Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 8.2.2020 v kategorii Příspěvky
-
Ford Kuga Titanium Plus 1,5 ecoboost
Gabriel 307 a 5 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Milhausekkk za téma
Ahoj, včera 7.2.2020 přebrána u dealera Ford nová Kuga ze skladových zásob (první registrace Ford 27.11.2019), motor čtyřválec 1,5 Ecoboost 110KW/150PS, manuál 6st. Ze salonu jsem odjížděl s nájezdem na tachometru 8 km. Je to teda pořádný macek oproti mé 307, kufrem to však je trpaslík ... Protože se jednalo o skladovku, mají výprodej protože se začíná prodávat nová Kuga 2020, tak jsem si mohl vybrat jen z určité nabídky, nešlo to poskládat individuálně ... jsem ale i tak hodně spokojený. K autu jsem si nechal jen zatmavit zadní okna, opískovat skla a nasadit bezpečnostní matice na kola .. zbytek už byl základ výbava Titanium Plus + navíc paket Winter + šedá metalíza Magnetic. přikládám soubor od prodejce, nechce se mi to tady vypisovat. přikládám i ilustrační foto, auto v reálu vypadá vlastně skoro stejně, jen má okna od B sloupku tmavá a na střeše hagusy v barvě hliníku. Včera pršelo, auto je špinavé a venku je hnusně ..... tzn skutečné fotky přidám až budou lepší podmínky pro focení. Včera jsem dojel domů a vyzkoušel jen asistenta pro rozjezd do kopce při parkování, dnes jsem celý den seděl v autě a zkoušel co a jak Letáček prodejce.pdf6 points -
Dialog před svatbou... Žena:Ahoooj! Muž:Noo,konečně!! Žena:Chceš, abych odešla? Muž:Nene, co blázníš? Už jen ta představa je hrozná. Žena:Miluješ mě? Muž:Samozřejmě, celé dny i noci. Žena:Podvádíš mě? Muž:Ne, proč se tak hloupě ptáš? Žena:Budeš mě stále líbat? Muž:Jasně, při každé příležitosti. Žena:A byl bys schopný mě praštit? Muž: Zbláznila ses, vždyť víš, jaký jsem! Žena:Mohu ti důvěřovat? Muž:Ano.. Žena:Ach, miláčku... Dialog pár let po svatbě... Přečíst zespoda, nahoru5 points
-
Kam na výlet v ČR
Šalda a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele KoudaK za téma
4 points -
Ford Kuga Titanium Plus 1,5 ecoboost
Charlie 1 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
podle mě nové je nové..., lepší než to ojeté, co bylo taky v plánu3 points -
Co jste dnes udelali...
VojtouNerCZ a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Sawoy za téma
Jasně. Přece všichni zúčastnění. To dá rozum.3 points -
renovace alu kol vč změny barvy
kemo a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele MilanF1 za téma
3 points -
VAN 2 CAN převodník
Karel a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
Trochu to oživím. Taky zajímavý řešení pro lidi s aftermarket rádiem. Třeba to půjde propojit s VAN2CAN převodníkem. Aspoň bych nemusel řešit problémy s nastavením času atd. Takže asi na tom začnu pomaličku dělat. Jak jsou na tom plošňáky?2 points -
2 points
-
2 points
-
P307 škubání auta
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Praxiik za téma
2 points -
Ford Kuga Titanium Plus 1,5 ecoboost
MilanF1 zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Je to skok od plánované 308 SW GT. Ať Ford slouží k plné spokojenosti.1 point -
není v airboxu nějaký kroužek, třeba z plastu, gumy atd.?, může tam být nalepený i kroužek ze starého filtru... koukal jsem na eshopy a ostatní filtry jak píšeš, všechny mají tu výšku, i když ten Starline byl taky kdysi vyšší..., je vidět že je slisovaný po montáži...1 point
-
Nikde není bauset na čelní sklo 406 Coupe - mám auto dát do šrotu?
