Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 4.11.2021 v kategorii Příspěvky
-
Co jste dnes udelali...
vendelinek a 5 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Fruktis za téma
Dneska nade mnou bdel anděl strážný a to hned dvakrát za sebou... Na dálnici jsem predjizdel cisternu, a když jsem jí mijel prdel, tak se před ní narvala baba v dacii co chtěla sjet přímo z levyho pruhu... Chlapec na to hamtnul a rozvlinil se jak had... Tak aby mě netrefil dal jsem plyn až na zem a počítal všechny svatý... No a ta kráva si to rozmyslela a zase to z toho odbocovaciho poslala zpět do levyho, přímo přede mě... Takže z plnyho ceresu, plný brzy a malej se zaboril do sedačky, motor kdyby mohl tak se do ty dálnice zaryje a já cvakal prdeli sedačku... Takže tomu straznymu nahoře mooc dekuju6 points -
Diskuze k pravidlům fóra
Akoc a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
Njn, když to je těžký. Chovat se slušně musejí obě strany (manželka i tchýně ) A vždycky záleží na tom, komu rupnou nervy, jako prvnímu. Když mi napíše Mod, že jsem udělal něco špatně, tak bych to měl respektovat, a když nevím, co jsem udělal špatně, tak se zeptám a poprosím o vysvětlení. Není to přece o tom, že někdo udělá chybu a hned dostane nějaký flastr, nebo že je hned nějaký vyvrhel a trestanec Je to stejné, jako když tě zastaví cajti a ty nevíš proč. Když budeš slušnej, vyřeší se to třeba domluvou. Ale když tam nebude respekt a nějaká ta pokora, tak se asi moc nedomluvíte a bude to "za draho". Něco jiného je totiž "tvůj názor" a něco jiného je "tvoje činnost, která porušila pravidla" Když jsem už u té PČR, proč jsou lidi, kteří mají s policií pořád nějaký problém a věčně se někde přou? A pak jsou ostatní, kteří si na policajty stěžovat nemůžou, protože se k nim vždy chovají slušně. Já nevěřím, že je to jen náhoda Jo a Radime, pravidla fóra bychom měli znát všichni. Neznalost totiž neomlouvá I když to tady není takový průšvih, jako v reálném světě...5 points -
Diskuze k pravidlům fóra
Klemoň a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
I složení osazenstva bylo ale trochu jiný... Petře... všichni měli stejný prd a stejný zájem .. debatní kroužky nebyly součástí běžnýho dne... počítač neměli všichni... mobily neměly ty internety... scházelo se to spíš po večerech.. nebo po obědě v práci... a byl to odpočinek a pokec jak v hospodě u piva... teď na tom visíme několik hodin denně a není to ta svátost.... Fb je rok 2004... a i ten se brutálně změnil... a z mýho pohledu teda k dost horšímu.. mentalita lidí- já sem nejchytřejší, ty si debil je dneska naprosto běžná, páč to prostě dnešní svět skrytý za profily umožňuje... Korona tomu taky zrovna moc nepřidala..., lidi sou víc nervní... Každopádně já učím podle pravidel od začátku..., přeci nemůžu říct žákovi, tak jedeš dneska poprvé na silnici, tak můžeš jezdit i na červený a nepouštěj chodce...4 points -
Diskuze k pravidlům fóra
Rikic339 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Víš kolik je tady neviditelných zásahů?? Ani nemate tušení kolik se toho přesouvá, schvaluje či upravuje, kdyby se to nedělalo byť jen měsíc bude tu takový chaos že každý kdo sem nakoukne hned zdrhne pryč. Chodím na vice fór a mužu ti říct že na některých pokud napišeš nadpis jinak než jak je dán pravidly, nebo tělo přispěvku neobsahuje něco co podle pravidel má obsahovat tak se s tebou nebude nikdo bavit a vyrazí tě na furt i s blokem IP, vubec se s tebou nikdo nebude bavit, maš to v pravidlech, souhlasil jsi s nimi při registraci tak nezajem. A nikdo si nedovolí znevažovat práci moderátora.3 points -
Nepěkný zvuk z motoru
