Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. pavelu96

    pavelu96

    Moderátor


    • Body

      9

    • Počet příspěvků

      6 327


  2. Radek Hurvajz

    Radek Hurvajz

    Moderátor


    • Body

      7

    • Počet příspěvků

      33 592


  3. radim.1008

    radim.1008

    Vedení


    • Body

      7

    • Počet příspěvků

      16 422


  4. Dave_k

    Dave_k

    Člen klubu


    • Body

      6

    • Počet příspěvků

      8 593


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 24.10.2021 v kategorii Příspěvky

  1. Dave_k

    Prosba electroworld

    Vyřízeno. Plachta je už zabalená a připravena na expedici.
    5 points
  2. Schreek

    Znovuzrození pražských minisrazů ZASTÁVKA U SRUBU :)

    @Pepito Já to neomezil jen na Pražáky Vzdálenost je jen číslo Každopádně, mám tu rybník, ohniště a drobné posezení, k využití v týdnu, o víkendu o svátcích, to je fuk, jen se dohodnout
    5 points
  3. pavelu96

    Dneska vařim já

    Dnes kačenka na jablkách, bramborový knedlík a červené zelí
    5 points
  4. Ota

    IAPM 2021

    chtěl jsem dát pár fotek, ale můj mobil je asi dělá v nekompatibilním formátu 20211001_164606.mp4 20211001_164119.mp4
    4 points
  5. Frantina

    Vtipy

    4 points
  6. vendelinek

    Dneska vařim já

    Tak a hotovo dneska jsem po delší době vyrobil "pštrosí vejce",brambor, restovaná zelenina a tatarka,dobrou chuť
    3 points
  7. Print

    Renault Clio II sport ph1

    Takže máme za sebou poslední letošní závod na Mosteckém okruhu. Dojel jsem si 2x pro 4 místo. Tady Integry plně ukázaly svůj potenciál. Ztráta 1.2vteriny na dvě ostré jízdy (8,4km) blíž už to nešlo . I tak jsem si zajistil v absolutním pořadí ve třídě N-2000 3 misto pro tuto sezónu. Což je v první sezóně super. Bohužel foto mám zatím pouze jedno a to svoji 406 ktera mě tam odvezla foto clia bude později
    2 points
  8. Péťa

    Řešení proti kunám

    Na kuny mají dobrý přípravek Vietnamci: Nebo to není na kuny?
    2 points
  9. Dnes na otočku do Mohelnice a tam to padlo. Akorát bazarový kilometry.
    2 points
  10. Radovanik

    Peugeot 306 XT

    Pár fotiek s @Tomáš Dziak z malého výletu za predchádzajúcim majiteľom XSka
    2 points
  11. Radek Hurvajz

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Takovej maličkej, ani ne centimetr velkej, a jaka je z něj obluda .
    2 points
  12. pavelu96

    Řešení proti kunám

    @ozzy56 co je to za rasu ten pes? Možná je to řešení proti kunám. Každý, kdo má problém s kunou si pořídí toho psa, ten tu kunu sbalí, bude s ní chodit a kuna nebude mít čas ožírat motorový prostor našich aut...
    2 points
  13. Dnes přezuto na zimní Barum Polaris 5. Potvrzený vyteklý pravý přední tlumič po cca 65tis.km. Levý je taky trochu mastný. Dále se ozve lupnutí při rozjezdu do pravého rejdu. Takže ještě kloub. A k tomu olej, ten mám koupený doma. Aspoň něco.
    2 points
  14. VojtouNerCZ

    Nízká teplota 2.0 benzin.

