Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 13.7.2021 v kategorii Příspěvky
-
Můj "nový" mazlík
Radovanik a 5 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele martin_ppg za téma
6 points -
Reakce na právě provedené služby
Michal11 a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele BubakGS za téma
...mno, tak jsem u Artcomu na webu vyplnil formular, ze po 5 tisicich najetych chci vymenit motorovy olej a filtr. Za chvili mi volal zpatky technik a ze neni problem a do diskuze o long life intervalech se se mnou ani nepoustel, ze by to sam pry udelal stejne. Takze pristi ctvrtek rano jdu prvne do servisu. Udelam si ale napred doma kapkovou zkousku oleje a zkontroluju, jestli ho fakt vymenili.5 points -
Aku-šroubovák na 230 V
Namor74 a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
4 points -
Vtipy
FrantaCV a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
3 points -
Co jste dnes udelali...
Hafity a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Včera jsem si byl pro druhou polovinu čipu. Zatímco u první jsem byl hrdina, kterého navečer bolela hlava a dva dny rameno, tak dneska po obědě mě to nějak sebralo. Mám pocit zvýšené teploty, bolí mě kolena, nic se mi nechce no prostě jako by na mě něco lezlo. Tak snad zítra bude už klid. Dovolená se blíží.3 points -
Můj "nový" mazlík
radim.1008 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
ty disky sedí každému staršímu pežotu2 points -
Co jste dnes udelali...
Medvěd a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
jinak jak vás čtu, asi mi dali v těch injekcích čistou vodu-- nepozoroval jsem nic po obou injekcích2 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele sitler za téma
@Medvěd uz ted se premysli o placenem mytnem na vjezd do Prahy, a jsem si prakticky jist ze to nebude mit dlouheho trvani a vznikne zakaz vjezdu vsemu mimo Euro6 napr. Ostatne, treba v nemecku na spouste mist bez spravne plakety na okne uz do centra nevjedes dneska. A myslim, ze touhle cestou dokazou osobni dopravu velmi omezit.2 points -
Peugeot 306 1.6 65kW XR z Ria de Žambéra - Na Cyclonech s Hankook Ventus Prime3, 18let spolu, boj s korozí...
radim.1008 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Ferry za téma
je, sorry, uz jsem tu pak nekouknul. Hele klidne ti dam komplet i se zadnima, kdyz mi das petikilo, budu happy jeste je teda vysaju a prohlidnu, pripadne nafotim, zda jsou 100% OK, at se pak muzes rozhodnout2 points -
Nádrž na adblue
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele BubakGS za téma
..no to zacinam byt rad, ze jsem si prikoupil zaruku 7 let a 120.000 km......2 points -
Aku vrtačka parkside - vypínač - kaput
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Fruktis za téma
2 points -
Nádrž na adblue
Charlie 1 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
nechci být za popichovače, ale možná by měl Peugeot zaměřit svoje techniky a finance na odstranění takovýchto dlouholetých závad, než investovat do elektro formulí pro Le Mans atd.2 points -
Plastový kryt nad expanzkou a ostřikovačema
ChouLu a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele jarokare za téma
Třeba v Peugeotu - zbytečnost za 860,-2 points -
Kolik mate najeto?
