Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. Medvěd

    Medvěd

    Člen klubu


    • Body

      8

    • Počet příspěvků

      24 071


  2. MotoMoto

    MotoMoto

    Uživatel


    • Body

      7

    • Počet příspěvků

      6 757


  3. Béďa

    Béďa

    Moderátor


    • Body

      6

    • Počet příspěvků

      9 664


  4. *nohafuc*

    *nohafuc*

    Uživatel


    • Body

      6

    • Počet příspěvků

      585


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 1.10.2021 Ve všech sekcích

  1. Medvěd

    Vtipy

    On to zas tak moc fór není
    6 points
  2. *nohafuc*

    Vtipy

    6 points
  3. Milhausekkk

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    První foto - Narius Noblesse de Marco alias "Naryk" a Leona von Picasso alias "Leonka" po výšlapu po svých ze Štrbského na Popradské pleso. @HanysR když někomu řeknu jak se jmenují hafani podle průkazu původu z CHS, tak buď nevěří nebo se smějou Druhé a třetí foto - unavení hafani po návratu na ubytování Čtvrté foto - pohled ze Skalnatého plesa dolů na Tatranskou Lomnici PS: Koukám, že současný Samsung fotí hůře než bývalý Sony mobil
    4 points
  4. Tak asi nejlepší bude tu hadici vyměnit
    3 points
  5. MotoMoto

    Vtipy

    3 points
  6. Béďa

    306GTi-6 by Béďa

    první start po roce, zatím provizorní, ještě na sériové jednotce ale i tak nadšení.. GTI-6_first_start
    3 points
  7. MotoMoto

    Vtipy

    3 points
  8. No ale to hoření bude zaručeně ekologický, i když to na první pohled tak nevypadá....
    2 points
  9. Medvěd

    Není to Peugeot ,ale je to luxusní

    Limuzorex
    2 points
  10. Vena garážmistr

    207cc alebo 307cc?

    Ano souhlasím že vybírá z těch dvou a bylo mu doporučeno 307mičkové. Ale na druhou stranu se musím přiklonit k názoru že to není celkově úplně nejlepší volba pro člověka s mokrým ŘP takové auto. Mezi svými zákazníky mám několik takových " kousků " někteří si mě našli už měli auto zděděné po někom z rodiny a někteří za mnou přišli že dodělali AŠ a že chtějí auto jestli bych jim pomohl něco vybrat a pořídit. Musím napsat že svým způsobem je taková důvěra potěšující ale taky dost zavazující protože každou chvilku některý z nich volá a chce řešit nějaký problém z toho důvodu se přikláním k názoru že na to první " obouchání se " je nejvhodnější co nejjednodušší auto a hlavně auto které dobře zná člověk který se o něj bude starat aby když začínající řidička se dostane do problému tak byl mechanik po telefonu schopen navést co má udělat v prvním momentě aby kvůli nicotnému problému nemusel letět přes celé město. Samozřejmě že pro aplikování takového přístupu je nutno provést dost podrobnou instruktáž řidiče po zakoupení vozu.
    2 points
  11. ozzy56

    207cc alebo 307cc?

    jsem rád, že to --kirkiz--vrátil na zem, takže tazatel chce poradit jedno ze dvou aut, včetně motoru, co byste si koupili vy ho asi nezajímá
    2 points
  12. Sawoy

    Co jste dnes udelali...

    Tchýně?
    2 points
  13. Béďa

    306GTi-6 by Béďa

    finální usazení čtyřklapky, dělá se na nátrubcích/boxu sání.. nahozená Sparca kola a přední nárazník, není ještě final usazený.. + spousta drobné práce co není vidět..
    2 points
  14. Weri 605

