Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. Péťa

    Péťa

    Moderátor


    • Body

      24

    • Počet příspěvků

      24 449


  2. ChouLu

    ChouLu

    Člen klubu


    • Body

      11

    • Počet příspěvků

      17 076


  3. ozzy56

    ozzy56

    Uživatel


    • Body

      10

    • Počet příspěvků

      35 913


  4. *nohafuc*

    *nohafuc*

    Uživatel


    • Body

      9

    • Počet příspěvků

      585


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 31.10.2020 v kategorii Příspěvky

  1. Péťa

    Vtipy

    8 points
  2. Frantina

    Vtipy

    5 points
  3. OK. už to chápu.V tom případě je zcela zbytečné stavět obchvaty měst.Stačí si koupit elektroauta a všechny nahnat přes centrum.A váhová zátěž taky nehraje roli,takže můžem do budoucna v klidu pustit na okresky i elektronáklaďáky.
    5 points
  4. *nohafuc*

    Vtipy

    4 points
  5. Péťa

    Vtipy

    mobil.mp4
    4 points
  6. ChouLu

    Co jste dnes udelali...

    @Verýsek a ChouLák udělá nick a doveze až pod nos a nikdo mu nepoděkuje
    4 points
  7. Marekhofman

    Le Blanc 5008

    Ahoj, přidávám se do klubu. Včera jsem převzal 5008 1.5 bluehdi, manual, active. Dostal jméno Le Blanc. Příplatková výbava: el. sklopná zrcátka, zatmavena skla, vyhrev sedadel, visiopark a kamera vzadu, mirror screen. Brali jsme jeden z posledních skladových vozů, měli jsme celkem štěstí, že v Brně (RM Servis) měli skladem přesně to, co jsme chtěli. Jinak úplně skladem nebylo, bylo na překladišti v Trnavě, nabíral zpoždění, takže jsme se klepali, aby nepřišel lockdown a neprebirali jsme auto až na sněhu Přístup autosalonu byl ale skvělý a klidně bych tady auta kupoval každej tejdnen Teď koukám na nějaké doplňky, například chromovana lišta pod dveře kufru, na prahy atd. Pokud máte zkušenost s jakýmikoliv doplňky, tak uvítám. Jinak je to po 405, 206, 406, 407sw a 2008 již šestý lvíček v rodině. Já konkrétně ale přecházím z šestiválce bmw e39, takže v tomhle ohledu trochu downgrade Přikládám první rychlé fotky, další budou přibývat.
    3 points
  8. Péťa

    Vtipy

    3 points
  9. ozzy56

    Vtipy

    Historicky první zaznamenaná zmínka o krádeži kola Cyril a Metoděj přišli o kolo roku 863
    3 points
  10. Sawoy

    Co jste dnes udelali...

    @Pe.Tr Greenpeace? Jinak dnes s dvojčatama výroba nesladkého dortu tchánovi k 80tinám. Zřejmě začínám sklízet plody výchovy - v necelých 16 nejen samy zvládly většinu samy, ale hlavně navodily hezkou atmosféru à la Paranoid, Smoke, Stargazer, Stairway, Higway star, Thunderstick, Unforgiven, pak přeladily na G. Moora, Guns, Aerosmith .... hezký to bylo ... ve finále "vyměkly" ... dort už vypadal jako umění, tak Gabriel, Genesis, Queen a vrcholná výzdoba za zvuků Comfortably numb, High hopes a samozřejmě Run like hell. Zdá se že holky mají vkus.
    3 points
  11. ozzy56

    Vtipy

    Prodám pozitivní test na covid-19 zaručuju, že k vám 14 dní nikdo ani nepáchne
    3 points
  12. Verýsek

    Co jste dnes udelali...

    Furt samej covid... Já si dnes do pořádného nového clubového půllitru nalila pořádný pití... Hned to chutná líp Takže vřele doporučuji. Ty naše nové půllitry jsou fakt povedený.. Díky Weri
    3 points
  13. ozzy56

    Matrace do postele

    já bych řek, že do 35 let na letišti jednu matraci, pak dvě
    3 points
  14. ChouLu

    NOVINKA! - TMAVÁ VERZE VZHLEDU CLUBU

    Ahoj, Na žádost některých byla vytvořená tmavá verze clubu. Nový vzhled je dostupný pouze pro členy klubu (kteří hradí poplatek). Přepnout si jej můžete ve spodní části obrazovky zde: Jedná se aktuálně o testovací verzi, pokud naleznete nějaký nedostatek, napište do tohoto vlákna, budeme postupně upravovat
    2 points
  15. Weri 605

    pokec ke srazu

    Právě sem telefonovala do muzea sportovních automobilů a do hokejový síně slávy, abych zjistila, jestli budou mít otevřeno a nikdo mi nebral telefon...
    2 points
  16. Marekhofman