inoxing zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Sklo je lepený, mění se jen ta horní guma, bývala součástí objednavky skla. Jestli není tak určitě někdo někde bude mít dobrou, dá se i vyndat bez poškození, ne vždy ale podaří se. Co tohle, je to nějaký universal - https://www.autobaterie-autodoplnky.cz/p/4783/bauset-celniho-skla-peugeot-406-rv-95-04 No!! https://www.autokseft.cz/PILKINGTON-Znackovy-predni-bauset-AS-6525ASMST-6525ASMST-nd517850 No ted ale nevim jestli to Coupe nemá jinak, jestli se nemění i boční lišty, ale třeba by šlo použit i toto1 point -
Dneska vařim já
regius zvýšil/snížil popularitu uživatele vendelinek za téma
Dneska opět žere vendelinek Tak jsem ráno po noční nedospal (urcite to všichni znáte)a tak jsem přemejšlel na co bych asi mohl mít hlad k obědu a co zase do práce padla mi do oka krkovička,tak naporcovat na plátky (mám je dát do fritézy ? nebo do trouby ? Co s tim ted ? Třikrát jsem ji vymáchal do trojobalu Vzal jsem brambory nakrájel na dlouho jakoby americký posypal ingredience na americký a trochu grilovaciho,rozehřál troubu na 220, na pekáč papír a nacpal tam všechno dohromady najednou,asi po třiceti pěti minutách jsem.to vyndal( samozřejmě že jsem.s.tim otáčel ) a mám opět vystaráno oběd večeře a do práce Takže krkovička v " pyžamu" am brambory a tatarka mňamka dobrou chuť až to do sebe dostanu půjdu teprve spát A když to všechno nesežeru tak budu mít zítra ještě oběd1 point -
Fotky našich miláčků
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele pekos za téma
1 point -
1 point
-
Hudební koutek
Radek Hurvajz zvýšil/snížil popularitu uživatele Tony Stark za téma
Lindemann je Král, ... to album je neskutečné, ...1 point -
rozdělení ubytování
Pepito zvýšil/snížil popularitu uživatele kloupec406 za téma
@Weri 605 byl sem zabrán na pokoj a ani o tom nevím Ale dobrá koho jiného bych si mohl přát na pokoji, to zase bude prdel. Doufam že nebudou do koupelky zatahovačky1 point -
To je nějaká soutěž, kdo je na tom hůř? Platím 508,-- (vč. DPH) za 40/10 Co jsem vyhrál?1 point
-
Po dlouhé době nějaký update také zde na fóru. Na autě se pár věcí změnilo... Jako první v řádě se na auto dodala rozpěrná tyč v zlaté barvě. Poté se na auto koupil magnaflow koncový leštění tlumič a rezonator Náhle se objevil problém s dobíjením takže výměna alternátoru Menší úprava saní a jeho vedení Přes vánoční volno jsem se pustil do rozleštění předních světel do čiré optiky To je zatím vše.. Teď příprava na STK která se blíží.1 point
-
1 point
-
Dneska krabicka uspesne absolvovala emise a STK. Emise bez problemu splnila, na STK pochvalil celkovy stav a soumernost brzd, podivil se nad tim, jakto, ze jsou brzdove trubky komplet nove, coz jsem mu objasnil, ze jsem je delal komplet, protoze byly schnile a tak do zavad napsal - koroze brzdoveho potrubi Pak jeste obligatni povrchovou korozi ramen a podvozkovych casti a nakonec pridal i osoupany kozenkovy bok sedacky ridice Celkove za 45 minut od prijezdu na stanici hotovo, zaplaceno 1300 a frceli jsme domu1 point
-
Toto určite nemá nič s poistkovou skriňou, jednoducho na tom čerpadle boli zaoxidované kontakty, tak sa postupne stále viac prehrievali až nakoniec vyhoreli. Takých slabých miest pokiaľ ide o kontakty je žiaľ na každom kroku dosť veľa, hlavne všade tam, kde je silový vodič, ktorý má dodávať väčšie množstvo prúdu. Staršie auto si vyžaduje častejšie pozornosť a opravy. Pokiaľ ide o senzor ABS, dôležité je aj očistiť miesto montáže, sedlo kde je umiestnený senzor. Ak sa poriadne neočistí od hrdze, tak po krátkej dobe tá hrdza znova posunie senzor hoci len o pol milimetra, čo môže byť dosť nato, aby senzor prestal správne snímať. Samozrejme dôležité sú aj kontakty, ktoré musia byť v perfektnom stave, v opačnom prípade tu znova vznikne po nejakom čase problém. Navyše každé koleso má svoj snímač, a z vlastnej skúsenosti môžem potvrdiť, že keď začne blbnúť jeden, tak po oprave sa cca do roka /plus - mínus) ozve ďalší na inom kolese, ja už som riešil tri kolesá, jedno ma ešte zaručene čaká.1 point
-
Ahoj , mám výbavu Active bez navigácie a z Android Autom mám problém s navigáciou vyriešený.1 point
-
renovace alu kol vč změny barvy
skypeja zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
1 point -
1 point
-
Ahoj, trošku opožděně, ale přeci. Já již od kamery svhs používám Pinnacle a jsem s tím maximálně spokojen. Pokud by Tě trápila cena, tak mi pošli zprávu na mail.-1 points