Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 28.10.2019 v kategorii Příspěvky
-
Vtipy
Gabriel 307 a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele PAJA106 za téma
V obchodě jsem měl jako nákup okurku a cuketu, tak jsem k tomu přihodil kondomy a lubrikační gel, aby si prodavačka nemyslela, že jsem snad nějaký vegan.4 points -
Vanoční sraz klubu.....bez klubáků...proč?
Moral3z a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele h4wk3y za téma
Myslim, ze to je proste tim, ze stara garda uz je mimo - rodiny, jiny auta, jiny kamaradi.... A zadna nova garda neni - kdo si dnes koupi Peu? Buď funglovku lidi co maji prachy a ty na nejaky fora nelezou nebo starou plecku z bazaru chudsi lide (treba protoze Peu jezdi dost, dily se daj slusne sehnat, nektere se treba i traduje ze jsou nektere typy spolehlive) a ty si jdou tak pro jednu radu do sekce Servis a tady je to nezajima...) Proste Peu melo, dle meho, takovou velkou mezeru, kdy auta bylo natolik obycejna ci dokonce nezajimava, ze se lide zajimajici o tuto znacku rozutekli a to se odrazi i zde... Tot muj nazor... Zajimave by bylo zjistit, kolik novych registraci ma treba jen do 10ti prispevku a kolik nicku se "rozjede" na pravidelne prispivajici... A hlavne je takova doba - nikdo se nechce sdruzovat, vsichni stavi vyssi ploty a chteji vetsi soukromi, kdyz prijdou z prace... Furt same ankety, dotazy, mackanice vsude v obchodech, na silnicich, diky mobilum jsou vsichni neustale k zastizeni... Prerusta to pres hlavu...4 points -
Hospůdka U Riftera + zkušenosti a rady
Péťa a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Packy za téma
3 points -
3 points
-
Disky pro Rifter
LadaM70 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele perito za téma
3 points -
Pepíček ve škole Učitelka se ptá Pepíčka: "Máte doma pejska?" "Měli jsme, ale zabili jsme ho, protože žral jen maso. Já maso nejím, tatínek také ne, a kupovat ho jen pro psa se nevyplatilo." ... ... "No to je hrozné, Pepíčku, a kočičku máte?" "Tu jsme také měli, ale já mlíko nepiju, tatínek taky ne, a kupovat mlíko jen pro kočku? Tak jsme ji taky zabili." "Proboha, to je hrůza! Zítra přijď do školy i s maminkou!" "I maminku jsme měli, ale já ještě souložit neumím, tatínek už nemůže a kvůli sousedovi jí přece doma držet nebudeme!"3 points
-
Vanoční sraz klubu.....bez klubáků...proč?
radim.1008 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
Scratchi ty bys chtěl pomoct...? Já o vašich nabídkách vim... urcitě Klemoň, Vena, Pepito, Ty... (omlouvám se případně nejmenovaným)... Dobře.. tak sežeň třeba sponzorský dárky nejen pod stromeček... ale i do soutěží a kdykoli do budoucna... bereme cokoli... sponzory máme zatím jen dva... a to je trochu málo... ale pochopím....2 points -
Peugeot 5008 1.6HDi 82kW z Ria de Žambéra - Na zimních Sava Eskimo HP2, po STK, rozvodech a oleji
pavelu96 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
2 points -
1.6vti bleděmodrý kouř z výfuku
ozzy56 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Dr. Taby za téma
Ve čtvrtek půjde hlava dolů a dál se uvidí. Kanystr a sirky jsou v pohotovosti.2 points -
2 points
-
Gabriel 3O7 -Dacia Duster 1.6SCe 4x4 Prestige(nástupce 307 je doma)
Charlie 1 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Gabriel 307 za téma
Tak aby to tady nezapadlo do propadliště dějin. Asi stárnu,vždy jsem přezouval pomalu s prvním sněhem. . . .letos to je jinak. Včera přezuto na zimní.Nějak se mi to už nechce dělat v zimě. Jinak aktivováno pomoci diagnostiky teplota a čas mezi budíkama a aktivován dešťový senzor,rozsvícení LEDek při zamknutí a odemknutí auta(v plánu je trvale vypnutí start/stop systému). V listopadu nás čeká první garančka. Zatím velká spokojenost.2 points -
