Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. Medvěd

    Medvěd

    Člen klubu


    • Body

      8

    • Počet příspěvků

      24 071


  2. Péťa

    Péťa

    Moderátor


    • Body

      7

    • Počet příspěvků

      24 449


  3. davidse

    davidse

    Uživatel


    • Body

      6

    • Počet příspěvků

      1 455


  4. Zodiak

    Zodiak

    Člen klubu


    • Body

      4

    • Počet příspěvků

      1 273


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 27.12.2022 Ve všech sekcích

  1. davidse

    Vtipy

    Přijde Pepíček do hospody, posadí se ke stolu a říká servírce: „Dvě deci červeného vína.“ „A kolikpak je ti let, chlapečku?“ zajímá se servírka. „Osm.“ „A to by ti nestačil džus?“ „Stačil, ale chybí mi dvě koruny.“
    6 points
  2. Zodiak

    Vtipy

    4 points
  3. Péťa

    Vtipy

    3 points
  4. Péťa

    Vtipy

    2 points
  5. Capy

    capyho 405 mi16x4

    Taky to dělám pro sebe, jinak asi kovošrot. Bohužel to trvá dlouho protože to dělám po večerech až děti usnou. Opravené nosníky z druhé kastle - vykoupané v kyselině a téměř celé spodky nové jinak takhle to vypadá u poměrně zdravé karoserie uvnitř po odrezení v kyselině - důlková koroze
    2 points
  6. Klemoň

    Co jste dnes udelali...

    Dnešní vykládka na Národní. "Ševci" měli radost, ale vešli se (cca 10 cm) Kola jsem měl opřená o obrubník, víc to fakt nešlo
    2 points
  7. dýzl

    Peugeot 406 BREAK 1.8 16V 85kW by Charlie 1

    Pokud je záměk=vložka stejná jako na xantiích pak vytáhnout a v zadu sjou takvé pacičky a ty trochu kombinačkami zmáčknout. pokud najdu odkaz -dám sem. Našel . Mělo by to být stejné ,X2 i X1,protože na X1 (1,8i 16V 81kW rv 1996 použity zámky z X2 TD-zda 1,9 nebo 2,1 nwn, rv 1999) Odkaz : https://www.xantiaclub.cz/view.php?cisloclanku=2009010001 tak snad pomůže!!
    2 points
  8. HonzaZ

    Audio Limiter v Rifter GT 2022

    Obávám se, že to vypnout nepůjde. Každé auto má pevně danou konfiguraci, která je uložena na PSA serveru a nejde změnit. Dle mé zkušenosti konkrétně na radiu (NAC) nejde vůbec nic offline ani online konfigurovat. Jedině co ti mohu poradit, kontaktuj člena ChouLu, ten by ti s tím možná mohl pomoci.
    2 points
  9. MJSytic

    Dobré restaurace, kde se najíst (tipy)

    Kdyby se jelo "vrchem" (Vamberk-Žamberk), tak prý dobře vaří TADY, ale nevím, jestli bude otevřeno
    2 points
  10. Roman Bazi

    307 2.0i egr, zapalování, nízký tlak oleje

    No tak to jsem zvědav.
    2 points
  11. Péťa

    Dobré restaurace, kde se najíst (tipy)

    @Medvěd Když jsem řešil něco podobného, @Pepito mi doporučil https://www.google.cz/maps/place/Hostinec+U+Tety/@49.7534083,16.6009094,13.92z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0x32dc714611e2bffd!8m2!3d49.7482931!4d16.5775289 Jsme tam spokojeni, stavujeme se u nich pravidelně. Jen bývá buď zavřeno nebo dost plno. Ale zatím vždy jsme místo u stolu našli.
    2 points
  12. inoxing

    307 2.0i egr, zapalování, nízký tlak oleje

    @VojtouNerCZ Svíčky mají normální barvu. Ta chyba z posledního obrázku souvisí s tím, že jednotka nemá signál od čidla otáček motoru, proto nestartuješ. Stěžejní signál pro chod motoru, bez toho motor nemůže jet.
    2 points
  13. Medvěd

