Jump to content

Semir103

Uživatel
 • Content count

  276
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Semir103 last won the day on March 6

Semir103 had the most liked content!

About Semir103

 • ID člena 13390
 • Rank
  Pozorovatel

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot Partner
 • Rok výroby
  2017

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Trutnov
 • Stát
  Česká republika

Kontakty

 • Veřejný E-mail
  gripen103@seznam.cz
 • Webová stránka
  http://www.electric-shop.cz
 1. Semir103

  Senzory TPMS nové

  Prodám sadu 5ks TPMS senzorů tlaku pneumatik číslo dílu 9634866180. Zcela nové nepoužité a nevyužité. Běžně se prodávají jeté okolo 500,-Kč ale je to zajíc v pytli. Cena 850,-Kč / ks - dohoda jistá.
 2. Semir103

  Pneumatiky so senzorom tlaku a prezutie

  Číslo starého je 9634866180 Jinak to sem zrovna nepatří, ale mám sadu 5ks zcela nových. Auto už nemáme a senzory jsem jen tak dávat nechtěl.
 3. Semir103

  Pneumatiky so senzorom tlaku a prezutie

  A to je pak prekérka když jsou v nazutých kolech :-)
 4. Semir103

  Pneumatiky so senzorom tlaku a prezutie

  Tak asi pro vysvětlení. Senzory TPMS jsou u Pugu, Citroenu, Fiatu a Lancii stejné, jen jsou rozdílné ročníkové modely. Jestli máš 2009 tak budeš mít dle mého už ty nové. Dle mého viz foto. s tím popisem. Pak jsou starší model a to je druhé foto. Každá sada kol, pokud neměníš senzory se musí nahrát přes diag. Naučit. Vím o tom, že se u některých modelů dařilo nahrát dvě sady. Nevím ale, zda u tvého to jde. U mého jde jen jedna sada. Výměnu senzoru nedoporučuji. Je to z hliníku a rádo to oxiduje a praská. Pokud chceš využívat senzory tak pro letní a zimní si pořídit sady. Ty druhé bez popisu jak je foto mám celou sadu nových. Jinak baterky se u nich vyměnit bez bastlení nedají. Jde to, zkoušel jsem to u starých a jde to. Jsou tam baterky jako v DO ovladači klíče.
 5. Semir103

  Výměna ramena - vnitřní torx?

  Pokud nechceš kupovat zkusil bych nějakou dílnu a půjčit si, třeba soused nebo někdo bude mít :-)
 6. Semir103

  Partner a přední náprava

  Tak klepání stále. Peugeot se k tomu vyjádřil následovně: Nejdříve poslal tuto zprávu: V odpovědi na Vaši žádost 180303-001292, Vážený pane Fišera, Znovu opakujeme, že dle našich informací Vaše vozidlo nevykazuje žádnou závadu. Z tohoto důvodu jsme Vás požádali, abyste s Vaším vozidlem navštívil jiného autorizovaného koncesionáře a požadoval prohlídku zde. V návaznosti na tuto informaci jsme Vám sdělili, že v případě totožného stanoviska i u odlišného koncesionáře se pokusíme zařídit výjezd importního technika, aby Vaše vozidlo zkontroloval osobně. Z Vašeho textu vyplívá, že jste měl již domluvenou kontrolu vozidla u jiného koncesionáře. Pokud tedy prohlídka již proběhla, chtěl bych Vás poprosit o sdělení společnosti, kde byla prohlídka realizována abychom se mohli spojit s jejich techniky a tuto situaci posunout dále. S pozdravem Škubal Jiří Zákaznický servis Peugeot Citroën DS Přejete-li si Vaši žádost doplnit, učiňte tak laskavě v odpovědi na tuto zprávu, přitom ponechte beze změny její "předmět". Zákaznický servis Peugeot Tak že jsme zajeli jinam, popsali a řekli jim při zkušební jízdě o co se jedná a následně nám odepsali: V odpovědi na Vaši žádost 180303-001292, Dobré odpoledne pane Fišero, V první řadě bychom Vám chtěli poděkovat za Váš vynaložený čas na návštěvu jiného autorizovaného opravce a zrealizování kontroly Vašeho vozidla. Vyjádření techniků společnosti VM-Income Vrchlabí se však ztotožňuje s tím, které Vám podali technici koncesionáře Autostyl Trutnov, tedy že Vaše vozidlo nevykazujé žádné nestandardní zvukové projevy a chová se dle definice výrobce. Chtěl bych Vás ujistit, že pokud by měli technici kteréhokoliv koncesionáře podezření, že Vaše vozidlo vykazuje nějakou závadu, je samozřejmostí, že by se jejímu odstranění plně věnovali. Na Vašem vozidle zároveň evidujeme aktivní prodlouženou záruku až do data 17.03.2022/60 tkm nájezdu, do této doby tedy máte zaručeno, že pokud by se na vozidle projevila závada krytá zárukou, bude její odstranění plně hrazeno výrobcem vozidel. Litujeme, ale ve Vašem případě Vám v tuto chvíli Vám nedokážeme nijak pomoci S pozdravem Škubal Jiří Zákaznický servis Peugeot Citroën DS Přejete-li si Vaši žádost doplnit, učiňte tak laskavě v odpovědi na tuto zprávu, přitom ponechte beze změny její "předmět". Zákaznický servis Peugeot Tak že nikoho nepošlou, nic neřeší ať je navedeme jak chceme. A na otázku co je definováno pod "nevykazuje žádné nestandardní zvukové projevy a chová se dle definice výrobce" nedokáží ani odpovědět. Dal jsem na radu zde z fóra a jsem domluven na zkušební jízdu a pokus zjištění závady. Když na to známý přijde tak jim to tam opět dovezeme a uvidíme. Hold pak už jen znalečák a hádání se do "krve". Už z toho trochu rostu..jak vyjedeme, klepe to a jsem z toho nervní :-) [---001:001118:07148---] [---001:000907:62253---]
 7. Semir103

