Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. Pepito

    Pepito

    Člen klubu


    • Body

      11

    • Počet příspěvků

      8 248


  2. davidse

    davidse

    Uživatel


    • Body

      8

    • Počet příspěvků

      1 455


  3. FrantaCV

    FrantaCV

    Uživatel


    • Body

      7

    • Počet příspěvků

      4 078


  4. ozzy56

    ozzy56

    Uživatel


    • Body

      7

    • Počet příspěvků

      35 913


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 9.4.2022 Ve všech sekcích

  1. davidse

    Vtipy

    6 points
  2. FrantaCV

    Vtipy

    6 points
  3. Pepito

    Vtipy

    4 points
  4. Subie

    Peugot 306 1.6 XT :)

    Ahojte Opraším starú temu.. Ani som neveril, že sa to stane, ale niekedy stačí veriť a mať šťastie.. o čo ide? V tejto téme, som rozoberal mojho strieborného Pežotika 306. História auta bola v skratke taká, že dané auto sa mi od maličká pačilo , celkovo dizajn týchto aut sa mi páčil a stále páči, nehovoriac o novinkách, ktoré sú rovnako nadčasové. V roku 2014 som dokončil vodičák a oslávil 18. narodeniny, kde bola tato 306tka darček od rodičov ( je to ešte dlhý príbeh ako k nej prišli, ale nie , niesom "povolanie syn" , aspoň teda myslím ) kde sa za pár stoviek kúpila. Z auta som bol nadšený, jazdieval som s ním do školy, na rande k priateľke (dnes už manželke a mamičke nášho synčeka) a stále sa za ním obhliadal, a proste robilo mi radosť. Ako to však býva zvykom, moja mladícka doslova hlúposť ho predala. Proste.. nestačil som živiť 1.6 benzín po meste s cca 10 litrovou spotrebou. Tak jeden večer v juny 2015 šiel na bazoš, rano vola chlapík,na druhý letný podvečer ide auto preč. Moja hlupota .. od tejto chvíle som si buchal hlavou o každu stenu, veľmi som to ľutoval. Ako išiel čas, človek na mnohé veci zabudne, vykašle na na ne.. avšak, nie ja na mojho pežotika. Stále som ho hľadal, a veril, že raz moj čin budem môcť napraviť. Jeden novembrovi večer mi otec volá - pozri Bazoš , číslo ti pošlem do smsky. A ďalej? To už asi mnohí tušíte Moj pežotik. Moj pežotík, na ktorom som zažil mnohé krásne chvíle, ktorý mi prirástol k srdcu a keď som ho zbadal na inzeráte, vedel som, že neni nad čim váhať. Ešte v ten večer som kontaktoval predavajúcu, na druhý deň som šiel po neho a aj napriek tomu , že auto už bol niekto pozerať ( veď to poznáte ) sa mi ju podarilo zlomiť, aj bez toho aby len tušila, že čo ten kusok plechu pre mna znamená. Aby toho nebolo málo, prvý krat, k 18tke ako som vyššie písal, som ho dostal na narodeniny 26. novembra.2014 .. a tušíte, že kedy som ho prihlásil na seba druhý krat?? Správne. 26. novembra.2020. A ako sa hovorí, čerešnicka na koniec - v aute boli všetky moje veci, na ktoré som pri rýchlom predaji zabudol, od prívesku , ktorý som dostal k birmovke, po obrázok mojej vtedy priateľky ( o tejto tajnej skríši za vo vrecku za vodičom , ktorá bola pod poťahami, som vedel asi len ja ) , poťahy, rádio.. no proste tak ako odišlo, prišlo späť. Samozrejme, pribudli aj roky. Karoséria je trošku ošumelá, na mieste kde pred tým bola mala preliačina je trošku hrdza (asi 10x2 cm) , nájdu sa viac dierok po kamienkoch na prednej kapote a zadné reproduktory ktoré hrali veľmi dobre, tam síce sú, ale membrána je potrhaná. Vraj mala aj meší ťukes , ale vraj len sa menilo svetlo a predna kapota je trošku ohnutá (vidno aj na foto) .. A zadná naprava.. ta bola repasovaná Pred včerom bol na Tk a EK.. "jazdíme" ďalšie 2 roky Momentalne je odložený. Mám ho už vyše roka a pol .. Na denné jazdenie mam iné auto. Toto je vyslovene prílezitostne auto. Dostal samozrejme základnu údrzbu . Čo s ním bude ďalej? Neviem presne. Ale viem, že z mojích rúk ho nepustím a chcem na ňom učiť od malička mojho syna k autám .. a veriť túžbe
    4 points
  5. Pepito

    Valašská rallye 2022

    Dnes slavím narozeniny na Valašsku na rallye. Další fotky a videa přidám po zpracování a umístění na YouTube.
    3 points
  6. Radovanik