    Vtipy

    Péťa - to já bych tenhle Escort chtěl teda od Ježury o dost radši, mám rád věci trvalejší hodnoty.
    2 points
  14. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    Trosicku se o nas pokousi neco co bylo vytesneneo dvouletou pauzou - tak ze jsem si naordinoval dvou deni klid s kamaradkou Slivovici a kamaradem Pivem. Notne doplnene citronem medem a cajem - a ted odpoledne jsem jen uklidil ve spajzu - pravda nasel jsem tam hodne pokladu v podobe kompotu nejstarsi nesl cislo 87 - vse se pridalo do jiz zalozeneho kvasu ktery vznika ze zeruseneho mrazaku - tak ze uvidime co vznikne prepalenim. Co si pamatuju vse se delalo jen do cukru nic nebylo plesnive a malo co slo lehce otevrit - tady muzu jen smeknout pred umem babicky ale predevsim mamky
    1 point
  15. Klemoň

    Co jste dnes udelali...

    Kdepak. Je to Renda. Já jiným než QSL 01 nejezdím
    1 point
  16. BubakGS

    Audio Limiter v Rifter GT 2022

    ..bohuzel finty nejsou. S tim autem, tak jak si ho dostal, uz nejde dodatecne udelat vubec nic. ..
    1 point
  17. Medvěd

    Dobré restaurace, kde se najíst (tipy)

    To je jednak trochu bokem a druhak se tam choří a maroduje
    1 point
  18. Medvěd

    Co jste dnes udelali...

    Ráno jsme museli v ALZE vyzvednout jeden rychlodárek a na vlastní oči jsem viděl vánoční stromek za skoro třicet tisíc. Čumel jsem na něj s otevřenou kušnou https://m.alza.cz/hobby/ozdobeny-stromecek-vanocni-hvezdy?dq=6852695 A není nejdražší, v nabídce je i čtyřmetrovej za skoro pětapadesát
    1 point
  19. pavelu96

    Audio Limiter v Rifter GT 2022

    Ahoj, výbavu vozu si můžeš nechat zjistit TADY.
    1 point
  20. Radek Hurvajz

    Audio Limiter v Rifter GT 2022

    Napadá mě jen jestli není v nastavení nějaký Auto gain level Control, nebo nastavení dynamiky v nějakých stupních třeba od jedničky do trojky. Případně jestli je v autě externí zesilovač tak by to mohlo být nastavitelné na něm To co píše Olda je trošku jiná věc, Tady se určitě nejedná o ořezávání špiček, co já vím tak toto skutečně slabé hlasitosti zesílí a vysoké hlasitosti totálně srazí, Příkladem může být tento systém v televizním přístroji kde například silné výbuchy ve filmu úplně mizí z důvodu zeslabení zvuku, ale tam se to stoprocentně dá vypnout
    1 point
  21. Medvěd

