Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. Pažout508

    Pažout508

    Člen klubu


    • Body

      14

    • Počet příspěvků

      297


  2. ozzy56

    ozzy56

    Uživatel


    • Body

      12

    • Počet příspěvků

      35 913


  3. Péťa

    Péťa

    Moderátor


    • Body

      8

    • Počet příspěvků

      24 449


  4. Weri 605

    Weri 605

    Vedení


    • Body

      8

    • Počet příspěvků

      5 522


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 27.1.2021 v kategorii Příspěvky

  1. Pažout508

    Vtipy

    IMG_5709.MP4
    9 points
  2. ozzy56

    Vtipy

    Po koroně bude půlka žen těhotná. Druhá půlka bude tak jen vypadat.
    7 points
  3. Pažout508

    Vtipy

    5 points
  4. Verýsek

    musíme s tím pohnout.. :)

    Co se týká toho nás zviditelnit, tak se můžu pokusit přes Peugeot ČR.. Znám i dobře jednu novinářku i když často jí nevidím.. Ale zkusit to přes Radku Mathey z Peugeotu ČR co jedná s novináři.. Za pokus nic nedám...maximálně mě pošlou někam...
    4 points
  5. Péťa

    Vtipy

    4 points
  6. Laďa

    Vtipy

    VID-20210115-WA0004.mp4
    4 points
  7. Weri 605

    musíme s tím pohnout.. :)

    Já vás musím všechny moc pochválit... !!!! třetí strana a debata zůstala u tématu a mám pocit, že se fakt snažíte pomoct a je tu spousta podnětů... Každý to vidí jiným pohledem a mě to strašně nakopává... a fakt sem ráda, že to berete vážně... díky za tu podporu... MJeji díky za opravu... zlatý ručičky... Ty letáky.... ty letáky eště zapojim... máme jich hodně.... evidentně nejsme vidět...
    4 points
  8. Péťa

    musíme s tím pohnout.. :)

    Létáky jsou na nic, to už víme. Lepší byla propagace v "médiích" - když byl sraz propagovaný v rádiu a na stránkách města (to dával kemp). Pamatuji, že tenkrát se někdo přijel podívat a zaplatil Ale stovky (ba ani desítky) členů to taky asi nepřineslo. Dnes je důležitá hlavně propagace na sociálních sítích. A když už teda píšu Nechci malovat čerta na zeď, ale sehnat nové členy ve větším množství je nereálné. A to z důvodů, které částečně výstižně popsal @Vena garážmistr. Dnes už moc nejde řešit samodomo opravy. Na naprostou většinu otázek zde tazatel dostane odpověď, že musí zajet na originál diagnostiku k někomu, kdo to opravdu umí (taková skrytá reklama ). Ona ani jiná rada prakticky není možná, ale na to fórum tazatel nepotřebuje. Koneckonců i já jsem zářný příklad, jak se na fórum dostat. Na internetu intenzivně bydlím od roku 1992, ale fórum jsem objevil až s mým druhým Peugeotem. První 309tka prostě jen jezdila a jezdila. Teprve po deseti letech vlastnictví Peugeotů mě 406tka donutila napsat do Google slovo "Peugeot" a tak jsem našel tohle fórum, tenkrát ještě úplně jiné. @Weri 605, kdyby něco, kontakt na mě máš Ale s Facebookem se mnou nepočítej, nechápu lidi, kteří tam dobrovolně napíšou byť jediné písmeno
    3 points
  9. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    dnes mám za sebou změnu zák. pojistky u skůtra z 1220 na 372 kč, hezké rozdíly mají ty pojištovny
    3 points
  10. MJSytic

    Davidova 308

    Ahoj, vítej v klubu. Pěkný povoz Tak ať slouží ke spokojenosti Nahoď ještě nějaké foto, i třeba interiéru, ať víme, jak vypadá pořádné zánovní auto Jinak pořádná podložka pod RZ ZDE a pořádná nálepka na zadní okno ZDE, ať neděláš reklamu 3A
    3 points
  11. Medvěd

    musíme s tím pohnout.. :)