    Kup ho v peugeotu a bude origo
    1 point
  15. Vena garážmistr

    Protektor na přední ose

    No tak jinak když píšu že technologie je jinde tak ano jsou firmy které umí perfektní protektory používají špičkové kostry ale je to o tom že takový protektor stojí třeba jen o 2-3 tisíce méně než nová pneu. A ty protektory vyráběné klasickou technologií a motané na kostry různé kvality nebo na kostry které jsou už podruhé nebo i potřetí v oběhu stojí polovinu nebo ještě méně z ceny nové pneu. Tak to jsou ty co vidíš po silnicích. Další věcí je že dneska málokterý šofér udělá aspoň dvakrát týdně před výjezdovou kontrolu aby aspoň tu soupravu obešel a oklepal gumy jak jsou nafoukané. Pak se jezdí na podfouknutejch který se víc hřejou a pak se ten běhoun holt odpaří a guma řachne.
    1 point
  16. Medvěd

    Najde se dobrá duše, co by příblížila malé zrcadlo

    Tentokrát jsem asi mimo hru, do Kérkonoš se pracovně hned tak nepodívám.
    1 point
  17. Péťa

    Najde se dobrá duše, co by příblížila malé zrcadlo

    Přesunuto...
    1 point
  18. a vozí materiál na kalvádos , co se v mládí...
    1 point
  19. pavelu96

    Peugeot predstavil nové SUV – model 4008

    Otevřu jednoho kostlivce https://www.auto.cz/take-peugeot-pracuje-na-suv-kupe-dorazit-ma-v-roce-2022-141330
    1 point
  20. Hafity

    Potkal jsem klubáka...

    Nic si z toho nedělej, já už jsem taky nucenej používat "externí paměť" (zákonitá)
    1 point
  21. radim.1008

    Potkal jsem klubáka...

    Vůbec nic se neděje. Napadlo mě to včera, když jsem zjistil, že pojedu do Mohelnice.
    1 point
  22. Pepito

    Potkal jsem klubáka...

    Včera mi psal @radim.1008, že se dnes u mne odpoledne s rodinou zastaví a já jsem na to úplně zapomněl. Po obědě nám dcera od Radunky přivezla vnoučka (6let) a vyrazili jsme na výlet. Když jsme dorazili na místo, přišla mi SMS, že je Radim v Mohelnici a že jede ke mě. Tak jsem mu hned volal a omluvil se mu. Hrozně mě to mrzí. To že mám sklerózu naštěstí nesouvisí s operací mozku. Kdybych se včera zmínil přítelkyni Radunce, tak by se to nestalo. Radime, ještě jednou se omlouvám a zároveň děkuji že na mě myslíš.
    1 point
  23. Medvěd

    Co jste dnes udelali...

    Ne?
    1 point
  24. Sawoy

    Co jste dnes udelali...

    Jak navnadil? Čím navnadil? Nevyfotil jsi ani jídelní lístek ....
    1 point
  25. Medvěd

    Co jste dnes udelali...

    Dneska jsme s Pavlem vyrazili na sever, do Muzea socialistických vozů v Železném Brodě. Cestou nás u motorestu LETADLO na D 10 praštila do očí celkem zásadní proměna jeho okolí a tak jsme se na chvilku zastavili i zde Odkazy na fotky https://dkmedved.rajce.idnes.cz/Motorest_LETADLO_D10_24._10._2021/ https://dkmedved.rajce.idnes.cz/Zelezny_Brod_24._10._2021_Muzeum_socialistickych_vozu/ Dejte vědět, zda jsem Vás navnadil nebo otrávil
    1 point
  26. Radek Hurvajz

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Leze po silikonový omitce, ta je celkem hladká On měl fakt asi 8mm i s nohama Tady po tyhle omitce
    1 point
  27. paybill

    406 HDI nestartuje, nejde půlka elektriky

    Díky za názory. Asi to nemá cenu opravovat. Tenhle model byl nejlepší Peugeot jaký jsem měl. Celkově nejlepší auto jakým jsem jezdil z těch 7 předchozích. Nechť odpočívá v pokoji.
    1 point
  28. Klemoň

    Co jste dnes udelali...

