Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 11.4.2026 v kategorii Příspěvky
-
Co jste dnes udelali...
Klemoň a 5 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
6 points -
Co jste dnes udelali...
Klemoň a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
jedno foto to nezachrání ukaž kufr auta !5 points -
Co jste dnes udelali...
ozzy56 a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
5 points -
Přání k narozeninám...
MotoMoto a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
@MotoMoto Přeji hodně zdraví, ať bydlík slouží k Tvé spokojenosti a poznáš s ním mnoho úžasných míst.4 points -
Brýle - dioptrické, sluneční atd...
elton a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
Dnes jsem si vyzvedl nové brýle Pár dní se čekalo na dodání obrouček ve správné velikosti a pár dní na výrobu skel, protože ani ta oční vada nemůže být normální oční vada, ale musím mít něco extra... Poprvé mám multi fokální skla a Danča, která je má teď taky čerstvě si na ně asi 14 dní zvykala, mi říkala, že já to určitě nedám a budu na ně nasranej. Bohužel - jak jsem si je v optice nasadil, už jsem je nesundal a nechápu jak jsem mohl fungovat se starými brýlemi Značka Roy Robson Germany v titan-karbon úpravě s magnetickým klipem proti slunci. Ano za brýle jsme dali s Dančou dohromady jako za novou televizi, ale aspoň na ní hezky uvidíme2 points -
Pozná někdo?
Medvěd a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Dave_k za téma
Jasně si pamatuju, že jsem tam našel pod polštářem živýho netopejra.2 points -
Rallye Morava 2026
OK406 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele RichVa za téma
Rallye Prague Revival 2026 - https://www.facebook.com/groups/545397982196463/posts/26244480885194820/ Patnáctý ročník vzpomínky na slavné časy automobilových rallye, s tradičním slavnostním startem v centru Prahy, trasou do jižních Čech, s plánovanými RZ v Písku a v Sedlčanech.2 points -
Co jste dnes udelali...
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele oddie za téma
No hele, ten odpočet je dobrej, za 1100 už nenastartuješ, ale dokud to nechcípneš, jedeš Jeden kamarád to poměrně nedávno vyzkoušel dosytosti, tahle rozmilá hláška se mu objevila, když byl na Sicílii. Místní servis to nedokázal vyřešit (objednávání dílů tam zjevně funguje podstatně hůř než u nás), a když po asi týdnu marného čekání pohár přetekl, holt dojeli na trajekt, nechali se odvézt do Livorna a odtud už bez zhasnutí motoru až do ČR - bylo třeba si nechat odemčenou nádrž kvůli tankování Doma pak vyházet při běžícím motoru věci a milé auto odvézt do servisu na dvůr.2 points -
Co jste dnes udelali...
BubakGS a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Už je čas pane učiteli.2 points -
Registrační značky na přání
pajik999 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
2 points -
Čo to je?
ozzy56 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Gabo597 za téma
pavelu96 ďakujem, to som ani nevedel . Stále som chodil zamykať k dverám . Odskúšané a funguje.2 points -
Hledám radu, chyba p0011
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
@Pepa2004 Tak se sklidni, nikoho tu šulinkem nazývat nebudeš, taky by jsi mohl dostat po tlapkách! Tady se chováme slušně, za rady poděkujeme a snažime se dodržovat pravidla, a to jak slušneho chování tak pravidla fora, které jsi evidentně nečetl. Takže si je prosím nastuduj. Děkuji. @VojtouNerCZJá to stejně nechápu, když už jste to tu nakousli, když chci udělat ten screen stejně tu fotku musim nejdřív z galerie otevřít, nebo u jabka ne?2 points -
Brýle - dioptrické, sluneční atd...