    Jen k těm letákům Cestu letáků jsem zkoušel už kdysi realizovat společně s Péťou a neměl jsem pocit, že by se setkala s úspěchem. Tehdy se týkaly některého ze srazů na Broďáku a byly rozmístěny za výlohy obchodů po velké části východních Čech (knihkupectví - všichni ví proč) + jsem ještě menší asi velikosti A6 dával za stěrače náhodně vybraných pažroutů. Ale jak už jsem psal - neměl jsem pocit vůbec žádného ohlasu, takže je důležité nejen CO na letáku bude, ale i KDE a celkově distribuce. Co se FCB týče - holt tu je i tahle platforma a jak by řekl klasik: "Může se Vám to nelíbit, můžete proti tomu protestovat, ale tak vše, co proti tomu lze dělat". FCB je sice možná nepřehledný, ale zase ta reakce je tam velice rychlá (jestli správná nebo špatná je jiná věc). Mám šanci srovnání a Peugeot-club na svém fóru má z mého pohledu ještě stále reakci velice dobrou a i když jsem se tu ptal na něco kolem mého současného povozu, mnohdy jsem dostal odpověď rychleji a fundovanější než na všech Ford fórech. Navrhuju nebojovat s JirkaPem o jím založenou FCB platformu, ale spíš se zkusit pobavit o možném prolnutí (jak Jirku znám, nevěřím, že by jednání záměrně zasklil). Ale to by chtělo trochu zmírnit výpady proti FCB jako takovému a přijmout to, že se i tam mohou generovat příští členové klubu a možná i platící "řádové"
    3 points
  12. Weri 605

    musíme s tím pohnout.. :)

    Krásný den všem… chápu, že máte asi jiné starosti, ale zkontrolujte si prosím všichni, kdo chcete být členem Clubu, že máte uhrazené či platné členství. Loni se nám to díky zdražení trošku rozhodilo a někomu tak zřejmě nedorazil automatický email nebo na paypalu automatická platba o prodloužení … Mmch je dost smutný pohled na stav platících členů, bez kterých tohle fórum přestane fungovat… máme tu dost registrací, ale málo platících.. asi by to chtělo nějakou změnu… Návrhy mám 2… jeden krutej a druhej ještě krutější… Ale nejdřív dám prostor vám… Čekám smysluplnou debatu, na téma, co udělat proto, aby se zvětšila členská základna… Další bod: U faktur na prodloužení členství zkracuju lhůtu na zpětné vyvolání na 1 měsíc po splatnosti, nikoli 6 jako to bylo dosud… pak v tom systému dochází k bordelu… Jinými slovy: Faktura obnovení členství - neuhrazená - má splatnost 30 dní - tj. platí měsíc pak přestane platit a stane se z ní Faktura po splatnosti - spadnete z člena na uživatele A od této doby jí vyvolám max do měsíce (31 dní) zpět…. Víc ani ťuk a pak si zaplatíte vyšší částku jako nový člen…! Myslím, že 2 měsíce je až dost dlouhá doba na to, aby ste stihli poslat finance.. nebo si rozmysleli, zda chcete tohle fórum a tenhle Club podpořit… V hospodě taky platíme útratu hned a né až za půl roku... Poslední věc… (zatím pro dnešek ) Letos nás opět čekají volby… z nynějšího vedení určitě nebude kandidovat Kubík a Print… a samozřejmě Lucy, která už je mimo hru dávno... Do počtu seženu (ano, budu kandidovat, a ano předpokládám, že ňákej hlas dostanu ) max 2 lidi… jedním z nich je MJ, který zatím řeší karty (a snad bude moct i dál pokračovat) a druhým bude SV, který to má za trest!!! Po jednom roce předsedování malé upřimné shrnutí..: normálně se s tou "funkcí" dá chodit na 11-12 hodin do práce, stíhat kamarády, hospody, nákupy, výlety s rodinou, uklízet 9+1, vařit, sekat 1500m² trávy, zvelebovat chalupu a koukat se na telku, pečovat o děti a prostě cokoli, co ste dělali doteď… Pokud bude schopný tým spolehlivých a samostatných lidí, tak já si pak budu moct pořídit těch 5 samýc, 3 slepičky a malý prasátko a nebo odjet na tejden na opravdovou dovolenou bez Clubu…. Ale kdo je línej a neumí si zorganizovat práci a čas, tak ať se ani nehlásí.. to to rovnou budu rači všechno dělat sama a nebudu se zdržovat prošením a následným čtením výmluv proč to nešlo… Ano, sem krutá, ale Club mám ráda a baví mě a nechci, aby šel do kopru… a komu se to nelíbí, tak může kandidovat a přehlasovat mě…! i Bíden vyhrál nad Trampem… Takže rozmejšlejte.. minimálně 2 - 3 kandidátky budou potřeba… Asi by mě odrovnalo, kdyby jich přišlo víc jak 5… A nebo je tu druhá možnost… aktivní členové - změnit do voleb stanovy a snížit počet členů vedení z 5ti na 3…. To by se muselo odhlasovat dle stanov... Opět očekávám smysluplnou debatu… Díky za pozornost...
    2 points
  13. ozzy56

