Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. Pepito

    Pepito

    Člen klubu


    • Body

      12

    • Počet příspěvků

      8 248


  2. jarokare

    jarokare

    Člen klubu


    • Body

      10

    • Počet příspěvků

      7 244


  3. MJSytic

    MJSytic

    Super Administrátor


    • Body

      7

    • Počet příspěvků

      16 196


  4. Hugo Boss

    Hugo Boss

    Člen klubu


    • Body

      7

    • Počet příspěvků

      996


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 25.11.2024 v kategorii Příspěvky

  1. jarokare

    Vtipy

    9 points
  2. Troufám si tvrdit, že "malej Pavel" je vyšší Ale včetně váhy asi ještě větší budu Mimochodem, takhle koukám, když hraju s podvodníkem Ale naštěstí jsem ho včas prokouknul
    6 points
  3. Hugo Boss

    Kola na 406 coupe

    Recenzované coupe pochází z mé sbírky…
    5 points
  4. Vašík joooo...??? To neni možný.... kdo by ho takový věci učil....
    5 points
  5. Nejmenší a největší člen Peugeot klubu na srazu
    5 points
  6. chuck11

    chuckova 508 SW GT- new loga Peugeot

    Z klubu neodcházím, jsou tu stále skvělí lidé. Vlákno bych nechal otevřené, kdyby chtěl někdo s něčím pomoct . Nebudu tu již sice ak často,ale založím i vlákno s OOOO
    4 points
  7. ozzy56

    Vtipy

    4 points
  8. Ahoj, děkuji všem za super srazík, super exkurze v Koulieru, příjemný hotel Slavie, štědrý Pežíšek a hlavně parádní atmosféra. Rád jsem se setkal se známými a seznámil s novými lidmy Tak zase příště, díky
    4 points
  9. chuck11

    chuckova 508 SW GT- new loga Peugeot

    Se slzou v oku má 508 nového majitele. Skvělé je, že zůstalo v Ostravě, takže ho budu snad nadále potkávat. Nový majitel je taktéž fanda do aut. Věřím, že se o něj bude dobře starat .
    3 points
  10. petrinza

    FVE - reálné zkušenosti z provozu

    Kdyby alespoň 9kWhdenně v listopadu, od 1. do dneška se vyrobilo 107,3 kWh Od začátku roku 7,684 MWh Fakturační datum mám posledního února. Od 1.3. do teď vyrobeno 7,395 MWh Ve virtuální baterii mám teď 1,915 MWh. Spotřeboval jsem tedy od 1.3. do teď 5,48 MWH. Minulé období jsem od 25.11. do konce února spotřeboval 4,01 MWh, vyrobil 360 kWh, takže pokud by byl vývoj zimy stejný, budu ještě potřebovat odebrat ze sítě 3,65 MWH. 1,915 MWH mám ve virtuální baterii, takže budu muset dokoupit ze sítě cca 1,735 MWH V tom případě by celková roční spotřeba domu vyšla na 9,13 MWh, z toho bych jen 1,735 dokupoval. Výkon elektrárny 9,9 kW, orientace střechy východ - západ, užitná plocha domu 4 + 1 je cca 130m, vše na elektřinu. Bydlíme tam sice jen dva, ale nejvíc elektřiny padne na vytápění celého domu. Všechna světla LED, vícečlenná rodina by platila víc asi jen za ohřev vody v bojleru a vaření na indukci. FVE funguje druhý rok, za první rok to vyšlo + - stejně.
    3 points
  11. davidse

    Vtipy

    3 points
  12. O tesle známo, proto jsem do ní nešel.
    3 points
  13. Hugo Boss

    Kola na 406 coupe

    Ano, nějake rady tipy jsem do článku dával a také vyšel článek zaměřený na vozy typu CC coupe cabrio kde jsme dělali kompletní článek u mě
    2 points
  14. pavelu96

    chuckova 508 SW GT- new loga Peugeot

    Takže uzavřít? Nebo se bude pokračovat v jiném vlákně?
    2 points
  15. davidse

    Vtipy

    2 points
  16. To je pravda, 508 moc nejezdí a když ji potkám na cestě, tak jí ukážu záda.
    2 points
  17. Pepito