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
Zatím jsem posledních 25 let přežil se starými brýlemi v pouzdru pro náhradní brýle Jako bylo by to super mít vícero brýlí na střídání (ta čínská možnost je cesta, ale nevím jak a kde to zařídit ) a pak druhá možnost je počkat, až nejmladší dcera dostuduje a v rámci praxe nám nové brýle vyrobí za symbolickou cenu2 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele oddie za téma
Mmch před delším časem tu proběhly fotky AC dobíječek v obrubníku, vyrábí to tuším Rheinmetal. Nedávno jsem měl možnost popovídat s Němci, co to provozují, jaké s tim mají zkušenosti. Tak psi to prej neochc...., že preferují něco co je do výšky. A celkově prý dobrý. Nehodí se to všude, ale použitelné to je zřejmě slušně. Měli to u takových 4 patrových bytovek. Nicméně, ten zásadní rozdíl oproti nám - mají tam mnohem víc čisto a uklizeno. Stará bolest, ta špína a bordel tady, bohužel... zcela obecně, ne kvůli dobíjení.2 points -
Brýle - dioptrické, sluneční atd...
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Davidak79 za téma
@pavelu96 multifokální brýle jsem v loni pořizoval ženě, chtěla obyčejné že to stačí , má ještě problém že jí nefunguje na jednom oku zornice , to znamená že pokud vyjde na slunce je "slepá" .Optikovi říkám nabídněte něco lepšího a funkčního, multifokály + samozatmavovací skla a hezké obroučky za krásných 40tis . Funguje to super a jen s nima spokojená, nelitujeme ( jen jsem v tu dobu zrušil objednání bivaku na ryby )2 points -
Vtipy
miroska a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
My víme, je to pro zasmání a ne aby jsme tu o tom diskutovali. Sem se vkládají pouze vtipy a reakce je červená, zelená a nereagovat.2 points -
Vtipy
pavelu96 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Akoc za téma
Aby to tvrdenie vo vyššie uvedenom vtipe euroskeptici nevzali doslova. Ako vtip zosmiešňujúci byrokratov to obstojí, ale v skutočnosti je to fáma, ktorá sa už, nie ako vtip, zneužíva viac než 70 rokov. https://zpravy.tiscali.cz/politiky-pronasleduje-tajemny-mytus-o-zeli-2748392 points -
Teče převodový olej?
Roman Bazi a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
@filoyof012000. Neříkám, že je to dokonalá převodovka. Není. Nedokáže přenést tolik síly, takže auta s ní jsou omezené na kouli, řazení není tak rychlé a přesné jako na modernější 6q (ale musíme brát v potaz, že je to skříň poměrně stará, obyč hydraulický systém s měničem). Ale nějak závratně se nekazí a její údržba je velice levná. Ideál je origo olej nahradit ATF3. Osobně jsem vlastnil 3 vozy s AL4 (307 1.6i, 307 sw 1.6i a aktuálně 807 2.0i). Všechny jely hezky, všechny stále jezdí (460k, 230k, 340k km). Na všech odešly 2 hlavní ventily, na jedné čidlo zařazeného stupně, na jedné čidlo tlaku oleje (2x, po třetí jsem odmítl reklamaci výměnou a koupil jinou značku) . Toť vše. Mezitím jsem jich pár dělal na kšeft (prošlo mi jich rukama za poslední 2 roky cca 17), poslední byla kolegy z práce 308 1.6 thp 110kw. Odešlo čidlo zařazeného stupně. Původní mechanik v Roudnici mu tvrdil, že je čidlo uvnitř převodovky, je nutná demontáž, rozebrat atd. Nějak se o tom předemnou zmínil, přijeli s tím do Kolína, nějaká ta diagnostika,k tomu hodinka a půl práce, čidlo 800, práce 1200. A bylo. Nemůžu si stěžovat, když vezmu vpotaz provozní náklady. A jak jsem psal, co 60k dělat olej. A jsou to stále stejné problémy. Ventily, čidlo tlaku, čidlo