  Partner a přední náprava

  ¨Tak opět další info. Do dnes nevíme co na přední nápravě a zadní klepe. Peugeotem jsme byli odkázáni na jiný servis. Jeli jsme tedy do VM Incom Vrchlabí. Svezl jsem příjmacího technika. řekl co klepe odkud to slyšíme a že se na auto podívají. Závěr, žádný, dle jejich vyjádření jsou všechny šrouby řádně dotaženy, čepy ani gumy tyče stabilizatoru nevykazují vůle a tedy se jedná o standardní projev podvozku. Na sdělení, že je možnost klepání tady a tam, nic. Neřešíme, máme si napsat do Peugeotu a oni možná někoho pošlou. Tak že odjezd ze servisu domů opět stejné projevy a klepání a je. Poslali jsme zprávu do Peugeotu a čekáme na vyjádření. to P607olda: vzhledem k tomu, že se manželce auto líbí, budeme prozatím řešit mírnější variantu vyjednávání. A asi pokud bude známý sdílný a bude mít čas s ním auto projedeme a projdeme a zkusíme zjistit co se to ozývá. Vzadu možná vím, jemným poklepem vibruje a klepe o karoserii zadní pravý plastový podběh. Na levé straně je nalévání paliva a je tam míň místa na posun. Předek podběh nic nedělá, je trochu vystlaný nějakým materiálem, textilie nebo něco podobného.
 8. Semir103

  benzín nebo naftu?

  No jak je psáno, co člověk to názor. Já bych do nafty s větším nájezdem tj více jak 150- nešel. Hlavně ne tady...tady je to opravdu zajíc v pytli. My jsme měli na 2,2 teoreticky štěstí, bylo přímo z IT a v dobrém stavu a kondici. Jinak jak se ptáš na KM když opět nevíš jak a kdo s tím jezdil je to asi pomalu jedno, ale 200t km na benoš je normál podle roku výroby. Spíše bych šel s těmito nájezdy do benzinu.
 9. Semir103

  benzín nebo naftu?

  Za mě je 50km dostačující i na HDi. HDi nejsou špatný, ale nebudeš jej asi kupovat nový a babo raď kdo a jak s tím jezdil, co tomu dal, jestli co měl apod. Dnes už bych raději volil benzin taky už kvůli těm pitomým emisím. FAP je FAP a pak jen starost. To je za mě nyní. Měli jsme 2,2 HDI 94kW a až na klasické francouzské neduhy s elektrikou čtyři roky jezdilo v pohodě ale i tak spotřeba 5l nebyla. :-))) Asi se poohlížíš po 807 co jsem pochopil.
 10. Semir103

  Nefunkční dveře po výměně baterie

  Tak to bylo jak psal Jarokare. U mě stačilo jednou jen odpojit baterku a zase zapojit, ale je pravdou že jsem tuto obštrukci s otevřením dveří už taky podstupoval...
 11. Semir103

  Nefunkční dveře po výměně baterie

  Taky jedna možnost jak píše jarokare. Na to jsem zabudol:-))))
 12. Semir103

  Nefunkční dveře po výměně baterie

  Mrkni ještě na pojistky, jestli náhodou nepraskla, ale jsou tam 40ky a to u baterie, na pravé je to 1 pozice na levé 2 pozice jsou to jen čtyři pojistky pod sebou pak je vedle druhá řada. Když bude OK tak diagnostika. Jednotka dveří je vzadu za tapecem v kufru.
 13. Semir103

  Nefunkční dveře po výměně baterie

  Zkus znovu odpojit a zapojit baterii. Pak diag.
 14. Semir103

  trable s 807

  Jakou mají diag? Cidlo teploty apod jsi dělal. Už si nevzpomínám co jsi od stopky vše měnil. Studený už pak nechytne taky?
 15. Semir103

  trable s 807

  Tak ti nevím, když už to budou sápat ven, což se modli aby šlo, vzal bych je na diag všechny. Jistota.
×