    Peugot 306 1.6 XT :)

    Paaanabeka vitaj späť v klube! K tvojmu príbehu by som rád niečo napísal. Ja som mal 18 v januári 2015. A po nepríjemnej udalosti s mojim/ našim prvým autom sme tiež potom pozerali po 306tke. Pamätám si dodnes inzerát na toto auto. Auto bolo nafotené pri Delni (Prešovčania vedia ) a veľmi mi padlo do oka. Dokonca na inzerát oco volal ale už bolo auto predané. Že vraj len deň pred tým ako volal Popis na inzeráte bol vtipný "špekulanti a cigáni nevolať" Bolo mi ľúto, že som to nestihol ale asi to takto malo byť. O nejaký mesiac, dva sme kúpili práve tú 306tku, ktorú mám dodnes a možno ani nie tak náhodou skoro rovnakú akú máš ty Po tom čo som sa sem do klubu registroval som medzi inými sledoval príspevky aj v tvojom vlákne a inšpiroval sa napríklad bielymi bočnými smerovkami Tak som videl auto na predaj znova o pár rokov neskôr a znova mi bolo smutno, no ale je pecka že si sa k nemu znova dostal Jedno je iste, touto 306tkou som bol ale najviac inšpirovaný Verím, že sa niekde stretneme a poriadne si pozriem to auto, ktoré som pred rokmi tak veľmi chcel Ďaleko od seba nie sme
    3 points
  7. Medvěd

    Co jste dnes udelali...

    V Praze sice svítí slunce, ale o tom, že v pátek v noci má chumelit mluvili v rádiu snad celý týden. Tudíž bych tedy v Jeseníkách byl překvapen kdyby nesněžilo
    3 points
  8. radim.1008

    Peugot 306 1.6 XT :)

    Pěkný příběh. Úplně ti rozumím. Svého Pažouta mám už bezmála 15let a taky mě přirostl k srdci. I přes nějaké mouchy, mě pořád baví. Je to jako s první holkou. Na tu se taky nezapomíná. Tu kapotu bych poléčil.
    3 points
  9. Ajap

    Alu disky + výběr vozu 3008

    Já mám Allianz, tam už se nepojišťuje na částku, ale buď pojištěné je, nebo není. Co se týká toho elektrického kufru, to je přesně ta věc, kterou vlastně nepotřebuješ, ale je hrozně příjemná a posouvá dojem z auta hodně vejš. Ale těch 50k za to - to se asi někdo potento.
    2 points
  10. VojtouNerCZ

    Za kolik tankujete?

    Ono Církvíce N95 39.90.
    2 points
  11. Vena garážmistr

    Co jste dnes udelali...

    Když jsem jezdil u cestářů jako mladej kluk tak tam s náma dělal tehdy už to byl starej chlap nějakej Vojta a ten jezdíval v mládí ještě se T148 v Benzině a rozvážel PHM po republice. Nevím jestli si z nás dělal srandu nebo to říkal vážně ale ten tvrdil že benzín ani nafta samy o sobě nebouchají ani nehoří ale že vždycky bouchnou výpary který jsou snadno zápalný a až pak teprve když je ta kaluž PHM " načechraná tím bouchnutím tak to začne hořet. Takže bych se asi nebál jiskry v průběhu toho čerpání ale spíš na konci nebo začátku když není zaplněná ta hadička v celém profilu a tudíž tam může proběhnout i nějaká ta " pára". Nicméně nic to nemění na tom že PHM jsou klasifikovaný jako hořlavina a podle toho by se s tím mělo zacházet. Co jsem udělal zatím jsem se exhumoval a za chvilku vyrazím na dílnu. V plánu je výměna oleje + kompletní přezutí na WV Golft IV a pak dvě prohlídky od kterých si majitelé slibují odpověď na to jestli by bylo ekonomické ty auta " zachránit " nebo nechat umřít. To doufám že sfouknu nějak do oběda a odpoledne potřebuju udělat něco tady kolem baráku abych zítra mohl držet neděli.
    2 points
  12. Brajara

    Pred STK

    Nechci tady dělat reklamu. Olomoucká STK má AKCI - kdo má v dubnu narozeniny a končí mu TK, tak je to za 1/2 ceny. Na stránkách to nemají, nebo jsem to nenašel. Ale na můj dotaz mailem obratem tuto informaci potvrdili. http://stknova.cz/?gclid=EAIaIQobChMIy-25wJ2G9wIVuRkGAB1uggMdEAAYASAAEgITX_D_BwE
    2 points
  13. peter23p

    Co jste dnes udelali...

