Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 26.12.2023 Ve všech sekcích
-
Modely autíček
OK406 a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Goldinka za téma
5 points -
Modely autíček
OK406 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Šalda za téma
3 points -
2 points
-
kód barvy
pavelu96 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele jarokare za téma
@Patrix12 ahoj a vítej v klubu TYP LAKU LAK MATNÝ BARVA KAROSERIE EWP - LAK BÍLÝ BANQUISE2 points -
2 points
-
2 points
-
Jiz jsem to upravil, ta citace mi v mobilu blbe ukazuje,..promin. odpoved mam a jdu to zitra rozebrat1 point
-
Žeby špatně nastavený rozvody?1 point
-
Na Saxoclubu bylo je Jak na to saxo -P106 !! nwn jestli to není i zde. Jinak pak SZ a pošlu leteckou!1 point
-
Obyvkle mám vynikající zkušenost. Dokud neodklikneš doručení, máš lepší vyjednávací pozici Ale protože jsem věděl, že budu displej měnit až později (čekal jsem ještě na baterku), tak jsem doručení odklikl. Nevadí, já se nezblázním.1 point
-
@Dejved nechápu proč opakovaně cituješ @Mike407 a do jeho textu vkládáš svou odpověď (asi pro mě) ??? Připomenu ti smysl fóra - otázky, odpověďi a diskuse v rámci pravidel. Dostal jsi odpověďi, podruhé se ptát na to samé je celkem zbytečné, nebo to co ti napsali kluci je špatně a chceš to nějak peobrat?1 point
-
Něco je tady a schémata jsou v serviceboxu, ale ten je placenej. Relé stěračů se řešilo tady.1 point
-
Oba krásné vozy s rozdílem 20 let. Každé má svůj charakter. Čemu dát přednost? TGV na kolech s manuálem a tuhym podvozkem. Aneb udělám cokoliv si řidič přeje. Nebo pohodlná britská kočka v automatu. Aneb pohodlně, svižně, ale s grácií, jinak tě seknu drápky. ------ Přeji krásné svátky vánoční a nadělte si také dárky, které Vám budou dělat radost. Bez ohledu na to, co si myslí okolí. Žijeme jen jednou, mějme úsměv na tváři i jen při pouhém otevření garáže.1 point
-
Zajímavý příběh. Myslím ale že nebudu sám kdo má rád příběhy s dobrým koncem. Jak to tedy dopadlo?1 point
-
@dýzl pojišťovnám se to vyplácí. Protože se s nima soudí naprosté minimum lidí. Takže v tabulce v excelu to to stále výhodnější lidi okrádat a případný vyjímečný soud prohrát. A když pojišťovna zřejmě postupuje v rozporu se zákonem a podáte podnět na dozorový orgán (ČNB), tak ten si s tím akorát vytře zadek. Vlastní zkušenost. Ono se stačí podívat co za existence se v ČNB uhnízdilo. Třeba já svůj případ vyřešil tak (možná už jsem to tu psal, nejsem si jistý), že jsem pojišťovnu poslal doháje i s její amortizací dílů a nesmyslnejma cenama za práci (škodu vyčíslili na 25 tis). Dal auto do autorizovanýho servisu v Praze, vzal si náhradní vozidlo a pak jí poslal fakturu na 100 tis + ještě i podle tabulkových náhrad připočetl náklady na cesty.1 point
-
Tak už mi stojí
Charlie 1 zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
1 point -
Vtipy
Driver FH12 zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
Tak já jsem z generace, kdy potetovanec = basman (kriminálník) a měl bych zcela vážný problém, kdyby si Pavel jednou měl domů dotáhnout nějakou obrázkovou vilu. Že by snad mohl kdy přijít s tetováním na vlastní kůži nepředpokládám = věřím, že jsem ho vychoval tak, že ho podobné nápady míjejí velikým obloukem.1 point -
1 point