Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 14.10.2022 v kategorii Příspěvky
-
Vtipy
Hafity a 5 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
To já znám povídku o vyšetření prostaty jinak xD Vyšpulil jsem na doktora zadek, on mě chytil pravou rukou za pravý rameno a prst na levé ruce mi strčil do prd*le. Ne, počkat. Levou rukou za levý rameno a prst na pravé ruce... Ne! Bylo to jinak. Levou rukou mě chytl za levý rameno, pravou rukou za pravý a... Ten h*jzl!!6 points -
Co jste dnes udelali...
OK406 a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Charlie 1 za téma
4 points -
Přání k narozeninám...
Pepito a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
@PaKr Přeji vše nejlepší a hodně zdraví4 points -
Hudební koutek
davidse a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele morepower za téma
tak moment, esi jde o francouzskou hudbu do francouzskejch aut, tak rozhodně tuhle ↓3 points -
Když máte děti, můžete se dozvědět spoustu zajímavých věcí, jako například: Vodní dvoulůžko obsahuje tolik kapaliny, že stačí na zatopení 60 m2 bytu do hloubky 10cm. Když postříkáte chuchvalce prachu lakem na vlasy a přejíždíte přes ně na kolečkových bruslích, můžou se vznítit. Hlas tříletého chlapečka je pronikavější než hlasy dvou set dospělých v narvané restauraci. Když pověsíte psí vodítko na větrák stropní ventilace, motor neutáhne dvacetikilového kluka v Batmaním převleku a Supermaním plášti. Nicméně, když na vodítko přivážete plechovku s barvou, dokáže ji rozstříkat po všech čtyřech zdech pokoje, který má 6x6 metrů. Není dobrý nápad házet baseballové míčky nahoru, když je zapnutý větrák. Pokud používáte větrák jako protihráče, musíte hodit míč nahoru několikrát, než se trefí. Větrák umí odpálit míček docela daleko. Okenní sklo (ani to dvojité) nezastaví baseballový míček, odpálený stropním větrákem. Když uslyšíte spláchnutí záchodu a slova "a sakra", už je pozdě. Brzdová kapalina smíchaná se Savem vytváří kouř. Hodně kouře. 6letý chlapec dokáže rozdělat oheň pomocí pazourku, přestože 36 letý muž tvrdí, že to jde jen ve filmu. Některé kostičky z Lega dokážou projít zažívacím traktem 4letého chlapce. Modelína a mikrovlnka nepatří dohromady. Vteřinové lepidlo drží a nepustí. Ať do bazénu nasypete želatiny doktora Oetkera kolik chcete, stejně se vám nepodaří chodit po hladině. Bazénové filtry nemají rády želatinu doktora Oetkera. Video neumí vysunout toastové chleby, i když to reklama v televizi ukazuje. Z pytlů do koše nejsou dobré padáky. Skleněnky v benzínové nádrži dělají při řízení slušný randál. Před zapnutím trouby ji vždy zkontrolujte uvnitř. Plastové hračky nemají rády troubu. Nechtějte vědět, jak to smrdí. Odstřeďovací program v pračce nezpůsobí žížalám závratě. Zato způsobí závratě kočkám. Kočka, která má závratě, dokáže vyzvracet dvakrát tolik, co sama váží. 80% mužů po přečtení tohoto mailu půjde zkusit smíchat brzdovou kapalinu se Savem.3 points
-
Nastavení WIFI routeru
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
2 points -
Co jste dnes udelali...
Charlie 1 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Tak zima může přijít svoje auto jsem přezul minulí týden dnes jsem dal dohromady kamna na dílně a poprvé jsem zatopil. Ano nebylo to dnes nutné že by byla na dílně taková zima ale protože mi odpadla práce a už jsem na dílně byl tak jsem se do toho pustil a rovnou to vyzkoušel abych byl připraven. Z jedné půlpalety teplo dostatečné na práci i na sezení u počítadla na dílně.2 points -
Jezdit rychle nebo pomalu - toť otázka...
Weri 605 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Ferry za téma
stopka taky neni zed https://www.novinky.cz/clanek/krimi-drsne-zabery-z-opavy-ridicku-na-krizovatce-trefila-naraz-auta-z-obou-stran-404115842 points -
Rifter 1.5 96kW AT8 BlueHDI GT Line | 2019 Bílá Banquise => 2025 Zelená SIRKKA
Charlie 1 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele BubakGS za téma
....ta nafta s AT8 je asi nejlepsi kombinace pro tohle auto....2 points -
Vtipy
Rikic339 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele KoudaK za téma
Tak jsem měl včera super rande s židovkou.. No a dala ti číslo? No ta doba už je pryč ona má jméno...2 points -
Co jste dnes udelali...