    Tak tobě bylo hloupé, že předstírám trápení jen já, tak jsi se musel přidat , abys nebyl pozadu ???
    1 point
  29. Si koupíš kus čoklbuřta a upečeš si to na ohníčku ne. Však by to byla trochu změna. Já jsem klidně i pro.
    1 point
  30. Péťa

    Řešení proti kunám

    No já si teda nejsem jistý, ale asi i kuna, která venčí psa, musí něco žrát
    1 point
  31. ChouLu

    406 HDI nestartuje, nejde půlka elektriky

    Po pravdě jsem stejného názoru jako @Péťa vše co jsi popsal něklikrát převyšuje cenu vozu
    1 point
  32. ozzy56

    Řešení proti kunám

    já si udělal na tu blikačku zdroj na 230V (nějaké trafo z šuplíku) ani nee tak kvůli bateriím, ale večer na chajdě natáhnu kolem auta prodlužovačku v domnění, že by si mohla kuna zkusit do ní kousnout..., ale mrcha jak vidí že tam něco bliká, tak k autu ani nejde, ale máme ji tam furt, sousedka ji vídává jak jde ráno se psem...
    1 point
  33. Dave_k

    Prosba electroworld

    Kdyby něco Pardubice prý ještě jeden kousek taky mají. Zítra (ne) odpoledne pojedu kolem.
    1 point
  34. sharpers

    P407 - koupě vozu

    Hele měl jsem pár 407 1.8 je slabší ale pokud nezávodíš tak to samo sebou stačí. Více to papá, ale na servis nejjednodušší. CO sleduju inzerci tak je většinou spojený s minimální výbavou. 2.0i je živější ale taky žádná raketa. Oproti 1.8 má například sekundární vzduchové čerpadlo které umí pozlobit. Pak je ona 2.2i, jede zase kousek lépe, ale žere zase kousek více. Měl jsem jí nejdéle, odešla škrtící klapa - dala se nová a klid. Měl jsem to na LPG a bylo to v pohodě. Taky je zde sekundární vzduchové čerpadlo a zmíněné variabilní časování na vačce které umí pozlobit nebo prodražit výměnu rozvodů. Ten variátor stojí kolem 10k. A poslední věc ten výfuk to je kapitola sama o sobě. Na 2.2i je pouze originální zadní tlumič a stojí 33k v Peugeotu. Pak vyrábí v druhovýrobě Polmostrow nicméně je to stejný tlumič co dávají na 2.0i. Auto je s ním lehce lenivější a o poznání hlučnější. Po pár měsících jsem raději sehnal starší original tlumič a nechal ho poopravit . No a pak samosebou 3.0 V6. Parádní motor, spotřeba se dá držet pod 10l ale samozřejmě párkrát tomu přitneš na semaforech a letí to nahoru Co se týče servisu tak je to relativně jednoduchý motor který nemá moc špeků co se serou. Nicméně " maličkosti " se najdou. Například těsnění pod víka ventilů. Při nájezdu 200tis km sákly na všech autech co jsem viděl. Nové koupit nejde - pouze origo v Peugeotu jako sada 4x víka a 4x těsnění za nějakých 10k A druhé řešení je použít tmel na vany a motory, ale samozřejmě ne každý mechoš to umí udělat dobře. Další věc pak jsou časování ventilů, jsou tu převodníky na sací vačce. Převodník stojí kolem 10k, je ovládán olejovým ventilem který stojí 5,5k. Většinou se kazí protože někdo nedodržoval výměny oleje nebo dával něco co tam nepatří. Jinak co se týče servisu jsou tu ještě cívky nad svíčkama co odchází relativně často, ale na rozdíl od 1.8i - 2.2i kde je jedna velká cívka pro všechny válce, tady má každý svoji.
    1 point
  35. Braver

    Braverův Peugeot 508 SW 2.0 Blue HDI 180

    Tak jsem to po dlouhé době umyl . Teď ještě nanesu japonskej vosk Fusso a na zimu je lak ready...
    1 point
  36. Havlicek.Lukas

    Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

    no nevim s crafterem (nebo to je sprinter ??) sem nejezdil - ale tohle si myslim na 3 cuknuti krasne vytoci - ono dodavky maji az prekvapive velke rejdy oproti osobaku PS: nebo to vezme na curaka - skoci na chodnik a vyjede az na dalsi krizovatce
    1 point
  37. *nohafuc*

