Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 12.6.2019 Ve všech sekcích
-
Sytičovo stádečko
davidekcz a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
4 points -
Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR
regius a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele brixtr za téma
3 points -
(s)kopaná Praha-Čakovice 2019
Péťa a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
Držko vychrtlá...3 points -
(s)kopaná Praha-Čakovice 2019
Péťa a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
@ozzy56 když do něj lezla ,ještě tam voda byla3 points -
Dodací lhůta Rifter
havran400 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Lukypa za téma
3 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele morepower za téma
ne, protože sem napsal ↓ a to tvoje je blbost! Není dobrá je nekomfortní. Protože ↓ Já jezdím na kole, topím dřevem, šetřím elektriku, vodu i přírodu. To je můj postoj.2 points -
(s)kopaná Praha-Čakovice 2019
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
zapomněla sis napustit do něho vodu ?2 points -
Motor netahne po servisu 2.0 hdi
Leo a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele kamcax7 za téma
Jen pro info ostatnim. Novy snimac byl vadny....dali jiny a uz zase litam2 points -
Za kolik tankujete?
Vena garážmistr a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Lihous za téma
Fascinuje me kolik lidi stale veri ze v POLSKU NEJSOU LIDI - Polske bezte kupovat do polska a ne u nas v CZ - pak se nemusite divit ze to je jake je. Stejne tak v Nemecku Rakousku a klidne i jinde - tady v CZ to je o tom co si "ZADAVATEL" zadal .... A predevsim aby byl "desatek"2 points -
5008 SUV dodací lhůta
OK406 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Vlada_dv za téma
2 points -
Chcete-li se stát řádným členem našeho Clubu je nutné věnovat pozornost vyplnění údajů ve svém profilu. Clubová karta má povinná pole a to především adresu - bez té Vám kartu nejsme schopni doručit! Dále VIN kód, SPZ, typ vozidla, a samozřejmě jméno a příjmení. Lze užít i jiné vozidlo včetně vin kódu. (Subaru, Mercedes.....) Tyto údaje jsou zpracovávány pouze ve spojení s výrobou a zasláním Clubové karty! V případě, že údaje nebudou správně vyplněné, karta nepůjde do výroby. Nedostatky se zaznamenají zde:. Po jejich doplnění se karta vyrobí a zašle.1 point
-
Videa na výšku
MJSytic zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Stejně bych trhal koule za to. Na koncertech lidi v moji blizkosti asi celkem trpěj hlaškama o debilitě v souvislosti s videem na vyšku, asi maj doma televizi taky na výšku1 point -
Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....
pesastor zvýšil/snížil popularitu uživatele peter23p za téma
Pokud se nepletu přenosné dopravní značky jsou nadřazené, takže ten zákaz zastavení vedle značky parkoviště1 point -
taky mívám průměrku kolem 45 km a nejezdím zrovna podle předpisů1 point
-
Videa na výšku
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Nepoužival jsi kdysi Sony Vegas?? Tady je navod pro Vegas a Corel https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/41155-Rozmazane-boky-ve-videu-corel-videostudio1 point -
1 point
-
Tak jsem se dokopal že v tom vedru prostříhám řasu a nic z toho nebude , teda zatím. Beťáci tam mají udělané hnízdo .1 point
-
Dobře, doplnění. Zóna zákazu stání to sice je, ale pouze mimo vyznačená parkovací místa (kterých je tam šest půlek). Zákaz vjezdu je doplněný nápisem "za 400 metrů".1 point
-
Connect Nav - Tomtom 3D
FJS zvýšil/snížil popularitu uživatele anon-peugeot za téma
Ano musi sa kupit za 0-vu cenu. nevyzaduje ani overenie kreditkou staci takto?1 point -
Zdravím ,rozhodol som sa meniť predné brzdové platničky .Pri objednávaní u predajcu boli na vyber dva tipy a podľa vín čísla určil správne.Pri výmene som zistil že nie sú totožné s pôvodnými a všimol som si nápis na strmeni podľa ktorého je to systém Mando.Pri výmene platničiek je preto vhodne si zistiť systém bŕzd ,či už Mando alebo Bosch priamo na vozidle ,objednávka cez vín kód nemusí byt presná .Pre tých skúsenejších to bude asi samozrejmosť ale možno to niekomu pomôže.1 point
-
Tal Sygic právě upgradoval funkci Dashcam. Nezapne se hned po spuštění navigace, ale po dosažení 25km/h. Takže když do mě někdo drcne při výjezdu z parkoviště, tak smůla? To to teda vylepšili1 point
-
Co jste dnes udelali...
