Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 8.2.2021 v kategorii Příspěvky
-
13 points
-
Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR
OK406 a 6 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Verýsek za téma
7 points -
musíme s tím pohnout.. :)
Pepito a 5 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
Ano.. transparentní, ale podle pravidel nevystavené jak ve výkladní skříni, ale přístupné členům spolku.. Proto je to v sekci řádných členů... na hlavní straně pak bude pouze číslo účtu.., ale ne s odkazem... je to zamotané, ale hlavní je, že gdpr tím neporušuju...6 points -
Jak taky funguje dovoz aut
skypeja a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
Tak každý to bere ze svého úhlu pohledu. Je to stejné, jako bych se pozastavoval nad tím, že chce někdo poradit s koupí PC, MT, TV a tak podobně Pro někoho, kdo k tomu nemá moc vztah, ale nechce koupit plečku je zkrátka nějaká pomoc někoho zkušenější výhodná. I když se to někomu může zdát zbytečné5 points -
Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR
skypeja a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
4 points -
Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR
skypeja a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Takhle se vymetaji silnice 453260_601ff789a9f283-68333094.mp44 points -
Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR
Pepito a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele sitler za téma
@Vena garážmistr vono se prd stane, kdyz to nebude rozsoleny. Par blbecku se na tom vysype, ale normalni clovek proste zvolni a prizpusobi se. Nevim kde se vzalo to, ze silnice musi byt rozsolena a cista. Ujezdeny snih je kolikrat daleko lepsi varianta, kor kdyz se na nej nahoru da jen posyp nejakym dropnym sterkem apod. Pred par lety jsme se v zime vraceli pres cele nemecko z alp za snehove boure, na dalnici souvislych 10cm snehu. A jezdilo se. Opatrne, ale jezdilo. A nebyl problem, ze "to cestari nestihli", protoze ikdyz projeli, tak za pul hodiny bylo zase pod snehem.4 points -
Jak taky funguje dovoz aut
Dýdý a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
A proto si nikdy nekupujte auto ode mne Dostane vše o co si řekne, ale musí si o to říct4 points -
Jak taky funguje dovoz aut
OK406 a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
Video je taková klasika - nekupovat zajíce v pytli. Vždycky je tam nějaký háček a vždy je to jen o tom, co je ochotný budoucí majitel za určitou cenu akceptovat. Má to málo najeto a je tam zajímavá cena -> buď je tam něco načatého, nebo je to opravená bořka. Někteří jsou ale nepoučitelní a dokud si tím sami neprojdou, tak je ani tohle dobře míněné video nepřesvědčí. Ten kdo autům nehoví by si měl vždy někoho zkušenějšího vzít s sebou. Nebo si někoho zaplatit. Na druhou stranu ani to není záruka, že se na všechno přijde, a že je budoucí majitel v suchu. Protože když se pak něco objeví, stejně je v tom sám. Max má možnost to řešit přes nějakého prostředníka, ale ten stejně nezaručí vůbec nic: "Jde to za prodejcem, já jsem jen zprostředkovatel..."4 points -
Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR
skypeja a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Hafity za téma
Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR (tak zní název vlákna).... Otevřeně? Na h*vno3 points -
Jak byste seřadili daná města?
