Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 14.12.2023 v kategorii Příspěvky
-
Test vložení obrázku
Péťa a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
5 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
elton a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Milan+ za téma
Teď nevadí 10/km,před pár lety jsi tu stále počítal náklady. Hm... Jako za mě i snad jo ,budu na jaře dělat střechu,cenu na solár tu už mám taky,možná to ještě půjde dolů,tak proč ne,když by bylo velikosti Fabie za půl míče. Nové a záruky.2 points -
2 points
-
Test vložení obrázku
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
ja bych bejt tebou , prekvapil, zacal se v patre objevovat uz hodne brzy ,idealne kolem sedme , budes se bavit rychlymi pohyby nervoznich kolegu2 points -
2 points
-
2 points
-
508 SW 163 AM6 thorr001
OK406 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele thorr001 za téma
Taková blbustka IMG_9982.mov2 points -
2 points
-
2 points
-
1 point
-
U 807 častěji buď začne prolínat gufero v elektrické pumpě, tady na fóru je návod na výměnu, nebo praskne nátrubek tělesa pumpy, odkud vede hadice do nalévacího hrdla, to se řeší pěkně blbě.1 point
-
mám v hlavě nedávný článek kde psali, že 80% prodejů nových aut v česku jde za firmama, jen 20% kupují normal pípl a to ještě většina kupujících je ve věku 55plus , takže mladí na nové nemají..., naproti tomu je naprostá většina prodaných ojetých aut v ceně do 200 tisíc korun, pořád jsme v česku , už teď z důvodů nízkých prodejů el. aut někteří výrobci omezují nebo přímo zastavují výrobu, vzpomněl jsem si na třeba VW, takže abych se konečně vymáčkl: kdo bude kupovat ty miliony elaut v budoucnu ? mně teda vychází, že tady musí rapidně vzrůst platová relace a tím i životní úroveň ta poslední věta je dobrá chu*ovina, že ?? upozorním, že jinak elautům fandím1 point
-
oddie: při nájezdu 3-5 tis ročně nemá cenu přemýšlet nad čímkoliv jiným, než nad benzínem bez přímého vstřikování.1 point
-
Porucha P1490 filtr pevných částic
martinecondrej zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Mám, dát to někam, kde tomu rozumí a používají origo diagnostiku. Vlastní zkušenost se stejným motorem. Kdyžtak pohledej v mém vlákně o 5008.1 point -
1 point
-
Rozvody s tím nemají problém jen do té míry, že každá rozvodná větev má nějaké jištění a součet hodnot domácích jističů tuto hodnotu překračuje mnohonásobně, protože se počítá s tím, že nikdy nenastane situace, kdy by odebírali všichni najednou maximální možný (rezervovaný) příkon. Jenže přesně tohle elektromobily dost zásadně mění, takže je třeba hlídat celkové zatížení a v případě potřeby je příslušným způsobem omezovat. Platí to jak pro to, co je (bude) instalováno v domácnostech, tak pro nabíječky na ulici třeba v dříve zmiňovaných lampách, kde jich je v řadě třeba 10 za sebou. V zásadě to ale není kdovíjaký problém, ono to nabíjení má dost nerovnoměrný průběh, takže stačí ořezat špičky, když to náhodou připojí všichni najednou.1 point
-
1 point
-
Tak třeba místní "elektrofanatik" nám tu ještě nedávno krmil oči tvrzením, že stávající rozvody elektřtiny s nabíjením elektromobilů nebudou mít žádný problém, že jdou to jenom výmysly odpůrců elektrodebility.1 point
-
Tak kdo to taky čekal? https://www.autosalon.tv/novinky/ridicuv-chleba/nemci-se-rozhodli-regulovat-domaci-nabijeni-elektromobilu-chteji-predejit-pretizeni-site1 point
-
1 point
-
"Až to bude možné, otočte se."1 point
-
