Jump to content

Praxiik

User
 • Content Count

  37
 • Joined

About Praxiik

 • ID člena
  45789
 • Rank
  Mám víc než 10 odpovědí :-)

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 307
 • Rok výroby
  2003

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Sepekov
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Takže závada vyřešena byla prasklá hadice od turba (vytlak) trochu a před týdnem mi praskla uplne a auto nechtelo vubec ject opraveno a už auto nezlobí.... snad to nekomu pomůže
 2. vž nevím co stím kašlu na to když umře tak umře nebo me nasere a pujde do šrotu
 3. Katt je tam jen dpf je vymlacene
 4. Tak nový poznatek když váha je připojena a začne to blbnout. Stačí zastavit na 3 minuty +- vypnout zapalování pak nastartovat a jede to v pohodě. Dneska jsem jel z Plzně do Tábora zablblo mi to 4x pokazdy jsem zastavil vypnul zapalování počkal pak nastartoval a jelo to v pohodě jak to začne blbnout tak to žádnou závadu nenapisr
 5. závady ohledně váhy prutok vzduchu atd .Když váhu odpojím tak to vždy zabere v 2500 a když to začne blbnout s váhou tak to táhne 2200-2800 ale občas to nezabere vubec (ale to se mi stalo jen 3x za cca 350km). Když je váha připojená tak nenaskočí žádná zavada.
 6. Čauky omlouvám se že jsem se tak dlouho neozval nějak nestíhám na turbu to chodí ok (hrozne špatný přístup). Nedalo mi to a dojel jsem ke známému na vrakáč pro váhu vzduchu Originál (sice ze 66kw) a jede to taha to odspoda Super. přesně jak tahal předtím. Jenže jsem o víkendu jel přes pul ČR pro štěně si a zhruba po 40km to zase přestalo tahnout (začal takhat zase 2200-2800) docela mě to naštvalo jelikož jsem občas nemohl předject auto na dalnici musel jsem vždy podřazovat na 4. tak jsem váhu odpojil jel cca 120km bez ní pak jsem se zastavil na oběd pak jsem jí připojil znova + smazal závady a zase tahl jak měl po dalších cca 60km se situace opakovala...... měnil jsem váhu znova jelikož jsem se dočetl že značka SKF nejni zrovna dobrá a že obcas zlobí nebo nefunguje jak má.
 7. Bylo mi vysvetleno 1 selenoid je EGR 2 je turbo 3 je klapka nahoře a 4 je DPF Klapka co je mezi IC a sanim odpojená nonstop otevrená
 8. Máš pravdu pod auto se mi moc nechce poslední 2 dny tu prší a do garaže nemohu tam mam rozebrane jine auto. Ale budu muset . auto vubec neškube koupil jsem SKF vahu a zatim je to OK.ohledne tich selenoidu já mam aktivní jen 1 a to na to turbo EGR zacpaný, Klapka zacpana , DFP off takže mam jen na turbo zapojeny na podtlak. Tak když to shrnu tak mam Vývěvu pak posilovač brzd a selenoid na turbo jinak podtlaky jsou ucpany.
 9. podtlak se stratí cca po 3-4 minutách jinak tam zustava. 1.2 baru když motor tocím okolo 3000otecek co má bratr taky 307 tak jemu to nedela a pumpa dava +- stejne hodnoty. selenoidy mam zapojene dobře + mám vyndanou tu bandasku na podtlak na to vyrovnávání nebo naco to je (sejmul jsem zajíce a rozštípal mi jí) ale bez te jezdím cca 2 měsíce . filtry v selenoidech vyprane čištěne.
 10. podtlak se mi nestratí za 3 minuty když příjdu k autu tak podtlak stale je pak už ne. pumpa je ok max -1.2 pri 3000 oteckach a na volnobeh +- co píšeš ty měl jsem to připojený na přímo tak vše odpojený i posilovač.
 11. Tlak drží prijdu 3 minuty po tom co jsem zdechl auto a podtlak je na hadičce. EGR je soft off a zavrený pres selenoid a pak zacpaná hadička. od 1500 otacek je slyšet turbo že tlačí ale začne táhnout od 2200-2800 jak kdy ale většinou okolo 2500. na 1 to občas zatahne od 3000až na 2 od 2500 cca na 3 jak kdy 2600 4 a 5 když to nespadne pod 3000 tak to jede jak ma. a obcas to na 1 a 2 vubec nezatahne. diagnostika jedine co píše tak vysoka teplota před FAP ale to mi bylo řečeno že je normální jelikož FAP je vymlacený a nechal jsem tam jen KAT a prý když tam nejni FAP tak že to čidlo odchází ale to mi píše už 3 mesíce tak si myslím že to nemá vliv nato.
 12. Takže jsem dal novou váhu ale pořád to tahá blbě začíná to 2200-2600 pod 2000 je to auto mrtvé když vyradim selenoid na turbo tak žádná změna nějaké nápady ?
 13. Tak jezdím bez váhy a taha to od 2500+ pak zatahne turbo poradně..... dělá to taky ta váha nebo ne jelikož palubák mi neukazuje žádnou chybu ohledně váhy ani kontrolka motoru nesvítí.
 14. Ne nehodí mi to nouzák ale muže to být tím že mam chip...
×
×
 • Create New...