trucker1245 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele vladosr za téma
2 points -
23°C a jasno.1 point
-
1.6Vti jsme měly doma dvě 2009 a 2013, obě od nova, olej se měnil po 10tis. km. U 2009ky si při ježdění po městě a kratších trasách začala dost brát oleje, ranní starty spíš připomínaly diesel než benzín a hlavně člověk to musel nechat běžet tak 5 minut na volnoběh aby se auto normálně rozjelo a necukalo, případně když se člověk rozjel na 1čku zařadil 2ku následně na to auto ztratilo tah a pokud by člověk nesešlápl spojku tak by se motor klidně i zastavil. Diagnostika v 99% bez jakékoli chyby. V jednom případě tam byla chyba v nějakém časování, tak v Peugeotu vyměnili jedno čidlo, auto jezdilo normálně asi tak 1 den a pak se potíže postupně vrátili. Najeto měla necelých 60tis. km, servis pouze originál peugeot. 2013ka si brala míň oleje, ale na cca 12tis. km tam vyskočila chyba časování, no a po zkušenostech s 2009kou šla 2013 z domu do AAA. Takže přeji hodně štěstí při výběru jelikož všichni v mém okolí co měli Vti už ho radši nemají.1 point
-
Spočítej si ty série a metry drátů, přítel naší starší je na vývoji Nevímjak škoda,tak se o ty centimetry tahají.1 point
-
Já jsem si neuvědomil, že tu mám silentbloky z benzína.... Ale stejně se zeptám: ta 8 šroub je namáhaná na tah? V naprosté většině případů váha motoru na silentbloku leží, ale netahá za něj.... No ale podle Peugeot 106 1.5 D- prodej motoru. - Zašová, Vsetín - Sbazar.cz to máš asi dobře....1 point
-
Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
No @radim.1008 koukám že tam mají techniku kterou jen tak něco nezastaví. Tady bude asi noc plná vášní v 21 se zvednul vítr během asi 15 min se otevřelo nebe a 15 min intenzivní lijavec teď už jen prší ale hřmí jak když se vysejpaj vagony blejská se že je vidět jak ve dne ale hlavně hned zkraje tý parády vypadla elektrika a teď už proběhnul asi 10 pokus o nahození jen zavrčí lednice pískne zvonek a konec tak doufám že nebude hůř .1 point -
1 point
-
Co jste dnes udelali...
ozzy56 zvýšil/snížil popularitu uživatele Havlicek.Lukas za téma
vcera probehla profesionalni slepota - menil sem olej na Fabii III a ridic si stezoval ze to neklimuje az dnes mi druhy mechanik rekl jestli mam zapojene cerpadlo klimy - hold vyvojar ve skodovce to umistil tak inteligentne ze musis odpojit konektor pri vymene olej filtru a samo ze sem ho zapomel zapojit1 point -
Já po té druhé sračce jsem už chtěl volat starostu, ať nás rychle s Martinou oddá, aby z ní byla alespoň zabezpečená vdova a neměla jen oči pro pláč. Noc, den a noc. Další ráno jsem se probudil úplně v pohodě.1 point
-
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
Dave_k zvýšil/snížil popularitu uživatele mmartinkovic za téma
Tak tie nizko emisne zasobovacie vozy uz maju nejake "lastovicky", na zemny plyn, ci electric, ale jedna sa o pocet v jednotkach. Napr u nas lokalna pohrebna sluzba zakupila elektricky pohrebny voz, dojazd sice max 160 km, ale kto si potrpi na eko, ma moznost. Zatial sa integrovana doprava zladuje tazko. Rychlejsie sa tocia kolesa na e kolobezkach, ci bolt kolobezky, ktore "pouzivatelia" odparkuju ako im pride, a mnohym by som po paprciach nahadzal. Postavia do do prostriedka chodnika, do zastavky, a pod, a potom to ludia obchadzaju kade tade po ceste, trave atd.1 point -
Přání k narozeninám...