MJSytic popíšu ti mé trápení s klimou. Poznáš, že v tom nejsi sám. Jedná se o dcery PEUGEOT 807 2.0HDi 100kW Rok uvedení do provozu v Německu 2007. Koupeno na jaře v roce 2016 se stavem tachometru 175.000 km. Po cca půl roce klima ušla. Našla se díra ve výměníku. Jak jsi psal ty tak úplně stejně. Jedna hadice naprosto bez problému demontována a ta druhá ani náhodou. Vzhledem k tomu, že byl připraven nový výměník tak to flexa vyřešila rychle. Letos, při stavu tachometru 345.000 km, zase klima prázdná. Předpokládal jsem, že zase prohnil výměník. Drží se tam spousta vlhkých nečistot. Demontoval jsem jej a po osvícení lampou s UV světlem zjištěno, že je naprosto OK. Nastalo hledání úniku. Ani si nechci představit co si mysleli sousedi když jsem s UV lampou před půlnocí lezl všude kolem auta a také pod ním venku na parkovišti. Nalezena drobná stopa úniku na spoji hadice ke kompresoru. Koupeno a namontováno nové těsnění a rychle do bývalé práci znova naplnit klimu. Ještě jsem nenapsal, že se dcera živí výcvikem psů a auto stále potřebuje. Pro mne to znamená, že se k autu dostanu jen velmi zřídka. To, že když jsem přijel do servisu na naplnění a zjistil jsem, že plyn do klimy není a je objednán tak to už jsem se jen zasmál. Nicméně po naplnění je klima funkční. Bohužel jen tři dny. Opětovné hledání a nalezeno stejné místo úniku. OK a tak nové těsnění s tím, že se to snad může stát. Druhé naplnění a klima funkční už jen dva dny. Před každým plněním samo sebou předcházel test těsnosti vždy s perfektním výsledkem. Tak znova demontáž hadice a ve skladě hledání trochu silnějšího těsnění. Nové naplnění po opětovném testu těsnosti. Klima funkční zase jen jeden den Únik ze stále stejného místa. Hadice ven. Už se to dalo dělat skoro po slepu. Podrobná prohlídka hadice a kopresoru. Žádné poškození nenalezeno. Vše vypadalo tak jak má. Nicméně stále pouštět celkem drahý plyn do atmosféry mne už přestalo bavit. Koupena jiná hadice opět nové těsnění. Před dalším naplnění návštěva firmy, která řeší velké klimatizace v domech a firmách. Plnička klimatizací v servisech testuje vakuováním oni testují těsnost naplněním dusíkem pod tlakem a sledují jeho klesání. Vypadalo to dobře, tlak neunikal. Bohužel naplnit klimu v autě zase nebylo čím. To jsem ale už u nich neřešil a pelášil jsem do svého bývalého pracoviště k dalšímu naplnění Říká se po třetí a naposled. U mne to bylo až na čtvrtý pokus. Klima funguje od poloviny roku a snad to tak vydrží i další roky. Nějak jsem se dost rozepsal, ale snad se nikdo nebude zlobit a přečte si co vše nám, ta milovaná auta, taky dokáží udělat1 point
-
Tak auto je zase v kupě Takže teď už dát jen nové těsnění na trubku u kompresoru a uvidíme, co na to řekne plnička Jinak práce celkově docela v pohodě. Nebýt toho záseku, tak na tom v podstatě nic není. Zvláštní, že ta spodní trubka šla rozpojit úplně v pohodě. Ale věřím, že kdo tohle dělá pravidelně, tak se s tímhle problémem už taky setkal. Prostě smůla...1 point
-
Peugeot 508 SW 2.2HDi GT by Míza - PRODÁNO
OK406 zvýšil/snížil popularitu uživatele Mizlerek007 za téma
Když se to udělá poctivě, tak proč ne Já jsem spokojený a nepřijde mi to nijak urážlivý nebo nevkusny. Jinak brzdy jsem vlastně dělal tak nějak okrajově, hlavní práce pro mě byla oprava prahů a blatníků otryskaných od kamínků a vyřešení aby je to hned neudělalo. obrousit, brunox, plnic, barva a lak. Zastříklo se to s hranou, dobrousilo a doleštilo.1 point -
Ta sada se nechá koupit kolem 3500,-. Ovšem je dobré mít schemata zapojení elektriky auta. Pokud máš něco společného s elektrikou, tak není problém.1 point
-
1 point
-
1 point
-
Pojistky předních světel
1benediction1 zvýšil/snížil popularitu uživatele PredyP za téma
Ahoj, nevíte nekdo které pojistky to jsou? Praskla mi žárovka a po výměně mi to stejně nesvítí a nechce se mi je vytahovat jednu po druhé. Díky-1 points