    Vymena spojky P 107

    tak spojka 37 minut, za hodinu chcete 900, tady máte 550 kaček, udělejte mi kafe a já si počkám
    2 points
  14. Weri 605

    musíme s tím pohnout.. :)

    Tak děkujeme kriminální ústředně za rozbor... ok tak: skupinu jirkap asi vynecháme úplně.. to je pro mě sice hodně lidí, ale taky hodně chaos a pokud to přejmenuje tak to bude jedno..., ty lidi tam stejně zůstanou... skupina woody taky není Clubu... je tam hodně lidí, ale spíš proto, že o té naší se málo ví.. takže ano.. zprovozníme jí... Scratchi - k jakým kanálům se umíš dostat, aby tam byl alespoň jeden příspěvek denně..? tím se zvýší sledovanost a půjde to vejš a vejš... Co bys měl za nápady, které by se tam dávaly...?
    2 points
  15. MJSytic

    pokec k soutěžním fotkám

    Ale je vidět, že mu to udělalo radost
    2 points
  16. Laďa

    Vtipy

    2 points
  17. Béďa

    musíme s tím pohnout.. :)

    díky kamaráde! @radim.1008 na FB jsem denně, tak jako spousty z nás tady, takže přidat příspěvek tady i tam není asi problém... chtělo by to ale se domluvit kterou stránku tedy oficiálně držet a plnit.. Peugeot club má cca 2,4tis. členů a Peugeot club Amis de Lion 1,7tis. osobně vidím v názvu klibových stránek Amis trochu slabinu, Amis de Lion řekne něco jen zasvěceným, peugeot-club.com je o dost výmluvnější.. @Weri 605 zvaž co a jak by sis představovala a můžeme to detailněji probrat přes SZ..
    2 points
  18. sitler

    musíme s tím pohnout.. :)

    @radim.1008 Peugeot-club.com skupina ma jako spravce minimalne @ChouLu, podle avataru mozna i @Schreek? A stranku Peugeot Club Amis the lion podle infa @Schreek (soude dle mailove adresy tam uvedene) Minimalne na te strance se obcas info vyskytuje, napr. a fotosoutez tam byla pred vanocema vicekrat uvedena
    2 points
  19. Vena garážmistr

    Davidova 308

    Pěknej povoz. Proč by to nemohlo být auto s takovým ročním proběhem? Řekněme s hledem na motorizaci a velikost auta bych úplně klidně věřil tomu vysmívanému " auto po důchodci" . Naši mají na svém autě roční proběh také v řádu tisíců km a s jejich přibývajícím věkem se ten proběh snižuje. Jako úplně klidně to může být auto po člověku který si dopřál luxus nového auta na "stará kolena" ač věděl že toho moc nenajezdí ale chtěl mít klid no a teď nastal čas kdy se toho auta zbavil z jakýchkoliv důvodů. Taková auta se na trhu objevují ale není jich moc protože po takovém kousku spíš skočí někdo z rodiny.
    2 points
  20. Pepito