Radek Hurvajz a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
FoFo je doma Asistenčka zafungovala na výbornou, v pondělí auto ráno vyzvedla u mě doma, ani jsem u toho nemusel být, stačil klíček nechaný v otevřeném autě. Dnes psal servisman, že těsnění pod vstřikem vyměněno, platil jsem 380,-3 points -
Diskuze k pravidlům fóra
Klemoň a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Moderovat se musí, tomu neutečete. Minimálně inzerce a přesouvání příspěvků. Většina nováčků napíše první dotaz do FAPu. To nechceme.3 points -
Diskuze k pravidlům fóra
Klemoň a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Nakrkl mě styl oznámení toho "cvičného Banu" a jeho následná prezentace. Ale to by jsme byli Proto bych chtěl tu tabulku nebo soupis trestných bodů, za co jsou. Žádnou anarchii nechci, jen aby bylo pro všechny jasný, kde je ta hranice. Citování předchozích příspěvků je jasný, další je napadání nebo urážení ostatních a co dál? Jasně, že je to v pravidlech fóra, ale kdo si je čte a hlavně pamatuje. Základ je chovat se slušně a umět vyslechnout i názor druhého a třeba i přiznat chybu nebo přijmout jeho názor.3 points -
Peugeot ČR realizovala největší fleetovou zakázku letošního roku
radim.1008 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Béďa za téma
Dlouholetá fleetová spolupráce s distributorem pošty přinesla značce Peugeot dalších téměř 300 registrovaných Boxerů Už v roce 2013 si státní společnost zabývající se distribucí pošty v ČR vybrala prostřednictvím leasingu značku Peugeot jakožto svého dodavatele převážně lehkých užitkových vozů. Na první zakázku čítající 400 užitkových dodávek navázaly další, přičemž se vždy jednalo o objednávky v řádu stovek kusů. Celkově za 8 let odebral tento nejvýznamnější klient značky Peugeot v ČR přes 4 000 vozů, a stal se tak největším odběratelem značky v regionu střední a východní Evropy. Také v letošním roce distributor pošty a leasingové společnosti se značkou Peugeot uzavřely obchodní dohodu, a i tentokrát se stejně jako v minulých letech jedná pro český import Peugeotu o největší fleetovou zakázku roku. I přes extrémní výrobní omezení se letos podařilo registrovat 295 vozů Peugeot Boxer, které budou sloužit k distribuci pošty v Česku. Polovina z odebraných vozů byla pořízena formou operativního leasingu zajišťovaného společností ALD, druhou polovinu pak klient odebral formou finančního leasingu prostřednictvím společnosti ČSOB. Fleetová spolupráce mezi oběma partnery má již teď předpoklady do budoucna, protože značka Peugeot se se svými populárními užitkovými modely v současné době účastní dalších tendrů s otevřeným potenciálem na stovky kusů poštovních vozů pro rok 2022. „Jsem nesmírně rád, že se nám opět letos i přes krizové situace postihující dodavatelsko-odběratelské řetězce v různých odvětvích a v celém světě podařilo zakázku takřka 300 vozů realizovat. Pokračující dlouholetá spolupráce s distributorem tisku svědčí o nejlepším poměru cena-výkon na trhu, jakožto i o kvalitě a dostupnosti servisní sítě, což jsou aspekty, kterými jsme schopni uspokojit i ty nejnáročnější požadavky naší fleetové klientely,“ prohlásil Lukáš Hošek, vedoucí fleetového prodeje.2 points -
Diskuze k pravidlům fóra
Hafity a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
v podstate se vam par aktivnich lidi snazilo dat najevo abyste to tak nezrali uzavrel bych to cele timto vystupem nekteri clenove se vic soustredi jak prispivaji nekteri moderatori "uberou"2 points -
Znovuzrození pražských minisrazů ZASTÁVKA U SRUBU :)
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
promiň... to se úplně nabízelo... Určitě jí vem...2 points -
Za kolik tankujete?
