Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 25.4.2021 Ve všech sekcích
-
Co jste dnes udelali...
Klemoň a 6 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
já byl dnes na včeličku do ramena, navedli mě ke krásné sestřičce, ta by mě mohla píchat furt7 points -
Depeugeote Mode
Péťa a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele vigk66 za téma
5 points -
Co jste dnes udelali...
regius a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Hele, chyba byva na druhe straně, když mate tu spravnou babu tak to jde pořád. Vic to rozepisovat nebudu, ještě by mi někteři zaviděli.4 points -
Co jste dnes udelali...
MotoMoto a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
tak dobře--jen kdybych měl chuť, třeba loni jsem chuť neměl vůbec4 points -
Co jste dnes udelali...
Péťa a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Charlie 1 za téma
4 points -
Dneska vařim já
Hafity a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
4 points -
Obrázky od dětí - pro lva Dabira 😃 aneb máme pár volňásků do ZOO
jarokare a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Emil za téma
4 points -
Co jste dnes udelali...
Vena garážmistr a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele miroska za téma
Dneska jsem dodělal takový menší foliak-pařeniště.Měl jsem tu zbytek lexanu,použíl jsem na odklápěcí vršek.Rozebral komposter a kompost částečně použil do pařeníku a zbytek rozházel v trávníku,měl jsem po vertikutaci holé fleky.Na přístřešku pro nářadí jsem musel přišroubovat ještě jeden plech,narovnal jsem tam dříví na opékání a zatékalo na něj.Musel jsem ze sebe dostat vztek.Přijeli mladí,chtěl jsem s Kubou lumpačit,ale holka je,no..po své babičce.Cirkus,ani nevím proč a odjezd,kluk brek.Jako bych teď neměl dost svých starostí3 points -
Co jste dnes udelali...
miroska a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Hele že mi to občas ustřelí to vím několikrát jsem se za to i omlouval ale pravopis není úplně moje silná stránka a to že jsem na ZŠ prolejzal z češtiny to bylo většinou tím že na základce jsem byl docela zažranej čtenář a ten průměr jsem doháněl referátama o knížkách který jsem přečet ale dík pravopisu jsem stejně nikdy lepší ne 2 z těch referátů nedostal. A ano 99% všeho co dělám na internetu tak dělám na noťasu na internet přes telefon téměř nelezu protože mi to nevyhovuje a nedokážu fungovat ani z tabletu. Jako jo občas i závidím lidem který si svoje záležitosti řeší z telefonu ale mě to prostě nejde chvilku jsem zkoušel i místo telefonu používat tablet ale to byl zas problém kde to nosit takže funguju na noťasu a přiznám se že v telefonu nepřečtu ani emeil. A dneska neděle byla takže dopolčo tu byl skorobrácha Pepa na kus řeči a pak už jen tak jakože relax.3 points -
Dneska vařim já
Hafity a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele vendelinek za téma
Dneska jsem se pustil do rolády z mletého masa vepř hov, večer jsem si připravil placku a na noc šup do mrazáku aby držela placatou formu, ráno placka potřená Dion hořč,pokladená plátkama anglický na to smaž.vajíčka na cibulce, na to proužky čer.paprika ,proužky diet salámu, posypáno strouhaným eidam sýrem a zabaleno a staženo,k tomu bram kaše3 points -
Potkal jsem klubáka...
radim.1008 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Umím si představit i jiné věci... Jen na mytí oken, to by jsi byla hodně nevyužitá3 points -
Co jste dnes udelali...
Hafity a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
@Lihous Tak si po sobě přečti třeba tuhle větu Já ji nechápu ani po pátém přečtení Nejen diakritika tam hodně schází.3 points -
Voda ve sklepě....
Fruktis a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Hafity za téma
Jen hlásím, že jste měli pravdu a voda sama ze sklepa zmizela.... Ale pro zajímavost, likvidoval jsem dva nemocné ovocné stromy a v jednom z "kořenových" výkopů se trochu objevila voda....2 points -
Co jste dnes udelali...
ozzy56 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Klemoň za téma
JJ, já to mám stejně Jak mi někdo nahraje a jsem ve střehu, tak pálím zpět Akorát nesmíš narazit na nějakého urážlivého bručouna . . . .2 points -
Co jste dnes udelali...
Radek Hurvajz a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Klemoň za téma
Tak dobrá poznámka Hafiku Ne, naštěstí s Kůstkou2 points -
Co jste dnes udelali...
Radek Hurvajz a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Hafity za téma
S tou Ančou2 points -
Dneska vařim já
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
45 cm?? Proč by jako ne? Kdyby ses chtěl třeba zastavit na ochutnání, možná bych jeden - dva dílky oželel, takhle nebyl důvod2 points -
Co jste dnes udelali...
ozzy56 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Sawoy za téma
Nechci se přít, je to tvoje to ... todle, ale bacha: píchnout a pichat není totéž, to mi věř ...2 points -
Vtipy
zdesmy a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Dave_k za téma
Občas by to chtělo, než sem něco dáte, se podívat 2-3 stránky zpět jestli to už tady není.2 points -
Co jste dnes udelali...
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Milan+ za téma
2 points -
Co jste dnes udelali...
brixtr a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Já dbám na dodržování pravidel2 points -
Co jste dnes udelali...