stupně, nebo nízká hladina oleje. Sem tam jsem poladil tlak na bloku, 3x jsem blok rozebral a čistil + výměna těsnění. Slyšel jsem o případech, kdy byla velká vůle na hřídeli, ale zas tak moc toho nebylo. + celkově problémy s přehříváním oleje-většinou je důvodem zanedbaná údržba vozu, kdy sw dlouho nedělala chladička. Výměník se přicpe a nestíhá udržet olej pod 100°C. Nad 100 začínají problémy, u 110° už to plive chybu, vyhazuje na třetí stupeň a je v nouzi. V 807 s 2.0i 103kw a LPG to žere 11L plynu kombinovaně, dálky jezdím za 9L. A i s 8 lidmi v autě a rakví to slušně letí. Až mě to kolikrát překvapí. A to auto má samotný 2 tuny.2 points -
Výrobky z překližky
OK406 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
2 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
Radovanek a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
tak se v tom hrabu víc a nakonec to pro me tak super nebude , Tesla ma ty SC jen 400V , tzn že do své káry (800V) dostanu max 105Kw nabíjení a to dost zásadně mění hru . Takže stále je vítězem Shelka u Svitav s UFC kde do auta půjde krásných 230Kw a nebudu omezen max moznym nabijenim 80% baterky , kdybych chtel vic tak u Tesly se začiná účtovat i poplatek za "zdržování"...2 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
Radovanek a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele oddie za téma
Ale tak nemusí. Stačí si pořídit čip (ani nemusíš mít matlamobil), a nabíjíš za víceméně dvě, tři podobné ceny, záleží jestli chceš rychle nebo pomalu. Ta ostatní kouzla jsou akorát pro hračičky, co se tím chtěj nějak zabývat. Ale jinak jo, i u nás jsou pacienti, co furt onlajn koukaj, kolik jim dneska už vyrobily panely na baráku a počítaj ty halíře co dělaj talíře a maj to jako pomalu celodenní téma, tak ti jsou většinou schopní i vymýšlet tyhle kombinace u nabíjení, případně podle toho i plánovat cestu. Ono tak, kdo si hraje, nezlobí, a dělat to můžeš, ale nemusíš. To je na tom to kouzlo. U benzínu/nafty taky někdo řeší každej halíř a zapisuje si to, a někdo to neřeší a ani neví, kolik mu to žere a kolik ho to stojí. Jedinej rozdíl je, že to elektro má mnohem víc možností, umožňuje mnohem větší rozptyl a tedy má větší i tyhle hrátky. Ale nutnost to není, když nechceš.2 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
Radovanek a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
2 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
Radovanek a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
tak se mi zdá, že čověk musí mít hlavu jak balon, aby se v tom nabíjení vyznal , čím víc to studuju, tím víc je to složitější--o nás, co máme tlačítkový mobil nemluvě , pomalu se bez aplikací ani nevykakáme přitom stačí strčit pistol do díry a za minutu fertig (prostě to tak vidím, sorry)2 points -
2 points
-
2 points
-
Dnes jsem se byl podívat na rally Morava která se jela blízko mého rodného Rýmařova. Udělal jsem pár fotek a videí tak tady dávám odkaz. https://share.google/rHICgkrYkMi1jU8Y41 point
-
1 point
-
@sitler dík, mrknu na to @BubakGS 76k km je o 14k km míň než by se nádrž na AdBlue měla ozvat... Na naší 5008, když se podruhé ozvala to vycházelo přesně na 90k km. Na Rifteru to asi nastavili o něco dřív1 point
-
zatím jen objednané do výroby , dodání snad říjen , Hyundai ioniq 5 N-line Premium 84kwh AWD (325 PS)1 point
-
Tak jsem to spočítal a dělá to 24 640,- Kč1 point
-
@MJSytic možná ještě na Turecko, fotky z hora mi začínají dělat starosti1 point
