Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 27.10.2020 v kategorii Příspěvky
-
Vtipy
Driver FH12 a 7 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele FrantaCV za téma
Všichni mrazili, jen Milan Chladil. Všichni sbírají jedlý houby, jen Zdeněk Nejedlý. Všichni uchopili celé roucho, jen Stanislaw Lem. Všichni měli oštěpy dřevěné, jenom Jan Železný. Já sbíral lipový květ a Karel Heřmánek. Všichni dali sprint, jen Tomáš Klus. Všichni si vyslechli osvobozující rozsudek, jen Tomáš Ortel. Všichni pili, jen František Nepil. Všichni ryli, jen Bohumil Hrabal. Všichni použili kleště, jenom Zdeněk Svěrák.8 points -
Vtipy
vendelinek a 7 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
8 points -
7 points
-
Poděkování za pomoc
Pepito a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Hafity za téma
Děkuji @Vena garážmistr za ochotu k převozu auta na plaťáku z Prahy do Chomutova Sice k převozu auta nedošlo jelikož auto nebylo zakoupeno, ale ochota i snaha se, jak známo, cení....5 points -
5 points
-
2 points
-
HanysR 508 SW GT 1.6 PureTech 225
Pe.Tr a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
2 points -
Hlava motora 2.0 16V RFV
ozzy56 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
Já ne.2 points -
Hlava motora 2.0 16V RFV
ozzy56 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele David 106s16 za téma
já jo2 points -
2 points
-
Modely autíček
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele KoudaK za téma
Ty seš mi ale pěknéj záletník, že toho máš na oprašování víc a nebojíš se to tu veřejně napsat.....2 points -
2 points
-
Voda v autě?
ozzy56 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele inoxing za téma
To nejsou kulaté díry, to je takové vyhnutí plechu do rádiusu, nevim jak to lip popsat. Zespod prahu, hrana, za kterou zvedáš auto (ten pás prahu je vlastně spoj několika 2.-3. plechů a tam je ten odtok). Mohl to někdo zastříkat gumoasfaltem a pak je to neviditelný.2 points -
Obj. číslo ...
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele jarokare za téma
No , našel jsem ho na Ebay , ale je dražší , než v Peugeotu , takže asi tak ... https://www.ebay.com/itm/Reifenventil-Gummiventil-fur-CITROEN-BERLINGO-C4-C5-PEUGEOT-207-308-EXPERT-uvm/382527672528?hash=item59106d10d0:g:pxcAAOSwkGxfaj5O2 points -
Dvouhmota 1.6 hdi
celda1970 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
těžko říct--ve 145 tisících se spojka může dělat i potřetí, podle toho kdo a jak s tím jezdí..., třeba lidem co táhnou furt vozík (třeba s koníkama) spojka vydrží cca 50 tisíc2 points -
Zrovna jsem donastavil 3 Mikrotiky pro "zákazníka" Překvapil mě požadavkem na množství AP, já bych dal o jeden méně. Ale to je jedno, CAPsMAN zdá se být vynikající řešení. Pro 2,4 GHz i 5 GHz použito stejné SSID, zatím mi to po mém baráku funguje na jedničku. Napájení jen v kumbále, další dva Mikrotiky po PoE.1 point
-
Ochranny kryt motora
valenta.ivan zvýšil/snížil popularitu uživatele Pietrfield za téma
Ja menim na kazdom aute olej raz za rok...ja kaslem nato co vravi vyrobca....cerstvy olej nikdy nezaskodi a motor sa ti odvdaci. Jj,kazdy rok dole kryt to je fakt,no zas tych par srobov tiez neni vela roboty si myslim....1 point -
Jednou za 50 tis km ho sundá no. To se dá přežít1 point
-
Dle popisu jezdíš s hajtrou o rok mladší než mám stěhovací Ulysse a řešíš oleje, kolik máš namotáno na to autě. Každá výměna do cca 15000km je v pohodě dnes u čehokoliv.1 point
-
Hlava motora 2.0 16V RFV
David 106s16 zvýšil/snížil popularitu uživatele Ferry za téma
Ja mel dole z LFY1 point -
Tak to toho moc nevíš 307, 308 i 508 to normálně má Tuším, že to uměly i 406. Zavírat po zamknutí určitě1 point
-
Jako je fakt, že to otvírání oken kvůli vyhřátému autu nepotřebuji, protože otevřu střechu a je vyvětráno. Jen jsem chtěl vědět, jestli jde ta funkce nějak diagnostikou zapnout, ale Luky už mi to objasnil. Ale klidně tu můžete na toto téma psát.1 point
-
p21w LED canbus/cúvačka
Radek Hurvajz zvýšil/snížil popularitu uživatele inoxing za téma
To bylo plácnutí do vody, nemyslel jsem to vážně. Ikdyž, kdyby se vyměnilo třeba zpátečkové za mlhové a pak byly defacto 2 mlhovky a bylo to zapojené i jako zpátečka, tak by se vlastně nic nestalo a bezpečnost by se i zlepšila. Mluvím hlavně u FL, kde zpátečka stejně svítí víc červeně než bíle a ještě na straně spolujezdce. @Radek Hurvajz1 point -
Nejde 206 nemá jednotky dveří...1 point
-
No nejsem si jistý, že to platí pro všechny díly....1 point
-
p21w LED canbus/cúvačka
Havlicek.Lukas zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
Mám to zatím v kufru místo origo bludičky a svítí to fajne Kdyby se tam daly ještě výkonnější do toho nárazníku, bylo by to top. https://a.aliexpress.com/_ms5i60d Tady tyhle mají 15W https://a.aliexpress.com/_m0ldDK51 point -
Tak, tak, sú naozaj veľmi malé. Ale najprv je treba zistiť, či sa tá voda hromadí v tých prahoch alebo niekde inde. To my tu od stola nezistíme.1 point
-
@gronholmm děkuji za vyřízení snad tě brzo nebudu potřebovat @Pe.Tr po mém "temném" období jsem neměl do čeho sypat prachy tak jsem si musel pořídit jinou kasičku1 point
-
to je nějaká nová "moda" , že do nové etapy života se pořizují GTíčka ??? ať slouží !!!1 point
-
Co jste dnes udelali...
regius zvýšil/snížil popularitu uživatele Havlicek.Lukas za téma
az to kluky omrzi tak sauna ma skvelej zaklad1 point -
1 point
-
1 point
-
Na doporučení @Charlie 1 jsem u p. Metelky taky byl a super!1 point
-
Už zase žije jen si malounko bere vzduch na filtru nafty proto sebou tak škube. VID_20201021_145520.mp41 point