Klemoň a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele MotoMoto za téma
Jo... i mistr tesař se občas utne a překlepne.2 points -
Co jste dnes udelali...
ozzy56 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Jednou za čas se na všech diskusních serverech strhne vášnivá diskuse o pravopisu. Já se přiznávám, že se snažím nezapojit, pokud někdo netrefí i a y (mimochodem i @Vena garážmistr je v tom mistr nad mistry a nikdo mu to tady nevyčítá), tak to neřeším. Ale musí mít příspěvek smysl. Vzpomeňte na Džáňu, pravopis mu nic neříkal a i tak to byl super člověk. Ale psaný test, pokud si dosadíte správné i/y, dával smysl. To samé zmiňovaný Véna, to je úplně jedno, že netrefí vyjmenované slovo, jinak to je šikovný klus, bezva kamarád. Nebudeme se dohadovat o maličkostech, každý je dobrý na něco jiného. Ale prostě ta věta musí dávat smysl A @Lihous nezlob se na mě, ale mě ta citovaná věta: nedává smysl ani po nahrazení "nyl" za "byl". Teprve po Tvém vysvětlení jsem to pochopil.2 points -
Potkal jsem klubáka...
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Zahradu si seču výhradně sám. Vymalovat zvládnu sám. Dlažbu nechám položit a ty schody nejsou vůbec blbý nápad a že jich tu je. I s těmi okny. A už dost2 points -
Co jste dnes udelali...
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Klemoň za téma
Že by to trošku bylo o pohodlnosti ??? A výmluvy typu : Píšu to na mobilu neplatí - i mobil umí diakritiku . Jediná uznatelná omluva = cizinec Jo a ještě dislektik či disgrafik (či jak se to píše)2 points -
Potkal jsem klubáka...
Weri 605 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Zůza za téma
No dyť.. K čemu myslíš, že mě tady má?2 points -
Potkal jsem klubáka...
Klemoň a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
Tohle že je @Zůza co mává...??? Tee spíš jak ňáká uklízečka co meje vokna... A je to nefér... taková pr... a bydlej tam 2 a já když někoho omylem ve Středočeským kraji potkám, tak ani nezamává... a to sem pani vedoucí...2 points -
Ochranná politura na skla vozu - zkušenosti?
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele MilanF1 za téma
Určitě mít opravdu čisté sklo. Já dokonce to sklo předem vylestim, přímo určenou pastou na okna a strojne! Ale pokud auto stojí venku stejně to je jen na pár měsíců.2 points -
Jednou auto táhne podruhé ne.
Vena garážmistr a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Hafity za téma
Tak z tohoto jsem jelen....2 points -
3008 SUV dodací lhůta
radim.1008 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele MilanF1 za téma
Budoucí majitelka chce 1.6 PT a těch je málo v nabídce skladovek. A když už výbava GT, tak se tam přidal Focal. S takovou výbavou auta už vůbec nejsou. Opravdu nespěchá, ta cena už je vysoká, tudíž ten obrovský výdaj klidně až v roce 2022. Jelikož dealera trochu znám, podařilo se mi objednat vůz do výroby, který bude jako předváděcí. Takže tam šlo udělat i relativně dobrou cenu. A v přesné konfiguraci dle požadavků (u skladovek vždy člověk dělá ústupky).2 points -
Vtipy
vendelinek a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
Tohle se stalo včera a je to důležitá informace pro lidi, kteří se nechávají očkovat!!! Známý dostal druhou dávku vakcíny v očkovacím středisku, poté začal mít při cestě domů rozmazané vidění. Po příjezdu domů zavolal zpět do očkovacího centra a požádal o radu, zda by měl navštívit lékaře nebo být hospitalizován. Bylo mu řečeno, aby nechodil k lékaři ani do nemocnice, ale zůstal na své domácí adrese, že mu tam zdravotní bratr doveze jeho zapomenuté brýle.2 points -
2 points
-
2 points
-
2 points
-
Obrázky od dětí - pro lva Dabira 😃 aneb máme pár volňásků do ZOO
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Zůza za téma
2 points -
Obrázky od dětí - pro lva Dabira 😃 aneb máme pár volňásků do ZOO
Milan+ a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele MP za téma
2 points -
četl jsem článek, kde Ozzy Osbourne ve svých cca 73 letech píše, že souloží 3x denně a to má Parkinsna , takže chlap může furt1 point
-
Přece nemůžeš chtít, abych tu prozradil svoje investiční "know how" Nepotřebuju, aby se virtuální peněženka plnila ještě někomu jinému1 point
-
Co jste dnes udelali...
Pepito zvýšil/snížil popularitu uživatele vendelinek za téma
Tak jako,snad máš dva palce,taky píšu palcem ale najednou obouma ,jde to fakt rychle1 point -
@MotoMoto To jsou ty písmenka na klávesnici hned vedle sebe, to se občas uklikneš Jako třeba "K" a "S"1 point
-
Potkal jsem klubáka...
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Já jsem spíš na to žrádlo To, co jsi vyjmenovala v pohodě zvládnu sám. Až na ty schody a to malování, to mě nebaví.1 point -
Hlas odeslán Je mi to jedno, kdy tam pojedeme, rezervuju si všechny tři soboty1 point
-
Ježíš to mě mrzí... promiň1 point
-
1 point
-
1 point
-
Čím menej toho poskytuje automobilka, o to viac sa potom dostáva na warez. Určite to nie je šťastné riešenie. Je to trend v dnešnej dobe asi u všetkých, no nemyslím že je to šťastné a rozumné riešenie, fakt by pomohol aspoň nejaký obmedzený čas na nejaké drobnosti, resp. na uistenie sa, či hľadám správny diel. Očakávam že v blízkej budúcnosti sa objavia aj nejaké ofline riešenia ako to bolo keď bol ešte net iba v plienkach. Nič s tým nenarobíme, ale nebudem im to predsa chváliť. Podľa mňa sa im tie zisky z toho spoplatnenia vrátia ako bumerang.1 point