-
Hledám radu, chyba p0011
VojtouNerCZ zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
@VojtouNerCZ už si to moc nepamatuju , nemají i solenoidy ta malá sítka na olej? to se taky čistivalo tuším.1 point -
dnes ještě doplněno na celkových 9kwp , když už tam bylo ještě místo , a bylo to ještě možné zakomponovat do původní zakázky. Mmch ten výkup je tedy v reálu pěkný hnus , jak na potvoru červenec - srpen budu měnit dodavatele ele tak to asi stejne nema smysl , spot je fakt traga a fix je podminen i odberem , tak to nejak preziju a pak s EV uz to bude lepsi , celkem premyslim ze na jarni a podzimni obdobi prikoupim 2-3 olejové radiatory ať ušetřím trošku plynu1 point
-
Hledám radu, chyba p0011
Pe.Tr zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
Dotaz na adaptaci v ŘJ se ptal už před nějakou dobu ChouLu. Dostalo se mu odpovědi, že ne, a že musí tedy sehnat origo diag. A teď jsme stále tady A mimochodem, že by Apple uměl poslat screen ale ne fotku, to se mi ještě nestalo...1 point -
a máte doufám objednané ještě druhé do rezervy...1 point
-
Výrobky z překližky
Pepito zvýšil/snížil popularitu uživatele Havlicek.Lukas za téma
mas spocitano celkovou cenu mysleno na te krabicce ne prodejni cena1 point -
V klidu, AC dobíječek se buduje víc, páč jsou levné (teda úplně nejsou, ale v porovnání s těma ultra). Až tohle dojezdíš a koupíš si místo toho plnou elektriku, budeš mít AC pomalu v každý druhý lampě1 point
-
Takže z Nerátek budeš jezdit dobíjet do Svitav? No to se vyplatí! Já se hrozím toho, že budou dál budovat jen samý super hyper mega fast ultra tohle gold pro tamto chargery, ale obyč. AC dobíječky max. ve skanzenu1 point
-
Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
To je jen Neratovickej popílek1 point -
1 point
-
1 point
-
protože Evropa už dávno není to co byla, dnes je to parta žvanilů a olizovačů se navzájem řešící v Bruselu max. název rumu a pomazánkového másla, svět se posunul úplně jinam, a ten s tou přehazovačkou na hlavě prostě kope za svoje lidi, svět se začíná podobat přírodě--silnější vyhrává..., všimli jste si, že třeba Čína proplouvá Hormuzem jako nic ??1 point
-
@ozzy56 U nás na D11 mám opakovaně zkušenost pokud předjíždím třeba několik kamionů a přidám nad +150 "ale" po předjetí se vrátím do pravého a uberu neměl jsem problém. Ano předjedou většinou v civilním koukají jednou bylo "i napomenutí hrození " ale pokaždé OK. Asi záleží na koho natrefíme - normální příslušník = Ok Ti ostatní nebudu rozepisovat - mám štěstí na ty normální. U nás i v zahraničí.1 point
-
1 point
-
Klidně to zahoď. Vždyť to tam dávají zbytečně. Jen proto, aby si automobilka zvýšila náklady na auto. Oni se občas projektanti nudí a tak si sednou k počítači a namalují nějaký zbytečný díl, nechají vyrobit formy a hurá s tím do auta. P: Neber to výše vážně, jen jsem se pozastavil nad dotazem.1 point
-
Tak to Oliver Solberg zvládnul. A uznání patří i Leo Roselovi, který dokázal porazit s Citröenem C3 Rallye 2 špičkové jezdce s auty Rallye 1 a skončil celkově na skvělém 6. místě. A také je krásné umístění Daprà se Škodou Fabia RS Rallye 2 na 8. místě. Prostě rallye je krásný sport který není vůbec nudný. Byl jsem na F1 2x v Maďarsku na Hungaroringu (1986 a 1987) a to byla krásná podívaná. Ale teď už se dlouhá léta na F1 nedá dívat. Ale to je můj názor, každý má právo se dívat na to co se mu líbí a mě se jednoznačně líbí rallye.1 point