Přejít na obsah

Zazimir

Člen klubu
 • Počet příspěvků

  367
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Zazimir

 • ID člena 26110
 • Hodnost
  Pozorovatel
 • Datum narození 25.9.1967

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 206
 • Rok výroby
  2005

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Trutnov 3
 • Stát
  Česká republika
 • Nálada
  Frčí to i s invalidním důchodem

Kontakty

 • Veřejný E-mail
  v.kluz@o2active.cz
 • Facebook
  nejsem fanda
 • Twitter
  nejsem fanda
 • Google+
  používám, ale minimálně
 • Skype
  nemám
 • ICQ
  odhlášen
 • AIM
  nic takového
 • Webová stránka
  jenom pracovní,ale soukromí se tam nedrží

Návštěvy profilu

429 zobrazení profilu
 1. kde asi udělali soudruzi z NDR chybu, když mám invalidní důchod a předloni jsem ještě zdolával všechny české tisícové vrcholy. Zdolané zůstaly asi na polovině. Dál se to asi nehne., protože soudruzi z NDR ....

 2. Dobrý den, obracím se na Vás po dobré zkušenosti. Mám odebraný FAP a bojím se následné STK. Nechci jít do servisu, kde mi jej odmontovali, jelikož b mi nahrahjí původní sw a ten byl na sebevraždu. Prostě to pořád a v jednom kuse regenerovalo. Ať jsem přijel kamkoliv, hučela mi sahara. To už nechci. Vy byste to prosím uměl? A jestli ano, tak za kolik přibližně?

   

  Děkuji Vladimír Klůz, Sportovní 496, Trutnov, 739587760

 3. Zazimir

  Mohu do autorizovaného servisu

  Na můj dotaz mi technik odpověděl, že ventilátor se nezapínal díky špatnému senzoru teploty a navíc byl vyhnutý. Vše mi opravili. Jsou to zlatí kluci - Autostyl Trutnov sekce Peugeot.
 4. Zazimir

  Mohu do autorizovaného servisu

  Děkuji všem zúčastněným z pomoc a podporu. Autí je opravené a funkční ve všech směreh. V trutnovském autoservise Peugeot jsou zlatí a vyšli mi ve všem s úsměvem vstříc. Potom žádali ke všemu po telefonu souhlas. Mám z nich dobrý pocit. Obavy nebyly na místě.
 5. Zazimir

  Mohu do autorizovaného servisu

  Já, že jsem měl spoustu starostí s regenerací, co běžela neustále a hlavně když už jsem parkovaal u bydliště. Potom ještě nucených minimálních 10 km bylo za trest, nechci to zažít znovu.
 6. Zazimir

  Mohu do autorizovaného servisu

  Děkuji za radu, tu použiji.
 7. Zazimir

  Mohu do autorizovaného servisu

  Děkuji za reakci, toho, že mne vyhodí se nebojím. Bojím se toho, aby mi po jejich zásahu Perugeot zase v jednom kuse neregeneroval
 8. Dobrý večer, mám dotaz a prosím o radu: Peugeot 206 HDi 110 s odstraněným filtrem pevných částic se při jízdě pomalu, nebo do kopce přehřívá a větrák se nerozběhne. Mám přepsaný program pro úplné vypnutí regenerace, protože mi běžela neustále. Mohu s touto nanejvýš nepříjemnou poruchou navštívit autorizovaný servis? Nepřepíší mi program? V neofiku servisu si s tím nevěděli rady.. Děkuji za každou pomoc.
 9. Skončil jsem na 24, už mi to kedlubna nebere.....
 10. No tady jde spíš o to, že když si prosazovali původních 33,- Kč za měsíc, tak tvrdili, že to je přesně to co jim vytrhne trn z paty a už nikdy nic jiného. Ještě před tím tvrdili, že jsou živi z prodeje karet, tak měsíční poplatek nechtějí do konce životnosti dekódovací karty. No a teď, ani ne po dvou letech jim nestačí 33 Kč a šupky dupky na 55,-. Ale ono to ve finále není 55, to je jenom pro Ty, co si nechají šahat na Inkaso. Ostatní to mají za 62,- Kč. Jasně, že z něčeho musí být živi, ale to by před tím nesměli spolknout jedinou fungující konkurenci. Na zbývající FreeSat se totiž nedá dívat, to je ubohost sama. Takže se dá čekat, že takovéhle srdceryvné výkřiky tady budou co každé dva roky.
 11. Zazimir

  Kde tankujete?

  Co vím, to povím, máme tady dvě ČS vedle sebe a jedna z těch dvou je ONO, ta druhá těžce nese její ceny a každý týden na ně posílá kontrolu. Nic se nenašlo.
 12. Zazimir

  Už máte přezuto na zimu

  V papírech je Ž2, tak nevím. (asi, že dvě osy), tuhle jsem vezl motor, tak motorový byl.
 13. Zazimir

  Už máte přezuto na zimu

  A když potřebuji v zimě vyjet se žebřiňákem, jak na ty obruče nalepím ty zimní pneumatiky? A mohu vůbec se žebřiňákem za působnost značení "zimní výbava", když budu mít naloženou lopatu a řetěz od domácího skotu?
 14. Zazimir

  Už máte přezuto na zimu

  Co se týká zimní pneumatiky v létě, konkrétně od 1.4. do 31.10., tak pro toto období se na ní nevztahuje § 40a zákona 361/2000 Sb v platném znění. To znamená, že podmínka 4 mm pro zimní pneumatiku platí pouze pro období od 1.11. do 31.3. následujícího roku. Pro zbytek roku zákon pojem "zimní pneumatika" nezná. Podle Vyhlášky 341/2002, konkrétně §21, odstavce 5, není rozlišen typ pneumatiky pro mimo zimní období, hovoří se pouze o minimálním vzorku 1,6 mm. Pokud by byli pomahači a chrániči jiného názoru, nechte to spadnout do správního řízení, kde to jednoznačně vyhrajete.
 15. Zazimir

  Už máte přezuto na zimu

  Také jezdím na letních. Od začátku listopadu mám natočeno něco kolem 2000 km a to dokonce i v úsecích se značkou zimní výbavy. Jenom mne to utvrzuje v tom, že nesmím poslouchat ty ódy na zimní pneumatiky od novinářů naočkovaných samotnými výrobci. Přezouvat zatím také neplánuji.
×