    WRC 2023-2024 CZ

    A po třech letech s hybridy pojedou od příští sezóny čistě spalovací auta, která jsou o polovinu levnější než hybridy které stály milión eur.
    2 points
  18. Já jsem už také kolem 13 hodiny dorazil domů se zastávkou v Hlinsku v zábavně vzdělávacím centru Planeta, vřele doporučuji. Také moc děkuji za skvěle uspořádaný Vánoční sraz se super zážitkem v Koulieru v Oflendě, kde jsme si vyrobili krásné ozdoby na stromeček. Rád jsem viděl všechny známé a hlavně po dlouhé době, teď už místního, člena Peugeot klubu @@re. Samozřejmě děkuji Pežíškovi za dárečky. Už teď se těším na další setkání na příštím srazu.
    2 points
  19. davidse

    Vtipy

    2 points
  20. Pe.Tr

    Korejská i10 z Turecka :)

    tak vyměněn oil s pylakem a vzduchačem , mechanik s diagnostikem vše řádně odkontrolovaly .
    2 points
  21. jarokare

    Zjištění výbavy podle VIN

    juraj.jurej.pdf
    1 point
  22. BubakGS

    Rifter 1.5 BlueHDi AT8 Long - GT Line (facelift 2024), M1

    @Cheetah1 ...no to udela radost. Ja si k autu koupil tu opravnou sadu 2 lahvicek - barva a lak. Tipuju, ze mas poskozenou tu vrchni vrstvu toho pruhledneho laku. Na jare bych to umyl, odmastil, paratkem "dokapal" lakem ty ryhy a po poradnem zaschnuti vzal lestickou.... ... me to na jare ceka taky ... nekdo se mi trochu "podepsal" na leve strane kapoty nad svetlem a uz mam auto po 2 zimach misty otlucene od kaminku až na plnič... takze si budu taky hrat....
    1 point
  23. HonzaZ

    Nosiče na 508 fastback

    Ze začátku byl střešní nosič na fastback v nabídce origo příslušenství, ale potom ho stáhli z nabídky s tím, že se nemá používat. Asi z bezpečnostních důvodů. Já bych nosič nahoru nedával, delší věci budou vadit pátým dveřím. V návodu k obsluze píšou nosnost 65 kg.
    1 point
  24. VojtouNerCZ

    Peugeot 308 (T9) GT 2.0 HDi 133kW

    Já teda nemám rád, když mi palubka, rádio apod šajní v noci do ksichtu, takže to mám ztlumený. Ale na své 307 jsem si udělal ambientní oranžové podsvícení nohou a upřímně jsem si na to tak zvykl, že se mi bez toho jezdí teď v jiných autech blbě.
    1 point
  25. Medvěd

    Vánoční večírek Peugeot clubu 23.11.2024 Trhová Kamenice

    Čímž je snad konečně dostatečně objasněn důvod a smysl proč se díváme pro juniora po větších autech, do Fabie nebo 207 se prostě pohodlně nevejde
    1 point
  26. Tesla 3 překvapila, moji maličkost tedy nemile Ani Dacia na tom není nejlépe https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/auto/je-tam-i-to-vase-v-novem-zebricku-aut-ktera-casto-neprojdou/r~5f8ba80eaa7c11efb589ac1f6b220ee8/
    1 point
  27. Milan+

    WRC 2023-2024 CZ

    1 point
  28. Pepito

    WRC 2023-2024 CZ

    Thierry Neuville se stal mistrem světa ve WRC. Moc jsem mu to přál a zasloužil si to po těch pěti druhých místech.
    1 point
  29. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    ano, je to tak, 2005 , stává se mi to jednou za deset let...
    1 point
  30. pavelu96

    Vánoční večírek Peugeot clubu 23.11.2024 Trhová Kamenice

    Původní domněnka byla, že jsou zamrzlé, ale jak říká MJ jen stačilo dolejt A ano vypadalo to blbě, když stojíš na kraji parkoviště Peugeot srazu a máš zvedlou kapotu - všichni co jeli kolem si říkali "Ááá Peugeot - zase se v tom hrabe"... Ale cesta na sraz byla super adrenalin. Slunce na horizontu, -5°C, sůl na skle a při každé příležitosti ručně nástřik Glass Clenerem , ale dorazili jsme včas
    1 point
  31. OK406