    Le Blanc 5008

    2 points
  17. Laďa

    Přisvěcování do zatáček 5008 SUV

    To není špatný nápad, ale ještě bych to rozdělil na benzín a nafta
    2 points
  18. Péťa

    Stavba garáže s dílnou - v podstatě hotovo

    Byl jsem to vyfotit, polystyren tam mám opravdu 40mm. Vždycky jsem odšrouboval tu vodorovnou výztuhu a narval tam desku polystyrenu
    2 points
  19. Agent Wet

    508 SW GT 2.0 HDI - Agent Wet

    @HanysR Ahoj. Já rozhodně nechci nikoho přesvědčovat, ani nepotřebuju být někým přesvědčován. Jen se ptám na zkušenosti, názory a hledám rady, když se od prodejců nedozvím nic. Chápu, že patříš mezi uživatele, kteří svoje auto hodnotí přes emoce a "srdce". Já jsem pravý opak. Mne zajímá funkčnost. Klidně prodám novou sadu 18" kol a bud jezdit na šedých 17", protože chci komfort a ne obdiv sousedů, ani se mi nerozbuší srdce při příchodu k autu. Prostě to je auto. Koupil jsem ho proto, protože jeho cena byla na úrovni Octavie TDI 110kW Style s pár prvky výbavy. A nestál jsem o auto, který stojí všude, má vzadu torzní tyč místo podvozku, škubavý DSG, taky vadnej software a všude displaye a hnusný tvrdý vrzající plasty a kufr obří hlavně na papíře. (Přitom SW má kufr solidně velkej.) Spíš se mi rozbuší srdce, když se vytočím, že zase nestírají stěrače a nehraje rádio a budíky neukazují a navigace je nedostupná atd. Nepatřím mezi uživatele, kteří bezmezně hájí svoji garáž. Vybral jsem si auto, ale dokážu uznat jeho přednosti, ale taky nahlas řeknu, co se mi nelíbí. Ocením jeho motor, převodovku, podvozek a materiály. Méně už řízení, zpracování a vůbec ne software a el. komponenty. Co se týče toho TomTomu, tak moc nerozumím postupu "...tam dáš aktivaci..." Na UK stránkách mají jasně uvedeno, že musíš sepsat smlouvu u dealera. Takže proto se ptám, co mám člověk dělat. No nic, asi budu muset pátrat dál jinde. Rádio mám prostě tragický a nijak to nesouvisí s Focalem. Buď je v kýblu zesilovač antény a nebo je to propadák výrobce. A neaplikuju přístup "co oko nevidí, to srdce nebolí" Prostě zapnu ukazatele a chci, aby fungovaly. Jinak je tam přece nemuseli dávat. Nesnáším zmetky, to je celé. Snad to opraví. Odemykat auto mobilem nepotřebuju, osobně to považuju za nesmysl. Mobil rozbiju, ztratím, nebo jen běžně vybiju a co pak, až budu někde v Alpách chtít odemykat auto? Jsou funkce a funkce. Některé praktické a jiné zcela nesmyslné. Mě stačí, když budou světla svítit když mají, stěrače stírat, když mají, rádio hrát, blind spot svítit, navigace navigovat a budíky ukazovat. Tidal taky jedu přes CarPlay, akorát, že se to pořád vypíná a když to náhodou hraje, tak zase stojí časomíra. Prostě óda na radost.... Nevím co k tomu víc říct. A co se týče emisí jsem nechtěl nekonečnou debatu na téma co je lepší a horší. Souhlasím s tebou, že problémy ekologie jsou všude a nic není jen tak a vše se vším souvisí. Umím vnímat souvislosti. V extrému je nejlepší pro planetu nejezdit vůbec a nebo rovnou spáchat sebevraždu a ulevit planetě tak to prostě je. Ale pokud se na to podívám optikou lokálních emisí, zejména ve městech, tak tam si myslím stojí za to o tom něco vědět a mezi lidmi nešířit lži a pověry a umět jim vysvětlit jak věci fungují a zejména bych byl pro tvrdé vymáhání zákona. Prostě lidi co vykuchávají DPF filtry a nebo se s tím dokonce živí firmy, tak těm bych napařil likvidační sazby. Lžou politici, lžou výrobci, lžou prodejci, zákazníci nevidí, neslyší, nezajímají se a úřady nekontrolují. Vše je jen na papíře. Buzerují se výrobci a mizí dobré motory a vedle toho tady jezdí 10-15 let starý šroty s emisema klidně 1000x většíma, než co umí moderní spalovák. Třeba moje HDI umí dle měřících protokolů 35 miligramů CO a 26 miligramů NOx na kilometr a pevných částic vytvoří maximálně 0,25 miligramu na 1 km, což je za rok 5g, pokud najedeš 20 000 km, nebo 10g, pokud 40 000 km. A vůbec to auto nesmrdí. Moje předchozí TSI mělo tyhle hodnoty v kilech za rok. Zkrátka dávno neplatí, že diesel je smrdutý jedovatý auto a benzín je čistej. Je to motor od motoru a hlavně je to o dodržovaní všech systémových opatření, se kterými bylo nové auto vyrobeno. Prostě mi není jedno, co dýcháme ve městech a co dýchají děti i když ne moje. Nejsem ekofanatik, ale zároveň nemám rád ignorantské tupé dobytky, kterým je vše jedno. Proto jsem se ptal na tvoje postřehy a úhel pohledu. Pokud nechceš, tak k tomu nic psát nemusíš. Měj se.
    2 points
  20. ChouLu