BubakGS a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele PaKr za téma
2 points -
307 sw - konečná
VojtouNerCZ a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
No tak pokud se loupe lak tak to je taky možná příčina. A proč jsi psal do jiného servisu tohle by měl udělat buď v rámci reklamace nebo za nějakou symbolickou cenu. Protože gumař by to měl poznat jestli to udrží nebo neudrží tlak. Hele jako asi bude někdo křičet ale u cizích lidí který sem dojedou poprvé na gumařinu a přezouvám pláště na ráfech tak upozorním že buď dám nové ventily nebo že na to nebudu držet záruku že to nebude utíkat. Protože to znám pán tvrdil vloni mi gumař dával nové ventily ty budou držet a za tři dny tu byl zpátky a utíkalo to podle ventilu a myslel si že mu dám nový ventil a ještě to bude zadarmo.2 points -
307 sw - konečná
VojtouNerCZ a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
No zas tak složité to není najít příčinu. Do rozprašovače dej vodu s trochou jaru a až kolo nafoukneš tak s tím postříkej celý odvod ráfku jak dosedá pneu k ráfku. Pokud to nebude utíkat z venkovní strany tak zkus i vnitřek. Docela bych se i vsadil že to bude utíkat tudy. Že by byla díra v ráfku to by musel dostat někde šlupku jako kr.va. Spíš bych to šacoval že gumař sice podmáznul novou pneu pastou ale neočistil letité nánosy bordelu na ráfku v místech kde dosedá pneu a tam to utíká. U starších ráfků je to docela běžná věc. Nbeo se na to vyprdni a odvez to gumařovy který to dělal že to utíká protože nová pneu na starším ráfku běžně nesmí ucházet tam je něco špatně a pokud je nový ventil tak to utíká jedině někde po obvodu.2 points -
Nepěkný zvuk z motoru
Radek Hurvajz a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
S cenou jsem spokojen. Než doma riskovat, že nepovolím vstřik. FoFo i já budeme odpočívat už jen týden, příští čtvrtek si jedu pro Martinu do lázní2 points -
Diskuze k pravidlům fóra
pavelu96 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Ty sekce které píšeš mají nepsanou vyjimku z duvodů které uvádíš, je to na usudku moderatora. Jo pravěk A jsem tu už dost dlouho abych si to pamatoval, to je fakt, s tvých chyb žadnou nemam nepotřebuju se jim vyvarovavat. Dokud budu moderator tak to budu dělat podle pravidel a podle moji hlavy.2 points -
AD BLUE
kemo a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Kdyby někdo měl zajem o nakup AD Blue v Brně tak na Řípské 9a prodava Firma T-LAB balení 10l za 423,50 Kč https://www.prumyslovamaziva.cz/prumyslovamaziva/eshop/0/0/5/1064-AdBlue-10l-kanystr-s-nalevkou2 points -
Diskuze k pravidlům fóra
Rikic339 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Nechci bejt hnidopich, ale bavime se tu o pravidlech a jejich dodržování a ty je prostě dodržovat nechceš ani tady, viz tvoje posledni dva přispěvky. Takhle to pak vypada i na foru, přijde napomenutí, nasledně se na tebe pisatel osočí že nic neudělal protože pravidla nečet a už jseš ten špatnej.2 points -
Diskuze k pravidlům fóra
Medvěd a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
respekt se ale neziskava z pozice síly . @Péťa Péťo pokud byste byli tak jednotní tak tu teď neřešíme to to . Mimochodem z předchozích diskuzích bylo i Vámi psáno že ne se vším mezi sebou (ad zásahy) se úplně stotožňujete. Budu opakovat že aktuálně řešíme aktualizaci pravidel a způsob kočírování jejich dodržování. Kdyby všichni byli normální , slušní a rozumní tak není PČr potřeba. Zase si ale nemyslím abychom se řítili do nějakého extrémismu a fanatismu . Je potřeba najít i přístup pochopení. Ne jen sekat hlavy hlava nehlava.2 points -
Diskuze k pravidlům fóra
radim.1008 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Hafity za téma
S tou poslední větou bych se ztotožnil....2 points -
Diskuze k pravidlům fóra
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
A co tě nakrklo....? Napsanýho je tam toho vela... Naopak... tabulku by měli navrhnout lidi... vy tu chcete anarchii a chcete trochu volnosti v porušování... já bych dala za každý "A" 4 body a max 8 Kruťák no...2 points -
2 points
-
@Pirat.sk Jednotka měří hladinu oleje pouze při zapnutém zapalování a teplotě vody do 40°C tzn když doleješ olej do ohřátého motoru, tak ti to bude stále ukazovat nízkou hladinu, dokud auto kompletně nevychladne... takže druhý den už by to mělo být ok1 point