    Vtipy

    1 point
  22. Medvěd

    Vtipy

    Nedávno mi byla diagnostikována následující choroba - VPDSP: Věkem Podmíněný Deficit Soustředění Pozornosti. Projevuje se například takto: Rozhodnu se zalít zahradu. Když jdu k hadici na zdi garáže, všimnu si, že i auto potřebuje opláchnout. Jdu si pro klíče od auta, abych ho vyvezl na prostor před garáží. Ovšem přitom uvidím na stolku v předsíni neotevřenou poštu. Asi bude rozumné se podívat, jestli tam nejsou nějaké složenky k zaplacení. Položím klíče od auta na stolek a začnu probírat poštu. Přitom vidím řadu reklamních letáků a jdu je hodit do odpadkového koše v kuchyni. Vidím, že je plný, takže letáky položím na kredenc a jdu vyhodit odpadky z koše do kontejneru na ulici. Přitom si uvědomím, že vedle kontejnerů je schránka na dopisy, takže by bylo dobré hned dát do schránky i ten dopis, co jsem večer psal. Jdu si tedy pro něj do pokoje. Na stole u dopisu leží hrnek s kávou, kterou jsem před chvílí pil. Vezmu ho do ruky a cítím, že káva už vychladla. Nevadí, uvařím si nový hrnek kávy. Vezmu hrnek a jdu do kuchyně. Cestou vidím, že kytka ve váze začíná uvadat. Tak položím hrnek na parapet a chci vzít vázu a napustit do ní čerstvou vodu. Přitom uvidím na parapetu své brýle, které jsem hledal ráno. Musím si je dát na svůj pracovní stůl, abych o nich věděl. Ale nejdříve přece jen doliju vodu do vázy. Položím brýle, vezmu vázu do ruky a vidím, že za vázou leží dálkové ovládání od televize. Proboha, zase ho budeme večer hledat. Musím ovladač položit k televizi v obýváku. No, ale to počká, napřed je přece nutno dolít vodu do vázy. Jdu do kuchyně a napouštím vodu. Přitom mi vyšplouchne na kuchyňskou linku. A trochu i na podlahu. Jdu do koupelny pro hadr, abych to utřel. Pak se vracím do předsíně a přemítám, co jsem chtěl udělat. K večeru: zahrada není zalitá, auto není umyté (a nemůžu k němu najít klíče), na okně je hrnek se studenou kávou, kytky ve váze jsou už úplně zvadlé, dopis není vhozený do schránky (a taky ho nemůžu najít), ztratily se mi brýle a televizi musíme ovládat ručně, ovladač je bůhví kde. Divím se, že nic není hotovo, když jsem se celý den nezastavil a jsem docela utahaný. No nic, jdu zkontrolovat došlé zprávy. Udělejte mi laskavost. Přepošlete to všem známým, protože si nemohu vzpomenout, komu jsem to poslal a komu ne. Jo, a nesmějte se, jestli tyhle stavy neznáte! Váš den se blíží!!
    1 point
  23. Fruktis

    Co jste dnes udelali...

    Dneska málem tragédie... Rozpadla se mi zapadka ve dveřích do spajzu... Kde bylo vše dobré... Tak doufám že si někdo nestěžoval na flexu o vanocich
    1 point
  24. Weri 605

    Co jste dnes udelali...

