Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 18.11.2024 v kategorii Příspěvky
-
Rozvody 1.5 blueHDi - zkušenost!
dýzl a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Jasně ale tohle přece není to proč jsi si koupil nové auto za statisíce. To chceš říct že se vracíme do dob stodvacítek kdy se po letech čekání na novou ještě než jsi začal jezdit udělal pologenerálku a DODO jsi vychytávky aby to auto fungovalo ? Já pořád žiju v domnění že je 21 století a že když si za svoje několikrát zdaněné těžce vydělané peníze koupím NOVOU věc v hodnotě víc než ročního výdělku takže mám nárok na to aby to fungovalo na 100% a ne že abych takovou věc udržel při životě tak opět hrábnu pro nemalý peníz do kasičky a nechám na tom dodělávat různé časem a praxí vyzkoušené modifikace. Auto má přece sloužit Tobě a ne že Ty budeš sloužit autu jako jo beru to že si někdo jako Ty nechá dodělat bufíka ještě bych jako drobný ústupek uznal to že budu měnit olej častěji než vyžaduje tovární předpis a že budu aditivovat naftu když už ne rovnou tankovat aditivovanou ale tím z mého pohledu ústupky pro delší životnost musí končit.5 points -
Přání k narozeninám...
Milan+ a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
@Charlie 1 K narozeninám přeji vše nejlepší, hodně zdraví, ať se daří nejen práce se dřevotřískou, ale vše na co sáhneš a ať se kuna autům vyhýbá5 points -
Rifter 1.5 BHDi AT8 Long - GT Line (96 kW, 7 mist, Cuprite, Grip Control, OptiWay, dodatecne i WEBASTO)
Cheetah1 a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele BubakGS za téma
Vcera delsi cesta po dalnici i pres mesta a - budu se opakovat - ten proplach v necelych 60.000 km prevodovce seriozne prospel. Vazne radi o parnik lip.... ..uz se mi stavalo, ze s autem cukla pri prevoleni z P na D nebo z D na R a podobne ... ..a ted naprosto v pohode....4 points -
Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR
Pepito a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
4 points -
308 black Pearl žeby 330mm brzdy ?
radim.1008 a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Zabak22 za téma
Bohužiaľ, jediné miesta, kde bol ochranný nástrek, sú prahy. Celý zvyšok podvozku je úplne holý. Mohli by pridať do konfigurátora možnosť priplatiť si za nástrek podvozku,aspoň čiastočne, aby tam niečo bolo. To by určite dávalo väčší zmysel než masážne sedadlá… Namiesto toho sú tam len trapné plasty.4 points -
Co jste dnes udelali...
PaKr a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Charlie 607 za téma
Já si dnes udělal radost a přivezl jsem si vyvažovačku na kola, Heinl. Tak snad bude dobře sloužit. Ještě musím postupně pokoupit vše potřebné (kleště, závaží a ták). Snad se mi poštěstí ještě sehnat dobře zouvačku, snad příští rok.3 points -
Hudební koutek
ozzy56 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
3 points -
Co jste dnes udelali...
Péťa a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
dneska jsem se svezl pár kilometrů s elektrickou 208 a je to fakt pecka , i když je na mě nízko nad zemí, takže z něho vylézt je komedie , červená metalíza, vnitřek paráda, zrychlení bych řekl jako to moje , prostě autíčko pro dva mladší super , bohužel spalováky na prd a elektrika stále drahá3 points -
Registrační značky na přání
zbynek..s a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele RichVa za téma
2 points -
New 3008 Ultimate
Charlie 1 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele RichVa za téma
2 points -
208 - 1.4HDi --- Můj druhý Peugeot!
radim.1008 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele trucker1245 za téma
Poslední letošní velký servis před lednovou STK. Komplet výměna brzd včetně lanovodů, výměna řemenu pohonu příslušenství, výměna ramen přední nápravy a horní uložení tlumičů. Konečně se od podvozku neozývá zvláštní bouchání .2 points -
2 points
-
možná vyrábět méně a kvalitně by ekologii pomohlo více1 point
-
http://catcar.info/peugeot/?lang=en&l= U nekterych modelu to byvalo uvedene v tom seznamu jednotlivych trubek. Ale ne vzdy. Zkus to proklikat1 point
-
Nový Peugeot 5008
Rikic339 zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
10300 € rozdíl oproti 1.2 je taky na zamyšlení1 point -
Nový Peugeot 5008
pavelu96 zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
1 point -
Realita je takova, ze u s takovouto "antikorozkou" to auto prezije svoje moralni zastarani, tzn nejakych 8-10 let uplne v pohode. Pak uz je z pozice vyrobce davno, davno na vymenu. A lepsi antikor = o hdne vyssi naklady na vyrobu = mensi zisk. A cenu na tom nezvednes.1 point
-
Rozvody 1.5 blueHDi - zkušenost!
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele BubakGS za téma
@ChouLu ...no to nepředejdu jinak než přikoupenou 7letou zárukou. @Vena garážmistr ...máš recht, ale realita je taková. Další auto nevím, optimisticky možná něco z Ameru, pesimisticky můžeme zase skončit v žigulech a buchankách, když se to na východě definitivně podělá...1 point -
1 point
-
308 black Pearl žeby 330mm brzdy ?
