Jump to content

Semir103

Uživatel
 • Content count

  204
 • Joined

 • Last visited

About Semir103

 • ID člena 13390
 • Rank
  Pozorovatel

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 807
 • Rok výroby
  2003

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Mladé Buky
 • Stát
  Česká republika

Kontakty

 • Veřejný E-mail
  gripen103@seznam.cz
 • Webová stránka
  http://www.electric-shop.cz
 1. Partner a přední náprava

  Nebubudu zakládat nové vlákno. Máme nového Partnera Tepee 1,6HDI už od počátku slyším od pravého předního kola při pomalejší jízdě na výmolech nerovnosti klepání. Není to klasické odtlumení /pneu, tlumič/ ale jedná se o tvrdý zvuk. Jak kdyby byl někde v háji kloub, uložení stabilizátoru /podobně mě to klepalo na Octavii a byla v háji guma stabiku/. Byl jsem v Peugeotu, nedříve že nic neslyší. Půjčili mi jiný kus taky nový stejné parametry a tam to neklepalo u jiné předváděčky co měla kolem 20tis to bylo ještě horší než u nás. Tak jsem jim to tam zase odvezl, že to není možný a že to slyším stále. Tak koukli do PC a našel něco o miskách tlumičů, že mají slabou gumovou hmotu a přenášejí rázy do karoserie. Tyto /údajně/ vyměnili, chvilku tak 2tis to bylo trošku lepší, ale teď je to zase to samý.Už bych jim to omlátil o hlavu. Když jsme auto kupovali nepasují pořádně dveře spolujezdce s blatníkem je tam schod, už seřizovali dovírání u dveří také na pravé straně. Děs běs za ty prachy. Pls o radu co jim říci a kde hledat závadu.
 2. Problém s riadením

  No u horního uložení žádné klepání být nemusí...U mého to jen jako šustilo a to bylo tři měsíce nové...na obou tlumičích, tak že zainvestuj do pořádných. Hliníkové nic moc...to byly Monroe. Pokud děláš už takto nápravu doporučuji všem vršek vyměnit taky..z vlastních zkušeností. Hlavně u mého jsem dělal čepy, klouby, tlumiče a vykašlal jsem se na ložiska a geometrie OK, ale auto pořád sjíždělo venek pne tak do 2cm. po výměně ložisek vše OK.
 3. Problém s riadením

  Díval jsi se kolik máš kapaliny v nádobce serva? Dál ložisko tlumiče nebo samotné servo s řízením...Když nic neklepe a nebouchá to neznamená, že je servo nebo řízení OK. Mě se zdá hlavně blbost, že by takovéto zatuhnutí dělal čep řízení. Ten bouchá má vůli ale neviděl jsem že by se zasekával....
 4. Zadní ostřikovač

  asi nejlepší varianta je co píše manco. Jinak je to pakárna a stejně by jsi to sehnal jen origo v Pug a kdo ví co vše k tomu mají jako díl nebo vrakáč.
 5. Teplota chladiacej kvapaliny

  Po jaké době jsi to zkoušel, jaká ujetá vzdálenost. Termostat spíná - otevírá 82-83°C. Tak že bych to projel někam dál a pak zkusil nebo to nech blafat u baráku, trochu pod plynem. Pak uvidíš. Dej vědět. Zatím to typuji na vadný termostat. Nebo si dej práci a vyndej ho a nedávej ho tam a uvidíš.
 6. Teplota chladiacej kvapaliny

  A jak to máš s těma hadicema?
 7. Teplota chladiacej kvapaliny

  No možná rada k ničemu, ale pokud máš na senzoru 70°C tak je dobrý si pohmatat hadice. Od motoru k termostatu a pak od termostatu dál. To bych řešil jako první před výměnou nějakého čidla. Pokud bude hadice u motoru teplá a u chladiče studená řešil bych termostat, vodní pumpu apod. Čidlo teploty přeci nespíná termostat. Přední ventilátor mi příjde 70st. na sepnutí brzy.
 8. Teplota chladiacej kvapaliny

  JJ máš pravdu trochu jsem to zblbnul...sory
 9. Spojka ? Smrad ? problém ?

  V klidu, to je spojka. Zkus jak zabírá, jak řadí, kolik máš brzdovky v nádobce a asi budeš muset myslet na výměnu..
 10. Teplota chladiacej kvapaliny

  U tvého motoru je čidlo teploty jinde. Nevím u tvého motoru přesně, ale mělo by být na plášti termostatu..
 11. Teplota chladiacej kvapaliny

  Tak to mám stejně, jen se mi nespíná ventilátor. Klimu vypínám. Nevím jaký máš motor. Jinak u mého je na nádobce chladicí kapaliny.
 12. Teplota chladiacej kvapaliny

  Koukni se na senzor teploty. Nyní by bylo ještě dobrý napsat, kolik bylo venku °C. Jinak já se svým 2,2HDi jsem nyní rád když se po nějakých 30km dostanu de digitálu k 90°.
 13. Pokud se použijí páčky stejného čísla dílu neměl by vzniknout problém, pokud dáte jiné číslo dílu, problém nastává, jelikož jsou laděny k určité formě výbavy vozu. Spíše bych to viděl na problém klíče a modolu DO
 14. trable s 807

  No jak je tu už psáno. Několik málo variant. Nepotřebuješ-li auto, prodej jej s tím, že je toto v háji. Nějaký peníz za něj dostaneš. Nech doma, rozeber a nabídni díly. Taky řešení a nebo zvrakuj za 2.000,-kč a máš klid. 400tis km je pěkný nájezd a hold někdy vydrží věci dýl někdy méně..A oprava motoru? Už máš krom těch spotřebních věcí vše opravené tak proč kupovat dalšího zajíce...To se mi zdá jako hloupost.
 15. Znovu vzkříšení Peugeotu 807

  Čirou náhodou není špatná potenciometr plynu v motoru pod oknem. Co diag.
×