Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 8.7.2022 Ve všech sekcích
-
6 points
-
208 1.2 Vti 2015. Nestartuje diskotéka
Hafity a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Jakub227 za téma
Vyřešeno... Problém byl opravdu v baterii. Děkuji za rady4 points -
Pejskaři sem :)
Klemoň a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
Takhle vypadaj docela mile, ale ten černej dole mě kdysi rafl do prdele3 points -
Pejskaři sem :)
OK406 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Havlicek.Lukas za téma
3 points -
Sebastian Loeb znovu v 306 Maxi
poldiss a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele RichVa za téma
Oživím staré téma. Již zítra (od 8.7. ) na Rally Bohemia snad uvidíme Loebův stroj v akci - pod vedením Jana Dohnala s Ivo Vybíralem https://www.ewrc.cz/clanek/37091-/3 points -
307 sw - konečná
inoxing a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
@VojtouNerCZ tohle jsem zažíval, když jsem měl řadovku garáž --chlapi si sedli na špalek před garáž s pivem a rozumovali, když já makal na autách2 points -
307 sw - konečná
inoxing a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
@Milan+ taková 1,6 Hdi s obrácenou miskou u zátky asi těžko vypustí všechno. A kolik lidí který ke mě jezdí mění olej ve zkráceném intervalu i když jim to doporučuju na prstech jedné ruky bych je napočítal většina z těch lidí olej s klidem přetáhne o stovky kilometrů někteří bez problémů i o tisíce km. Na druhou stranu co ke mě jezdí taxikáři tak ty zas jezdí tak nějak +- interval ale jsou tam co tři měsíce takže tam je to taky jiný. @ozzy56 dokud jsem měl dílnu doma tak jsem olej vypouštěl zátkou teď když vidím v odsávačce že jsem nesál cca kolik by mělo být tak to taky zkontroluju odšroubováním zátky ale jako prostor na to abych měl auto kvůli výměně oleje dva dny to opravdu není výměna oleje je to co zákazníci v 95% očekávají že se dělá na počkání. Pokud to není spojené s další prací na autě.2 points -
307 sw - konečná
inoxing a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
No, já mám takový cukání domluvit se se starostou, jestli bych si tu nemohl u baráku postavit krytý parkování. Nebaví mě už lidi, co furt chodí okolo, a blbě čuměj a furt se na něco vyptávaj. Asi si tu vyvěsím ceduli Ne, nejsem mechanik a ne, nevím co dělám Táta by třeba prostor měl, i by si na autě vše dokázal udělat, ale prostě ho to nebaví, tak to radši hodí do servisu. Nebydlet od sebe 300km, tak bych mu ho klidně dával do kupy taky, přišlo mi takový blbý, že za postupnou výměnu 3 zapalovacích cívek u HTP dal 3x1000 za cívky a další 2k za práci. Donedávna jezdil do servisu ke strejdovi, ale ten dostal rakovinu a uzavřel ho.2 points -
307 sw - konečná
Hafity a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
Tak zlomený šteft na svodech je nakonec venku, stejně tak lambda, kterou budu rovnou měnit. Vana umytá, původně jsem měl koupenou závitovou vložku, protože tekla i okolo šroubu, ale uvnitř je z jedné strany málo materiálu, netroufl jsem si to převrtávat, tak jsem nakonec udělal jiné stoupání závitu a práskl tam velký šroub. Účel to splní, u tohohle auta neřeším. Hlavně, že to nebude všude blejt.2 points -
pavelu96 308 - PRODÁNO!
Nemesis a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
Dnes proběhla prohlídka a testovací jízda s budoucím majitelem (a jeho paní) - oba velice nadšení a natěšení zítra sepíšeme kupní smlouvu + nějaké formality s penězi a předáme Bobíka do nových rukou Ještě je potřeba vyzvednout uskladněnou zimní sadu a spáchat přepis + pomoc s vyřízením pojištění a je hotovo A jestli se bude někde na těchto stránkách pokračovat - to se uvidí...2 points -
Co jste dnes udelali...