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Rezerva dostává takovou péči jakou si zaslouží tudíž dvakrát do roka při přezouvání je sundána na sucho ometena košťátkem a dofouknuta na max. povolený tlak. To je vše. Neb stejně pokud by byla nutnost ji použít tak bude použita na nejnutnější dobu i za cenu toho že doma hodím na příslušnou nápravu zimní kola a rezerva se vrací na svoje místo. No dnes bude asi debordelizace v domě. Venku se nedá přežít sice jsme s tatíkem jakože začali že budeme tvořit střechu na dílně ale než jsem to pořádně připravil tak jsem nemohl z toho hicu dýchat a splavenej sem byl jako kůň. Tak jsem i přes tatíkovo odpor a i přes to že vím že nám ty dva nebo tři dny budou chybět ale před tatíkem tvrdím že se to o těch pár dní nepos..e vyhlásil bojkot venkovním aktivitám. Možná že zítra vstaneme ráno brzo a za chládku něco vytvoříme.1 point -
Velký sraz je zatím trochu problém. Letos jsem se opět chystal a .... eurovolby (léta chodím řídit počítače na jednom nejmenovaném sčítacím místě - takže sobota od dopoledne až do večera zabitá) Ale neboj, jednou to klapne A je vidět, že nemáš co na práci ...takhle si hrát s rezervou Já přijel z hlavní vsi, v práci pořešil co se dnes objevilo, doma pustil na pár minut počítač abych zaplatil dovolenou přitom prohlédl narychlo p-c forum, dojel na chalupu pokropit kytičky co jsou pod střechou a pak do teď na volejbal.1 point
-
@vagi Pokud je koupíš za hranicí, tak bych se nebál. Horší je, když to je u místních přeprodejců ("Levně nakoupit, draze prodat a ...")1 point
-
5008 SUV dodací lhůta
Charlie 1 zvýšil/snížil popularitu uživatele otojanicek za téma
Tak pak napiš, jak ta 5008 s tím 1.2 puretech a také EAT8 jede ?? Když jedeš sám vs. s celou rodinou a plným kufrem.... a jakou to má reálnou spotřebu na okrsku / městě / na dalnici ? Dá se tím nahradit naši známou 1.6 Hdi....tedy pokud máš s tímto motorm dřívější zkušenosti. Díky za info.....1 point -
Ozzy, napsal jsi to úplně přesně Právě proto jsem si to elektrokolo pořídil. Abych nemusel měnit kolena (roky bohužel přibývají a síly ubývají, mimochodem je mi už 56 let),v klidu se projel a pokochal přírodou, zastavil se po cestě v hospůdce,poznal nové místa v okolí (v Lošticích bydlím teprve rok a půl) Možná jsem to špatně napsal, nebo jsi mě nepochopil, ale na hltání kilometrů nejsem a jízdy si opravdu užívám.1 point
-
Taky jsme zkoušeli různé dealery, ale výsledek nic moc. Hýbat můžou ale nechtějí. Prý už tak je marže nízká. A hlavně nemusejí. Vždy když jsme byli v salonu, tak zrovna prodávali dalším lidem riftera. Se to prodává jak rohlíky snad. Zkoušeli jsme i přes carismo. Naprostá traga. Inzeruji nesmysly.1 point
-
samozřejmě s cenou hýbat může, může ti ho prodat i pod cenou, nebo za nákupní cenu...,výrobce zajímá cena, kterou má dostat on, za kolik se auto vlastně prodá je mu šumafuk na kvalitu servisu to nemá vliv, taky budu servisovat jinde, než jsem koupil1 point
-
Letní pneumatiky - RÉBUS
P607Olda zvýšil/snížil popularitu uživatele jarokare za téma
Radši vyhodit dvě skoro nový , ale špatný gumy , než si kvůli nim zničit auto nebo si na nich rozbít hubu1 point -
1 point
-
Podle serviceboxu bere řídící jednotka motoru signál z toho modrého třípinového čidla. To zelené je jenom pro spínání ventilátoru na chladiči. vin VF3WEKFVC34642638 No a čím to může ještě být? Je tady pár témat které tento problém popisují, ale nikdo tam už nepíše jak ten problém odstranit. Každopádně nové čidlo mám doma, tak bych jako první vyzkoušel to. Do servisu nebo na diagnostiku to auto zavést umím-není nic jednoduššího, ale chtěl bych to první zkusit takto. Jinak po předběžné tel. konzultaci s peugeot servisem, mi bylo řečeno že může být vadná řídící jednotka- cca 15000kč. Tak určitě :-D1 point
-
Vzduchová hadice k turbu 307HDI/80kw 2006
Vojtech1 zvýšil/snížil popularitu uživatele jindra73 za téma
-1 points