OK406 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele RichVa za téma
Dnes odpoledne výlet na otočku do hlavní vsi pro trochu toho nábytku. Docela m nemile překvapilo, že parkování pro auta s károu mají proklatě daleko od východu. Asi nepočítají, že se tam takto jezdí něco naložit a odvézt. Hlavně, že nabíječka na elektro vozy je hned u vchodu. A nebejt to tak dlouhý, nemusel jsem s kárkou - takhle se projela skoro naprázdno. Asi by se to do auta téměř vešlo, ale nerad jezdím 130 po dálnici s otevřeným pátým oknem.2 points -
Jezdit rychle nebo pomalu - toť otázka...
OK406 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele filoyof012000 za téma
Hele, zase asi jezdím jinde, ale už pár let vidím, že jak to v ČR na dálnici zastavuje, tak se to automaticky a docela spořádaně rozestupuje do záchranářký uličky a to i když všichni vědí, že to je kvůli stavbě a je tam zúžení... fakt to vídám vlastně pravidelně. Tím netvrdím, že se nenajde někdo, kdo tam zůstane trčet... ale nedávno jsem projel přes celý Německo do Belgie a pak zase zpět a tam to tak nefungovalo ani náhodou. Já mám docela často pocit, že je mezi námi nějaký procento sebemrskačů, který furt musí nadávat na čechy jak jsou hrozný, ale ono to ve skutečnosti zdaleka taková krize není. Projeďte se přes balkán do Řecka a uvidíte, co předváděj turci v autech s německýma nebo rakouskýma případně holandskýma značkama... nebo jak jezděj doma řekové... já myslím, že to tu je vlastně docela pohoda. Holt je nutný se smířit s tím, že různých debilů je prostě plný svět a úplně vyhnout se jim nedá a eliminovat je taky nejde.2 points -
Stáří a životnost pneumatik
sharpers a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
nedělejte z toho kovbojku, já půl života jezdil bez zimních, bo tehdá neexistovaly , zato byly zimy jako z Ladových obrázků a taky se muselo jezdit, to nemluvím o tom, co roboty dalo tenkrát vůbec auto zpojízdnit, možná to bylo o tom nemít v hlavě na.ráno --dnes jsou lidi zblblí z reklam, jedou na sněhu jako by bylo léto a pak se diví vždyť jsem měl ty nejlepší gumy v testech , poslední zimu jsem objel na letních, poslední úsek v horách dojel až před chatu (jsou tam i takoví, co nevyjedou s 4x4 za milion)2 points -
Jezdit rychle nebo pomalu - toť otázka...
BubakGS a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele sitler za téma
Takovyho autoskolaka umlatit heverem a kopnout na dlazbu. Ja se ucil, ze pripojovaci pruh se vyuziva az do konce. A to jak autem, tak na motorce. Autem proto, abych se radil uz v rcyhlosti co nejblizsi prubeznymu, na motorce proto, ze ma odpich a klidne ty 2 kamiony legane pripojovakem preskoci jak nic.2 points -
2 points
-
První objednávka byla v září 2021 na Peugeot Rifter ALLURE PACK 1.2 PureTech 130 S&S EAT8 v ceně 631 tis. Kč. Všichni víme co se pak dělo .. když bylo stále ticho po pěšině po vypršení termínu dodání (30.6.2022), zkusil jsem si najít něco dostupného s podobnými parametry. A nakonec i rychle našel .. 2 letý vůz s 22 tis. km v perfektním stavu za cenu "odpovídající aktuální situaci" - 699 tis. Kč .. sice nafta, ale zato GT line .. chybí mrtvý úhel a parkování, ale s ohledem na situaci lepší "vrabec v hrsti .." než čekat až Vám řeknou, že se stejně nic nevyrobí .. Porovnání s předchůdcem, jenž nám sloužil 12 let .. - Spotřeba na cestě do Hinterthalu a zpět .. - Kempování v Chorvatsku .. - Data v aplikaci dokud před aktualizací dokonce i fungovala .. Auta šlape naprosto perfektně, AA bez problémů, 5. a 7. hučí, ale to je známo ..1 point
-
Jezdit rychle nebo pomalu - toť otázka...