Pechyho 508
Rikic339 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pechy za téma
Ahoj, tak mám update. Vyhřívání údajně opraveno, ale nedozvěděl jsem se, co bylo špatně. Fakt je, že to hřeje víc, ale pořád mi přijde, že to hřeje méně než na začátku. Hřeje i spolujezdec, mlaďas potvrzoval že dobrý Světla už chodí, údajně přehráli software na poslední možnou verzi. Vše uznáno v rámci záruky. Chtěl jsem si na léto pořídit 19” z předchozí 508, takové ty hodně paprskové (nedaří se mi zjistit název ) Ale zatím jsem nenašel zajímavou nabídku. Ta současná kola bych chtěl nechat jako zimní, takže jsem zatím pořídil jen zimní gumy.2 points -
Lucka s Werčou připravila fajn odpočinkový srazík, obohacen o tradiční rozdávání dárků a zájem o to co vidím je až tragický.... jako příští rok asi uděláme hromadný sraz na skypu nebo nevím kam se vytrací ten nezájem srazit se face to face. At uz stary pardalove nebo novy clenove. Nikdo vas tam nekousne, pokud v prvnich peti minutach narazite na kkta tak mate moznost se mu vyhybat po zbytek srazu (kjeteni vetsinou ale na srazy nejezdí ) vsichni tu pisete jak Vam ty káry jezdí za 4,5litru , takze to nemuze byt daleko, navic krasne Krkonose a sklarna je fakt nadhera videt ze jak jsme sikovni remeslnici .... mate problem s dohodnutym ubytovanim? v dosahu 1km od teto chaty je dalsich xy moznosti..... prijet jen na sobotu s navratem po pulnoci je preci taky varianta.... haloooo, zabava neni preci jen tv, internet...... jaky vetsi benefit muze byt, v tom case, kdyz pro vas nekdo zorganizuje akci?1 point
-
Strana 280 výše uvedeného návodu. Tebou uvedený dlouhý stisk znamená vstup do nabídky telefonu. Ticho (pauza) je současný stisk zvýšení a snížení hlasitosti.1 point
-
Peugeot 5008 1.6HDi 82kW z Ria de Žambéra - Na zimních Sava Eskimo HP2, po STK, rozvodech a oleji
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Jak znám Radima, tak všichni, kteří měli ve znaku lva1 point -
Tak abychom ale k tomu stromu přidali i nějaký podpory pod větve. Mám v plánu se tam pověsit sám1 point
-
S O U T Ě Ž ! ! ! 😀 právě vyhlášena!!!
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Já, já, jen já mám tu nejhezčí ozdobu1 point -
Hlavně vím jak to mají s barvama chlapi ... správný chlap pozná 16 barev ... a švestková není barva, ale slivovice1 point
-
Co jste dnes udelali...
Fruktis zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Já jsem dneska poklidným tempem dodělal nedostatky na zateplení v gumárně. Zateplil jsem vrata. Pak se zastavil @Klemoň trochu jsem mu pomoh s nápravou té jeho nešťastné sobotní události. A v mezičase jsem se snažil nabrat trochu síly z těch posledních slunečních paprsků.1 point -
2008 s EAT 6
ozzy56 zvýšil/snížil popularitu uživatele Markusenka za téma
Ještě pro úplnost doplním, že jsem si taky všimnul, že někdy, když za jízdy z kopce utáhnu ručni brzdu pro očistu zadních kotoučů, tak v 50% procentech to auto zjistí a řve a ve zbylé polovině případů je mu to jedno a mlčí jak zařezané. Nákladové káry Mára1 point -
Peugeot 407 Coupé 2.2i "Der Haifisch" by KingSpade
Mizlerek007 zvýšil/snížil popularitu uživatele KingSpade za téma
1 point -