    Vtipy

    VID-20210126-WA0001.mp4
    2 points
  21. BAFICEK

    Peugeot 508 řadící páka (automat)

    ok vyzkouším díky
    1 point
  22. ChouLu

    Peugeot 508 řadící páka (automat)

    zlomený kabel pod košilkou na GT dost častá závada.. vycvaknout rámeček kolem páky, zvednout košilku a najít přelomený kabel, zaletovat a bude to zase ouk
    1 point
  23. Hafity

    Rezervní kolo

    A někdy i o číslo větší a užší.... Na Focusu zimní 15", letní 17" a dojezdová užovka 16"....
    1 point
  24. Akoc

    Rezervní kolo

    @Motogpmania Na aute sú 17". Presne 215/60 R17. Rezervné pneu 125/85 R16. Rozmer rezervného kolesa 3,5J16H2 4–10.
    1 point
  25. vendelinek

    Dneska vařim já

    Dneska je toho opět kotel a je to hustý Bramborový guláš
    1 point
  26. brixtr

    zkušenosti s poradcem skuci

    Jako vždy naprostá spokojenost. Lukášovi jsem jeden den zavolal, druhý den poslal údaje a hned jsem měl pojistku na nové auto v mailu
    1 point
  27. sitler

    musíme s tím pohnout.. :)

    @Béďa tak to se omloouvam , asi mi utela nejaka zmena. Driv to neslo (nebo urcite ne vsude)
    1 point
  28. vendelinek

    Škoda Citigo automat

    Já zatím nefotil,todle jsou stažený fotky v bazaru,auto tam nechali protože ho budou opravovat,při projížďce a zpáteční cestě do bazaru do nás vlítla srnka
    1 point
  29. Pepito

    Škoda Citigo automat

    Pěkný autíčko. Ať slouží k plné spokojenosti. Jen ze zvědavosti, kde jsi to fotil že tam bylo 40°C? Nebo je to teplota motoru?
    1 point
  30. Milan+

    Vtipy

    Trenažér pro piloty VID-20210126-WA0000.mp4
    1 point
  31. btl.a

    PureTech 180 133kW

    Tak dávám dvě foto, kde je vidět, že spotřeba je opravdu famozní
    1 point
  32. Laďa

    Vtipy

    Přijde žena na sociálku pro podporu a s sebou si přivede patnáct dětí. Vejdou do kanceláře a žena zavelí: „Pepo, sednout!“ A všechny děti se posadí. Úřednice chvíli kouká vyjeveně, pak se osmělí a zeptá, jak se děti jmenují, aby si je zapsala. „To je jednoduché, kluci jsou všichni Josef a holky Josefina.“ „Opravdu?“„ Ano, hrozně to zjednodušuje život. Ráno zavelím ‚Pepo, vstávat!‘ a všechny vstanou. Pak zavelím ‚Pepo, jídlo!‘ a všechny se nasnídají a tak to jde celý den.“ „No co když potřebujete zavolat na jedno konkrétní dítě?“ „Pak ho zavolám podle příjmení.“
    1 point
  33. Medvěd

    Škoda Citigo automat

    Tak gratulace. Jenom doufám, že sis auto pořádně prolezl, tenhle bazar má pověst jen o málo lepší než AAAčka nebo ESA, ale snad Ti to vyjde
    1 point
  34. jarokare