    No já bych se nebál ani tak té jiskry jako že benzín odmaštuje tak aby se to čerpadlo později nezadřelo. Po benzínu bych to raději propláchl trochou oleje než bych ho uložil do regálu.
    2 points
  14. Dnes jsem se stavil probudit po zimě cabrio. Zrovna jsem cabrio hodil na nabíječku, aby se oživila baterka. @Ferry zkusil jsem dekl a padnul jak dekl na kastlík.
    2 points
  15. Pepito

    Přání k narozeninám...

    @vendelinek, děkuji za přání
    1 point
  16. Ajap

    1.2 Puretech VS 1.5 BHDI a další hloupé dotazy

    Já si ani s jedním motorem nedokážu představit ani 3008, natož 5008. Ale berte mně s rezervou Co se týká rozhodování mezi 1,2l benzínem a 1,5l HDI - vyloženě bych to bral podle toho, kde budeš s autem jezdit a v jakém obsazení, jestli dlouhé štreky po dálnicích nebo poskoky kolem komína. Na kratší trasy s lehkou nohou nebude ve spotřebě až takový rozdíl, na dálnici větší. Co se týká životnosti a spolehlivosti, tak to bude taky podobné. Přímovstřikové benzíny už nejsou tak "blbuvzdorné" jako staré atmosféry, nafťáky mají pro změnu DPF a vstřikování AdBlue (což se poměrně dost kazí). Na "cukačky" by to u mně stejně nakonec vyhrál benzín, na delší trasy nafta. Ale ještě samozřejmě podle ceny/příplatku za jednotlivé motory...
    1 point
  17. vendelinek

    Přání k narozeninám...

    Pepito dneska slaví vylezení z díry jo Tak všechno nejlepší hodně zdraví
    1 point
  18. Pepito

    Přání k narozeninám...

    @Hafity děkuji za přání.
    1 point
  19. Hafity

    Přání k narozeninám...

    @Pepito :
    1 point
  20. Ajap

    Dílenské zpracování

    Tak se vykašli na detaily a jezdi... Já mám teda výhodu, že tyhle věci tak nějak pouštím a často si toho ani nevšimnu. Ale třeba kolega má nové Volvo XC60 za cca 1,5mil a tam jsem si různě usazených nelícujících dveří všiml i já
    1 point
  21. Pepito

    Přání k narozeninám...

    Všem vám moc děkuji za přání, hlavně aby to zdravíčko sloužilo.
    1 point
  22. Péťa

    Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR

    Tady střídavě slunce - kroupy - slunce - déšť - slunce - kroupy - ..................
    1 point
  23. Milan+

    Přání k narozeninám...

    @Pepito Také vše nej.
    1 point
  24. Klemoň

    Přání k narozeninám...

    @Pepito Já se samozřejmě také přidávám a hlavně hodně zdraví přeju !!!
    1 point
  25. Medvěd

    Přání k narozeninám...

    Přeju veselý vyskytliny a hromadu zdraví, Pepito
    1 point
  26. PaKr

    Přání k narozeninám...

    @Pepito ani jedno ( včera jsem nebyl ani v mojí práci ) jenom, když jsem projížděl přes Klopinu, tak jsem projel tou úzkou uličkou od hospody a zastavil jsem na place ( "parkovišti") akorát za Tvým autem Ale už dost
    1 point
  27. Goldinka

    Přání k narozeninám...

    @Pepito Všechno nejlepší k narozkám! Hlavně HODNĚ zdraví a taky štěstí (bo bez štěstí to prý špatně funguje )
    1 point
  28. PaKr

    Přání k narozeninám...

    @Pepito taky přeji všechno nejlepší Kdybych to věděl, tak bych Ti popřál včera osobně
    1 point
  29. Subie

    Peugot 306 1.6 XT :)

    Wau. Neuveriteľné. Ďakujem. Áno máš pravdu. Pri delni. Inak , teba som včera registroval že stojí 306tka pri obchodnej akadémie na trojke snažím sa všímať 306tky ,nieje ich veľa Dakedy dáme kávu.. kľudne pošli mi na seba nejaký kontakt do správy. (Sory za citáciu )
    1 point
  30. Pepito

    Přání k narozeninám...

    @pavelu96 děkuji za přání.
    1 point
  31. pavelu96

    Přání k narozeninám...

    @Pepito Všechno nejlepší, hodně štěstí a hlavně zdraví
    1 point
  32. FrantaCV

    Přání k narozeninám...

    Pepito, tak k těm dnešním "pětadvacetinám" vše nejlepší a do budoucna alespoň ještě 2x tolik. Užij si to.
    1 point
  33. mmartinkovic

    Tvrdy podvozok na 607

    Loziska nie su zasa investicia ako hrom, vacsinou sa za životnost auta meni 1 max 2 ks. ale tak 1 m km nemas, je to na tebe, co zaplatis, vymenis. Ale su ine veci co by zniesli vymenu skor.
    1 point
  34. Klemoň

    Co jste dnes udelali...

