Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 1.10.2021 Ve všech sekcích
-
Fotím, Fotíš, Fotíme
Pepito a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Milhausekkk za téma
První foto - Narius Noblesse de Marco alias "Naryk" a Leona von Picasso alias "Leonka" po výšlapu po svých ze Štrbského na Popradské pleso. @HanysR když někomu řeknu jak se jmenují hafani podle průkazu původu z CHS, tak buď nevěří nebo se smějou Druhé a třetí foto - unavení hafani po návratu na ubytování Čtvrté foto - pohled ze Skalnatého plesa dolů na Tatranskou Lomnici PS: Koukám, že současný Samsung fotí hůře než bývalý Sony mobil4 points -
Čím zalepit díru v chladiči (prosím návrhy či osobní zkušenosti)
Ajap a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Tak asi nejlepší bude tu hadici vyměnit3 points -
306GTi-6 by Béďa
Pepito a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Béďa za téma
první start po roce, zatím provizorní, ještě na sériové jednotce ale i tak nadšení.. GTI-6_first_start3 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Hafity za téma
No ale to hoření bude zaručeně ekologický, i když to na první pohled tak nevypadá....2 points -
Není to Peugeot ,ale je to luxusní
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
2 points -
207cc alebo 307cc?
Hafity a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Ano souhlasím že vybírá z těch dvou a bylo mu doporučeno 307mičkové. Ale na druhou stranu se musím přiklonit k názoru že to není celkově úplně nejlepší volba pro člověka s mokrým ŘP takové auto. Mezi svými zákazníky mám několik takových " kousků " někteří si mě našli už měli auto zděděné po někom z rodiny a někteří za mnou přišli že dodělali AŠ a že chtějí auto jestli bych jim pomohl něco vybrat a pořídit. Musím napsat že svým způsobem je taková důvěra potěšující ale taky dost zavazující protože každou chvilku některý z nich volá a chce řešit nějaký problém z toho důvodu se přikláním k názoru že na to první " obouchání se " je nejvhodnější co nejjednodušší auto a hlavně auto které dobře zná člověk který se o něj bude starat aby když začínající řidička se dostane do problému tak byl mechanik po telefonu schopen navést co má udělat v prvním momentě aby kvůli nicotnému problému nemusel letět přes celé město. Samozřejmě že pro aplikování takového přístupu je nutno provést dost podrobnou instruktáž řidiče po zakoupení vozu.2 points -
207cc alebo 307cc?
pavelu96 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
jsem rád, že to --kirkiz--vrátil na zem, takže tazatel chce poradit jedno ze dvou aut, včetně motoru, co byste si koupili vy ho asi nezajímá2 points -
Co jste dnes udelali...
radim.1008 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Sawoy za téma
Tchýně?2 points -
306GTi-6 by Béďa
ElektronikCZ a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Béďa za téma
2 points -
Ahoj a dobrý den všem.. Letos vás na VÁNOČNÍ SRAZ pozvu na stejné místo jako loni, a to do ROZTOK U KŘIVOKLÁTU (jsou to ty na břehu Berounky)... nádherná kopcovitá krajina a stejně jako Kokořínsko nabízí spousty vyžití na silnicích i mimo ně...! Vše závisí na kovidu a následných vládních nařízeních. Začínám už kvůli tomu zapomínat jak se takový sraz vůbec dělá... Takže nejdůležitější je kde: PENZION hotel restaurace ROZTOKY http://www.hotelroztoky.cz a kdy: pátek 26.11. - neděle 28.11. zbytek bude hodně podobný jako loni a vařený asi na koleni ... ale důležitý je se potkat.. Ceny ještě upřesním.. zatím jsou v jednání. Program: pátek: od příjezdu do soboty do cca 18:00 bude probíhat hlasovací soutěž pro děti i dospělé o nejoriginálnější vánoční stromeček - pravidla - musí se to vejít na formát maximálně A4 a musí to jít pověsit! jinak se fantazii meze nekladou...! a materiálů je kolem nás dost! 15:00 - do večera příjezdy 18:00-19:30 - večeře po celý večer postupně - soutěž - PORUCHA - pro jednotlivce - dámy se nemusí bát... zvládnou to taky..! možná i starší děti... volná zábava, prodej eshop sobota: 8:00-9:30 snídaně 10:00 - odjezd spanilou jízdou do Lán - společné foto před zámkem (nebo radši na dvoře v penzionu...? ) společná návštěva muzea sportovních vozů a pak dle nálady - hokejová síň slávy, muzea TGM a Alice Masarykové, procházka zámeckým parkem.., skleník s palmama nebo využití bowlingové dráhy přímo v penzionu oběd ve vlastní režii někde .. 17:00 - soutěž - HOSPODSKÝ KVÍZ - máme radi Česko a Peugeoty - to bude fofr... 18:00-19:30 - slavnostní sváteční večeře (dres code neudán) 19:30 - krájení dortu 20:00 - rozdávání dárků JAKO TRADIČNĚ VÁS PROSÍM, PŘIVEZTE KAŽDÝ NĚJAKÉ DÁREČKY POD STROMEČEK - klidně i to, co se vám doma nehodí a někomu jinému by to třeba mohlo udělat radost.. výměna a smlouvání možné až po rozdání všech dárků... 21:30 - vyhlášení výsledků a zároveň český raut aneb řízečků není nikdy dost, paličky, sekaná, tlačenka utopenci, zelenina, nakládanej hermelín a gulášek... - MJovi vstup povolen až ve 22:00 volná zábava neděle: 8-9:30 snídaně 10:00 odjezdy a doporučené zajmavosti v okolí... Majitel penzionu je i majitel muzea motocyklů - je moc fajn - pro skupinku by určitě otevřel... Dál pak Hrad Křivoklát..., rozhledna Máminka nebo Žebrák a Točník... pro lidi z daleka na Zličíně je IKEA.. Strava: pátek večeře: A - vepřo knedlo zelo ,- B - kuřecí plátek na žampionech s rýží ,- sobota snídaně - raut ,- sobota večeře: kombinace A - veřízek brambor ,- B - veřízek salát ,- C - kuřízek brambor ,- D - kuřízek salát ,- neděle snídaně - raut ,- Ubytování: všechny pokoje mají své sociálky! jsou čisté a novější... Křídlo C je přízemí + 1.patro a je nejblíže hospodě Křídlo K je 1. a 2. patro - prochází se venkem přes dvorek - zastřešeným chodníkem (cca 20m) je tam hodně dvoulůžáků... k dispozici jsou dvou, tří a čtyř lůžkové pokoje. bez ohledu na obsazenost cena za jednu noc pro celý pokoj: ,- dvoulůžkový ,- třílůžkový ,- čtyřlůžkový Srazový poplatek: pro uživatele/nečlena Clubu: 350,- Kč pro řádného člena Clubu: 100,- Kč JAKO TRADIČNĚ VÁS PROSÍM, PŘIVEZTE KAŽDÝ NĚJAKÉ DÁREČKY POD STROMEČEK - klidně i to, co se vám doma nehodí a někomu jinému by to třeba mohlo udělat radost.. výměna a smlouvání možné až po rozdání všech dárků... zdůrazňuji, že k objednávkám srazu, nesmíte dávat jiné produkty z eshopu...!!! vytvořte si 2 samostatné objednávky, a že JIŽ VYTVOŘENOU a ODESLANOU OBJEDNÁVKU lze UPRAVIT - stačí mi napsat sem, nebo SZ nebo na 602 290 3641 point
-
určitě to tak bude, nejvíce se mi líbí, jak v televizi učeně mluví blbeček třeba o cenách benzínu a nafty, že má na cenu vliv 150 položek a nakonec se domluví Arabi s Američanama a je to úplně jinak to samé je s elektrikou, plynem atd., prostě každý důvod je dobrý pro upravení ceny směrem nahoru , nakonec už loni jsem psal, že situaci kolem Covidu zaplatí všichni (kdo taky jiný, že ??)1 point
-
Co jste dnes udelali...