Medvěd a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
@Milan+ Nezlob se na mě, ale za vysokou školou výsledky jsou vidět. Dcerka Ti taky studuje (studovala), ne?3 points -
Smartwatch na kolo
Milan+ a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
@MotoMoto, Michale přesně tak jak píšeš, když už nemůžu, tak si zapnu asistenci a pohodička. V životě jsem se namakal dost a jak už jsem tady na fóru psal, tak po prodělané nemoci jsem rád že můžu opět jezdit po té naší krásné přírodě.3 points -
Jak taky funguje dovoz aut
OK406 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele brixtr za téma
Je to necelých 14 dní co jsem kupoval auto pro Kačku,Ani ve snu by mě nenapadlo jet pro to auto sám a tak jsem si vzal pomocníka který těm autům rozumí daleko víc. Pro někoho to video může vypadat jako inzerce známému, já si ale myslím že to někomu může pomoct aby jsi uvědomil, že je lepší si vzít/sehnat na koupi auta někoho, kdo tomu rozumí víc než on sám. Já měl vcelku kliku na prodejce jak to vypadá, byli mi zděleny věci co se s autem dělo, a co je tam špatně.. Ale i tak po větším ohledání Lukáš našel další neřesti auta které pak srazily cenu. Takže tak3 points -
Jak taky funguje dovoz aut
OK406 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
Můj známý, co mi dovezl auto se v tomhle videu dělí o zkušenosti s autem koupeným zákazníkem přes renomovanou firmu Kdyby to tu vadilo, admin může smáznout2 points -
Škoda Citigo automat
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele vendelinek za téma
Tak jsem si dneska přivezl tu novou hračku,jelikož se to domu nestihlo dřív jak už za soumraku a byla docela mistama jen taktak udrzovaná cesta,docela to i klouzalo a bylo hodně zašvihaný,tak dám nějaký fotečky až budu trochu volnější a trochu ho musím opláchnout2 points -
Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR
skypeja a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
2 points -
Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
2 points -
Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR
skypeja a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Hafity za téma
@ozzy56 : voni ty zprávy tím svým obsahem se teda moc neliší od zpráv vysílaných za komančů.... Třeba zemědělci.... Zaseli, pohnojili, popráškovali, sklidili a zorali....2 points -
Řádné členství
Schreek a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Hafity za téma
Tak a dnes dovalil emil, že platba přistála na klubovém účtu.... Tady je svět ještě v pořádku a funguje2 points -
Vtipy
miroska a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
Tak jak vám to s manželkou klape?? No, někdy si říkám, že 15 let za vraždu není tak moc...2 points -
Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR
radim.1008 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele OK406 za téma
U nás silnice solí od rána, takže jsou mokrý. Chudák auta! Uvidíme zítra ráno, v jakém stavu budou silnice a jak bude účinná sůl ohledně hlášení mrazů - 10 st. Celsia i více. Dříve se silnice prohrnula a případně posylala pískem nebo škvárou. Moc se nesolilo. Jinak máme začátek února a to vždy býval sníh i mráz, Jak praví přísloví: Únor bílý pole sílí. Proto jezděme opatrně.2 points -
2 points
-
Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR
skypeja a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Jj žralo to jak tank, a jelo podobně.2 points -
2 points
-
Smartwatch na kolo
MotoMoto a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele sitler za téma
Hodinky jako spottester na zaznam a sledovani tepovky fajn, na navigaci a mapu - za me nepouzitelne. Leda je pridelavat na riditka... ale na ruce jsou uplne k prdu. Vzhledem k tomu, ze na riditkach uplne nechci vozit ani velky mobil, tak mam GPS cyklotacho od Lezyne, ktere umi i importovat pres appku GPX trasu a turn-by-turn navigaci, plus se da parovat s ruznymi senzory na kadenci, srdecni tep apod.2 points -