Charlie 1 zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
Žádnej výpis atd neřeš, prostě udělej screen z ali a nazdar. Dokonce jestli se ti nechce platit, tak tam v photoshopu přepíšeš cenu a nikdo nic neřeší... Já jim na poštu napsal, že jim nic platit nebudu, bo jsem jednak zaplatil dopravu z Číny až k sobě (200), zaplatil VAT (100) a s cenou za zastoupení nesouhlasím, protože není můj problém, že se na poště sešlo více balíčků (každý za cenu okolo 50 korun-šroubky na model), oni to práskli do jednoho a že celková cena teď přesahuje 500. Za 2 dny jsem měl balík doma a neplatil jsem ani korunu1 point -
někde tu ten přípravek je, dával jsem ho s popisem lisování, v podstatě je to závitová tyč, kus trubky a velká podložka--za pět minut prolisováno , kolega za prolisování dával v ČSAD Citroen Hodonín myslím 800 Kč, takže velice rychle a snadno vydělané peníze kdybych ještě dělal auta, tak si ten přípravek nechám udělat u soustružníka z lepšího matroše a s jemným závitem, podložku z 10mm matrošu a trubku si uřežu sám a při výměně oleje navrhnu zákazníkovi i prolisování vany, o tom , že vyteče všechen bordel nebudu psát, je tu toho o vaně motoru PSA mraky https://www.portalridice.cz/clanek/jak-zachranit-turbo-a-motor-1-6-hdi?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=772250&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box1 point
-
Jednoduchý přípravek a prolis vytahneš ven. A budou rádi že to mají čisté.1 point
-
každý to má jinak, třeba nemá prostory, nebo to neumí (nechce to dělat)..., ale starého psa novým kouskům nenaučíš--motor teplý po jízdě, kopnu tam vanu, vyšroubuju zátku, vytáhnu filtr a druhý den dokončím , před panelákem bych to už nedělal1 point
-
307 sw - konečná
inoxing zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
A já to s tou odsavačkou beru, ono taky by mi to za ty problémy nestálo, že zavolám zákazníkovi, máte stržený závit, musím sundat vanu (i když to jde i bez toho), zákazník pak začne brblat, že jsem to udělal já... Ale na ty moje 2 auta si odsavačku kupovat nebudu Navíc jak jsem říkal, hlavní problém byl v tom, že to teklo i kolem těsnění mezi vanou a blokem. Navíc mám doma motory RFN a NFU, kterým defacto stačí, když je tam oleje dost a není tam desítky tisíc kilometrů. A celkově, oba motory jsou i přes vyšší nájezd relativně čistý.1 point -
@Vena garážmistr Tak to bych k Tobě na olej nejel, pěkně prohřátý motor,horký olej,to sebou vezme vše,když to jde zátkou.1 point
-
307 sw - konečná
ozzy56 zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
Tak ono to dřevo nasaje, nabobtná a drží Přišel mi na mysl gumový špunt, co mi ležel na ponku, pasoval by. Ale cílem této akce bylo eliminovat vytejkání oleje, tak jsem to zavrhl. Sice s tím bylo dost práce, dost práce navíc kvůli zlomenému šteftu a lambdě, která nešla ven, ale i když chci tohle auto udržovat low-cost, je mi blbý, aby z toho olej tekl pomalu proudem nebo aby tam něco tlouklo a dělalo neplechu. Prostě po technický stránce musí bejt udělaný.1 point -
https://www.ceskatelevize.cz/porady/10207469169-svet-motoru/222471291263120/1 point
-
já teď hlídám čokla od dcery, jsou v Chorvatsku, tak s ním chodím ráno vyvenčit, dneska štráduju s ním po dědině, vtom vyletěl odněkud velký pes, taktak jsem toho našeho posrautepicha zvedl na ruky a čekal co bude (velkých psů se bojím), naštěstí jenom lítal kolem mě a po minutě odběhl pryč, no počítám, že i mírná zástava srdce byla , doma jsem si zkontroloval trenky , ale zítra už beru do ruky mačetu1 point
-
to je tak kdyz se nectou navody1 point
-
Tak zařízení už chodí i se zámkem použil jsem kladívko a trochu do kličku klepnul teď už chodí bez problému…udelal jsem chybu ze jsem klíček vytáhl když bylo zařízení mimo auto a odemknute a to se nesmí! Klíč se muže vytáhnout pouze v poloze na voze když je tažné zamčené jinak ne!1 point
-
už jsem viděl ve vaně naklepnutý dřevěný kolík, fakt nekecám , a bylo to suché1 point
-
Peugeot 306 1.6 65kW XR z Ria de Žambéra - Na Cyclonech s Hankook Ventus Prime3, 18let spolu, boj s korozí...
MJSytic zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
1 point -
tak on to napsal blbe uz Medved, ze psal ze tam mel sjetej slick. Mel tam jen sjetou normalni gumu. Zadnej slick. A furt to byl jen vypatlanej dem*nt. Jestli neco umel rukama kolem aut... to nic nemeni na tom, ze v provozu to byl totalni vypatlanec a na okruh nebo uzvreny zavody nemel koule. Tam se blbe machruje pred podobnyna pitomcema.1 point
-
Dnes ráno u nás v JC
Wiery zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Ježíš to je zase zcestný názor, sjetá guma není slick! Přilnavost má mnohem nižší než nesjetá guma. Vysvětlovat to asi nemá cenu.1 point -
je to stejné jako u výkonné motorky--k těm koňům musí být i něco v hlavě , navíc dnešním mladým chybí pud sebezáchovy a selský rozum1 point
-
Ja jsem o nem slysel uz driv, i jsem ho na silnici potkal. Za me kre*ten s maly perem ,ktery si kompenzoval autem a jezdenim jak hovado na silnici. Za okruh ale koule ani skill nemel. Lito mi ho neni. Sel si pro to sam. Nastesti nevzal nikoho fatalne s sebou. A nechapu, co roky delala pcr, ze tohle hovado melo jeste papiry.1 point
-
Dnes ráno u nás v JC
OK406 zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
Protože ten člověk byl prostě a jednoduše magor. Šikovnej, ale ohledně rychlé jízdy to neměl v palici v pořádku. Na jednu stranu štěstí, že sebou nevzal toho řidiče druhého vozu. Takhle za sebou nechal "jen" manželku, dítě a dílnu na dluh.1 point -
@ElZorro Já také ne, když se hned napoprvé dozví, co potřebuje Ale už máš 3 příspěvky, takže @Péťa 15let? To už snad ani není pravda1 point
-
1 point