    Jo tak - tak to jsi na omylu !!! Píšu Škoda 105 a můj osobní zážitek. Si tak spokojeně jedu , najednou začne "užovka" škubat , kouří se mi v zrcátku tak zastavím, vylezu zatáhnu vzadu za páčku motorového prostoru, už se se hulí místo bíle, šedivě, zastavuje za mnou auto, vyleze chlap a huláká na mne (23 let) otvírej to opatrně, otevřu to a už se škvařila izolace a hadice. Žádný Youtube ale osobní realita . . .
    1 point
  35. davidse

    Pred STK

    Chodím zde: https://www.stksagita.cz/kontakty.html Je to u hlavního nádraží v Ostravě, pro Ostraváky a okolí OK doporučuji a jde si zabukovat datum a čas přes internet mám STK 14.4 2022
    1 point
  36. Sawoy

    Co jste dnes udelali...

    @Vena garážmistr Nedělal si srandu. Nalej si na zahradě do hrníčku decku nafty a až se zklidní hladina hoď do toho zapálenou sirku. Když nebude 52°C nebo víc nic se nestane. U benzínu to je -24°C ale nad neuzavřenou volnou hladinou se ty páry nezkoncentrujou nad dolní objemovou mez výbušnosti a taky se nejspíš nic nestane nebo to bude mít obdobnej efekt jako flambování. @Klemoň Bacha na rozdíl mezi teplotou vzplanutí a vzniceni. Když prdne nádrž nebo potrubí/hadice ... kápni benzín/naftu na rozpálenej povrch nad 220°C .... nebo radši ne.
    1 point
  37. Ta hradba musí zastavit každého zloděje
    1 point
  38. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    @Agrafik chápu, jasně , že nejde o to, jestli bude čerpadlo funkční..., naštěstí to dnes dopadlo dobře, díky že jsi mne upozornil, bo čerpadlo je už uklizené, takže bych ani nevěděl, že benzín nee...
    1 point
  39. ozzy56

    ALU kola

    podle mě to je drahé--gumy z 2019, disky dost odřené, já myslím že 9000 je moc , dal bych 8000 max.
    1 point
  40. radim.1008

    rozdělení ubytování

    Platba zadána.
    1 point
  41. ozzy56

    Vtipy

    Většinou si lidé myslí, že nejčastěji mytou částí těla jsou ruce. V roce 2021 to byl bohužel mozek.
    1 point
  42. ozzy56

    Vtipy

    A co jsi vybrala manželovi k Vánocům Maruš ? Jeho konto...
    1 point
  43. ozzy56

    Vtipy

    Když teď natankuješ u stojanu č.1 za 200, dojedeš až ke stojanu č.5.
    1 point
  44. davidse

    Vtipy

    1 point
  45. Péťa

    Vtipy

    1 point
  46. Ferry

    Ferryho 306 cabrio

    Francouzske cabrio forum je zdrojem zajimavych informaci, kluci jsou to sikovni a maj tam spoustu dodelavek . Napriklad vykoumali, ze se da z Berlinga/Partnera pouzit jednotka pro dodelani sekvencniho stahovani okna spolujezdce s vyuzitim puvodniho obycejneho tlacitka a tak jsem hned po praci vyrazil na vrakac a tam za 300kc uspel Hned jak se trochu otepli, musim to zapojit
    1 point
  47. ozzy56

    Alu disky + výběr vozu 3008

    @Pe.Tr nedivil , spolupracovník si kdysi koupil zánovní auto v AAA a chlubil se, jak dobře koupil..., tak jsem mu křídou na podlaze dílny spočítal, kolik za to auto vlastně zaplatí--nechtěl mi věřit a málem se rozbrečel..., lidská blbost je nekonečná
    1 point
  48. Pe.Tr

    Alu disky + výběr vozu 3008

    by ses divil kolik takovych beha... do autorizaku nepujdou protoze tam je to urcite predrazene a pak si to to same koupi v mototechne o kilo draz a jeste na sedmiletou olizovačku - to se opravdu denne deje .
    1 point
  49. ozzy56

    Alu disky + výběr vozu 3008

    já si hlavně myslím, že není doba komunismu, kdy se tohle běžně dělo, protože nebylo aut, ale dneska je aut plno a hlavně máme čím jezdit , tak přece nebudu kupovat dráž ojetinu, abych nemusel čekat , prostě proto, že nové auto je nové auto , víc se v tom hrabat nebudu
    1 point
  50. RichVa

    Registrační značky na přání

    dnes u nás v okresní vsi "dvojúlovek "
    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...