    Co jste dnes udelali...

    Tvůj už ani nemám včera proběhla tajná předávka, na tajném místě, v dešti, daleko od města, v naprosté anonymitě
    2 points
  21. ChouLu

    On-line služba aktualizace map Peugeot

    Má no Takže po pořadě: 1. máš tam neudělanou svolávačku - drobnost, mění se spona na trubce od turba 2. jak jsem tušil, je to problém s verzi SW mapy novější si tam sám nenahraješ my je jako autorizák umíme nahrát, ale občas je to boj... např minulej tejden mi na půl dne umřel celej NAC, než jsme s francií vykomunikovali co se vlastně stalo víc ti napíšu do zpráv
    2 points
  22. Vena garážmistr

    Dostalo mě do kolen :)

    Mnozí z Vás ví že tak nějak stále zkouším najít nějakou možnost přivýdělku k dílně. Někdy okolo 10.10 jsem byl na pohovoru v jedné nejmenované firmě kdy se vše tvářilo že by to neměl být problém domluvili jsme se i na tom že mám prozatím zájem brigádnickou spolupráci s tím že pokud by to bylo nutné že bych přešel na plný úvazek. Paní šéfová vyjádřila svůj návrh hele a co kdyby jste se zítra svezl aby jste věděl do čeho jdete a pak teda definitivně řekl jo/ne až zítra skončíte tak zavoláte řeknete svoje rozhodnutí a domluvíme další jako proč ne férová nabídka takže druhý den jsem se svezl z jedním z kmenových řidičů od něj se dozvěděl víc než od těch kancelářských a rozhodnul jsem se že do jara by to mohla být dobrá " zašívárna" tak jsem vzal telefon a že té paní zavolám. Ten den od 13 do 18 hodin jsem to zkoušel asi 6x jednou " volaný se nehlásí pak volaný hovor nepřijímá volaný je nedostupný tak dobrá zkusím druhý den druhý den od 9 do 18 asi 12 pokusů a jen vyzvánění třetí den opět. Tak jsem napsal email s tím že jako jsem zájem o spolupráci měl ale jejich styl komunikace že mě odradil a tudíž že zájem už nemám a že jsem rád že jsem si to rozmyslel. Paní odpověděla něco jako že není možné aby nezvedla dva dny telefon apod. No nic neřešil jsem to. Ve čtvrtek večer koukám od emailu a tam zpráva od té firmy tak to otevřu a tam kompletní dispozice k práci na celý týden PIN k tankovací kartě, PIN ke skřínce s klíčema od náklaďáku a PIN k bráně abych si mohl náklaďák vyzvednout. Tak jsem včera vzal telefon a volal na číslo uvedené v těch dispozicích na druhém konci zděšení jak se to mohlo stát a takový já říkám stát se to mohlo protože tam máte bordel a říkám měl jsem sto chutí se na to vykašlat a nic neřešit ale přišlo mi to blbý aby někdo ze zákazníků musel řešit v pondělí ráno v tři hodiny že mu nedorazilo auto na nakládku apod. A ta buchta na druhém konci no já jsem tu dneska poslední směnu takže to bude třešnička na dortíku já jim to prostě neřeknu že jste volal a nechám je to vyžrat protože to jak to ta paní vede je důvod proč tu nejsou lidi a proč lidi odchází já jí říkám to si s tou informací naložte jak chcete já budu mít svědomí čisté a v noci na pondělí jak to nedělám si vypnu telefon. Tak jsem zvědav jaké to bude mít pokračování.
    2 points
  23. sitler