tak chlapi STARTUJE to v poloze N a P aniž bych se dotknul pedálu brzdy, na start nemá vliv ani zatažená-nezatažená ruční brzda, NESTARTUJE v poloze R a D -- začne to zvonit a napíše ať dám polohu N nebo P, je to sice divné, ale je to tak, přesto, že kniha píše, VŽDY šlápnout na pedál brzdy... mám to stejně jako člen--Markusenka--, jak píše nahoře ještě dodám, že nesvítí žádná kontrolka, nic to nepíše, takže to tak má asi být, jinak stejně mám ve zvyku při startu stát na brzdě, takže se nic neděje, jen mě překvapilo, že auto nastartuje i bez sešlápnuté brzdy...1 point
-
106 sport projekt na VÍC LÉT :D
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele Háček za téma
Dneska přezuto na bílé pepřenky, bohužel bez podložek , trochu jsem zastřík spodek před STK , rozchodil závit na rezervě a vyměnil rezervu za 14" (předtim jsem tam měl 13" origo tu bych fakt dopředu už nedostal ), zjistil jsem že zadní náprava má nepatrnou vuli na levém raměni, je po repasu ale už je v haji.. reklamaci řešit nebudu (nepojedu až do Litoměřic),ale vyměním ložiska, už vím jak na ty nápravy tak to zvladnu doma sám, teda pokud budou čepy OK a uvažuji že po zimě půjde pryč, ale uvidim, zítra se jedu mrknout na 206 XS 1,6 tak možná bude nástupce a novej projekt. každopádně až budu rozhodnutý prodávat udělám řádný inzerát1 point -
2008 s EAT 6
ozzy56 zvýšil/snížil popularitu uživatele Markusenka za téma
Ahoj. V okamžik sešlápnutí brzdy samozřejmě, ale co pak, až jí pustíš? Ač se to nezdá, jak jsem psal, přenos sil je tak velký, že to hne 30t monstrem, a věř, že jelikož to nečekáš, tak budeš velice překvapený. Byl jsem otestovat. Startovat můžu bez sešlápnutí brzdového pedálu v poloze N i P, ani žádná hláška varování, rovnou bez problému nastartuji. Utažení ruční brzdy nebo její povolení nic nemění. Trošku jsem se bál to v N nastartovat, aby se to někam nehlo, ale OK, necítil jsem ani snahu se pohnout, tož EAT6 zatím v dobrém stavu Mára1 point -
Spotřeba Rifter
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
Kdo Vám brání přijet s Vašimi krabicemi na Vánoční večírek ???1 point -
Aha, takže lepší obětovat prachy a nechat si to udělat odborně. Děkuji za pomoc1 point
-
Koupe starsiho kousku
pavelu96 zvýšil/snížil popularitu uživatele LEONIDAS1893 za téma
STUDUJ ::::: http://public.servicebox.peugeot.com/APddb/modeles/5008/5008_5008/ed01-14/cs_cz/contenu/AP-5008_01_2014_CS.pdf1 point -
Koupe starsiho kousku
pavelu96 zvýšil/snížil popularitu uživatele LEONIDAS1893 za téma
Chtělo by to alu kola jinak krasavec. A s 2.0 Hdi jsi udělal dobře...1 point -
tak je to aditivum pro FAP, budeš muset navštívit pokud možno autoriz. servis, protože po doplnění aditiva bude třeba ještě diagnostika auta, počítej s cenou opravy cca 3-5000 Kč jinak tvoje auto močovinu nemá a nepoužívá1 point
-
@MJSytic no, to by slo prave mozna v BMW a Mergl klubu a jeste bys to vse dostal zdarma, jako promo pro to Tesco, ale bojim se, ze prave pro tuto skupinu je Peu naprosto ****/nezajimava znacka.... Ze to nam opravdu nehrozi... @Péťa No hele, proste mu v hospode Tvuj soused rikal, ze uz ma plny zuby na tebe koukat, tak at te postouchne se stavbou plotu... Jen se dobre nepripravil na doplnujici otazky :D...1 point
-
Něco na tom bude. Zrovna minulý týden se mě kamarád ptal, proč nemám oplocený pozemek. Odpověděl jsem mu otázkou "A proč bych měl mít?" To už neuměl vysvětlit.1 point
-
Jenže obvykle byly jednodenní. Tady to ubytování je fakt průšvih Jsme nějaký přecitlivělý. Minulý víkend jsem byl na horské chatě a ty společný sociálky mě vrátily do pravěku a utvrdily, že to zase chvíli vyhledávat nebudu.1 point
-
Dohoda o Pracovní Činnosti1 point
-
1 point
-
Co jste dnes udelali...
