Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 25.11.2024 v kategorii Příspěvky
-
Vánoční večírek Peugeot clubu 23.11.2024 Trhová Kamenice
OK406 a 5 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
Troufám si tvrdit, že "malej Pavel" je vyšší Ale včetně váhy asi ještě větší budu Mimochodem, takhle koukám, když hraju s podvodníkem Ale naštěstí jsem ho včas prokouknul6 points -
Kola na 406 coupe
trucker1245 a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Hugo Boss za téma
Recenzované coupe pochází z mé sbírky…5 points -
Vánoční večírek Peugeot clubu 23.11.2024 Trhová Kamenice
MJSytic a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
Vašík joooo...??? To neni možný.... kdo by ho takový věci učil....5 points -
Vánoční večírek Peugeot clubu 23.11.2024 Trhová Kamenice
Handulina a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
5 points -
chuckova 508 SW GT- new loga Peugeot
zbynek..s a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele chuck11 za téma
Z klubu neodcházím, jsou tu stále skvělí lidé. Vlákno bych nechal otevřené, kdyby chtěl někdo s něčím pomoct . Nebudu tu již sice ak často,ale založím i vlákno s OOOO4 points -
Vánoční večírek Peugeot clubu 23.11.2024 Trhová Kamenice
OK406 a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele patt za téma
Ahoj, děkuji všem za super srazík, super exkurze v Koulieru, příjemný hotel Slavie, štědrý Pežíšek a hlavně parádní atmosféra. Rád jsem se setkal se známými a seznámil s novými lidmy Tak zase příště, díky4 points -
chuckova 508 SW GT- new loga Peugeot
zbynek..s a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele chuck11 za téma
Se slzou v oku má 508 nového majitele. Skvělé je, že zůstalo v Ostravě, takže ho budu snad nadále potkávat. Nový majitel je taktéž fanda do aut. Věřím, že se o něj bude dobře starat .3 points -
FVE - reálné zkušenosti z provozu
Akoc a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele petrinza za téma
Kdyby alespoň 9kWhdenně v listopadu, od 1. do dneška se vyrobilo 107,3 kWh Od začátku roku 7,684 MWh Fakturační datum mám posledního února. Od 1.3. do teď vyrobeno 7,395 MWh Ve virtuální baterii mám teď 1,915 MWh. Spotřeboval jsem tedy od 1.3. do teď 5,48 MWH. Minulé období jsem od 25.11. do konce února spotřeboval 4,01 MWh, vyrobil 360 kWh, takže pokud by byl vývoj zimy stejný, budu ještě potřebovat odebrat ze sítě 3,65 MWH. 1,915 MWH mám ve virtuální baterii, takže budu muset dokoupit ze sítě cca 1,735 MWH V tom případě by celková roční spotřeba domu vyšla na 9,13 MWh, z toho bych jen 1,735 dokupoval. Výkon elektrárny 9,9 kW, orientace střechy východ - západ, užitná plocha domu 4 + 1 je cca 130m, vše na elektřinu. Bydlíme tam sice jen dva, ale nejvíc elektřiny padne na vytápění celého domu. Všechna světla LED, vícečlenná rodina by platila víc asi jen za ohřev vody v bojleru a vaření na indukci. FVE funguje druhý rok, za první rok to vyšlo + - stejně.3 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
Radovanek a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele elton za téma
O tesle známo, proto jsem do ní nešel.3 points -
Kola na 406 coupe
regius a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Hugo Boss za téma
Ano, nějake rady tipy jsem do článku dával a také vyšel článek zaměřený na vozy typu CC coupe cabrio kde jsme dělali kompletní článek u mě2 points -
chuckova 508 SW GT- new loga Peugeot
chuck11 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
Takže uzavřít? Nebo se bude pokračovat v jiném vlákně?2 points -
2 points
-
Vánoční večírek Peugeot clubu 23.11.2024 Trhová Kamenice
Weri 605 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
To je pravda, 508 moc nejezdí a když ji potkám na cestě, tak jí ukážu záda.2 points -
WRC 2023-2024 CZ
OK406 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
A po třech letech s hybridy pojedou od příští sezóny čistě spalovací auta, která jsou o polovinu levnější než hybridy které stály milión eur.2 points -
Vánoční večírek Peugeot clubu 23.11.2024 Trhová Kamenice
OK406 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
Já jsem už také kolem 13 hodiny dorazil domů se zastávkou v Hlinsku v zábavně vzdělávacím centru Planeta, vřele doporučuji. Také moc děkuji za skvěle uspořádaný Vánoční sraz se super zážitkem v Koulieru v Oflendě, kde jsme si vyrobili krásné ozdoby na stromeček. Rád jsem viděl všechny známé a hlavně po dlouhé době, teď už místního, člena Peugeot klubu @@re. Samozřejmě děkuji Pežíškovi za dárečky. Už teď se těším na další setkání na příštím srazu.2 points -
2 points
-
Korejská i10 z Turecka :)
dýzl a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
2 points -
1 point
-
