletrhu zalíbilo
Radek Hurvajz zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Prodejnu Ale souhlasím s motorem Bosch.1 point -
Brzděte oba, @Radovanek s politikou a @sitler s chováním !1 point
-
Takze LZES. Fajn. Ulhance. Nemas to cim podlozit, soudis maximalne podle Ostravy a par fotek. Ulhanej fanatiku. Bud si ulhanec, nebo idiot, nebo oboje. Vyber si sam.1 point
-
1 point
-
Co jste dnes udelali...
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele Klemoň za téma
Jo a dotaz do davu než to dám do inzerce. Někdo se tu radoval, že sehnal / koupil Tatru 813 měřítko 1:43 Mám pocit že to byl @radim.1008 Mám k dispozici tyto dvě káry. Pokud by byl zájem dám je do inzerce a nebo soukromou SZ Tatra je známého a 206 je moje. Fota jen inspirativní , pro účely případného prodeje mám nafoceno EDIT: Jo a proč to sem vlastně píšu do rubriky Co jsem dnes udělal : Také mám tu 813 nyní nově 148 a bude je doplňovat o couvačky a zadní mlhovky + u 813 ještě koupím asi majáky na boudu .1 point -
Teda ten elektrodemagog nikdy nezklame. Omlouvám se všem ostatním za hodnocení Radovanka Pracuji v relativně progresivní strojírenské firmě. Máme zhruba 1000 zaměstnanců ,kde nějakých 25% je na stavbách po celém světě. Můžeme parkovat na oficiálním parkovišti firmy ,kde se ale nevejdou všichni. Pak na zpevněných plochách okolo firmy. Ale že by nám zaměstnavatel postavil kryté parkoviště A ano máme u firmy nabíječku...respektivě dvě ,kde pernamentně stojí dvě firemní elektroauta od Škody. Firma řeší jiné pro běh důležité věci než ,že budou zaměstnanci jezdit do firmy elektroauty. Na druhou stranu mě tahle technologie příjde zajímavá ,když to bude dávat smysl. Nejen ekonomicky ,ale hlavně v tom že se eauto bude můj sluha. Zatím to je spíše tak ,že je to naopak. No a taky firma kde já pracuju dodává klíčovou technologii do elektráren. Takže když to bude fungovat tak je to výhodné i pro mě. A v neposlední řadě ekologie. Jak se ukazuje je to slušně řečeno nesmysl. Viz potencionální továrna na baterky kousek ode mě v Líních. Když pak člověk slyší co vše pro běh této továrny musí být tak si říká ,kde je ta ekologie1 point
-
K tomu můžu dodat jen to, když jsme teď dělali nějaký úpravy na topení v kasárnách a bavili se s člověkem co to má na starosti a on nám řekl jak se věci mají tak mi tyhle nařízení přijdou strašně úsměvný. Ve státním platí pořekadlo "kážou vodu a sami pijou víno".1 point
-
Dostalo mě do kolen :)
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele Havlicek.Lukas za téma
nevim ale jako mit koule s tihle jet https://www.autoforum.cz/bleskovky/policie-nechape-polak-v-prtavem-fiatu-prevazel-1-5-tuny-az-temer-9metrovych-klad-dreva/1 point -
Dneska vařim já
Milan+ zvýšil/snížil popularitu uživatele vendelinek za téma
1 point -
Doma můžou nabíjet jenom Ti, co bydlí ve svém baráku a to není ani zdaleka většina. Naopak většina lidí bydlí v bytových domech a Ti si ze své zásuvky elektrodebilní krám nedotlučou i kdyby jim tisíc Radovánků tvrdilo že jo. Pro mě je a ještě dlouho bude jediným rozumným řešením "zlatá nafta" - elektropikslu ať si koupí kdo po ní touží, ale ať k jejímu pořízení zbytek světa nenutí.1 point
-
@Péťa To zase není takovej rozdíl (10%) u takový cesty, kde používáš drahý rychlonabíječky. Při používání doma už nabíjíš ze svý zásuvky za mnohem menší peníz. Ale to je jen spotřeba. Pokud porovnáš testovaný EQB 228k s GLB 224k tak rozdíl v ceně necelejch 300k (25%) ve prospěch spalováku (bral jsem bez toho jaká výbava navíc). Ale nevím, nevím jestli by to GLB 250 jelo průměrně za 6l jak dávají jako porovnání.1 point
-
No je to držák s výbavou.. Tak ať slouží dál..1 point
-
Sestavení Pc
VojtouNerCZ zvýšil/snížil popularitu uživatele sitler za téma
Osobne bych prirazil RAMku na 32GB, 16GB povazuju dneska za takovy uplny minimum. Bude to stat necelou tisicovku vic, ale na nekterych aplikacich zavislych na pameti to bude znat. Tim spis, ze to ma jen 2 sloty, tzn upgrade v budoucnu = vymena, ne jen pridani. Grafiku a procesor hodnotit nebudu, tam jsem davno ztratil prehled co za to stoji a co ne....1 point -
Takže sezónu 2023 otevíráme 4.4. klasika úterý 18:30-20:00 a pak každé další úterý. parkování,šatna,sprcha,wc u hřiště zajištěno. 35,- za osobu na hru je tedy pravdou že postupem let už to je složení peugeot-hyundai-mercedes parta ale základ je pohyb a prd el tu mohu 100% zaručit . koho tam je možné krom mne potkat? @Veverka@Schreek, @ChouLu , @Scratch, @Veverka, @brixtr , někdy i velký @MJSytic, @Schreek1 point
-
manželka ještě žije??1 point
-
Asi by to mohlo být ve Vtipech, ale je to o Lidlu. VID-20230321-WA0001.mp41 point
-
Dneska vařim já
vendelinek zvýšil/snížil popularitu uživatele MotoMoto za téma
1 point -
1 point
-
Dostalo mě do kolen :)
Havlicek.Lukas zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
No jak asi, takhle........................."na vem si to a vypadni!"1 point -
Milane: Třeba já, už nemám Piškotka 2 roky, ale jsem tu stále řádným členem , protože tu jsou bezva lidičky. :)Dokonce jsou někteří schopni a ochotni poradit i pro jiné autí. (tím, ale nemám nic proti tobě, jen chci říct, že jsme tu i my nepežoťáci - řádní členové) [upravil dne 8/3/12 20:56 od Pinďa] Amen1 point
-
Když Vaše firma začne řešit energie a bude věci ohledně zaměstnanců řešit tak, jak by měla - třeba proč tam všichni jezdí spalováky a ne MHD či na kole, možná bude časem i zastřešeno. Už máte 2 nabíječky. že na nich v pracovní době nabíjí firemní auta znamená, že máte na vyhazování. Protože by měla jezdit. Jinak je zajímavé, jak každý řeší baterkárny, ale vrty, plošiny, ropovody a rafinerie s rozvozem produktů a čerpačkou na každém rohu má u zadele. Tam mu ekologie nevadí. Ani ta promaštěná parkoviště od úniků kapalin spalováků.0 points