    ZRUŠENO - obecné informace

    Ahoj a dobrý den všem.. Letos vás na VÁNOČNÍ SRAZ pozvu na stejné místo jako loni, a to do ROZTOK U KŘIVOKLÁTU (jsou to ty na břehu Berounky)... nádherná kopcovitá krajina a stejně jako Kokořínsko nabízí spousty vyžití na silnicích i mimo ně...! Vše závisí na kovidu a následných vládních nařízeních. Začínám už kvůli tomu zapomínat jak se takový sraz vůbec dělá... Takže nejdůležitější je kde: PENZION hotel restaurace ROZTOKY http://www.hotelroztoky.cz a kdy: pátek 26.11. - neděle 28.11. zbytek bude hodně podobný jako loni a vařený asi na koleni ... ale důležitý je se potkat.. Ceny ještě upřesním.. zatím jsou v jednání. Program: pátek: od příjezdu do soboty do cca 18:00 bude probíhat hlasovací soutěž pro děti i dospělé o nejoriginálnější vánoční stromeček - pravidla - musí se to vejít na formát maximálně A4 a musí to jít pověsit! jinak se fantazii meze nekladou...! a materiálů je kolem nás dost! 15:00 - do večera příjezdy 18:00-19:30 - večeře po celý večer postupně - soutěž - PORUCHA - pro jednotlivce - dámy se nemusí bát... zvládnou to taky..! možná i starší děti... volná zábava, prodej eshop sobota: 8:00-9:30 snídaně 10:00 - odjezd spanilou jízdou do Lán - společné foto před zámkem (nebo radši na dvoře v penzionu...? ) společná návštěva muzea sportovních vozů a pak dle nálady - hokejová síň slávy, muzea TGM a Alice Masarykové, procházka zámeckým parkem.., skleník s palmama nebo využití bowlingové dráhy přímo v penzionu oběd ve vlastní režii někde .. 17:00 - soutěž - HOSPODSKÝ KVÍZ - máme radi Česko a Peugeoty - to bude fofr... 18:00-19:30 - slavnostní sváteční večeře (dres code neudán) 19:30 - krájení dortu 20:00 - rozdávání dárků JAKO TRADIČNĚ VÁS PROSÍM, PŘIVEZTE KAŽDÝ NĚJAKÉ DÁREČKY POD STROMEČEK - klidně i to, co se vám doma nehodí a někomu jinému by to třeba mohlo udělat radost.. výměna a smlouvání možné až po rozdání všech dárků... 21:30 - vyhlášení výsledků a zároveň český raut aneb řízečků není nikdy dost, paličky, sekaná, tlačenka utopenci, zelenina, nakládanej hermelín a gulášek... - MJovi vstup povolen až ve 22:00 volná zábava neděle: 8-9:30 snídaně 10:00 odjezdy a doporučené zajmavosti v okolí... Majitel penzionu je i majitel muzea motocyklů - je moc fajn - pro skupinku by určitě otevřel... Dál pak Hrad Křivoklát..., rozhledna Máminka nebo Žebrák a Točník... pro lidi z daleka na Zličíně je IKEA.. Strava: pátek večeře: A - vepřo knedlo zelo ,- B - kuřecí plátek na žampionech s rýží ,- sobota snídaně - raut ,- sobota večeře: kombinace A - veřízek brambor ,- B - veřízek salát ,- C - kuřízek brambor ,- D - kuřízek salát ,- neděle snídaně - raut ,- Ubytování: všechny pokoje mají své sociálky! jsou čisté a novější... Křídlo C je přízemí + 1.patro a je nejblíže hospodě Křídlo K je 1. a 2. patro - prochází se venkem přes dvorek - zastřešeným chodníkem (cca 20m) je tam hodně dvoulůžáků... k dispozici jsou dvou, tří a čtyř lůžkové pokoje. bez ohledu na obsazenost cena za jednu noc pro celý pokoj: ,- dvoulůžkový ,- třílůžkový ,- čtyřlůžkový Srazový poplatek: pro uživatele/nečlena Clubu: 350,- Kč pro řádného člena Clubu: 100,- Kč JAKO TRADIČNĚ VÁS PROSÍM, PŘIVEZTE KAŽDÝ NĚJAKÉ DÁREČKY POD STROMEČEK - klidně i to, co se vám doma nehodí a někomu jinému by to třeba mohlo udělat radost.. výměna a smlouvání možné až po rozdání všech dárků... zdůrazňuji, že k objednávkám srazu, nesmíte dávat jiné produkty z eshopu...!!! vytvořte si 2 samostatné objednávky, a že JIŽ VYTVOŘENOU a ODESLANOU OBJEDNÁVKU lze UPRAVIT - stačí mi napsat sem, nebo SZ nebo na 602 290 364
    1 point
  15. ozzy56

    Fixace komodit a její zrušení

    určitě to tak bude, nejvíce se mi líbí, jak v televizi učeně mluví blbeček třeba o cenách benzínu a nafty, že má na cenu vliv 150 položek a nakonec se domluví Arabi s Američanama a je to úplně jinak to samé je s elektrikou, plynem atd., prostě každý důvod je dobrý pro upravení ceny směrem nahoru , nakonec už loni jsem psal, že situaci kolem Covidu zaplatí všichni (kdo taky jiný, že ??)
    1 point
  16. PaKr

    Co jste dnes udelali...

