Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. Péťa

    Péťa

    Moderátor


    • Body

      21

    • Počet příspěvků

      24 449


  2. FrantaCV

    FrantaCV

    Uživatel


    • Body

      16

    • Počet příspěvků

      4 078


  3. KoudaK

    KoudaK

    Uživatel


    • Body

      8

    • Počet příspěvků

      5 819


  4. Hafity

    Hafity

    Člen klubu


    • Body

      6

    • Počet příspěvků

      10 012


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 27.10.2020 v kategorii Příspěvky

  1. FrantaCV

    Vtipy

    Všichni mrazili, jen Milan Chladil. Všichni sbírají jedlý houby, jen Zdeněk Nejedlý. Všichni uchopili celé roucho, jen Stanislaw Lem. Všichni měli oštěpy dřevěné, jenom Jan Železný. Já sbíral lipový květ a Karel Heřmánek. Všichni dali sprint, jen Tomáš Klus. Všichni si vyslechli osvobozující rozsudek, jen Tomáš Ortel. Všichni pili, jen František Nepil. Všichni ryli, jen Bohumil Hrabal. Všichni použili kleště, jenom Zdeněk Svěrák.
    8 points
  2. FrantaCV

    Vtipy

    Když na procházku, tak se psem. Procházka.mp4
    8 points
  3. Péťa

    Vtipy

    Nevím, jestli to už tady nebylo, začínám se v tom ztrácet
    8 points
  4. Péťa

    Vtipy

    7 points
  5. Hafity

    Poděkování za pomoc

    Děkuji @Vena garážmistr za ochotu k převozu auta na plaťáku z Prahy do Chomutova Sice k převozu auta nedošlo jelikož auto nebylo zakoupeno, ale ochota i snaha se, jak známo, cení....
    5 points
  6. skypeja

    Vtipy

    5 points
  7. Péťa

    Vtipy

    3 points
  8. KoudaK

    Vtipy

    Meč manželky krále Artuše...
    3 points
  9. KoudaK

    Vtipy

    2 points
  10. MJSytic

    HanysR 508 SW GT 1.6 PureTech 225

    Totálek, to je jasný
    2 points
  11. Pepito

    Hlava motora 2.0 16V RFV

    Já ne.
    2 points
  12. David 106s16

    Hlava motora 2.0 16V RFV

    já jo
    2 points
  13. brixtr

    Vtipy

    2 points
  14. KoudaK

    Modely autíček

    Ty seš mi ale pěknéj záletník, že toho máš na oprašování víc a nebojíš se to tu veřejně napsat.....
    2 points
  15. VojtouNerCZ

    Vtipy

    2 points
  16. inoxing

    Voda v autě?

    To nejsou kulaté díry, to je takové vyhnutí plechu do rádiusu, nevim jak to lip popsat. Zespod prahu, hrana, za kterou zvedáš auto (ten pás prahu je vlastně spoj několika 2.-3. plechů a tam je ten odtok). Mohl to někdo zastříkat gumoasfaltem a pak je to neviditelný.
    2 points
  17. jarokare

    Obj. číslo ...

    No , našel jsem ho na Ebay , ale je dražší , než v Peugeotu , takže asi tak ... https://www.ebay.com/itm/Reifenventil-Gummiventil-fur-CITROEN-BERLINGO-C4-C5-PEUGEOT-207-308-EXPERT-uvm/382527672528?hash=item59106d10d0:g:pxcAAOSwkGxfaj5O
    2 points
  18. ozzy56

    Dvouhmota 1.6 hdi

    těžko říct--ve 145 tisících se spojka může dělat i potřetí, podle toho kdo a jak s tím jezdí..., třeba lidem co táhnou furt vozík (třeba s koníkama) spojka vydrží cca 50 tisíc
    2 points
  19. Péťa

    WiFi v bytě

    Zrovna jsem donastavil 3 Mikrotiky pro "zákazníka" Překvapil mě požadavkem na množství AP, já bych dal o jeden méně. Ale to je jedno, CAPsMAN zdá se být vynikající řešení. Pro 2,4 GHz i 5 GHz použito stejné SSID, zatím mi to po mém baráku funguje na jedničku. Napájení jen v kumbále, další dva Mikrotiky po PoE.
    1 point
  20. Pietrfield

