Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. Laďa

    Laďa

    Uživatel


    • Body

      10

    • Počet příspěvků

      6 244


  2. Milhausekkk

    Milhausekkk

    Člen klubu


    • Body

      6

    • Počet příspěvků

      756


  3. KoudaK

    KoudaK

    Uživatel


    • Body

      5

    • Počet příspěvků

      5 819


  4. OK406

    OK406

    Člen klubu


    • Body

      5

    • Počet příspěvků

      15 374


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 8.2.2020 v kategorii Příspěvky

  1. Milhausekkk

    Ford Kuga Titanium Plus 1,5 ecoboost

    Ahoj, včera 7.2.2020 přebrána u dealera Ford nová Kuga ze skladových zásob (první registrace Ford 27.11.2019), motor čtyřválec 1,5 Ecoboost 110KW/150PS, manuál 6st. Ze salonu jsem odjížděl s nájezdem na tachometru 8 km. Je to teda pořádný macek oproti mé 307, kufrem to však je trpaslík ... Protože se jednalo o skladovku, mají výprodej protože se začíná prodávat nová Kuga 2020, tak jsem si mohl vybrat jen z určité nabídky, nešlo to poskládat individuálně ... jsem ale i tak hodně spokojený. K autu jsem si nechal jen zatmavit zadní okna, opískovat skla a nasadit bezpečnostní matice na kola .. zbytek už byl základ výbava Titanium Plus + navíc paket Winter + šedá metalíza Magnetic. přikládám soubor od prodejce, nechce se mi to tady vypisovat. přikládám i ilustrační foto, auto v reálu vypadá vlastně skoro stejně, jen má okna od B sloupku tmavá a na střeše hagusy v barvě hliníku. Včera pršelo, auto je špinavé a venku je hnusně ..... tzn skutečné fotky přidám až budou lepší podmínky pro focení. Včera jsem dojel domů a vyzkoušel jen asistenta pro rozjezd do kopce při parkování, dnes jsem celý den seděl v autě a zkoušel co a jak Letáček prodejce.pdf
    6 points
  2. OK406

    Vtipy

    Dialog před svatbou... Žena:Ahoooj! Muž:Noo,konečně!! Žena:Chceš, abych odešla? Muž:Nene, co blázníš? Už jen ta představa je hrozná. Žena:Miluješ mě? Muž:Samozřejmě, celé dny i noci. Žena:Podvádíš mě? Muž:Ne, proč se tak hloupě ptáš? Žena:Budeš mě stále líbat? Muž:Jasně, při každé příležitosti. Žena:A byl bys schopný mě praštit? Muž: Zbláznila ses, vždyť víš, jaký jsem! Žena:Mohu ti důvěřovat? Muž:Ano.. Žena:Ach, miláčku... Dialog pár let po svatbě... Přečíst zespoda, nahoru
    5 points
  3. Laďa

    Vtipy

    5 points
  4. Laďa

    Vtipy

    5 points
  5. KoudaK

    Kam na výlet v ČR

    @Šalda přijdeš se juknout?
    4 points
  6. ozzy56

    Ford Kuga Titanium Plus 1,5 ecoboost

    podle mě nové je nové..., lepší než to ojeté, co bylo taky v plánu
    3 points
  7. Sawoy

    Co jste dnes udelali...

    Jasně. Přece všichni zúčastnění. To dá rozum.
    3 points
  8. MilanF1

    renovace alu kol vč změny barvy

    Antracit
    3 points
  9. VojtouNerCZ

    VAN 2 CAN převodník

    Trochu to oživím. Taky zajímavý řešení pro lidi s aftermarket rádiem. Třeba to půjde propojit s VAN2CAN převodníkem. Aspoň bych nemusel řešit problémy s nastavením času atd. Takže asi na tom začnu pomaličku dělat. Jak jsou na tom plošňáky?
    2 points
  10. loque

    Loqueho 3008 II

    A foto po:
    2 points
  11. *nohafuc*

    Vtipný inzerát

    2 points
  12. Praxiik

    P307 škubání auta

    Takže závada vyřešena byla prasklá hadice od turba (vytlak) trochu a před týdnem mi praskla uplne a auto nechtelo vubec ject opraveno a už auto nezlobí.... snad to nekomu pomůže
    2 points
  13. radim.1008

    Ford Kuga Titanium Plus 1,5 ecoboost

    Je to skok od plánované 308 SW GT. Ať Ford slouží k plné spokojenosti.
    1 point
  14. ozzy56

    Jaký vzduchový filtr pro 1.5D?

    není v airboxu nějaký kroužek, třeba z plastu, gumy atd.?, může tam být nalepený i kroužek ze starého filtru... koukal jsem na eshopy a ostatní filtry jak píšeš, všechny mají tu výšku, i když ten Starline byl taky kdysi vyšší..., je vidět že je slisovaný po montáži...
    1 point
  15. Sklo je lepený, mění se jen ta horní guma, bývala součástí objednavky skla. Jestli není tak určitě někdo někde bude mít dobrou, dá se i vyndat bez poškození, ne vždy ale podaří se. Co tohle, je to nějaký universal - https://www.autobaterie-autodoplnky.cz/p/4783/bauset-celniho-skla-peugeot-406-rv-95-04 No!! https://www.autokseft.cz/PILKINGTON-Znackovy-predni-bauset-AS-6525ASMST-6525ASMST-nd517850 No ted ale nevim jestli to Coupe nemá jinak, jestli se nemění i boční lišty, ale třeba by šlo použit i toto
    1 point
  16. vendelinek