Gabriel 307 zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
1 point -
to si nemyslim , kazdorocne je nejake "tema" ad vedeni klubu a to se srazy nemelo nikdy moc co docineni. To mohu posoudit podle sebe1 point
-
1 point
-
1 point
-
Pechyho 508
Mizlerek007 zvýšil/snížil popularitu uživatele Pechy za téma
Ahoj, tak přidám pár dalších postřehů po prvním 1000 km. Adaptivní tempomat je super, funguje spolehlivě. Jediné co bych vytknul, že po zastavení nelze auto rozjet tlačítkem na volantu, ale musí se sahat na páčku tempomatu nebo šlápnout na plyn. Nepřišel jsem na to, zda lze zcela vypnout asistenta pro jízdu v pruhu, respektive tlačítkem je vypnutý, ale i přesto do volantu pořád sahá. Takže budu muset do manuálu. Kapitola sama pro sebe jsou světla, svítí výborně, je radost jet v noci. Jak už jsem psal, tak automat je super, řadí rychle, nebojí se podřadit i o 3 stupně a pádla podřazují ve všech režimech. Z jízdních režimů je mi po předchozích autech nejbližší sport, vyhovuje mi tvrdost, ale zbytečně drží kvalty vysoko, takže končím na režimu normal.1 point -
obecné informace
Klemoň zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Hele taťkové, vím že to je záhul jak pro Vás tak pro mamky ale užívejte si to. Protože opravdu platí malí děti malí starosti velký děti velký starosti. A já osobně čeho nejvíc lituju tak toho že jsem když byla holka malá pořád lítal z práce do práce a ve finále to bylo k prdu protože stejně ode mě odešla i když se asi po roce vrátila tak ten rok co sem s holkou nebyl vůbec to mě mrzí nejvíc že jsem nebyl u toho když začínala mluvit apod. No teď je to už velká koza teď v říjnu jí bude 14 takže teď je to o tom že se pere s pubertou a na skorotátu si vzpomene sotva jednou za půlroku. Takže užívejte si dokud smradi neodmlouvají a jsou tvárný a chtějí nebo musí s Váma trávit čas. Až odrostou a nebudou s Váma chtít trávit čas protože jako u nás Koně pak spolužáci a kamarádky a pak teprve její matka a někde ještě dál jsem já nevlastní táta kterej ji má ale odmalička za svou. Vím že brečím na blbým hrobě možná že si řeknete proč nám to píše ale tak jako mám tu zkušenost a troufnu si napsat že už jsem v letech kdy nějaký životní moudra můžu rozdávat.1 point -
Jako, že tam na noc odložíte děti a rodiče přespí na baru?1 point
-
Myslím, že v prosinci budou mít čepice (šedá a bordó), takže gumičky Ti budou k prdu...1 point
-
Traveller - divné chování prodejců Peugeot
Charlie 1 zvýšil/snížil popularitu uživatele komancik za téma
traveller sa obtiazne konfiguruje ... su na to 4 cenníky, záleži od počtu miest ... je cenník pre luxusnu verziu ta moze byt 5,6,7 miestna ... ale v kozi iba, potom cenník active kde nepasuju niektore typy vybavy ... potom verzia so strechou sklenenou nemoze byt vsade ... vyduchy klimatizacie nemozu byt pre kazdy model rovnako. tiez napr lavica 2+1 v predu moze byt len v jednej verzii cize 9 miestny traveller len jeden cennik ... necudujem sa zmatku zakaznika a predajcov da sa vsetko samozrejme ale treba vediet citat cenniky a vybavy .... Traveller je hmotnostne na hrane a aby splnal normy musi obsahovt len cast veci - aj koli hmotnosti aj nosnosti. kludne sa moze stat ze nakonfigurujes 8 miestnu verziu ktora ma nosnost len 700kg .... cize 8 x 100kg chlap tam sediet nemoze a o batozine nehovorim.1 point -
no hej pedant :D:D1 point
-
1 point