    Vtipy

    VID-20210125-WA0001.mp4
    1 point
  35. OK406

    Vtipy

    fyzika.mp4
    1 point
  36. OK406

    Vtipy

    Kukačky Včera jsem se svými kamarádkami vyrazila na večírek.Manželovi jsem řekla, že sevrátím o půlnoci."Slibuji ti, miláčku, že se nevrátím ani o Minutu později!" prohlásila jsem avyrazila.Ale večírek byl fantastický. Drinky, tanečky, znovu drinkya znovu tanečky,ještě víc drinků... bylo to tak skvělé, že jsem zapomněla na čas!Když jsem se vrátila domů, byly tři hodiny v noci.Vcházím do bytu,jako myška otvírám dveře a vtom slyším tu zatracenou kukačku vhodinách, jak kuká třikrát!Když jsem si uvědomila, že manžel se při tom kukání může probudit, zakukalajsem sama ještě devětkrát...Byla jsem na sebe hrdá, že i když jsem ožralá jak dělo, dostala jsem takovýdobrý nápad a podařilo se mi vyhnout nepříjemnosti s manželem...!Rychle jsem si lehla a usínala s myšlenkou na to, jak jsem inteligentní. Ráno,během snídaně se manžel zeptal, kdy jsem se vrátila z večírku.A tak říkám, že přesně o půlnoci, jak jsem slíbila.Nic neříkal a ani nevypadal, že by měl nějaké pochybnosti."To je skvělé, jsem zachráněná..!" pomyslela jsem si a otřela pot z čela."Víš, musíme vyměnit ty naše kukačkové hodiny."Zbledla jsem strachy a ptám se pokorně:"Aaano ? A prroč, miláčku?"A on na to: "Víš, dneska v noci kukačka zakukala třikrát, potom nevím, jak toudělala -vykřikla Ó bože!, znovu zakukala čtyřikrát, vyzvracela se v předsíni,zakukala ještě třikrát a upadla se smíchem na podlahu.Kuknula ještě jednou, šlápla na kočku a převrátila stolek v obýváku.Potom mě poslala do prdele a svalila se vedle mě.Pak zakukala naposledy a začala chrápat.
    1 point
  37. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    @Medvěd Ano smerovka a pak brzdy ale to je pro nase ridice silene neresitelny rebus. A v tomto miste to ceka malo kdo s tim 100% souhlasim ... A pritom staci jen trosku popremyslet ...
    1 point
  38. Medvěd

    musíme s tím pohnout.. :)

    Měl bych dvě připomínky a) schválně jsem koukal a hledal, KDE najdu nějakou zmínku o možnostech řádného členství, popsané důvody proč by měl někdo platit a co mu to přinese a možná jsem úplně blbej, ale po hodině !!! jsem objevil v e-shopu zmínku o položce koupě řádného členství za 500 b) nebylo by možné umístit na hlavní stranu i do fóra příspěvek, který by praštil novice mezi oči a ještě k tomu zjednodušit mu tu platbu? Přiznám se, že nákup přes fakturu e-shopu mi přijde v dnešní době zbytečně složitý (mrtě věcí se platí tak, že se platba jen odklikne a systém už se přes bránu propojí s portálem banky - nacvakáš číslo karty, přijde Ti ověřovací SMS od banky, opíšeš kód a žádnej stres). To, co jsem dneska četl od kohosi, že se hodinu snažil zaplatit pětikilo, to by asi mnohého odradilo Jen připomínky někoho, kdo přišel zvenčí a chvíli (HODINU !!!) hledal a nenašel
    1 point
  39. RichVa

    Kolik mate najeto?

    no a je z toho funglovka
    1 point
  40. Péťa

    Škoda Citigo automat

    Hi, hi. Přesně to pociťuji u nové DSG Na automat si asi v životě nezvyknu (nedělá mi problém, že nemám spojkový pedál, problém mi dělá ta nereakce převodovky - snad jedině sportovní režim je OK )
    1 point
  41. MilanF1

    Škoda Citigo automat

    Já rád řídím, mám rád splynutí auta s řidičem. Proto mi automat příliš nevyhovuje (obecně). Citigo má automat, kde cítíš, kdy to řadí a trvá to (ručně zařadíš rychleji). Není tam P, ale parkujes na N a rucku. Když se chceš rozjet, čekáš, čekáš, šlapeš na plyn ... a pak to letí kupředu. Prostě ta prodleva je dlouhá. Když lidí neměli nikdy automat, kolikrát jim to nevadí. Jiní, co znají DSG, mají chuť reklamovat převodovku... Pro tebe platí: musíš vyzkoušet.
    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...