    no to se nedivím... to bych nepolkla ani já...
    1 point
  25. Medvěd

    Vtipy

    98 myšlenek psa, než vás ráno vytáhne ven 1. "No samozřejmě chrápou. a to už je čtvrt na šest." 2. "Jdu na ně čumět, dokud se nevzbudí." 3. "Když budu stát dost blízko, tak to oko otevře." 4. "Já mam času dost." 5. "Smrdí mi z huby, co? Máš mi čistit zuby." 6. "Hm, je dobrá, spí jak pařez." 7. "Zkusim toho druhýho, ten furt říká, jak páchnu." 8. "Ten taky spí jak poleno, proč se nevyspěj přes den jako já?" 9. "Nasadim těžší kalibr, olíznu ho." 10. "Počkej, neotáčej se ke mně zády!" 11. "Jak jako, ještě pět minut! Ani omylem." 12. "Víte co, tak v tom případě chci bejt v tý posteli taky." 13. "Ta je měkoučká…" 14. "Tak jo, tak já si tu na chvíli lehnu s váma." 15. "Jak jako, padej dolů?" 16. "Aby ses nepo, když seš v práci, tak tu chrápu furt, ani o tom nevíš." 17. "Hele, ale vstávejte, už jste stejně vzbuzený." 18. "Budu kňučet." 19. "Já jsem takovej chudák, auuuuu….." 20. "Drž hubu? To neznám, to jsme na cvičáku neměli, sorry." 21. "Jo tak polštářem ty na mě? Tak já ti ho rozcupuju." 22. "Tahačka? supr!" 23. "Hele, tak si ho nech, hlavně, že seš venku z tý postele." 24. "Tak jdem ven, jdem ven, jdem ven!" 25. "Ježiš, to jsou otrávený ksichty, kdo se na to má furt koukat." 26. "Vy si jdete ještě dělat snídani?!" 27. "Tak jo, ale budu tady sedět, dokud něco nedostanu." 28. "No co to… tys mi hodila kus okurky?!" 29. "Tak já ji tady rozmatlám po podlaze, aby sis to příště rozmyslela." 30. "To nežeru ani já, ani on, ty zdravá výživo." 31. "Chci šunku. Moc dobře vim, že ji tam máš." 32. "Chleba. Hm. Tak jo, ten snim." 33. "Šunkuuuuu!!!!" 34. "Nedá a nedá. Má někdo takhle lakomý páníčky?" 35. "Ne. Jenom já. Jsem chudák." 36. "Jdu na ně čumět, jak jedi, ať to urychlim." 37. "Ty se v tom hnípou, to snad není možný." 38. "To už bych měl snědený desetkrát." 39. "Tak jo, už se mi chce fakt čurat." 40. "Takže poslední varování." 41. "Padej na pelech? Naser si, nejdu." 42. "Au! Tak jdu no." 43. "Ta sedla. Jsem chudák a tejranej pes k tomu." 44. "Á! Už se hádaj. Nemáš mě mlátit, ty tyrane." 45. "Stejně mě má radši, jsem chlupatej, roztomilej a nemám blbý hemzy na její kamarádky." 46. "Že bych si trochu pláknul?" 47. n"A maj po klidný snídani, muhuhahaha." 48. "No vida, soucit! Koukejte se mi omluvit." 49. "Tak, ano, pořádně podrbat a přesvědčovat, že mě máte nejradši." 50. "A teď už kurňa pojďte ven." 51. "No moment, vy dva se usmiřovat nemusíte!" 52. "Ne! Zpátky do postele ne!" 53. "Já se z nich picnu." 54. "To je nejmíň na dalších 20 minut, tohleto!" 55. "No… možná na 10. Už to není, co bejvalo." 56. "Jdu na ně čumět, třeba to urychlim." 57. "To je ne-chu-tný." 58. "Že jim to není blbý, že na ně koukám." 59. "Nemohl bych z toho mít nějaký šrámy na duši, z tohohletoho?" 60. "Ne, jdu pryč, tohle je ponižující pro nás pro všechny." 61. "A hele! Oni nechali tu snídani na stole!" 62. "Ty jsou blbý, po těch letech." 63. "Vajíčko… dobrý… šunka… dobrá!" 64. "Pořádně vylízat, a nemusej to ani dávat do myčky." 65. "Jéžiš, já dostanu na prdel." 66. "Ale stálo to za to." 67. "Vedle už to vrcholí…" 68. "A mně už se chce fakt čůrat!" 69. "To je týrání zvířat, tohleto." 70. "Že bych si uchcal, aby jako pochopil, že fakt musim?" 71. "Jo, dobrej nápad." 72. "Do toho pěkně šlápne, až půjde bosky do sprchy." 73. "No, už jde. To nebylo ani těch 10 minut, kámo. Ta nebude mít dobrou náladu." 74. "Neřvi na mě, ti to řikam už půl hodiny, že musim!" 75. "A vůbec, šetři síly, počkej, až zjistíš, že jsem ti sežral snídani." 76. "Ne dobrý, zjistila to ona." 77. "Ježiš, ta kouká vyčítavě." 78. "Ještě že je mi to úplně jedno." 79. "Stejně mu to neřekne, protože bych dostal, a na to se ona nemůže koukat." 80. "Jdu významně postávat ke dveřim." 81. "No ne… ona mi ještě nasype granule!" 82. "To je taaak nevýchovný." 83. "Copak já se vůbec můžu chovat slušně?" 84. "Nemůžu." 85. "Jdu to honem sníst, než ten druhej vyleze ze sprchy." 86. "Téda, dneska ráno dobrý. Ještě něco sežeru venku a bude to fakt super den!" 87. "A tak mě napadá, že už jsem dlouho nezdrhnul." 88. "To bych jako dneska mohl, abych je udržoval ve střehu." 89. "To on pes nesmí bejt zase moc hodnej, takhle když občas poslechnu, maj z toho druhý Vánoce." 90. "No konečně se oblíknul." 91. "Hele! Bere vodítko!" 92. "Já mám takovou radost!" 93. "Máš pytlíky? Ať tě zase neseřve sousedka, to bylo posledně fakt trapný." 94. "Jdem ven, jdem ven, jdem ven!" 95. "Je… já si zase uchcal. To jsem teda ale fakt nechtěl." 96. "Prosim tě, pojď už, ona to utře." 97. "Otevři ty dveře!" 98. "Hurááááá! Poslední dolů se schodů je prašivej pes!"
    1 point
  26. Medvěd