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele Hafity za téma
Ta není v zájmu výrobce, ale pouze v zájmu vlastníka.... Čím dřív auto shnije, tím dřív se koupí nové....1 point -
@danikpop TYP LAKU LAK METALICKÝ LESKLÝ BARVA KAROSERIE ETS - LAK ŠEDÝ CENDRE1 point
-
Přání k narozeninám...
pavelu96 zvýšil/snížil popularitu uživatele Charlie 1 za téma
Díky v sobotu byl a1 point -
A este si zabudol AdBlue okruh (nadrz, vstrekovac, NOx sonda).1 point
-
Řetěz, vodní pumpy, ventily, fapy, karbon všude.. kéžby to byl jen ten řetez1 point
-
Schéma pojistek Peugeot 807, 2.0, rv. 2011, RHD
ozzy56 zvýšil/snížil popularitu uživatele Michal 807 za téma
Intercooler byl měněn nad rámec poruchy klimy, jen se to vzalo jedním vrzem. Důvodem závady klimy byl špatný chladič klimatizace, byl tam únik náplně, který nebyl do takové míry, aby se poznal při plnění, elektrická závada nebyla.1 point -
ahoj, až se ti to zase stane, musíš proměřit jestli po zapnutí klíčku do polohy start jde proud až ke starteru--nejlépe s pomocníkem, někde na cestě to nebude asi sranda ,od toho se pak bude odvíjet postup opravy..., tipuju opálené kontakty spinače starteru, proto starter ven a opravit--nebo když už bude venku tak repasovat a kontrolu na zkušebním stavu, nebo ve svěráku1 point
-
Schéma pojistek Peugeot 807, 2.0, rv. 2011, RHD
ozzy56 zvýšil/snížil popularitu uživatele Michal 807 za téma
1 point -
Musíme tam niekoho poslať kto by im nariadil niečo rozumné konečne1 point
-
307 SW - Automat opět automatuje
pavelu96 zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
Ostřikovače jsem vyřešil, upřímně nevím, co bylo ua problém. Vyměnil jsem trysky, čerpadlo, profoukal hadičky... A furt spolujezdec skoro nestříkal. Nakonec jsem prohodil přívodní hadičky mezi předním a zadním ostřikem (pod blatníkem jsou napojené od motorku, a přední z nějakého důvodu měly poměrně slabý přívod, zadní klasickou gumovou hadici) a už je klid. Spotřeba plynu 11l/100, poměrně dost, uvidím, jestli to ještě nějak seřídí. A trápí mě topení. Mám tam opravnou sadu na klapky ale jednou za čas začne řidič buď jen topit, nebo chladit. Musím vše rozebrat, otočit klapku do správné polohy a zas je chvíli pokoj. Přitom kolečka nejeví známky opotřebení. Nechápu.1 point -
Lexie píše krásně ktera1 point
-
1 point
-
Pořádám srazy spolužáků už docela dlouho a kontakty mám na drtivou většinu z nich cca 80 ze tří tříd (A,B,C). Pár jich už bohužel není mezi námi a někteří se scházet nechtějí, což chápu. Loni jsme se sešli v počtu 46 po 45ti letech od odchodu z 9. třídy.1 point
-
1 point
-
@Charlie 1 ...ne, musel jsem si o výměnu kapaliny v AT8 explicitně říct - nabídli mi proplach - s tím problém neměli (a zatím se zdá, že to umí) - po tom minulém extempore, kdy jsem problém hnal až na importéra a oni tady pak dostali z Prahe pojeb a vraceli mi nějaké prachy, tak už se se mnou o údržbě, elektronice a strojařině nehádají...1 point -
Pavelu96 308 II GT Line
Rikic339 zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
Včera proběhlo důkladnější čištění skel zevnitř i z venčí. Umytí teplou jarovou vodou, dočištění technickým lihem a vyleštění Glass Clenerem Dnes po otevření kapoty jsem si všiml, že těsnění na sání filtrboxu pomalu mizí uvnitř Borec v autorizáku pri výměně filtru a následném umisťování filtrboxu těsnění dodrbal a celý box neusadil do držáku. Těsnění vyměněno. A musím nějak pořešit uchycení boxu, protože v držáku nedrží a netěsní to...1 point -
To se má dělat v létě1 point
-
Peugeot 5008 1.6HDi 82kW z Ria de Žambéra - Na zimních Sava Eskimo HP2, po STK, rozvodech a oleji
OK406 zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Takže kdo nechtěl, abych dojel a případně koupil 308SW Gt-Line 2.0HDi? Včera jsem nechal převážit u kamaráda v dílně zimní sadu A dnes jsme se s pomocníkem pustili do přezutí rachtajícího autobusu. Šli jsme od LP kola kolem auta a poslední tak bylo PP. No a asi jsme to opravili. Všechny čtyři šrouby byly volný, tak o čtvrt otáčky. Kolo bylo naposledy dole při přezouvání na letní sadu. Takže mě napadá, kde a hlavně jak se stalo, že všechny čtyři šrouby byly volnější? Na šroubech mám stříbrné krytky, které nebyly poškozené. Začalo se to ozývat po intenzivním brzdění do kolony cestou z dovolené na chorvatské dálnici. Občas se to ozvalo při dobrždění před kruhovým objezdem. Nebo při prudší akceleraci. Byl jsem s tím i v servise, kde se na nic nepřišlo. Ani projížďkou. Jsem objednaný na přiští úterý, tak se doufám společně zasmějeme. Auto jsem po přezutí projel a je klid, žádné zvuky.1 point -
Přání k narozeninám...
Milan+ zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Všechno nejlepší k narozeninám @Schreeku. Hlavně zdraví, ať ti to pořád jezdí jak na silnici, mezi kužely, ale i na poli.1 point -
Já ale souhlasil, že díl můžou koupit oni, ani tak nechtěli, prostě ego, že mají pravdu a není to radiátor a hotovo.1 point
-
...ted jsem se malem pochcal smichy... ..co se s AI neda spachat...1 point
-
Politika je a bude součástí života ať se to někomu líbí nebo ne. Dnešní den je jedním z nejdůležitějších dnů v moderní historii ČR a mluvit se o něm jednoznačně má-1 points