Medvěd zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Tys to nepochopil, to bylo za ty nasrany plechovkaře,ne kvůli tomu kudy jedeš.1 point -
Vsak motorka je od toho, ze kolonou proste projede. Ja osobne kolony na motorce proste neznam. Nikde, nikdy... V mem pripade si teda umim udelat cestu i tesne za prikopem a tak podobne1 point
-
Liberec Drážďany přímý vlak, Autobus nedávám. Ale ano auto je pohodlnější, ale zase víc starostí. Ale vlakem to je zážitek, který člověk normálně nezná.1 point
-
1 point
-
Také přeji vše nejlepší @PaKr.1 point
-
Ahoj @Péťa, včera večer jsem ji s pomocí kamaráda cca hodinu ladil a je to zatím paráda Do půl noci jsem se s ní seznamoval a to ji z daleka neznám. Obraz je super a zvuk také a v kombinaci s domácím kinem je to také paráda . Ještě jednou děkuji.1 point
-
Ahoj @Pepito, jaké jsou první dojmy?1 point
-
No jo, zimy ale byly, že kdo nemusel, nejel. Když jsi tehdy zůstal někde viset, tak si čekal hoďku i dvě, než někdo pojede kolem (obvykle to byl autobus) ten jen zařval z okýnka, že zavolá pomoc... Přijeli kluci z Lesů, přivezli teplej čaj... Dnes když zůstaneš viset, do 5ti minut je tam totální zácpa1 point
-
MotoMoto je z Liberce. A jinak z Prahy je to celkem pohoda, dvě hodiny, nádraží je rovnou v centru.1 point
-
Něco podobného mi to tu také dělalo, router od TP-linku a NB Lenovo. Hledal jsem všechny možné problémy a nenašel řešení. Je to vidětelně problém windows. Po instalaci W11 už to neudělalo ani jednou.1 point
-
jste oba hodný , ale já si ji pokřtím sám. na i10 uz prejizdum servis a na GSF me ceka v listopadu , včetně stk. Jen ještě do "dílny" není cesta1 point
-
1 point
-
Hm, no nevím, jestli všichni vědí, jak mají jezdit. Manželka mi nedávno sdělila, že kdysi, když si dělala v Praze v autoškole kondiční jízdy, tak jí učitel sdělil, že když najíždí připojovacím pruhem na dálnici, tak se má zařadit HNED, jak se bílá čára změní na přerušovanou... Tak jsem na ní koukal, jak z jara, myslel jsem, že v autoškole by to asi měli umět vysvětlit. Typicky nájezd z D0 na D10 směr do Prahy, do té zatáčky je čtyřicítka, dá se tam jet tak šedesát (když to znáš, dobře si najedeš a je tam prázdno), každopádně tam většinou ty lidi jezděj 40-50, no a v tý padesátce hned lup z připojováku do pravýho. Navíc to je fakt místo, kde pokud nemáš automat, budeš na rozjezdu nejmíň 2x kvedlat, což u většiny vyvolá další zpomalení při nájezdu... A jsou tací, co to vezmou rovnou do levýho a pak hledaj šaltpáku a diví se, že jim projíždějící visí na kufru... Bylo to tu pojmenováno, říká se tomu bezohlednost a dokud tady nebude postih, bude to jen horší.1 point
-
@Ferry lidi majakum vubec neumi uhnout. Cervena je tlusta zed, zachranarska ulicka je tabu, ta se dela az kdyz neco jede... a kdyz jede proti v naprosto volnym pruhu sanitka, tak je potreba zadupnout brzdy a zastavit "aby ji pustili" (ono obecne dost lidi proste zastavi, misto aby normalne uhnuli nebo naopak treba slapli na plyn a kriticke misto urychlene opustili a uhnuli tam, kde to jde daleko lip)1 point
-
to mi povidej, a nejhorsi je, ze tihle, bez odpusteni, de..enti jsou tohle schopni udelat i kdyz jedes jako "organ" na majaky - frcis 150, pusteny majaky se sirenou 3,5t tezkym Transporterem k pozaru po D1 a za cestu Praha - Kromeriz se ti to stane 3x a jeste na tebe pak pri predjizdeni cumi, jakoze prece oni jedou podle predpisu a to, ze ty majaky za sebou musi videt dobrej kilometr zpatky, je vubec netankuje1 point
-
Svítí kontrolka "SERVICE" a obrázek motoru.