@Cheetah1 ...no to udela radost. Ja si k autu koupil tu opravnou sadu 2 lahvicek - barva a lak. Tipuju, ze mas poskozenou tu vrchni vrstvu toho pruhledneho laku. Na jare bych to umyl, odmastil, paratkem "dokapal" lakem ty ryhy a po poradnem zaschnuti vzal lestickou.... ... me to na jare ceka taky ... nekdo se mi trochu "podepsal" na leve strane kapoty nad svetlem a uz mam auto po 2 zimach misty otlucene od kaminku až na plnič... takze si budu taky hrat....1 point
-
Ze začátku byl střešní nosič na fastback v nabídce origo příslušenství, ale potom ho stáhli z nabídky s tím, že se nemá používat. Asi z bezpečnostních důvodů. Já bych nosič nahoru nedával, delší věci budou vadit pátým dveřím. V návodu k obsluze píšou nosnost 65 kg.1 point
-
Peugeot 308 (T9) GT 2.0 HDi 133kW
pavelu96 zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
Já teda nemám rád, když mi palubka, rádio apod šajní v noci do ksichtu, takže to mám ztlumený. Ale na své 307 jsem si udělal ambientní oranžové podsvícení nohou a upřímně jsem si na to tak zvykl, že se mi bez toho jezdí teď v jiných autech blbě.1 point -
Čímž je snad konečně dostatečně objasněn důvod a smysl proč se díváme pro juniora po větších autech, do Fabie nebo 207 se prostě pohodlně nevejde1 point
-
1 point
-
Thierry Neuville se stal mistrem světa ve WRC. Moc jsem mu to přál a zasloužil si to po těch pěti druhých místech.1 point
-
ano, je to tak, 2005 , stává se mi to jednou za deset let...1 point
-
Původní domněnka byla, že jsou zamrzlé, ale jak říká MJ jen stačilo dolejt A ano vypadalo to blbě, když stojíš na kraji parkoviště Peugeot srazu a máš zvedlou kapotu - všichni co jeli kolem si říkali "Ááá Peugeot - zase se v tom hrabe"... Ale cesta na sraz byla super adrenalin. Slunce na horizontu, -5°C, sůl na skle a při každé příležitosti ručně nástřik Glass Clenerem , ale dorazili jsme včas1 point
-
Rád bych touto cestou poděkoval za bezva Vánoční sraz P-C. I když jsem se ho zúčastnil pouze krátce v sobotu do cca 13 hodiny, kdy jsem musel odjet. Místo i atmosféra účast členů byla úžasná. Exkurze do výroby vánočních ozdob Koulier, Oflenda 10, byla jako vždy velmi příjemná i poučná. Moc se mi to líbilo. I následný společný oběd na zvěřinových hodech se vydařil. Měl jsem kančí kýtu se šípkovou omáčkou a houskový knedlík, k pití bezinkovou limonádou. Cesta na sral byla docela ,,dobrodružná", a to díky cestě pokryté sněhem a na některých částech úseku bez ošetření. Pouze vyjeté koleje. Alespoň se mi opět osvědčily zimní pneu Barum Polaris 5 . Rád jsem viděl i krátce pohovořil se členy P-C... Zvlášť bych poděkoval všem organizátorům Vánočního srazu P-C.1 point
-
Sice to byl spíš takový minisraz, ale s dobrou náladou a s převahou popelnic se lvem ve znaku, takže pořád dobrý Oproti předchozím dobám ani nikdo nic neopravoval, takže v tomto směru posun k lepšímu Děkuju všem, co neohrnuli nos a nebyli líní přijet. Rád jsem vás zase viděl. Doufám, že nám to všem klapne i příště, včetně těch, kteří to letos na poslední chvíli museli skrečovat1 point
-
No, mě to v 308 svítí pořád - beru to jako ambientní osvětlení a překvapivě mi to nevadí...1 point
-
Tak jsem vymenil baterii v klicence, auto pak poznalo klicenku bez problemu. Na chalupe uz zadny problem s oteviranim, startovanim. Takze doufam ze se problem vyresil vymenou baterie.1 point
-
Předpokládám, že komentuješ psa. U nás se v kuchyni neuklízí, protože ta chlupatá popelnice sebere ze země i cibuli . . .1 point
-
1 point
-
Kola na 406 coupe
Hugo Boss zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Fotku jsem tam přidal, on je tam i odkaz na ten inzerát. Jsou to normální originální kola na Coupe, zná je tu každý, jsou na nich i nasledně nesehnatelné pokličky. Dělali se i v 16" verzi, ty tu nedavno prodaval @Hugo Boss1 point -
Peugeot 306 1.6 65kW XR z Ria de Žambéra - Na Cyclonech s Hankook Ventus Prime3, 18let spolu, boj s korozí...
MJSytic zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
1 point -
Jestli to neleze "do červenýho" tak neřešit a jezdit.... Zbytečně honíš ptáka v kleci....1 point
-
Těsnění termostatu motor NFU+jaká kapalina
dýzl zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
Bejt tebou jezdím, a pokud to nebude vyloženě vařit, tak bych to neřešil. Třeba se to časem srovná... Letos jsme manželce kupovali 307 sw s tímhle motorem a furt mizela chladící kapalina. Nikde louže, ale pp jízdě bylo prostě málo. 2 měsíce jsem dolejval, než se to srovnalo a teď to drží... Taky můžeš mít špatný víčko na expanzi, s tím jsem si užil u dvoulitru, umí to dělat divy, když nedrží správný tlak v systému.1 point -
@Charlie 1 Budu dávat akorát další baterii 5,8kw,mám panely 525w bez nutnosti optimizeru. Jináč za cca 300 po odečtení dotace dával kamarád před třemi lety ,firma z vesnice co bydlí @Vena garážmistr A jak mi říkal kámo co to dělal,tak teď to moje by to bylo o cca 15 méně,ale to si na sebe vydělalo. Do budoucna jednodušší rozšířit,než se dohadovat s fondem. Max přidám jeden string .1 point