Milhausekkk zvýšil/snížil popularitu uživatele PaKr za téma
@HanysR nee to bych se musel tak aspoň praštit řádně do hlavy Je to od 206 z roku ( tuším) 99, spíše mě překvapilo, že tehdy měl prodejce vlastní kovový přívěšek.1 point -
Co jste dnes udelali...
Milhausekkk zvýšil/snížil popularitu uživatele PaKr za téma
1 point -
Prave jsem doresil reklamaci v bance. Po 14dnech pohody v laznich se prihlasim do net banky a naprosto jiny vzhled bez jakehokoliv upozorneni! Navic po prihlaseni vyskocil nejaky dotaznik s komplet daty a ze ze to musim vylnit - co je komu do toho zda mam chut v dohledne dobe investovat ci si pujcovat - nemluvim o adrese mailu a tc. V dnesni dobe podvodniku ....??? Tak jsme se s pani pekne pohadal a poprosil jsem ji aby komplet nas rozhovor preposlala svemu nadrizenemu. Pry to zkusi - tak jsem napovidal ne zkusit ale UDELAT. A dodal jsem ze nejsme na facebooku kdy soutezim zda bude o 20laiku vic ci mene. No na konci se omluvil ze jsem vyletel a uvidime zda bude ale spis NEBUDE dalsi reakce. Me ten IT svet prestava bavit - kdyby bylo upozorneni v duchu "Toto je posledni prihlaceni ve starem vzhledu" nereknu NIC ale podobne veci skutecne nemusim. A stejne tak dotaznik ....1 point
-
1.6 vti - chyba motoru
wawe48 zvýšil/snížil popularitu uživatele Bělohoubek za téma
Ahoj, tak jen pro info, treba se to nekomu bude hodit. byli tam spatne hydrostely 5 z 16 byli uplne vymackane a nedrželi tlak. A pak hlava byla hodne zakarbonovana. Delal ji nejakej pan z Hodonína, a rikal, ze tenhle motor delal uz víckrát a kazdej s tim mel stejnej problem jako ja. Momentalne mam tedy udělenou hlavu, nove hydrostely i rozvody a najeto zatim cca 12 000 bez problému.1 point -
kdyz se priklonimk tomu, ze si to vetsina zacatecniku primarne obusi zepredu, tak 307cc problem neni. Cumak to ma stejnej jako ostatni 307. A vzhledem k tomu, ze z vyberu to ma jediny aspon trochu pouzitelnej motor, tak asi neni o cem VTi bych nebral a HDi motory na mestsky pojizdecky taky ne. Takze zbyde 307cc v 1.6NFU , kterych je v nabidce jen par, protoze dost se jich prodalo s dvoulitrem . Zato je ten motor bez vetsich problemu...1 point
-
Odhnité uchytenie nádrže - kde zohnať?
ozzy56 zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Asi bych šel taky cestou nějaké náhrady korozí bude poškozeno nejvíce to co je vystaveno expozici bordel od silnice tudíž konce za které to je zavěšeno (přišroubováno) k podlaze vozu by měli být použitelné takže shodit komplet nádrž a podle " trosek" uchycení vyrobit náhradu.1 point -
To je správně on na místě nemá důvod natáčet turbo do plného plnění tohle poznáš až za jízdy1 point
-
207cc alebo 307cc?
Medvěd zvýšil/snížil popularitu uživatele dextilator za téma
plny suhlas, platit si to bude sama, ja len hladam nejaku masinku, ktoru by mala na zaciatok, nieco co by sa jej aj pacilo a tak1 point -
Vtipy
vendelinek zvýšil/snížil popularitu uživatele MotoMoto za téma
1 point -
1 point
-
1 point