    Vtipy

    1 point
  38. Milan+

    Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

    Tak tam vleze přes spolujezdce.
    1 point
  39. Vena garážmistr

    308 T7 2013 hatchback - bouracka

    Prosím tě zítra dopoledne tady bude. Čt-Pá byl služebně mimo a dneska má nějakou rodinnou akci. Zítra na to číhne a dám vědět co na to řekne jestli by to bylo v našich silách nebo ne.
    1 point
  40. pavelu96

    pavelu96 308 - PRODÁNO!

    Bobík dneska přezutý do zimních Barumek a ty nové světla, hned vypadá mladší
    1 point
  41. Klemoň

    Co jste dnes udelali...

    Pepí moc díky za podporu . Já vím , že mám kolem lidi , kteří mi rádi pomůžou a musím s potěšením říci , že jich je hodně i tady v PC. Pomoc nabízejí telefonicky, soukromou zprávou , SMS a někdy jsou to lidi od kterých bych to ani nečekal a je to moc fajn - nejsme jen forum. Já to jen nyní musím vstřebat , protože nosím v hlavě problémy s klukem , mojí maminkou , v práci je to také pindou ke zdi , holka se chystá v létě vdávat a do toho to zdraví a nějak je toho na mne moc. 100x nic umořilo vola . . . Já se to právě snažím zahánět vesolostí ve společnosti , ale uvnitř mne to užírá. Ale jak se říká : Když nejde o život - jde o hov... Proto jsem si dělal srandu, že koupím ten bus , bagr a tak . . . to abych přišel na jiné myšlenky. Ono jak jsem doma celý den sám, tak má hlava čas myslet i na to na co nemá . . .
    1 point
  42. BubakGS

    Renault Clio II sport ph1

    ...musime to opravit.. RSD....
    1 point
  43. Béďa

    simulátor F1 Peugeot

    jak víme, tak Peugeot v F1 působil, takže simulátor v jeho provedení, proč ne..
    1 point
  44. Goldinka

    Řešení proti kunám

    @Pacho69 cokoli, co bych musela dělat denně, nepřichází v úvahu na to sem moc sklerotická nám právě kuna chodí jen na podzim a v zimě, na jaře se už neobjevila, v létě jsme se pokoušeli chytit do sklopce, zkoušeli jsme i lišku (a chytli jsme málem cizího psa a tušim dvě kočky ). Předpokládám, že letos zase začne chodit na návštěvu, páč bydlí v tom vedlejším baráku. Spreje jsme taky zkoušeli asi tři druhy, ale bylo to bez efektu. Co mi bylo řečeno, tak ty kunoplašiče sou na houby, tak do něj zatim investovat asi nebudu.
    1 point
  45. Hafity

    Řešení proti kunám

    Šílený parfém.... Tak mně napadají "Duchy Maskvy" (savjetskyj parfém za totáče), to byl docela ekrazit....
    1 point
  46. gronholmm

    Honda CR-V 2.0 i-MMD Hybrid Executive

    A zde slibované fotky
    1 point
  47. BubakGS

    Honda CR-V 2.0 i-MMD Hybrid Executive

    ...mno já jsem zase celej život zarytej benziňák, jen teď u Riftera prostě silnější motor než ten mazutovej 4hrnek není.... ....a vyhazovat za auto 3 míče taky nepotřebuju. Na blbnutí mám motorky a na letišti letadla......nebo jsem se jezdil potápět.... Zábavy je hafo... ...a na sociální status *neumím psát slušně* pes.... ...soused by si ta AMGcka mohl dovolit koupit skoro všechny a dokonce naráz... a ezdí posledním Golfem.... ..stejně potřebuje tak akorát po městě... . ....na dovolenou léta letadlem nebo si pujcuje vyladěný obytko, když jo moc chce řídit sám....
    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...