pavelu96 zvýšil/snížil popularitu uživatele jarokare za téma
@pavelu96 Tak ti přeji taky vše nej k těm třicetinám1 point -
Děkuji všem za přání k narozeninám Ještě že věk je jenom číslo a cejtím se o několik let mladší a to je to hlavní...1 point
-
závada motoru
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele Jonáš Jiří za téma
zkusím Mercedes V snad vydržíd1 point -
sleduje se procento aut, která projedou hned--pokud je to procento vysoké, nastoupí kontrola z ministerstva takže nová a zánovní auta projedou, auta opraven a servisů projedou a auta rodiny a známých projedou , ze zbytku MUSI dostat někdo černého petra, jinak ta hra nemá smysl1 point
-
@Vena garážmistr Já chápu jak to funguje na ME, mají metodiky od 1.7., ale jedou podle nich od začátku roku a jen tahají z lidí peníze za opakování ME. (Aby bylo na odměny na léto - měl jsem tam známého). Byl jsem letos s 308 i starou 5008 na vlastní pěst a vím, že to byla chyba a příště komplet STK bude zajišťovat autorizovaný servis. Sorry, ale v první řadě jde o peníze...1 point
-
napadá mě vrakoviště jakékoliv značky, jen si změř vnitřní průměr hadice--tam si vyber i délku, nebo se dají spojit dvě hadice pomocí plastové nebo kovové trubky , je to hadice podle fotky od výměníku olej-voda, prostě obyčejná hadice na vodu, takže žádný problém ji nahradit, abys mohl jezdit 14 dní1 point
-
Mě např. daleko víc než staré vagony od cestování vlakem odrazuje obestavení "koridorů" protihlukovými stěnami, které z cesty vlakem, kdy člověk mohl sledovat kde se co děje v okolí, vytvořilo jízdu nudnou šedí od někud někam To je samozřejmě bezva - a taky Vám v Ostravě v těch klimatizovaných prostředcích jezdí joudové, co mají děsivou potřebu okamžitě po nastoupení otevřít polovinu okýnek? Za sebe vůbec nechápu důvod PROČ jsou v klimatizovaných vozech okna s možností otevření a když už teda jsou, tak proč je nemůže řidič jedním tlačítkem centrálně zamknout1 point
-
1 point
-
Co jea co neni legalni je jen otazka casu a politiku. Z legalni veci muze byt obratem vec zakazana. Asi jako lusknutim prstu.1 point
-
Přání k narozeninám...
pavelu96 zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
@pavelu96 I já přeji vše nejlepší k narozeninám. Hlavně zdraví a ať ti to jezdí.1 point -
JJ i já se přidávám a hodně zdraví1 point
-
Taky si dovolím popřát veselých vyskytlin1 point
-
@pavelu96 : tak všechno nej1 point
-
A tak to máš pravdu , protože cesta je cíl !!!1 point
-
To, že jsi psal, že lidé upřednostňují své pohodlí před zájmy jeho omezovačů. A někdo je například pohodlný sbírat ty psí exkrementy a jsou mu úplně volné zájmy ostatních. Přece se nenechají omezovat ve svém pohodlí. Je to úplně stejné, jen to nechceš vidět.1 point
-
Péťo, co má prasečina ve formě neuklízení fekálií po svém zvířeti společnýho s prostou touhou využívat legálně vlastněné motorové vozidlo?1 point
-
Neví někdo o jakou závadu jde?
P607Olda zvýšil/snížil popularitu uživatele jarokare za téma
Ahoj , ujasni si termíny - imobilizer blokuje motor , centrální zamykání zamyká auto Jinak podle videa , kde ti nesvítí kontrolka motoru , máš problém s napájením jednotky motoru . Jelikož není jednotka napájená , motor zdechne , objeví se chyba imobilizeru a v závadách poč. motoru nebude nic ( ale budou závady v deníku závad v BSI ) Problém může být v pojistkovce v motorovým prostoru , ve svazku motoru nebo v samotným počítači motoru . Nejdříve bych asi zkontroloval ten svazek ...1 point -