    Vtipy

    Když je autu zima A něco nejen pro Ozzyho
    1 point
  27. ozzy56

    Peugeot 508 SW 2.2HDi GT by Míza - PRODÁNO

    co přesně myslíš tou popelnicí ?? sorry, musel jsem...
    1 point
  28. pavelu96

    Peugeot 508 SW 2.2HDi GT by Míza - PRODÁNO

    Ta barva ladí k té popelnici...
    1 point
  29. brixtr

    Vtipy

    1 point
  30. ChouLu

    Potkal jsem klubáka...

    Chtěl jsem sem původně dát recenzi na občestvení "U Radima a Zůzy" ale bojím se, aby se neurazil MJ Nicméně to risknu Polévka do 3 minut od příjezdu na stole, výborná, ani extrémně teplá, ani studená a především bez hub (hurááá) Hlavní jídlo.. mmm.. co budu povídat.. vynikající vč. výborného zelí Dezert z domácí kuchyně také výborný A výborná káva k tomu... Schreek a ChouLu doporučujě návštěvu tohoto hostince na půl cesty mezi Rožnovem pod Radhoštěm a Prahou Dáváme 6 hvězdiček z 5ti!
    1 point
  31. ozzy56

    Vtipy

    Koupil jsem si ve specializované prodejně nový automobil - Ford F250 Tri-Flex Fuel. ÚŽ Ovšem ještě ten den jsem se vrátil i s vozem do prodejny, kde jsem ho koupil, s tím, že nějak neumím uvést do provozu rádio. Což mě dost silně hnětlo, neřkuli sralo ... u tak drahého auta by to mělo jít skoro samo ... Technik mi s úsměvem ve tváři vysvětlil, že rádio je ovládáno hlasově. "Nelson", řekl technik směrem k rádiu a z rádia se ozvalo : "Willie, nebo Mandela ?" "Willie", řekl technik a radio začalo hrát "On the road again". Potom technik řekl : "Ray Charles" - a z rádia zaznělo "Georgia on my mind". Spokojeně jsem odjel a během příštích dní si užíval poslechu mé nejoblíbenější hudby, od Beatles až po Beethovena. Včera odpoledne nějaká pitomá nána projela křižovatku na červenou a málem mě zramlovala. Ulevil jsem si slovy : "Pí.ča jedna blbá !" A z rádia se ozvalo : "Vyslechněte si včerejší projev předsedkyně poslanecké sněmovny Pekarové Adamové." Skvělý automobil ! Nejlepší, co jsem kdy měl.
    0 points
  32. P607Olda

    Audio Limiter v Rifter GT 2022

    Jako starý Hifista odpovím: tento trik, tedy limiter špiček, se používal, aby zesilovač nezkresloval za žádných okolností, protože to zkreslení (ořezání) je slyšet velmi rušivě. Tak se dosahovalo, že zesilovač s menším výkonem (10W) dělal hluk jako 100-wattový, a všichni byli spokojeni. Mmch, tento trik s kompresí špiček se používá u veškeré hudby, dokonce včetně záznamu vážné hudby. Dynamiku (rozdíl nejtišších a nejhlasitějších pasáží) jako v koncertním sále přes 60 dB, je pěkný sen, ale v bytě a hlavně v autě bys tiché pasáže neslyšel. Proto se kompresor používá prakticky u veškeré hudby. Zkus si to pustit trochu tišeji, aby špičky byly max. a zbytek tišší. Anebo si pořiď zesilovač. Ale to bohužel není populární mezi lidmi na chodníku, takového automobilistu považují za ..., když to moc řve. Jenom on sám si myslí, že je jednička. A na závěr staré heslo: HiFi je, keď to reve.
    -1 points
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...