    Dneska vařim já

    Dneska opět žere vendelinek Tak jsem ráno po noční nedospal (urcite to všichni znáte)a tak jsem přemejšlel na co bych asi mohl mít hlad k obědu a co zase do práce padla mi do oka krkovička,tak naporcovat na plátky (mám je dát do fritézy ? nebo do trouby ? Co s tim ted ? Třikrát jsem ji vymáchal do trojobalu Vzal jsem brambory nakrájel na dlouho jakoby americký posypal ingredience na americký a trochu grilovaciho,rozehřál troubu na 220, na pekáč papír a nacpal tam všechno dohromady najednou,asi po třiceti pěti minutách jsem.to vyndal( samozřejmě že jsem.s.tim otáčel ) a mám opět vystaráno oběd večeře a do práce Takže krkovička v " pyžamu" am brambory a tatarka mňamka dobrou chuť až to do sebe dostanu půjdu teprve spát A když to všechno nesežeru tak budu mít zítra ještě oběd
    1 point
  17. pekos

    Fotky našich miláčků

    Zdravím, aj ja sa chcem pochváliť. Mám ho druhý rok a zatiaľ v pohode.
    1 point
  18. Sawoy

    Co jste dnes udelali...

    To stěhování skříněk v obýváku jednoho utahá ...
    1 point
  19. Možná to je blbost, ale AutoKelly píše do 48 hodin. Zároveň vidíš, že pokud se rozhodneš v Kelly objednávat, vyplatí se Ti stát se řádným členem klubu: https://www.peugeot-club.com/index_official.html/#vyhody
    1 point
  20. Tony Stark

    Hudební koutek

    Lindemann je Král, ... to album je neskutečné, ...
    1 point
  21. kloupec406

    rozdělení ubytování

    @Weri 605 byl sem zabrán na pokoj a ani o tom nevím Ale dobrá koho jiného bych si mohl přát na pokoji, to zase bude prdel. Doufam že nebudou do koupelky zatahovačky
    1 point
  22. Péťa

    Co jste dnes udelali...

    To je nějaká soutěž, kdo je na tom hůř? Platím 508,-- (vč. DPH) za 40/10 Co jsem vyhrál?
    1 point
  23. EronixHD

    Peugeot 406 3.0 V6 Duplex & 406 2.0 Turbo

    Po dlouhé době nějaký update také zde na fóru. Na autě se pár věcí změnilo... Jako první v řádě se na auto dodala rozpěrná tyč v zlaté barvě. Poté se na auto koupil magnaflow koncový leštění tlumič a rezonator Náhle se objevil problém s dobíjením takže výměna alternátoru Menší úprava saní a jeho vedení Přes vánoční volno jsem se pustil do rozleštění předních světel do čiré optiky To je zatím vše.. Teď příprava na STK která se blíží.
    1 point
  24. KoudaK

    Vtipný inzerát

    1 point
  25. Ferry

    Ferryho krabice 806 Quiksilver - STK hotova

    Dneska krabicka uspesne absolvovala emise a STK. Emise bez problemu splnila, na STK pochvalil celkovy stav a soumernost brzd, podivil se nad tim, jakto, ze jsou brzdove trubky komplet nove, coz jsem mu objasnil, ze jsem je delal komplet, protoze byly schnile a tak do zavad napsal - koroze brzdoveho potrubi Pak jeste obligatni povrchovou korozi ramen a podvozkovych casti a nakonec pridal i osoupany kozenkovy bok sedacky ridice Celkove za 45 minut od prijezdu na stanici hotovo, zaplaceno 1300 a frceli jsme domu
    1 point
  26. *nohafuc*

    Vtipy

    1 point
  27. 307rg

    Skrat

    Toto určite nemá nič s poistkovou skriňou, jednoducho na tom čerpadle boli zaoxidované kontakty, tak sa postupne stále viac prehrievali až nakoniec vyhoreli. Takých slabých miest pokiaľ ide o kontakty je žiaľ na každom kroku dosť veľa, hlavne všade tam, kde je silový vodič, ktorý má dodávať väčšie množstvo prúdu. Staršie auto si vyžaduje častejšie pozornosť a opravy. Pokiaľ ide o senzor ABS, dôležité je aj očistiť miesto montáže, sedlo kde je umiestnený senzor. Ak sa poriadne neočistí od hrdze, tak po krátkej dobe tá hrdza znova posunie senzor hoci len o pol milimetra, čo môže byť dosť nato, aby senzor prestal správne snímať. Samozrejme dôležité sú aj kontakty, ktoré musia byť v perfektnom stave, v opačnom prípade tu znova vznikne po nejakom čase problém. Navyše každé koleso má svoj snímač, a z vlastnej skúsenosti môžem potvrdiť, že keď začne blbnúť jeden, tak po oprave sa cca do roka /plus - mínus) ozve ďalší na inom kolese, ja už som riešil tri kolesá, jedno ma ešte zaručene čaká.
    1 point
  28. Stano36

    Navigace do 3008 -2018

    Ahoj , mám výbavu Active bez navigácie a z Android Autom mám problém s navigáciou vyriešený.
    1 point
  29. radim.1008

    renovace alu kol vč změny barvy

    Bože ty teda jsou dojebaný. To jsou 18" z 508? A pro kompletnost dám fotku opravených kol, co mi dělal Milan.
    1 point
  30. morepower

    Hudební koutek

    škoda jí ...
    1 point
  31. Zazimir

    Program na střih,úpravu videa.

    Ahoj, trošku opožděně, ale přeci. Já již od kamery svhs používám Pinnacle a jsem s tím maximálně spokojen. Pokud by Tě trápila cena, tak mi pošli zprávu na mail.
    -1 points
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...