Vrátí se Dežo ze školy a chlubí se mamince: „Dnes jsme se učili počítat do tří a já uměl do čtyř. Je to tím, že jsem cikán?” „Ne,” odpoví matka, „to je tím, že jsi inteligentní.” Druhý den zase: „Dnes jsme se učili první písmenka - A, B a C. A já uměl i D a E. Je to tím, že jsem cikán?” „Ne,” chválí ho cikánka, „to je tím, že jsi inteligentní.” Třetí den: „Mami, dnes byl ve škole pan doktor a všichni jsme se museli svléknout. Všichni ho měli takového malého, jen já ho měl mnohem většího. Je to tím, že jsem inteligentní?” „Ne,” povídá máma, „to je tím, že ti je jedenadvacet!” Chcete zhubnout? Jezte jako dvouleté dítě! První den Snídaně: Míchaná vajíčka a topinka s džemem. Snězte dvě sousta vajíček (naberte je prsty, budou vám lépe chutnat) a zbytek hoďte na zem. Jednou si ukousněte topinky a zbytek džemu si rozmažte po tváři a šatech. Oběd: Čtyři pastelky (na barvě nezáleží), hrst rozmačkaných chipsů a sklenice mléka (třikrát usrkněte a pak sklenici převrhněte). Večeře: Čokoládová tyčinka, dva padesátníky a čtyři doušky zvětralého piva. Zákusek před spaním: Opečte si topinku a zahoďte ji v kuchyni na zem. Druhý den Snídaně: V kuchyni zdvihněte suchou topinku z podlahy a snězte ji. Zapijte polovinou lahvičky vanilkové příchuti do pečiva, případně douškem stolního oleje. Oběd: Polovina fialové rtěnky a cigareta (sníst, ne vykouřit). Zajezte kostkou ledu. Svačina: Chvíli olizujte lízátko a pak ho upusťte venku do prachu. Zdvihněte ho a olízejte do čista. Vraťte se s ním domů a hoďte ho na koberec. Večeře: Hrášek nebo fazole (strčit do nosu). Vylijte kolu do bramborové kaše a jezte vidličkou. Třetí den Snídaně: Dva lívance s marmeládou. Jezte prsty a utírejte si je o vlasy. Láhev mléka - polovinu vypijte a do zbytku nacpěte lívance. Po snídani odlepte z koberce lízátko, olízejte ho a hoďte na gauč. Oběd: Tři zápalky, sklenice mléka, chléb a nutella. Několik soust požvýkejte a vyplivněte na podlahu. Mléko vylijte na stůl a vylízejte. Večeře: Miska zmrzliny, chipsy, trocha vína a kávy. Čtvrtý den Snídaně: Čtvrt tuby zubní pasty(libovolná značka), dvě sousta mýdla a oliva. Připravte si vločky s mlékem a cukrem. Když změknou, vypijte mléko a vločkami nakrmte psa. Oběd: Vylízejte z podlahy vločky, které po psovi zbyly. Najděte lízátko a dojezte ho. Večeře: Talířek špaget s čokoládovým mlékem. Jako zákusek si dejte opalovací krém. *Čtyřdenní dieta a jaký má výsledek! Největší její výhodou je, že i když jste zvládli čtyři dny, vaše tělo se s následky kúry bude vypořádávat ještě další měsíc. Takže můžete jíst co chcete, ono to stejně ve vás nevydrží. Každopádně žádaného cíle je dosaženo. Zaručeně zhubnete * Chlápek a ženská, oba tak v těch nejlepších letech, se seznámí a po několika měsících večerního randění se rozhodnou pro společný život. O svatební noci na líbánkách v hotelu říká nevěsta: „Prosím, buď něžný, jsem ještě panna.“ „Cože??? Vždyť jsi byla třikrát vdaná!“ „No jo, ale můj první muž byl psycholog a ten o tom pořád chtěl jen mluvil. Druhý muž byl gynekolog a ten se vždycky akorát chtěl kouknout. A třetí můj manžel byl filatelista, a ten pořád chtěl… Sakra, tak se mi po něm stýská.“1 point
-
Je to jejich volba, za kterou si platí a asi pro ní mají i nějaký důvod. Nikde není psáno, že jezdí-li někde mastná tyč, tak je majiteli osobního auto zakázáno se jím přesunovat. Jsou situace, kdy je MHD rychlejší než osobní auto, ale určitě ne vždy (dokonce jsem přesvědčený, že pokud je na trase jeden přestup + k tomu třeba dojít nějakou trasu na zastávku a ze zastávky, tak to auto bude většinou rychlejší). Pohodlnější bude IAD vždycky1 point
-
Kolik mate najeto?
trucker1245 zvýšil/snížil popularitu uživatele lucnikonik za téma
1 point