    @HanysR nee to bych se musel tak aspoň praštit řádně do hlavy Je to od 206 z roku ( tuším) 99, spíše mě překvapilo, že tehdy měl prodejce vlastní kovový přívěšek.
    1 point
  17. PaKr

    Co jste dnes udelali...

    Dneska jsem trochu šachoval s auty. Nakonec jedu do práce s jedním, co má na klíči tento přívěsek
    1 point
  18. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    Prave jsem doresil reklamaci v bance. Po 14dnech pohody v laznich se prihlasim do net banky a naprosto jiny vzhled bez jakehokoliv upozorneni! Navic po prihlaseni vyskocil nejaky dotaznik s komplet daty a ze ze to musim vylnit - co je komu do toho zda mam chut v dohledne dobe investovat ci si pujcovat - nemluvim o adrese mailu a tc. V dnesni dobe podvodniku ....??? Tak jsme se s pani pekne pohadal a poprosil jsem ji aby komplet nas rozhovor preposlala svemu nadrizenemu. Pry to zkusi - tak jsem napovidal ne zkusit ale UDELAT. A dodal jsem ze nejsme na facebooku kdy soutezim zda bude o 20laiku vic ci mene. No na konci se omluvil ze jsem vyletel a uvidime zda bude ale spis NEBUDE dalsi reakce. Me ten IT svet prestava bavit - kdyby bylo upozorneni v duchu "Toto je posledni prihlaceni ve starem vzhledu" nereknu NIC ale podobne veci skutecne nemusim. A stejne tak dotaznik ....
    1 point
  19. Bělohoubek

    1.6 vti - chyba motoru

    Ahoj, tak jen pro info, treba se to nekomu bude hodit. byli tam spatne hydrostely 5 z 16 byli uplne vymackane a nedrželi tlak. A pak hlava byla hodne zakarbonovana. Delal ji nejakej pan z Hodonína, a rikal, ze tenhle motor delal uz víckrát a kazdej s tim mel stejnej problem jako ja. Momentalne mam tedy udělenou hlavu, nove hydrostely i rozvody a najeto zatim cca 12 000 bez problému.
    1 point
  20. sitler

    207cc alebo 307cc?

    kdyz se priklonimk tomu, ze si to vetsina zacatecniku primarne obusi zepredu, tak 307cc problem neni. Cumak to ma stejnej jako ostatni 307. A vzhledem k tomu, ze z vyberu to ma jediny aspon trochu pouzitelnej motor, tak asi neni o cem VTi bych nebral a HDi motory na mestsky pojizdecky taky ne. Takze zbyde 307cc v 1.6NFU , kterych je v nabidce jen par, protoze dost se jich prodalo s dvoulitrem . Zato je ten motor bez vetsich problemu...
    1 point
  21. Vena garážmistr

    Odhnité uchytenie nádrže - kde zohnať?

    Asi bych šel taky cestou nějaké náhrady korozí bude poškozeno nejvíce to co je vystaveno expozici bordel od silnice tudíž konce za které to je zavěšeno (přišroubováno) k podlaze vozu by měli být použitelné takže shodit komplet nádrž a podle " trosek" uchycení vyrobit náhradu.
    1 point
  22. ChouLu

    Výměna podtlakového ventilu

    To je správně on na místě nemá důvod natáčet turbo do plného plnění tohle poznáš až za jízdy
    1 point
  23. dextilator

    207cc alebo 307cc?

    plny suhlas, platit si to bude sama, ja len hladam nejaku masinku, ktoru by mala na zaciatok, nieco co by sa jej aj pacilo a tak
    1 point
  24. MotoMoto

    Vtipy

    Jak je ta čeština krásná, jak změní smysl věty jeden háček: Babiš v čele. Babiš v cele. Myslím, že by bylo lepší, kdyby ta diakritika na chvilí přestale existovat.
    1 point
  25. Milan+

    Vtipy

    1 point
  26. Milan+

    Vtipy

    1 point
  27. VojtouNerCZ

    Vtipy

    1 point
  28. Béďa

    306GTi-6 by Béďa

    pokračujeme.. sahary, olejový chladič, propojovací hadice ve výrobě..
    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...