    Ochranny kryt motora

    Ja menim na kazdom aute olej raz za rok...ja kaslem nato co vravi vyrobca....cerstvy olej nikdy nezaskodi a motor sa ti odvdaci. Jj,kazdy rok dole kryt to je fakt,no zas tych par srobov tiez neni vela roboty si myslim....
    1 point
  21. KoudaK

    Vtipy

    1 point
  22. MJSytic

    Ochranny kryt motora

    Jednou za 50 tis km ho sundá no. To se dá přežít
    1 point
  23. Milan+

    HanysR 508 SW GT 1.6 PureTech 225

    Dle popisu jezdíš s hajtrou o rok mladší než mám stěhovací Ulysse a řešíš oleje, kolik máš namotáno na to autě. Každá výměna do cca 15000km je v pohodě dnes u čehokoliv.
    1 point
  24. Ferry

    Hlava motora 2.0 16V RFV

    Ja mel dole z LFY
    1 point
  25. MJSytic

    Zavírání/otvírání oken dálkovým ovladačem.

    Tak to toho moc nevíš 307, 308 i 508 to normálně má Tuším, že to uměly i 406. Zavírat po zamknutí určitě
    1 point
  26. Pepito

    Zavírání/otvírání oken dálkovým ovladačem.

    Jako je fakt, že to otvírání oken kvůli vyhřátému autu nepotřebuji, protože otevřu střechu a je vyvětráno. Jen jsem chtěl vědět, jestli jde ta funkce nějak diagnostikou zapnout, ale Luky už mi to objasnil. Ale klidně tu můžete na toto téma psát.
    1 point
  27. inoxing

    p21w LED canbus/cúvačka

    To bylo plácnutí do vody, nemyslel jsem to vážně. Ikdyž, kdyby se vyměnilo třeba zpátečkové za mlhové a pak byly defacto 2 mlhovky a bylo to zapojené i jako zpátečka, tak by se vlastně nic nestalo a bezpečnost by se i zlepšila. Mluvím hlavně u FL, kde zpátečka stejně svítí víc červeně než bíle a ještě na straně spolujezdce. @Radek Hurvajz
    1 point
  28. ChouLu

    Zavírání/otvírání oken dálkovým ovladačem.

    Nejde 206 nemá jednotky dveří...
    1 point
  29. Hafity

    Dvouhmota 1.6 hdi

    No nejsem si jistý, že to platí pro všechny díly....
    1 point
  30. VojtouNerCZ

    p21w LED canbus/cúvačka

    Mám to zatím v kufru místo origo bludičky a svítí to fajne Kdyby se tam daly ještě výkonnější do toho nárazníku, bylo by to top. https://a.aliexpress.com/_ms5i60d Tady tyhle mají 15W https://a.aliexpress.com/_m0ldDK5
    1 point
  31. 307rg

    Voda v autě?

    Tak, tak, sú naozaj veľmi malé. Ale najprv je treba zistiť, či sa tá voda hromadí v tých prahoch alebo niekde inde. To my tu od stola nezistíme.
    1 point
  32. ChouLu

    208 GTi - 53 tis km a jedeme dál

    @gronholmm děkuji za vyřízení snad tě brzo nebudu potřebovat @Pe.Tr po mém "temném" období jsem neměl do čeho sypat prachy tak jsem si musel pořídit jinou kasičku
    1 point
  33. Pe.Tr

    208 GTi - 53 tis km a jedeme dál

    to je nějaká nová "moda" , že do nové etapy života se pořizují GTíčka ??? ať slouží !!!
    1 point
  34. Havlicek.Lukas

    Co jste dnes udelali...

    az to kluky omrzi tak sauna ma skvelej zaklad
    1 point
  35. Péťa

    Vtipy

    Rios.mp4
    1 point
  36. jarokare

    Vtipy

    1 point
  37. Péťa

    Zkušenost s opravou alu kol Hradec a okolí

    Na doporučení @Charlie 1 jsem u p. Metelky taky byl a super!
    1 point
  38. Sniper17

    Utahovací moment 405

    Už zase žije jen si malounko bere vzduch na filtru nafty proto sebou tak škube. VID_20201021_145520.mp4
    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...