Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 4.4.2020 v kategorii Příspěvky
-
5 points
-
Co jste dnes udelali...
miroska a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Goldinka za téma
Koupila sem stan, dovolenou u moře jsme odpiskali...5 points -
Co jste dnes udelali...
Pepito a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Charlie 1 za téma
4 points -
pokec k obecným informacím
MilanF1 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
@Radovanek jako svým způsobem chápu to co jsi napsal a v některých věcech s tebou i souhlasím ale kulantně řečeno tvůj příspěvek v tomto tónu na tomto místě je víc než nevhodný. Když odhlédnu od toho že ty jsi jeden z mála který ač se to nenosí tak sem pravidelně zatahuješ politiku tak pro mě ta nevhodnost spočívá hlavně v tom že spousta lidí si tuto akci stanovila jako svůj maják v nedaleké budoucnosti s tím že je to dost blízko aby se na to dalo těšit a ještě dost daleko aby to mohlo klapnout se sejít. A někteří i za cenu toho že by jeli třeba jen na tu sobotu na kukačku. Takže buď tak hodný a svoje pesimistický výhledy který pramení z nedostatku jiné zábavy si prosím vykresluj jinde. Nejlépe mimo Peugeot club celkově. A přeju ti aby se tvému okolí ku.vavir vyhnul protože z toho tvojeho " páč se fakticky nic moc neděje " se mě otevírá kudla v kapse.3 points -
pokec k obecným informacím
MilanF1 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Veverka za téma
Čistě věcné informativní upřesnění: Mezi "nouzový stav" a zákaz volného pohybu resp. zákaz shromažďování resp. uzavření některých provozoven (restaurace, penziony, kempy) nestavte rovnítko. Vláda to staví na dvojím právním základu a ta omezení mohou v nějaké podobě platit i po skončení "nouzového stavu". Ale naděje umírá poslední! ...snad nebude potřebovat ránu z milosti, aby se, chuděra, zbytečně netrápila...2 points -
Co jste dnes udelali...
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele RichVa za téma
2 points -
2 points
-
Poděkování za pomoc
Verýsek a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele jarokare za téma
Děkuji @MJSytic za zprovoznění diagnostiky a za opravu noťasu mojí dcery a @Verýsek za dobrý kafe a příjemnej pokec2 points -
Koupě 508 2.2hdi
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele dolphy68 za téma
ozzy56 číst umím,toho odkazu jsem si nevšiml,tak sorry.... Každopádně díky za odpovědi2 points -
Klady a zápory Peugeotu 2008
ozzy56 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele olgojc za téma
Abych jel v obci 50, musím mít na tachometru 54.2 points -
Co jste dnes udelali...
Charlie 1 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
nee, opravdu nejsem nabob--člověk zbohatlý nějakým omylem po převratu a rozdávající rozumy kudy chodí na druhou stranu nejsem ani chudý důchodce počítající každou korunu a nechající si nakakat na hlavu..., prostě když jednáš s člověkem, kterému je evidentně jedno, že ti bagrem dodrbe trávník na zahradě hlavně proto, aby se nemusel dotknout lopaty, je těžké se domluvit...2 points -
Co jste dnes udelali...
