Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 7.3.2022 v kategorii Příspěvky
-
7 points
-
7 points
-
6 points
-
Dneska vařim já
radim.1008 a 5 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Husky za téma
6 points -
Co jste dnes udelali...
zbynek..s a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele vendelinek za téma
Dneska jsem se těšil že se mi určitě něco nepovede a že pojedu do servisu aby mi ten displej udělali sami,povedlo se mi i vymazat km Pročetl jsem si doma návod na co mám šahnout a světě div se,povedlo se nemožný,já jsem si to udělal sám Takže nájezd km mám zpět a nastavení hodin srovnáno,a to pípání překročení rychlosti jsem taky odstranil, takže dopadlo to dobře5 points -
4 points
-
Poohlížím se po novém autě
Hafity a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Vypada snad ze za tři roky umře?4 points -
rozdělení ubytování
Klemoň a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Verýsek za téma
Verýsek a MJSytič si zamlouvají apartmán D od pátku do neděle ...děkujeme paní vedoucí s propiskou3 points -
Poohlížím se po novém autě
Medvěd a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Rikic339 za téma
Ale on chce hezké a dobře vybavené auto s motorem2 points -
Za kolik tankujete?
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Jako když by mi někdo před pár měsíci řekl že budeme tankovat za tohle : Tak jsem mu býval řekl no možné to je ale nebude to nadlouho myšleno že by to byl chvilkový záchvěv a zase by cena začala klesat. Dneska ráno když jsem přijel na ježdění a viděl na nástěnce plakát za kolik je nafta tak jsem si nadával že jsem nevzal aspoň dvaciáše kandáše sebou no ale aspoň jsem teda nacmrndal co se vešlo do nádrže. Na další ježdění si kanďák do auta hodím.2 points -
Spotřeba
Vlado81 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Mejla. za téma
Právě jsem jel okolo benzínky, tohle téma má budoucnost.....2 points -
Co jste dnes udelali...
Radek Hurvajz a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Sawoy za téma
Bud ještě není zralá, nebo je zkažená.2 points -
Za kolik tankujete?
ozzy56 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
A jak napsal, tak i udělal Orlen hned za hranicemi (Náchod - Kudowa Zdroj) N95 6,50 Zl a obyč. nafta 6,95 Zl. Měli obojí. Shell na benzin ani neměl cenu, ten vytrvale nemají, nafta 6,95 Zl - a tu také neměli Třetí pumpa Circle obyč. nafta za 7,05 Zl, benzin nevím.2 points -
Co jste dnes udelali...
zbynek..s a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
2 points -
Navigace - aktualizace
Charlie 1 zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
Ve 2018 už bude Connect nav od TT, ne? Zkusil bych stáhnout do PC aplikaci Peugeot update ZDE a s její pomocí stáhnul aktualizace1 point -
Tady chtěl taky někdo ušetřit https://plzenska.drbna.cz/krimi/8436-z-prorazene-plastove-nadrze-vyteklo-sporivemu-ridici-temer-2000-litru-nafty-zpusobil-ekologickou-havarii.html Jinak tady v NJ nafta za 45,60 a viděl jsem LPG za 18,90 Edit: spletly se mi číslice. Ta nafta byla za 46,50, ale už je zase jinak....1 point
-
takže ne downsize sekačku na trávu? Jinak sice jsi teda zvedl rozpočet ,ale tady je jedna C5 https://www.citroen-club.cz/inzerat/najeto-190-000km-uvedeni-do-provozu-2011-tesne-227021 point
-
Správně. Je třeba reagovat úplně jinde a jinak.1 point
-
Vláda by měla zastropovat ceny nafty a benzínu na 40 kč/l1 point
-
Poohlížím se po novém autě
Charlie 1 zvýšil/snížil popularitu uživatele Francouz_407 za téma
Ano, šli jsme výše. Tak to je, novější vůz, vyšší pořizovací cena. Ta močovina mě taky trochu děsí, jenže pokud chci tyto roky, tak asi nemám volbu, močovina tam bude vždy. Jestli to chápu dobře, tak vše co splňuje Euro6, tak má navíc tu močovinu. S Euro5 má jen FAP. Když odejde nádrž močoviny, víte na kolik to vyjde? Díky za každou radu.1 point -
Poohlížím se po novém autě
Rikic339 zvýšil/snížil popularitu uživatele Charlie 1 za téma
Měl jsi strop 250000kc a už jsi na 350000 a bez dovozu to s dovozem a prvotním servisem jsi na 400000Kc….1 point -
307 sw - konečná
VojtouNerCZ zvýšil/snížil popularitu uživatele Dave_k za téma
Na 206 jsme to nechali taky zalepit a za pár týdnů se to stejně rozjelo a měnilo se celý sklo.1 point -
MotoMoto - to máš samozřejmě pravdu a já to nijak nerozporuju. Právě to, že ho to živí znamená, že ta auta bude vybírat tak, aby ho to mohlo živit i za X let. Než jsem oslovil Kubrta, tak jsem ho několik let sledoval na FCB, pak si přes něj nechal dovézt auto brácha a až když jsem já měl v kapse dostatečnou sumu, aby byl přesvědčen, že za ní bude schopen vybrat pro mě vhodné auto, tak jsme začali jednat a pak to byla otázka pár dnů. Následně dovezl auta ještě několika mým přátelům a vždy spokojenost.1 point
-
DE je vůči ČR násobně větší trh s mnohem větším výběrem aut v různých výbavách a pokud se budeme bavit o autech starších než řekněme 5 let, tak jsou většinou mnohem lépe servisovaná než auta u nás. Tím neříkám, že se v ČR nedá koupit slušná ojetina s jasnou historii, ale je jich podle mě prostě míň.1 point
-
1 point
-
1 point
-
Co jste dnes udelali...
vendelinek zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
No, tak to jsi na řadě1 point -
307 sw - konečná
VojtouNerCZ zvýšil/snížil popularitu uživatele ChouLu za téma
Také jsem řešil sklo z pojistky viníka.. byl to boj, dokazování, video záznam.. nakonec zaplatili origo sklo v nákupní ceně bez práce.. aspoň něco..1 point -
1 point
-
cizí auto (jeho pojišťovna) musí ze své zákonné pojistky zaplatit škodu na tvém autě , pokud prokážeš, že to cizí auto tu škodu zavinilo tvoji pojistku máš připojištěnou pro sebe, pro skla na tvém autě1 point
-
pokud to stojí opravdu 10 tisíc, šel bych raději párkrát k té Asiatce1 point