    Matrace do postele

    Uplne nesouhlasim, ze na letisti le blbost mit 2 matrace. Mam odzkouseno oboje a oddelene jsou napr. pro nas daleko lepsi nez jedna. Jednak muzem resit tvrdost kazdy jinak, druhak se neprenasi ruzne vlneni apod. pri prevalovani. Jen musi byt obe stejne vysoke.
    2 points
  24. vendelinek

    Dneska vařim já

    U nás dneska takhle, na dva dny je vystaráno Braborový gulášek Dobrou chuť
    2 points
  25. adraj

    Vtipy

    2 points
  26. HonzaZ

    Le Blanc 5008

    Ať dobře slouží a bez problémů. Kupoval jsem auto také v RM servisu a maximální spokojenost.
    1 point
  27. Obchvaty se fakt nedelaji jen kvuli emisim, ale taky proto, aby pres obce proste nevedla tranzitni doprava. Uz kvuli bezpecnosti, otresum, rychlosti, prachu (to fakt elektro nevyresi)... Takze zase nemel nesmyslyu jak se obchvaaty stavi "protoze spalovaky". Otevrene lzes.
    1 point
  28. radim.1008

    Le Blanc 5008

    @Marekhofman Vítej tady, doufám, že se ti tu bude líbit a auto bude jen sloužit. Přeji spoustu šťastných kilometrů.
    1 point
  29. Agent Wet

    508 SW GT 2.0 HDI - Agent Wet

    @HonzaZ Ahoj. No, možná kvůli DAB ubrali jednu anténu FM a nebo se to ukáže na servise až pojedu na předčasný olej. Snad si to časem sedne. Vím, že můžu i do jiných servisů, ale taky vím, jak se tam na člověka dívají a jak se k němu staví, když to koupil jinde. Už jsem se byl ptát ve 2 dalších a děs. Tady je seznam předepsaných úkonů a stojí to tolik a tolik a nashle. Ohledně výměny oleje v převodovce na vyžádání a vlivu na záruku vždy odpověď: "Nevíme, neřešíme, jezděte a pak se toho zbavte." To je na pěst. To ten "můj" servis je alespoň relativně vstřícný, respektive byl do doby prodeje. Teď se teprve ukáže, jak to bude, když už je ptáček lapen. Snad si to sedne. Ale nedělám si velké iluze a na některé věci si budu muset holt zvyknout.
    1 point
  30. ChouLu

    NOVINKA! - TMAVÁ VERZE VZHLEDU CLUBU

    bylo byl tu návrh i na zcela modrý, nebo zcela růžový vzhled... že @Weri 605
    1 point
  31. Péťa

    Vtipy

    1 point
  32. jj např B klasse nebo ML cenově 80-180,- kus
    1 point
  33. Tak zrovna na Mercedesu v místech na zvedání nějaký gumy mám z výroby. Mají to vychytané
    1 point
  34. To je tvrdý silon, tohle chce dělat z puku.
    1 point
  35. mikels

    Přisvěcování do zatáček 5008 SUV

    Omlouvám se a děkuji
    1 point
  36. radim.1008

    Thalie od Šumperka do Žamberka, auto za 25tis.Kč - Umřela

    Nejsou out, do rozsolený hrabanice jsou skvělý díky pořádnému vzorku. Na auto kolem komína tady u nás ideální gumy. Když je tedy sníh.
    1 point
  37. Dnes přezuto. Cyclony umytý, gumy jsou na sundání. Hlavně mají DOTko 1110. A abych si neorval nastříkaný prahy, vytvořil jsem si na hever toto.
    1 point
  38. slychas o tom uz 10 let a dalsich 150 budes slyset. Protoze to je budoucnost pro par utopistu jako ty. emobilita je proste slepa cesta nic vic. Lidstvo mnohdy vymyslelo skvele veci. Problem ale je pak s implementaci do bezneho zivota. Mnoho veci je proste super ale jen v prezentacich a v laboratornich podminkach ktere s beznym zivotem nemaji nic spolecneho. Mimochodem na tu maminku s kocarkem vedle spalovaku to jsi musel hodne dlouho vymyslet To ty tu placas stale neco o tom jak je ELE strasne EKO. A tudiz do toho spada i vyroba a preprava. Placas tu porad o tom jak je ten provoz zdarma. Nic v zivote neni zdarma. Vsechno se musi zaplatit a kdyz ty to mas zdarma tak to nekdo jiny za tebe musi zacalovat. Placas ze Ostrava je cista protoze ty jsi za kopcem a tudiz v pohode. Tak to uz oprvdu nepobiram.
    1 point
  39. Samozřejmě, že to nějak jde.... Ale za jakou cenu? Musel bych někde slevit a někde zcela překopat své požadavky na vozidlo, většinou směrem k menšímu komfortu.... Proč bych to dělal?
    1 point
  40. Péťa