pavelu96 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele h4wk3y za téma
Jak vidím kotel v koupelně tak šup šup, hned k tomu někde na zeď hlídačku CO2/CO...2 points -
Vtipy
Haryk a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele FrantaCV za téma
A je to venku. Původcem koronaviru COVID-19 je Jára Cimrman. V letech 1915 – 1919 se věnoval výzkumu virů, bakterií a epidemií, protože chtěl s jejich pomocí zastavit první světovou válku. Počítal, že po nakažení všech bojujících stran všichni vyhlásí kapitulaci a po podepsání míru dostanou od Járy vakcínu na uzdravení. První vytvořený virus poslal Jára v roce 1917 do Španělska na testy. Ovšem v laboratoři jim utekly myši. Ty pak roznesly virus mezi lidi. Na tzv. Cimrmanovu španělskou chřipku zemřelo asi 50 milionů lidí. Supr výsledek. Jára pak do konce války vyvínul nový virus, ovšem nemohl najít dobrovolníky na testování. 90%-ní pravděpodobnost úmrtí se všem zdála jako příliš velké riziko. Nevím proč. Cimrman nakonec virus otestoval na sobě. Infikace byla úspěšná, vakcína proti viru selhala a tak ho ohrožoval těžký zápal plic. Nakonec pomohla slivovice od strýčka z Valašska v podobě 50-litrového demižonu. Virus souboj se slivovicí prohrál. 2. ČÁST: Když se Cimrman vyléčil a vystřízlivěl vedle prázdného demižonu, uviděl na radnici novou československou vlajku. (kterou kdysi sám navrhnul a vyrobil ze dvou kusů roztrhaných kalhot bílé a červené barvy a ozdobil modrými kalhotkami Boženy Němcové, které mu darovala v mládí po nevinné procházce po Petříně.) Bylo po válce, jaro 1919. Jára spočítal podle složitého statistického vzorce, že další světová válka bude za sto let. (to ještě nevěděl, že za měsíc v Německu jistý desátník Hitler dostane průjem. Při útěku na záchod zakopne, upadne na hlavu a vyvolá válku již za 20 let.) Jára chtěl virus svěřit nejmoudřejší armádě, což byla dle něj ta čínská, neboť z Číny pocházeli v minulosti největší mudrci. Zakonzervoval virus, nazval ho COVID-19 (Cimrmanův Odzkoušený VIrový Destruktor, rok výroby 1919). Čínské armádě pak přišel balíček s příkazem „COVID-19, otevřít za sto let.“ Armáda balíček uložila v laboratoři ve Wu-Chanu a v prosinci 2019 ho otevřela. Zbytek příběhu už znáte.2 points -
Vtipy
Laďa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
2 points -
1 point
-
Co jste dnes udelali...
Vena garážmistr zvýšil/snížil popularitu uživatele Klemoň za téma
Já udělal velký úklid ve velkém akvárku a dostal jsem doma pochvalu . I rybičky tleskaly ploutvičkama Akorát jeden koi skalár je z toho nějak nakřivo No a zítra se budu odpoledne chystat na řemeslníky - naklušou v pondělí cca na 9 hodinu . . .1 point -
Od toho tu jsme. Aby jsme si pomohli k pokutě nebo od pokuty1 point
-
Viděl si vizualizaci?Thuje tam žádný nejsou abych to 2xdo roka stříhal dej mi pokoj , zahrada a rostliny jsou navrženy ,že tomu dáme 1vikend na jaře a 1 na podzim1 point
-
Olgojc, presne ako ja na Capture.1 point
-
1 point
-
NE taky se zeptám blbě--číst umíš?? nahoře máš odkaz vole1 point
-
Já k tomu mám jen jedno: Mototechna = AAA1 point
-
Ahoj, 508 s 2,2HDi AdBlue nemá (Euro5). To, co ty ale popisuješ, nemá s technologií AdBlue nic společného Popisuješ regeneraci filtru pevných částic, který se u těchto motorů děje za pomocí aditiva. Tohle aditivum ale na benzínce běžně nekoupíš a doplňuje se v servisu jednou za cca 180tis km ( v závislosti na jeho spotřebě). Více informací o procesu ZDE1 point
-
super https://autozine.cz/sest-vozu-peugeot-ktere-se-zapsaly-do-historie-diky-titulu-auto-roku/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu1 point
-
Bohužel je to tak. Nejhorší je když potřebuješ něco malýho - práci na hodinu dvě - co si nemůžeš udělat sám. Například potřebuju dotěsnit a opravit oplechovani prostupu komína střechou. Už jsem pomalu smířenej s tim že to prostě nikdy nebude.1 point
-
dnes se konečně ozval Fischer, tlačí na posunutí pobytu na letní dobu, ale dnes na Seznamu psali, že ani v létě se hranice pravděpodobně neotevřou, rozhodl jsem se pro storno a vrácení zálohy, uvidím co bude dál, letos to s dovolenou vypadá fakt bledě1 point
-
jen k tomu dolívání oleje do motoru--měli jsme kdysi školení k olejům a školitel nám říkal, že olej dolitý do motoru nezlepší kvalitu oleje, naopak starý olej ve vaně ten nový olej degraduje, takže neplatí, že když někdo furt dolívá olej, dělá vlastně nepřetřžitou výměnu jak sem kupil, tak prodavam1 point
-
Ano je tady ornice 15-30cm pak už jen jíl s oblazkama.... 1)o peníze zas tady nejde,ale jde o to ,že když mě to vysape bagrik tak mě všechno nahází na jednu kupu...já kopu, ornici dám vedle a jak narazím na jíl na kolečko a vozím na skládku na kare za autem.... 2)jsem doma s dětma a co mám dělat když nikam nemůžeme tak ten čas trávíme,ze dopoledne škola a dopoledne do večera venku pracujeme, jinak by to byla jen televize,PC,mobil a valeni.... 3) žádný túje a štěrk opravdu nebude....po konzultaci s zahradním architektem ,by to vše rostlo tak 5let a pak by byl konec ,až by kořeny narazili na jíl a pak jen hnojit nic jiného nepomůže ..takže skoro všude se kope průměr 60 a hloubka 60.....pro Jabloň 100cm a hloubka 100cm...viz.dnes 6der za 3.5h včetně odvozu 1.4m3....jeste nám zbývá 30der za víkend bude hotovo1 point
-
Tak čí to jsou děcka?