Jardel2018 zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
S velkou pravděpodobností to prostě zdechlo, jako velká část PSA AdBlue systémů a to s tím technikem bude jen pohádka1 point -
@Medvěd ano, pokud pres nej je videt, je to bonus. Ale realne - umim jezdit bez nej a nechybi mi. Mozna diky tomu, ze jsem stravil X desitek tisic km v aute, kteremu chybelo vnitrni zrcatko. Realne osobne ani pohledem skrz zadni okno neumim zacouvat, resim zasadne pres zrcatka. A pravidelne jezdim tak, ze skrz zadni okno mam zadnej nebo omezenej vyhled - at uz je v kufri ted neslozenej kocar, nebo vysunuta operka hlavy na prostredni sedacce, nebo tam nekdo sedi... Proste nehpruhledne zadni okno je neco, co me nemuze jakkoliv vykolejit. A na silnici, pokud nekoho za sebou nevidim v bocnich, tak je sakra blizko a ma sakra problem s rozestupem. Ten mrtvej uhel za osobakem je hodne malej.1 point
-
307 sw - konečná
Ferry zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
Tak, na obou autech výměna filtrů, na mém ten výměník + olej. Pohledově jsem tam dírku nenašel, a zkouší se to blbě, takže se prostě uvidí časem.1 point -
Zadní okno není průhledný vůbec potřeba... Je spíš dobře, když se člověk naučí bez něj. Ať už kvůli nákladu, nebo někomu většímu na prostřední sedačce... V zákoně nic není. Auto může mít zadní okno klidně zcela neprůhledné a nic se neděje.1 point
-
Pejskaři sem :)
Pagvelius zvýšil/snížil popularitu uživatele Rikic339 za téma
Tak máme za sebou první výlet do "zahraničí" a první zkušenosti s eskalátory, metrem a vlakem jsem na ni neuvěřitelné pyšný! Vše zvládla bravurně, na eskalátory to chtělo samozřejmě ji trochu vtáhnout aby nad tím tolik nepřemýšlela, ale pak na nich jela jak nic jak v metru tak ve vlaku pohodička - v Pendolinu ji moc vyhovoval koberec akorát potřebovala vidět do uličky co se děje a na to že jako první jela jízdu Praha - Čadca (Slovensko) což je cca 4 a půl hodiny, tak vážně pohodička Taky jsme otestovali (díky počasí) novou pláštěnku od Hunter, doma se ji nelíbila ale tam s ní chodila jak nic, asi pochopila že ji to dost chrání - déšť totiž nemá ráda no shrnuto - naprosto skvělý a bezstarostný výlet, na to že tolik věcí zažila poprvé to byla vážně paráda druhý pes je Labrador přítelkyně, ten jelikož má původně vodicí výcvik tak zvládá vše na pohodu1 point -
Ve Francouzských starších vozidlech zásadně nesmí chybět i správná hudba. Aneb mokrý sny mnoha chlapců1 point
-
Hudební koutek
pajik999 zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
První kousek z nového ještě nevydaného alba Kabátů. Pecka1 point -
listuju na jutrubce a tak tady jedna vzpomínka1 point
-
no tak když deep purple, tak teda deep purple.... (tohle byla moje úúúplně první od párplů, co sem slyšel, takže chápete, že si mě navždy získali, kluci jedni) a když teda Jirka Schelinger, tak teda Jirka Schelinger.... (no a tohle měl můj kámoš na EPéčku, jeli sme to dokola třeba patnáctkrát )1 point
-
1 point
-
I já už mám cca 45 let pubertu. https://youtu.be/5imt6hphvQA1 point
-
1 point
-
Smi připomenul .... jedna stará, ale jedeeeeeeeeeeem....1 point
-
tyjo, já to sice neposlouchám, ale připomnělo mi to tohle (teda ne hudbou, spíš tu dobu...)1 point
-
Hudební koutek
dýzl zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
A je to tady!! AC/DC mají nový singl a vydání nové desky je na spadnutí https://www.ireport.cz/clanky/news/je-to-tu-ac-dc-vydali-prvni-singl-z-pripravovaneho-alba-zname-nazev-datum-vydani-a-setlist1 point -
Fesťáček kousek od Hambáče a na něm SQ.... Prostě pohoda....1 point
-
1 point