Grip control a asistent jazdy zo svahu – vlastné skúsenosti
OK406 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele P607Olda za téma
Video je takové... Cílem je prokázat, že GC má smysl, to je cílem reklamy. Starší řidič (bez GC) je zkušenější, vyjíždí to jistěji. Kdo jede první, jede po měkkém, druhý má stopu více ubitou. Tady bude vítězit ten, kdo nedá plný plyn a nechá motor v nižších otáčkách, kde se kola neurvou, neprotočí. V tom smyslu mám chuť napsat, že slabší auto má výhodu. Nevýhodu by měl např. benzínový vysokootáčkový trhač. Bohužel, v porovnání jsou rozdíly ve vzorku kol, ve velikosti kol, v síle motoru, v aut/man, i v řidiči, takže....2 points -
Peugeot 305GT r.v.1983
KoudaK a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
TVL, potřebuju nutně 2. garáž2 points -
Jak taky funguje dovoz aut
Medvěd a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele PaKr za téma
on line jsem koupil kdysi Kývačku k renovaci (resp úplně přesně vydražil na aukru) ale stejně jsem platil, až jsem pro ni přijel. Auto na denní ježdění bych tak nikdy nekoupil a je jedno jestli za 5tisíc nebo půl mega. Vždycky tam chci první zajet, prohlídnout a rozhodnout se. Je pravda, že když občas procházím inzeráty, tak kombinaci nízký nájezd s nízkou cenou už tak nějak ignoruji. Ano, třeba desetilé auto může mít najeto do 50tis, ale s podobným číslem u ceny už bych tomu tak nevěřil.(hlavně od střední třídy výše, u malých aut to můžou být ceny nižší) Koupě ojetiny je vždycky sázka do loterie (s vyjimkou koupě od rodiny, dobrých kamarádů....), ale stejně to nikdy nebude nové a přijdou investice turba, FAPu, tlumičů, atd a je potřeba se ptát na to, ne jestli vůbec, ale za jak dlouho se to či ono bude muset vyměnit/opravit (hlavně zaplatit), což má šanci ovlivnit předešlý majitel svoji péčí, stylem jízdy, atd. a k tomu videu. Je to opravdu krásná ukázka toho, jak se liší internet od výsledné reality a to že si někdo objedná auto za 600 a je mu shnilo dát 2 litry (což je v těchto počtech kapka v moři) za prohlídku dopředu, to snad ani komentář nepotřebuje2 points -
Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR
radim.1008 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Lidičkové hlavně dávejte bacha večer a ráno pokud fakt dojdou ty velký mrazy tak na to jsme jako cestáři krátký. Suchá sůl funguje do -3-5°C vlhčená asi tak do -8°C ale přes tyhle hodnoty už se nedá zaručit že to bude fungovat.2 points -
Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
U nás to tak funguje, jezevci na zimu přebouchají Tatru 815 4x4 na posejpák, nasadí radlici a jezdí od hranic z Královéhradeckým krajem u Rokytnice a u Bartošovic po Žamberk. A ještě na Klášterec. Místní cesty po vsi obdělávají jezevci s traktorem a dva soukromíci s traktory se škrabkou a je uklizeno. Kolikrát už v pět ráno to mají projeto. Za to na jedničce Žamberku je to kolikrát katastrofa. Tu uklízí najatá firma, která to má přeprodaný od Eurovie, která vyhrála na kraji tendr a podle toho to vypadá. I u nás bylo hrablo. Když jsem tam ještě bydlel v bytovce, tak bylo zvykem, že kdo šel první, tak ometl schody a prohrnul chodník k ulici. Potom se rozmohl takový nešvar, že je lepší to posolit a udupat. No a skončilo to novými schody a vyhrnováním jen, co každý nutně potřeboval. No a po letech se vedle nastěhovali jiní a chlapík zase s dětmi vyhrnuje celý plac. Děti to prý baví. Je to jen o lidech. A já všem oranžádám co jezdí děkuji.2 points -
Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
já to ve 30 dělal, vím dobře vo co de, dneska taky máme hrablo a sůl u schránek, ale ti mladí ve vchodě na to xxxxxxx2 points -
Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR
PaKr a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Dnes mě nejvíc pobavil týpek, co na křižovatce hlavní silnice s místní komunikací k nějakým domkům stopnul pluh SÚS a chtěl po něm, aby mu to prohráb A pak se rozčiloval, když mu nevyhověl. Chápu ho, že potřeboval vyjet, ale takhle to nejde2 points -
Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR
radim.1008 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
Ve Frýdlantě ráno v 5h -12° a nafoukaný 10cm čerstvý prašan. Cesta do Liberce přes Albrechtický kopec (silnice složená s tahlých stoupání a prudkých zatáček) opět ukázala, jak lidi na sněhu neumí jezdit. Cápek s Octavií jede 30 po rovině a v zatáčce skoro zastaví a pak se strašně diví, že se nemůže na 1 rozjet do kopce . Když jsem ho na další rovince předjížděl, tak čuměl, jak kdyby mu nadloubali... prostě neměl rychlost Asi hodinu na to Albrechťák uzavřen kvůli stojícím autům a kamionům...2 points -
Smartwatch na kolo
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele MotoMoto za téma
Jo s elektrokolem to není potřeba řešit, viď? Já to také neřeším, když se začínám zadýchávat, tak přidám elektropomoc a je to K tématu, mám vepředu na ránu u řidítek brašnu na klíče, peněženku a s kapsou na mobil s průhledným sklem přes které je možné ho i ovládat, navíc je v suchu a vidím na měpě kdy a kam jedu. Koukat na hodinky neustále by mě tedy nebralo, Pouštět řidítka, odhrnovat třeba i rukávy a podobně. Jinak jsem měl TomTom hodinky a ty to uměly. Šipkou2 points -
Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR
radim.1008 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
Jak je venku jen tuším. Napsal jsem do zaměstnání, ať se mnou dnes nepočítají a otočil jsem se na druhý bok. Dobrou noc2 points -
Jak taky funguje dovoz aut
Milan+ a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele sitler za téma
Vzit naslepo auto ,co zahadne vybocuje mezi ostatnima svou "vyhodnosti"? Ty vole, to smrdi uz jen podle popisu. Ne, zazraky se proste nedeji a bezduvodne se pod cenou neprodava. Jinak, bez ozdrojovani a dolozeni popisu auta, dokladu, smlouvy a predavaku je to porad jen JPP a navic jen nazor jedne strany.2 points -
Se zamrznutím skel jsem už měl tu čest. Škrabkou jsem led u spodního těsnění skla odstranil a stejně byla ta těsnící lišta přimrzlá. Takže seškrábnout a ještě použít odmrazovač. Jinak ten zvuk není moc příjemný. Ta bezrámová okna jsou snad jediná věc bez které bych si novou 508 dokázal představit.1 point
-
Znám to jinak - Únor bílý , brzdy kvílí Jinak tady cca -8 °C a stále to jde dolů ...1 point
-
Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR
OK406 zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
U nás nasypalo 25 čísel sněhu, tak jsem ráno dělal s 307 pluh Kupodivu se s tím poprala velice dobře a proti ostatním co se hrabali na místě jsem krásně jel. Zlatej bufík, auto nebylo ráno vůbec namrznutý.1 point -
Peugeot 305GT r.v.1983
KoudaK zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Jedna pěkná 305ka z bazoše. https://auto.bazos.cz/inzerat/130362025/peugeot-305-gt-1983.php1 point -
Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
No k nám Gerhard nejezdí a Silničáři asi jeli všichni do Dřevíče protože cesta Brumovice Brno ráno v 5:00 totální masakr 10 cm sněhu na silnici jen rozježděný, prostě sračka jak písek, bordel, prostě humus. Nedalo se jet víc jak 40 možná někde 50 Po rovině ale kdybych potřeboval zabrzdit tak brzdy jsem neměl, Ještě že borci v Oktávkach a Bavorákach se nezačali předjíždět jako včera na tom ledě. No ale Dojel jsem sice o půl hodiny později než normálně ale v celku.1 point -
Lepší je nevědět o tepu. Čím míň se sleduješ, tím líp jsi na tom psychicky. Já si jízdu na kole užívám, tudíž nepotřebuji sledovat jestli se o mne pokouší infarkt.1 point
-
Dneska vařim já
skypeja zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
1 point -
1 point