Rikic339 zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Se normalně bojim jet tedkom do Brna, aby mě tam na 50 nešikanovali že jedu 551 point -
Co jste dnes udelali...
OK406 zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Tvl, tůje patří na hřbitov, ještě štěrk si nasypejte okolo baráku, jak na hrob. Tady v ulici to vypadá jak procházka mezi hroby, to je móda, to nepochopim. Mame tohle a sere mě to neskutečně, ten bordel z toho, letos jsme to zkratili, taky jsem to chtěl vzít u země jak Bartoška Ale vzhledem k tomu co z toho bylo materiálu jen z ořezu se na to teda mužu....z vysoka1 point -
Tohle nebylo v pohodě, po městě a trefit autobusovou zahrádku, je opravdu nebezpečné. Na druhou stranu, taky mě táta učil řídit dřív, než jsem měl papíry. A rozhodně mi to pomohlo, naučil mě řídit víc než v autoškole. Ale nejezdili jsme centrem města. Pokud jsme normálně odpovědní a za barákem mám jen polňačku, tak v tom žádný zásadní problém nevidím.1 point
-
@Šalda Ahoj mám tři poznámky : Za prvé objednávat z číny se ti vesměs nevyplatí ( http://autickarna.inshop.cz/ ) nedá se jednoduše reklamovat poškození / nekopletnost . Za druhé ta vitrína je věcí pohledu - já mám auta v úhlu 45° protože mi to přijde hezčí než jen bok a nebo jen předek . . . Blesková fotka mobilem za tmy Za třetí mám měřítko 1:24 od výrobců BBurago , Welly , Maisto a Motor Max. Kvalita je model od modelu !!! Někdy je lepší výrobce ten a někdy onen. Pokud to máš pro radost jako já , tak ti bude za chvíli jedno , že to nemá volantem řiditelná kola a nebo že je odfláknutý motor pod kapotou. Za ty peníze už ti nikdo nebude lakovat vzduchový filtr na červeno jako dříve Doplněno : Těch polic aut mám o trošku více + nějakou vojenskou techniku (aera , auta , tanky a samohybná děla) celkem za cca 25 000,-1 point
-
9Radovánek - ano, pro mě je opravdu nafta ideálním palivem. Samozřejmě jsem i já slyšel řeči benzínomilů o tom, že nafta patří do kamen, ale bral jsem to jen jako přátelské škádlení - dle mě zase benzin patří do zapalovačů. Ale ať to bylo jakkoli, dokázali jsme spolu všichni společně existovat vedle sebe (dokonce i plyňáci s náma byli v partě). Tlačení a zbožšťováni své mantry téměř násilím začali aplikovat až nadšenci pro elektromobilitu, kteří - zrovna Tvůj příklad je až extrémně ukázkový - se rozhodli, že donutí zbytek světa přejít na jejich víru a odmítají slyšet o tom, že ta jejich volba má pro běžné uživatele víc negativ než pozitiv. Několik let jsem tu nebyl a když jsem odcházel, Tvůj přesvědčovací boj byl v plenkách a mě konkrétně jsi byl svým pečlivým plánováním jak dojet na elektriku z OV do Řásné k smíchu. To se nezměnilo, jen bohužel firmy vyrábějící auta byly pseudoekology dotlačeny do výroby pojízdných zhusta zcela zbytečných elektroprdítek. Souhlasím s Esperem - až bude vyvinutý elektroauto s vlastnostmi běžného auta, pak MOŽNÁ bude víc lidí mít o elektriku zájem. Určitě to ale nepůjde v současné politice využití síly1 point
-
Kilometru? Ted mam asi 670tis. Kdyz bych jeste 6 let jezdil stejne, jako ted, tak by milion padnout mohl.Barva urcite stejna1 point