    Stavba garáže s dílnou - v podstatě hotovo

    @Milan+ Já si tam ten extruďák dal. Snadná montáž a podstatně lepší zimní komfort Doporučuji dodělat.
    1 point
  41. mikels

    Přisvěcování do zatáček 5008 SUV

    Aha., no v Olfinu jsem byl si objednat lampičky na osvětlení nohou, Tak na mě koukali jak na blázna, že dle vin to tam nemám. Říkám, že jo, že tam je příprava včetně kabelu. No a po otázce zda jsem měřil jestli tam jde proud, jsem vzdal veškeré vysvětlování Nakonec lampičky prodali a já si vesele svítím na nohy. Prostě člověk si to chce trošičku vylepšit. Když tak bych přijel, to už asi by nebyl takový problém.
    1 point
  42. morepower

    Matrace do postele

    ...movitější dva domy
    1 point
  43. Radovanek: takze to tve auto vyroste ze vzduchu a jeho jednotlive komponenty se nevyrabi prumyslove? Jeho doprava k prodejci je po vlastni ose? Nema v sobe zadne chemikalie a naplne? Tvoje bezemisni auto nepouziva gumy z pryze,vlaken a oceloveho kordu? Napriklad? Muzu pristoupit na tvuj nazor o bezemisnosti provozu ale to je tak vse. Trochu mi to pripomina neposkvrnene poceti Radovanek: Takze emise v Ostrave se drzi jen v centru třeba Vitkovic? Ty jo to už jste daleko tam v tom kraji razovitem Ja Ostravu znam nemej strach. Sám jsem původem zhruba 60km na jih a mám rodinu v Těšíně. Radovanek: Ty snad platíš za užití dálnice a infrastruktury kterou sazomety platí třeba formou dálničního výpalného? Případně firmy formou silniční daně? Na druhou stranu uznávám ,že extrémně nízky poplatek. Ale vzhledem ke kvalitě je to stejně až moc. A sám jsi tu brečel že jsou země kde významně dotují eauta a tady místní byrokrati neeee Radovanek: Myslíš? Nedoporučuje se snad dobíjet nad 80% baterie z důvodu prodloužení její životnosti a také ji úplně nevybíjet? Pak vzdálenost Praha Plzeň a zpět včetně popojíždění se velmi rychle dostane na hraniční dojezd většiny eaut Radovanek: tak fajn. Ty tu každou chvíli operuješ s tím jak je provoz eauta ekonomicky skvělý. Domluvíme se se Škodou Auto že sníží na 50% produkci "špinavých" aut ale ridici budou za dobíjení platit 10x více a odvádět speciální daň při dobíjení auta v domácích podmínkach. Proste presne naopak nez je tomu ted kdy drzeni SPZ EL pro tebe znamena nezaslouzene vyhody. To poslední samozřejmě beru zpět to je jen fikce
    1 point
  44. Pepito

    Co jste dnes udelali...

    @pavelu96 přeji brzké uzdravení.
    1 point
  45. Medvěd

    Co jste dnes udelali...

    Pavelu96 - hlavně ať jste co nejdřív v cajku
    1 point
  46. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Tak ať jste @pavelu96 brzo fit.
    1 point
  47. Charlie 1

    Stavba garáže s dílnou - v podstatě hotovo

    No pokud nemáš čas a v práci vyděláš víc peněz než se s tím drbat tak nemusís o ničem přemýšlet a můžeš si najmout řemeslníka
    1 point
  48. brixtr

    Vtipy

    1 point
  49. Moral3z

    307 sw - konečná

    Nejhorši tyhle "za půl hodiny nemáme co dělat" práce. Vždycky se někde něco domrví
    1 point
  50. Radek Hurvajz

    pokec ke srazu

    Elektrokecy přesunuty do vlakna k tomu určeneho, tady je to pokec ke srazu!!
    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...