Jump to content

Sniper17

User
 • Content Count

  590
 • Joined

About Sniper17

 • ID člena
  50919
 • Rank
  Kecka
 • Birthday 02/17/1982

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 306
 • Rok výroby
  1997

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Most
 • Stát
  Česká republika
 • Nálada
  Jede, zlobí a zase jede ale je můj :-)

Recent Profile Visitors

3,924 profile views
 1. Sniper17

  P 405

  Pánové tak je to pořešené, opravdu byl problém v kabelech nad spojkou nechápu jak ale dva totálně prodřené a jak se spojka sešlápla došlo ke spojení a chcíplo to. Všem moc děkuji za rady a ochotu Jirka.
 2. Sniper17

  P 405

  Zavzdušnění mě napadlo jako první ale zavzdušněné to není, vyměnil jsem i ventil na čerpadle vše stokrát prolezl startuje na brnk jak studené tak teplé.
 3. Sniper17

  P 405

  Nene motorem pokud brzdím tak ok ale jak dobržduju třeba na kruháč a podřadím prostě zhasne, hned jak otočím klíčkem běží jak hodinky. Napadlo mě že spojka už je na tom dost blbě je možné že by měla vliv ?
 4. Sniper17

  P 405

  Nafta je kvalitní ale zaměřím se na to. Napadl mě ještě a teď asi budu plácat blbosti ventil na čerpadle který ovládá vtok nafty do něj a jo a fakt nevím jak se jmenuje
 5. Sniper17

  P 405

  Zdravím všechny, prosím o radu ohledně chcípání motoru u P 405 1.9D 51kw. Jde o to že za jízdy pokud brzdím a podřazuji prostě zhasne, volnoběh drží v pohodě a motor šlape jak má. Prolezl jsem od hadiček po čerpadlo ale nikde nic, jak zhasne tak stačí otočit a běží jak nic. Jsem z toho už na prášky a nejhorší je že to udělá snad pokaždé na kruháči a pak tam stojím jak trotl
 6. Sniper17

  Malá recenze

  https://www.auto.cz/peugeot-405-t16-1993-1995-raketa-se-lvem-mela-turbo-a-ctyrkolku-137169?utm_source=facebook&utm_medium=dave&fbclid=IwAR3OWWzK-L3vNEd2zfp3_gEVkBy8lKwqVXI-DYYUXKYQQtzZbVnxK65v-bY
 7. Omlouvám se nějak jsem se sem nedostal teď, no je to divný ale sací ok a přitom ten podle toho co jsem koukal tak zničil ale rozpadl se výfukový.
 8. Takže věc se má tak že na třetím válci vlastně vubec nebylo těsnění dříku ventilu, jako bylo tam ale všude okolo. Nechápu jak se mu to povedlo, hlava se veze na srovnání a vše se rovnou nechá udělat.
 9. Je to debil jsem mu říkal co se do toho ...... když neví. Hlava byla dole a dělal to s ním nějaký automechanik a kuchař v jednom
 10. Vývěva je na konci vačky, hlava podle něj je stejně potřeba sundat, já u toho nejsem jen co mi řekne a leze to z něj jak z chlupaté deky. Přiznal se že když dával to těsnění dříku ventilu tak jeden dost pochroumal podle mě to bude ono i tam údajně něco chrastí. Jedu tam navečer tak zjistím více .
 11. Díky moc, je to hodně zajímavé počtení. Auto už je odstavené a hlava jde dolů. Turbo to nemá je to stará klasika, každopádně je to asi ten problém co článek popisuje olej se opravdu ztratil. Zhruba do hodiny je hlava dole tak jsem zvědav co tam najde za překvapení. Ptal jsem se ho co s tím v poslední době dělal a údajně dával nové těsnění dříku ventilu. Myslím že tam bude ten problém.
 12. Díky moc, určitě, určitě na to mrkneme
 13. Zdravím všechny, kolega na své 405 1.9D řeší zajímavý problém občas za jízdy auto začne strašně kouřit a zvednou se otáčky v tu chvíli motor nejde chcípnout, po chvilce je zase vše jak má a jedete to jak má. Má někdo nějaký nápad co by to bylo ? díky Jirka.
 14. Už zase žije jen si malounko bere vzduch na filtru nafty proto sebou tak škube. VID_20201021_145520.mp4
 15. Jojo taky nahodím Gates, čekám jen na hlavu po srovnání a na nové ventily a vše okolo páč když už tak pořádně
×
×
 • Create New...