-
Já určitě dorazím Klobásky prosím 2-3 podle toho kolik toho uneseš Pečivo a pití mám vzít cestou?1 point
-
@radim.1008 já to tady promazávat nemusím, ale lituji toho, kdo bude chtít z tohodle maglajzu vytáhnou podstatné informace k případným úpravám pravidel (jestli ta úprava je potřeba). A zrovna i navrhuji mimo GIMS zřídit ještě GInGIMS, tedy Generání Inspekci nad Generální Inspekcí Moderátorského Sboru. Protože my se budeme proti rozhodnutí GIMS bránit a odvolávat se právě k GInGIMS. Alespoň se tím uleví vedení, které nebude muset řešit konflikty, když na to budeme mít inspektory.1 point
-
1 point
-
1 point
-
Diskuze k pravidlům fóra
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Generální inspekce moderátorského sektoru1 point -
1 point
-
Diskuze k pravidlům fóra
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Už ti Péťa vysvětlil že to všichni stejně prostě není tak jednoduchý. Všem stejně se to snad dělá odjakživa.1 point -
hele za me klidne za prvni prohresek ban , ale delejte to vsichni stejne a vsem bez rozdilu1 point
-
5x buřt a 5 x klobása? Vy tam v tý Praze máte nějaký malý klobásy nebo kolik Tě tu bude?1 point
-
Diskuze k pravidlům fóra
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Navic tu bude takovej bordel ža každej kdo sem nakoukne zase rychle zmizí1 point -
Toooo si nemyslim že je úplně dobrej napad... přesouvání děláme nejen kuli sobě, ale právě proto, aby se dostalo odpovědi a pomoci co nejdřív... měsíc/dva mít v sekci eshop dotaz na fap... to mi nepřijde úplně jako v pohodě...1 point
-
Radku chytl ses , je to celé přesně o tomhle . o tom přístupu. -výše píši že nebudu psát dlouhé příspěvky a že jsem v práci a budu se vracet. (edtovat poslední přispěvek po několika minutách kdy si jej už dost lidí přečetlo je přece nahlavu , to je jako bych tam nic nevepsal)1 point
-
Zaciatocnicky navod ako vyspravit novu ojetinu? (607 2.0 HDi)
pavelu96 zvýšil/snížil popularitu uživatele dextilator za téma
Dakujem za rady, mam este nejake technicke veci, ktore sa mi vyskytli, ale to napisem priamo do poradny, ako ste mi radili, dikes borci!1 point -
Diskuze k pravidlům fóra
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
@Weri 605 nenatahuju to schválně určitě není v úmyslu nějaká anarchie . ta aktualizace pravidel k dnešní době je hlavně i z důvodu že sem chodí komunikovat úplně jiná sorta lidí než před deseti - patnácti lety. Tenkrát toto forum bylo spíše technicky zaměřené , většina členů měla ojetinky na kterých se dalo dělat svépomocí a samozřejmě internetové fora byla v plenkách a chování na internetu se kde kdo učil . Tam byla potřeba nastavit řád a hlídat to , ikdyž si myslím že zas tak kruté až na vijímky to nebylo .Hlídali to tenkrát jen dva lidi a denně těch příspěvků na foru bylo vícenásobně více. Upřimně ikdyž třeba návštěvnost je teď asi vyšší na denním počtu příspěvků to rozhodně není vidět. Lidi zde opravdu primárně hledají ,resp hledají na google a sem je to přesměruje. Dnes je tu daleko vyšší podíll majitelů nových aut a ti si tady vesměs vedou deníčky vozů a chodí se sem bavit a oprostit se od všedních starostí. samozřejmě nejsem naivní a vím jak se někdo dokáže chovat od klávesnice a je potřeba nějak korigovat to aby to nevypadalo jako na FCB ale myslím si že k tomu máme hodně daleko . Navíc mladí spíše preferují FCB skupiny než internetové fora. zaplat panbu za to - ikdyž i starý pes bývá nevrlý . Já bych nějak extra nechtěl vymýšlet už něco vymyšlené , tím nemyslím to co je tady , většina z vás nechodí jen na toto forum a určitě vidíte i různé jiné diskuze pod články , recenzemi či videi . Tam prostě běžný uživatel nevidí moderátora/administrátora . max si přečte že příspěvek byl odtraněnpro jeho závadnost , popř. že nějak porušoval daná pravidla. co se týká přesunu , či špatně zvolených názvů témat a zařazení do sekcí . tam už je jasné že moderátor dotyčného informuje, ale raději bych to tedy viděl na formu SZ . zachvilku napíši další , jednak nechci psat dlouhé příspěvky , sám je nerad čtu , jestli vůbec a za druhé jsem v práci1 point -