    Vánoční večírek Peugeot clubu 23.11.2024 Trhová Kamenice

    Rád bych touto cestou poděkoval za bezva Vánoční sraz P-C. I když jsem se ho zúčastnil pouze krátce v sobotu do cca 13 hodiny, kdy jsem musel odjet. Místo i atmosféra účast členů byla úžasná. Exkurze do výroby vánočních ozdob Koulier, Oflenda 10, byla jako vždy velmi příjemná i poučná. Moc se mi to líbilo. I následný společný oběd na zvěřinových hodech se vydařil. Měl jsem kančí kýtu se šípkovou omáčkou a houskový knedlík, k pití bezinkovou limonádou. Cesta na sral byla docela ,,dobrodružná", a to díky cestě pokryté sněhem a na některých částech úseku bez ošetření. Pouze vyjeté koleje. Alespoň se mi opět osvědčily zimní pneu Barum Polaris 5 . Rád jsem viděl i krátce pohovořil se členy P-C... Zvlášť bych poděkoval všem organizátorům Vánočního srazu P-C.
    1 point
  32. MJSytic

    Vánoční večírek Peugeot clubu 23.11.2024 Trhová Kamenice

    Sice to byl spíš takový minisraz, ale s dobrou náladou a s převahou popelnic se lvem ve znaku, takže pořád dobrý Oproti předchozím dobám ani nikdo nic neopravoval, takže v tomto směru posun k lepšímu Děkuju všem, co neohrnuli nos a nebyli líní přijet. Rád jsem vás zase viděl. Doufám, že nám to všem klapne i příště, včetně těch, kteří to letos na poslední chvíli museli skrečovat
    1 point
  33. pavelu96

    Peugeot 308 (T9) GT 2.0 HDi 133kW

    No, mě to v 308 svítí pořád - beru to jako ambientní osvětlení a překvapivě mi to nevadí...
    1 point
  34. Pitroch

    Auto spadlo do eco modu a neslo nastartovat

    Tak jsem vymenil baterii v klicence, auto pak poznalo klicenku bez problemu. Na chalupe uz zadny problem s oteviranim, startovanim. Takze doufam ze se problem vyresil vymenou baterie.
    1 point
  35. Zůza

    Vánoční večírek Peugeot clubu 23.11.2024 Trhová Kamenice

    I já se připojuji k poděkování za vánoční klouzání Bylo fajn vás všechny vidět a popovídat a zase někdy příště
    1 point
  36. Klemoň

    Co jste dnes udelali...

    Předpokládám, že komentuješ psa. U nás se v kuchyni neuklízí, protože ta chlupatá popelnice sebere ze země i cibuli . . .
    1 point
  37. ozzy56

    Vtipy

    1 point
  38. Pe.Tr

    Co jste dnes udelali...

    kupuješ granule , kapsičky, konzervy.... a přitom stačí obyč okurka
    1 point
  39. Radek Hurvajz

    Kola na 406 coupe

    Fotku jsem tam přidal, on je tam i odkaz na ten inzerát. Jsou to normální originální kola na Coupe, zná je tu každý, jsou na nich i nasledně nesehnatelné pokličky. Dělali se i v 16" verzi, ty tu nedavno prodaval @Hugo Boss
    1 point
  40. Vypadá to, že tu byl předčasně Ježíšek. A před Vánoci jede Pažout na klempířský zákrok.
    1 point
  41. Hafity

    Těsnění termostatu motor NFU+jaká kapalina

    Jestli to neleze "do červenýho" tak neřešit a jezdit.... Zbytečně honíš ptáka v kleci....
    1 point
  42. VojtouNerCZ

    Těsnění termostatu motor NFU+jaká kapalina

    Bejt tebou jezdím, a pokud to nebude vyloženě vařit, tak bych to neřešil. Třeba se to časem srovná... Letos jsme manželce kupovali 307 sw s tímhle motorem a furt mizela chladící kapalina. Nikde louže, ale pp jízdě bylo prostě málo. 2 měsíce jsem dolejval, než se to srovnalo a teď to drží... Taky můžeš mít špatný víčko na expanzi, s tím jsem si užil u dvoulitru, umí to dělat divy, když nedrží správný tlak v systému.
    1 point
  43. Milan+

    FVE - reálné zkušenosti z provozu

    @Charlie 1 Budu dávat akorát další baterii 5,8kw,mám panely 525w bez nutnosti optimizeru. Jináč za cca 300 po odečtení dotace dával kamarád před třemi lety ,firma z vesnice co bydlí @Vena garážmistr A jak mi říkal kámo co to dělal,tak teď to moje by to bylo o cca 15 méně,ale to si na sebe vydělalo. Do budoucna jednodušší rozšířit,než se dohadovat s fondem. Max přidám jeden string .
    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...