Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 7.8.2019 Ve všech sekcích
-
Peugeot 5008 1.6HDi 82kW z Ria de Žambéra - Na zimních Sava Eskimo HP2, po STK, rozvodech a oleji
regius a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
4 points -
Peugeot 5008 1.6HDi 82kW z Ria de Žambéra - Na zimních Sava Eskimo HP2, po STK, rozvodech a oleji
Milan+ a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
3 points -
Vtipy
vendelinek a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele pesastor za téma
Dva kámoši si na baru prohlížejí svoje drinky. Vtom se jeden zarazí: „Hele, viděl jsi už ledovou kostku s dírou?!“ „Samozřejmě, jsem už 15 let ženatý…“3 points -
VÁNOČNÍ VEČÍREK aneb víkend na horách :-)
kloupec406 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
3 points -
Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....
Fruktis a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Rikic339 za téma
Tak pokud jsi ho viděl přijet takto zaparkovat, beru samozřejmě zpět To je pak prostě bezohledný kopyto2 points -
5008 SUV dodací lhůta
ludek72 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele HrnKo228 za téma
Fangluine, tak to máš dobré.. jak znáš VIN, tak je už jistota. Já objednával 5008 s 1,6 benzin v GT plus další doplňky 20. září 2018, prodejce prý hned začátkem nového týdne poslal objednávku. Já měl v objednávce termín dodání 1/2019. Začátkem roku však vůbec kombinace motory 1,6 Pure tech nedělali, natož v kombinaci s výbavou GT. Takže jsem čekal a čekal, auto bylo vyrobené v 5/2019, ale prorože byl přeplněn sklad v Kolíně ( Prodejce mi doslova v 5/2019 psal:" Komplikací je, že se v posledních dvou měsících pro Českou republiku vyrobilo tolik objednávek, že selhávají distribuční cesty. Navíc je aktuálně ve frontě na přípravu cca 35 vozů.") auto bylo nakonec dodáno přes sklad v Trnavě a já si pro něho 13.6.2019 šel. Takže nakonec 9 měsíců ...jako malé dítě. Každopádně ti přeju hezké jízdy a spokojenost. A posílám svého Pažoutka:2 points -
Akva / Tera - všeobecný pokec.
Klemoň zvýšil/snížil popularitu uživatele Gabriel 307 za téma
@Šalda heleny nemám,nebylo potřeba i když šneků bylo taky dost v 54L.Stačilo nepřekrmovat,odstraňovat biologicky odpad-odumřelé listy a šneci časem pochcípou.1 point -
@ozzy56 uvidím jestli se do toho pustím sám...ale pro jistotu obhlížím nějaky momentovy klic ale díky za poznámku1 point
-
1 point
-
až to budeš skládat, dotáhni tu velkou matku předepsaným momentem, je to důležité pro předpětí ložiska--aby vydrželo to, co má vydržet... nepamatuju si přesně, kolik Nm tam má být, myslím 270 Nm1 point
-
Tomu bych věřil. Ale pokud budu jezdit na jiném rozměru, s kterým se to dává i v originálu (nechystám se na to, poprvé jsem koupil na celoročních gumách a nehodlám přezouvat, protože dnes již najezdím sotva 15 tis. za rok) tak to asi běžná silniční kontrola nepozná ne? Apropó jaké máte zkušenosti s celoročním obutím ... dnes na 5008, který má grip control se to dává.1 point
-
5008 SUV dodací lhůta
HrnKo228 zvýšil/snížil popularitu uživatele Fangluin za téma
Platí to od zavedení nové emisní normy, nově se homologuje auto přesně na danou výbavu včetně rozměru kol. Proto nelze uvádět ve velkém TP více rozměrů, což nechápu jak to potom dělají u škodovky a jsem zvědavý, jestli se to povede někomu nechat dopsat.1 point -
Parkovacie kamery a kvalita obrazu
Laďa zvýšil/snížil popularitu uživatele mmartinkovic za téma
1 point -
1 point
-
Pokud není přirezlý ložisko na čepu , tak jo , drží to ta zajištěná matka .1 point
-
1 point
-
Tak už ho mám týden doma 5008 1.6 automat. Allure... Tři měsíce po smlouvě. Bylo to ale čekání a těch nervů, jestli to stihnou do posunuté dovolené. První zkušenosti po najetí 1300 km výborné. Teď se uvidí, jak pojede dalších 3000 kilometrů Co se týče rozměrů kol, tak ve velkém TP mám rovněž jeden rozměr... Mám již koupené na zimu plechové sedmnáctky, k nim mám certifikát a jen zajdu na inspektorát a budou mi dodatečně zapsány...1 point
-
Nepršelo přes noc? Tohle mi to udělalo když jsem odjel z myčky. Auto jelo vpohodě, ale elektrika uvnitř se zbláznila. Nakonec jsem zjistil, že zateklo zadním světlem do kufru a tam to zkratovalo konektor do CD changeru. Po vysušení a odbahnění zase vše jelo jako dřív. P.S. Mám BSI bez MUX r.v. 2001.1 point
-
Tak já se namaluju....1 point
-
VÁNOČNÍ VEČÍREK aneb víkend na horách :-)
Klemoň zvýšil/snížil popularitu uživatele kloupec406 za téma
@Klemoň to tě museli hodně vyléčit1 point -
Zapoměl jsem dodat ze jsem viděl jak parkuje... A ne nepřijel na dvě minuty...někomu rekonstruují koupelnu...Ještě teď slyším flexu1 point
-
Právě jsem si teď dovezl od jednoho borca také z Brna, takže vyřešeno Už jednou jsem měl problém se šnekama, a jen Helenky pomohli. Takže teď se jen budu dívat jak postupně mizí, *neumím psát slušně*y1 point
-
Akva / Tera - všeobecný pokec.
Gabriel 307 zvýšil/snížil popularitu uživatele Klemoň za téma
Kam míříš Šaldo svojí otázkou ??? Ano mám doma Surmovky vražedné (Anentome helena) a ano, výborně mi pomohli proti přemnoženým Okružákům, které jsem si také donesl z akvaristiky s rostlinkou. Okružaci sami o sobě jsou OK pokud jich je pár . Zkrmují bordel ze dna , likvidují vše mrtvé a tak ti vlastně v akvárku uklízí . Ale asi nemáš v úmyslu si pro pár Surmovek jet přes půl republiky1 point -
1 point
-
Akva / Tera - všeobecný pokec.
Gabriel 307 zvýšil/snížil popularitu uživatele Hafity za téma
Ještě některé otvory a protikusy k těm otvorům....1 point