Ok... mě taky vadí, když někdo neumí řict sorry..., ale ..... omluva tam je... i vysvětlení... Byla sem ve sklepě... Byla sem ve sklepě... Jako první věta má vyjádřit nadšení, páč sem si tam vzala víno a žrádlo.. duhá věta - stejná věta, vyjadřuje zimu, chlad, a že to nebylo nic příjemnýho a není mi dobře... smajlík udělá mnoho... nemám pocit, že by to pavelu myslel ňák zle... prostě rošťáky chtěl trošku vytahat za uši... Co znamená tenhle smajl...?: Tak - pravidla nečte nikdo (ani já když sem přišla... , že Radek Hurvajz), ale několikrát byla zmíněna... i s odkazem... pokud někdo natoupí do autobusu, tak taky souhlasí s přepravním řádem, aniž by ho četl.., když má v ruce zmrzlinu, řidič ho upozorní... vyhoď zmrzku, nebo nejedeš... sory já to nečet...? No tak teď ti to říkám.. A je jen na cestujícím jak se rozhodne... Amen... A k tý tabulce.... teď budu citovat jednoho kámoše... "pomoct se dá i jinak..." Prosím tedy Radime, zda bys to jako zkušený promyslel a udělal nějaký návrh.... však si můžeš vzít pomocníky... nemusíš sám... co třeba @Hafity...? poď udělat něco pro fórum, ať je hezčí a lepší...1 point
-
nejsem vedoucí, spíš moderátorská fosílie.. nad moderátory/administrátory je vedení, nikdo jiný..1 point
-
Diskuze k pravidlům fóra
Medvěd zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Když mě přejde ten stav, ve kterým jsem, tak klidně... Popravdě mě to celkem v pondělí nakrklo. Ale dík za důvěru. Tohle by měli podle mě nejdřív vytvořit módi. Ty mají ty pravidla zažitý a ukázat tím, co vlastně chtějí. Vedoucí módů je pořád @Béďa? Pokud chcete dodržování pravidel, tak jako represivní složka fóra by si to měli před členy a uživateli umět obhájit. Potom se nad tím dá diskutovat a případně upravovat. Ale k tomu je potřeba trochu empatie. A ne to bouchat jako Baťa cvičky.1 point -
Jen prodlužuj moje trápení Petře... @radim.1008 zatím se neřeklo, že něco takovýho bude... debatuje se nad nápady... (přičemž já sem mu nakloněna), ale co kdybys tu tabulku respektive třeba jen ňákej návrh.. teda zkusil vytvořit...? věřím ti, si spravedlivej... a právě proto, že tu nejsi zrovna krátce, tak víš, i podle pravidel, co trestat a jak moc... 1, 2 a 3 body ... řekněme tak max 12- 15...? Jinými slovy, 5x porušíš za 3 body a doživotní ban...? sem asi kruťák, ale.... zkus něco nastřelit....1 point
-
Diskuze k pravidlům fóra
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
No tak to by byl zaklad, bez tabulky by to nešlo. Ty trestny body se využivali jen pro uděleni banu. Jinak ne. A neznaš je protože jsi ban nikdy nedostal1 point -
Diskuze k pravidlům fóra
Klemoň zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Co zveřejnit tabulku kolik bodů za jaký prohřešek? Jestli se má něco dodržovat, tak musí být vidět jaký je postih. Třeba já doteď nevěděl, že nějaké trestné body existují. Max červený šipky. A to tady nejsem krátce.1 point -
1 point
-
Vrzalo nám také, hůře šlo řadit. Reklamace, výměna obou táhel. Info servisu, děs, je tam už vše plastové. Tak že teplo zima a další neduhy na to působí.1 point
-
Vtipy
enikybeniky zvýšil/snížil popularitu uživatele adraj za téma
video-d10198b40a95d21828814e2645d5fd62-V.mp41 point -
Kam na výlet v ČR
mmartinkovic zvýšil/snížil popularitu uživatele OK406 za téma
Dnes jsem společně s kamarádem a jeho malým synkem, navštívili automuzeun Svět Škodovek. Muzeum se nachází v obci Čerčany u Benešova. I když se nejedná o značku Peugeot, kdo znás by si nevzpomněl na dobu svého mládí, kdy značka Škoda, dominovala ve vozovém parku obyvatel ČSSR a později i ČR. Nelze opomenout například Škodu 1000 MB či 100L nebo dokonce Octavia či Felicia. Později 105L, 120L či 130L. Následně na Favorita či Felicii. Později i na Octavii. Expozice zahrňuje začátky automobilky Škoda. Zaujala mě například Š Populár či různé verze a modifikace modelů vozidel Škoda. Ze všeho nejvíce, mě zaujala expozice sportovních škodovek, hlavě silniční verze Š 130 RS (Vojtěch,Enge,Šenkýř), která vyhrála titul Mistr Evropy vozů. K vidění jsou i vozidla rally. Mohu jen doporučit návštěvu. Vedle muzea je hala, kde mají různé veterány (není veřejnosti přístupná). Při odchodu z ní vyjížděli dva vozidla značky Jaguar. Jedno z nich byl E Type (žlutá barva).1 point -
Zdraví. Mám takový dotaz. Před měsícem jsem si pořídil 307 a udivilo mě, že spojkový pedál zabírá hodně vysoko. Dá se to nějak poštelovat někam ke středu nebo to je náznak toho že je někde problém? Zvyknout se na to dá, ale rači se ptám.1 point